Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa de iarnă", Putna - 25.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lucic Corneliu - avansati

    Dupa cum se vede la avansati nu mai sunt locuri. Este unul la open-poate e pentru mine.Da ca se mai poate ma inscriu.
    VA MULTUMESC.

    Comentariu


    • In caz ca nu vor mai fi retrageri la Hobby,Cristi Oghinciuc ii va face loc elevului sau Burdujoc Andrei (deci nu vorbim despre N)
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Postat în original de lucic.corneliu Vezi post
        Lucic Corneliu - avansati

        Dupa cum se vede la avansati nu mai sunt locuri. Este unul la open-poate e pentru mine.Da ca se mai poate ma inscriu.
        VA MULTUMESC.
        Later Edit-dl Aanei a acceptat switch cu dl Lucic
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • Comentariu







          • Vă așteptăm cu drag!!!

            Comentariu


            • Grupele la E si Av sunt mai jos.La Hobby nu le-am facut ,vom avea modificari,cu siguranta

              Grupe inferioare Avansati
              1 Visan Victor Istrate Ghiorghita Olteanu Gabriel Simionese Sorin Gabriel Antal Ionut Mihaila Gabriel
              2 Rauh Andrei Zepciuc Marius Ianos Valentin Cosau Toader Suciu Andrei Ungureanu Petrica
              3 Donisan Costel Lucic Corneliu Tronciu Gabriel Simionese Ovidiu Vlaisan Georgica Spircu Alexandru
              4 Balau Laurentiu Ilie Aurelian Morosan Mihai Croitoru Alexandru Grimaliuc Alexandru Baciu Adrian
              5 Nutu Catalin Albu Constantin Nistor Andreea Mita Augustin Lita Constantin Flutur Ghita
              6 Puiu Andrei Morosan Ionel Savka Iana Olaru Miruna Andreea Sovea Sorin Grusca Narcis

              Grupe inferioare Elite
              1 Mosneagu Marius Albu Catalin Sumanaru Catalin Polocoser Cristian Barbalata Lorin
              2 Hasna Cosmin Albu Vlad Cozma Catalin Morosanu Vasile Andrei Radu Alexandru

              Grupe inferioare Hobby
              1 Bobu Stefan Minodor Draganescu Stefan Apetroaei Mircea Cenusa Gabriel
              2 Oghinciuc Cristi Arhip George Bujorean Beni Nichiforel Matei
              3 Vaculisteanu Ionut Ciurlica Mugurel Lazar Davide Hutan Cosmin
              4 Paduret Catalin Dan Vornicu Adrian Bodnar Cosmin Popescu Adrian
              5 Robu Valentin Aparaschivei Bogdan Manasoi Vasile Rusu Tudor
              6 Lazar Lavinia Bustiuc Razvan Lazaroff Filip Popa Romica
              7 Venin Constantin Stavarache Florentin Petrescu Vlad Rauh Victor
              8 Bilt Cristian Lepadatu Gheorghe Caba Ciprian Burdujoc Andrei


              Grupe inferioare Open
              1 Ciortescu Cristi Macovei Bogdan Pascu Marius Vicovanu Petru Badaluta Marian Rosca Niculai
              2 Georgiu Dragos Pavlenko Iustina Cristina Petrescu Claudiu Arseniuc Alexandru Pristavu Bogdan Constantin Condur Iulian
              3 Zamfiroaia Sorin Pinzar Alin Nicu Constantin Fotia Iulian Corocaescu Cristian Aanei Cristian
              4 Dragan Petru Ioan Morosan Marian Mahu Bogdan Cazacu Florin Ursan Viorel Plamada Iulian
              5 Bogza Dragos Vlaisan Vasile Colesniuc Romeo Nemaciuc Ovidiu Kurennoi Andrei Sofian Corneliu
              Ultima editare de cata_60; 25.ian.2020, 09:58.
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • Se retrage Lacatus Samuel open.

                Comentariu


                • Macovei Bogdan-Open
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • Master Chef Marius e pregătit cu gulasul!!!

                    Comentariu


                    • Cartofi wedges și salată de varză cu morcov...POFTĂ BUNĂ!!!!



                      Comentariu




                      • Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          2 ALBU CATALIN PASCANI
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          4
                          1
                          3 SUMANARU CATALIN IASI
                          1-3
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          3
                          4 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          4
                          5 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 HASNA COSMIN STRAJA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 ALBU VLAD IASI
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 COZMA CATALIN FALTICENI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-2
                          1
                          4
                          4 MOROSANU VASILE SUCEAVA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          5 ANDREI RADU ALEXANDRU IASI
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          0

                          Eliminatorii Elite

                          1. Albu Catalin
                          --------------------Albu Catalin 3-0
                          8. Cozma Catalin
                          -----------------------------------Albu Vlad 3-1
                          5. Sumanaru Catalin
                          --------------------Albu Vlad 3-1
                          4. Albu Vlad
                          --------------------------------------------------Hasna Cosmin 3-2
                          3. Mosneagu Marius
                          --------------------Mosneagu Marius 3-1
                          6. Morosanu Vasile
                          -----------------------------------Hasna Cosmin 3-2
                          7. Polocoser Cristian
                          --------------------Hasna Cosmin 3-2
                          2. Hasna Cosmin


                          Clasament Elite

                          1. Hasna Cosmin - Straja
                          2. Albu Vlad - Iasi
                          3 -- 4
                          Mosneagu Marius - Falticeni
                          Albu Catalin - Pascani
                          5 -- 8
                          Polocoser Cristian - Suceava
                          Sumanaru Catalin - Iasi
                          Morosanu Vasile - Suceava
                          Cozma Catalin - Falticeni
                          9 -- 10 0v gr.inf.
                          Barbalata Lorin - Suceava
                          Andrei Radu Alexandru - Iasi
                          Ultima editare de cata_60; 25.ian.2020, 13:31.
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
                            0-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            2
                            2 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            3
                            4 CENUSA GABRIEL VICOVU DE JOS
                            3-2
                            0-3
                            0-3
                            1
                            4
                            Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            2 ARHIP GEORGE BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            3 BUJOREAN BENI SUCEAVA
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            2
                            2
                            4 NICHIFOREL MATEI HORODNIC DE SUS
                            3-0
                            1-3
                            0-3
                            1
                            3
                            Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VACULISTEANU IONUT BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 CIURLICA MUGUREL PASCANI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4
                            3 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            2
                            4 HUTAN COSMIN SALCEA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            3
                            Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PADURET CATALIN DAN PANCIU
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            2 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
                            2-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            3
                            4 POPESCU ADRIAN RADAUTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                            1-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            3
                            2 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            3 MANASOI VASILE PUTNA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            4 RUSU TUDOR SUCEAVA
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 LAZAR LAVINIA SALCEA
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 BUSTIUC RAZVAN IASI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 LAZAROFF FILIP SUCEAVA
                            1-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            3
                            4 POPA ROMICA PASCANI
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4
                            Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 PETRESCU VLAD FRATAUTI
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3
                            4 RAUH VICTOR MOLDOVA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 CABA CIPRIAN PUTNA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            4 BURDUJOC ANDREI PRELIPCA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            3

                            Gr.superioara nr. 1 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 PADURET CATALIN DAN PANCIU
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 HUTAN COSMIN SALCEA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 ARHIP GEORGE BOTOSANI
                            1-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            2 RUSU TUDOR SUCEAVA
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            3 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
                            3-2
                            2-3
                            3-0
                            2
                            2
                            Gr.superioara nr. 3 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VACULISTEANU IONUT BOTOSANI
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BUSTIUC RAZVAN IASI
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            4 POPESCU ADRIAN RADAUTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 LAZAROFF FILIP SUCEAVA
                            0-3
                            3-1
                            0-3
                            1
                            4 MANASOI VASILE PUTNA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 5 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 PETRESCU VLAD FRATAUTI
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            4 POPA ROMICA PASCANI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 6 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 LAZAR LAVINIA SALCEA
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            2 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 BURDUJOC ANDREI PRELIPCA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 RAUH VICTOR MOLDOVA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 7 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BUJOREAN BENI SUCEAVA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            4 CABA CIPRIAN PUTNA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 8 - Hobby
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 NICHIFOREL MATEI HORODNIC DE SUS
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 CENUSA GABRIEL VICOVU DE JOS
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Eliminatorii Hobby

                            1. Draganescu Stefan
                            --------------------Robu Valentin 3-2
                            16. Robu Valentin
                            -----------------------------------Bilt Cristian 3-0
                            9. Lazar Lavinia
                            --------------------Bilt Cristian 3-0
                            8. Bilt Cristian
                            --------------------------------------------------Bilt Cristian 3-1
                            5. Aparaschivei Bogdan
                            --------------------Aparaschivei Bogdan 3-2
                            12. Apetroaei Mircea
                            -----------------------------------Aparaschivei Bogdan 3-2
                            13. Ciurlica Mugurel
                            --------------------Vornicu Adrian 3-0
                            4. Vornicu Adrian
                            -----------------------------------------------------------------Bilt Cristian 3-1
                            3. Vaculisteanu Ionut
                            --------------------Paduret Catalin Dan 3-0
                            14. Paduret Catalin Dan
                            -----------------------------------Paduret Catalin Dan 3-0
                            11. Lazar Davide
                            --------------------Bobu Stefan Minodor 3-2
                            6. Bobu Stefan Minodor
                            --------------------------------------------------Paduret Catalin Dan 3-1
                            7. Venin Constantin
                            --------------------Venin Constantin 3-0
                            10. Lepadatu Gheorghe
                            -----------------------------------Rusu Tudor 3-0
                            15. Stavarache Florentin
                            --------------------Rusu Tudor 3-1
                            2. Rusu Tudor



                            Clasament Hobby

                            1. Bilt Cristian - Suceava
                            2. Paduret Catalin Dan - Panciu
                            3 -- 4
                            Aparaschivei Bogdan - Iasi
                            Rusu Tudor - Suceava
                            5 -- 8
                            Robu Valentin - Botosani
                            Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
                            Vornicu Adrian - Suceava
                            Venin Constantin - Suceava
                            9 -- 16
                            Lazar Lavinia - Salcea
                            Vaculisteanu Ionut - Botosani
                            Apetroaei Mircea - Suceava
                            Stavarache Florentin - Pascani
                            Draganescu Stefan - Pascani
                            Lazar Davide - Suceava
                            Ciurlica Mugurel - Pascani
                            Lepadatu Gheorghe - Pascani
                            17 -- 25 1v gr.sup.
                            Bustiuc Razvan - Iasi
                            Arhip George - Botosani
                            Bujorean Beni - Suceava
                            Manasoi Vasile - Putna
                            Petrescu Vlad - Fratauti
                            Lazaroff Filip - Suceava
                            Rauh Victor - Moldova
                            Hutan Cosmin - Salcea
                            Nichiforel Matei - Horodnic de Sus
                            26 -- 28 0v gr.sup.
                            Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
                            Burdujoc Andrei - Prelipca
                            Cenusa Gabriel - Vicovu de Jos
                            29 -- 32 0v gr.inf.
                            Oghinciuc Cristi - Tisauti
                            Caba Ciprian - Putna
                            Popa Romica - Pascani
                            Popescu Adrian - Radauti
                            Ultima editare de cata_60; 25.ian.2020, 16:57.
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 VISAN VICTOR SLOBOZIA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              5
                              1
                              2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                              1-3
                              3-2
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              4
                              2
                              3 OLTEANU GABRIEL VASLUI
                              1-3
                              2-3
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              4
                              4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                              1-3
                              1-3
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              2
                              5 ANTAL IONUT TARGU NEAMT
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              6 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
                              2-3
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              3
                              Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 RAUH ANDREI MOLDOVA
                              3-1
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              4
                              2
                              2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              1
                              3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              3-2
                              3-1
                              4
                              1
                              4 COSAU TOADER TARGU NEAMT
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              0-3
                              3-1
                              3
                              3
                              5 SUCIU ANDREI BORSEC
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              1-3
                              1
                              6 UNGUREANU PETRICA PASCANI
                              1-3
                              3-1
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              2
                              4
                              Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 DONISAN COSTEL PASCANI
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              2-3
                              3-0
                              2
                              4
                              2 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                              3-2
                              3-1
                              3-2
                              0-3
                              3-1
                              4
                              2
                              3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
                              3-2
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              3
                              3
                              4 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
                              1-3
                              2-3
                              3-1
                              0-3
                              3-0
                              2
                              5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              6 SPIRCU ALEXANDRU BOTOSANI
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              1-3
                              3-2
                              4
                              2
                              2 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                              2-3
                              3-2
                              2-3
                              1-3
                              3-2
                              2
                              4
                              3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
                              1-3
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4 CROITORU ALEXANDRU IASI
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              0-3
                              2
                              5 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              5
                              1
                              6 BACIU ADRIAN PASCANI
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              1-3
                              2
                              3
                              Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
                              3-2
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              4
                              2
                              2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
                              2-3
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              4
                              4 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                              3-2
                              1-3
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              4
                              3
                              5 LITA CONSTANTIN PUTNA
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              6 FLUTUR GHITA GRANICESTI
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 PUIU ANDREI BOTOSANI
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2-3
                              2
                              4
                              2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                              3-2
                              1-3
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              4
                              1
                              3 SAVKA IANA UCRAINA
                              3-1
                              3-1
                              2-3
                              2-3
                              1-3
                              2
                              3
                              4 OLARU MIRUNA ANDREEA COMANESTI
                              1-3
                              1-3
                              3-2
                              1-3
                              0-3
                              1
                              5 SOVEA SORIN SUCEAVA
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              3-1
                              0-3
                              2
                              6 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                              3-2
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              2

                              Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VISAN VICTOR SLOBOZIA
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              2 BALAU LAURENTIU FALTICENI
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              3
                              1
                              3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
                              3-1
                              2-3
                              3-1
                              2
                              2
                              4 UNGUREANU PETRICA PASCANI
                              3-1
                              0-3
                              1-3
                              1
                              Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                              3-1
                              3-0
                              0-3
                              2
                              2
                              2 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
                              1-3
                              3-2
                              1-3
                              1
                              3 BACIU ADRIAN PASCANI
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              4 DONISAN COSTEL PASCANI
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
                              3-0
                              3-1
                              2-3
                              2
                              2
                              2 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              3 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                              1-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
                              3-0
                              2-3
                              3-1
                              2
                              2
                              2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              3 SAVKA IANA UCRAINA
                              3-2
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              4 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
                              1-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                              3-2
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              2 RAUH ANDREI MOLDOVA
                              2-3
                              3-1
                              1-3
                              1
                              3 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4 PUIU ANDREI BOTOSANI
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              3
                              1
                              2 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              3 COSAU TOADER TARGU NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4 OLTEANU GABRIEL VASLUI
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              1


                              Eliminatorii Avansati

                              1. Balau Laurentiu
                              --------------------Balau Laurentiu 3-0
                              16. Bye
                              -----------------------------------Balau Laurentiu 3-2
                              9. Vlaisan Georgica
                              --------------------Lucic Corneliu 3-1
                              8. Lucic Corneliu
                              --------------------------------------------------Balau Laurentiu 3-1
                              5. Albu Constantin
                              --------------------Albu Constantin 3-1
                              12. Ianos Valentin
                              -----------------------------------Albu Constantin 3-1
                              13. Bye
                              --------------------Savka Iana 3-0
                              4. Savka Iana
                              -----------------------------------------------------------------Balau Laurentiu 3-0
                              3. Ilie Aurelian
                              --------------------Ilie Aurelian 3-0
                              14. Bye
                              -----------------------------------Ilie Aurelian 3-2
                              11. Tronciu Gabriel
                              --------------------Tronciu Gabriel 3-1
                              6. Morosan Ionel
                              --------------------------------------------------Ilie Aurelian 3-1
                              7. Puiu Andrei
                              --------------------Grimaliuc Alexandru 3-1
                              10. Grimaliuc Alexandru
                              -----------------------------------Grimaliuc Alexandru 3-2
                              15. Bye
                              --------------------Donisan Costel 3-0
                              2. Donisan Costel



                              Clasament Avansati

                              1. Balau Laurentiu - Falticeni
                              2. Ilie Aurelian - Botosani
                              3 -- 4
                              Albu Constantin - Suceava
                              Grimaliuc Alexandru - Suceava
                              5 -- 8
                              Lucic Corneliu - Suceava
                              Tronciu Gabriel - Roman
                              Savka Iana - Ucraina
                              Donisan Costel - Pascani
                              9 -- 12
                              Ianos Valentin - Suceava
                              Puiu Andrei - Botosani
                              Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
                              Morosan Ionel - Granicesti
                              13 -- 18 1v gr.sup.
                              Rauh Andrei - Moldova
                              Nutu Catalin - Targu Neamt
                              Istrate Ghiorghita - Suceava
                              Olteanu Gabriel - Vaslui
                              Mita Augustin - Dorohoi
                              Ungureanu Petrica - Pascani
                              19 -- 24 0v gr.sup.
                              Visan Victor - Slobozia
                              Nistor Andreea - Botosani
                              Cosau Toader - Targu Neamt
                              Grusca Narcis - Gura Humorului
                              Baciu Adrian - Pascani
                              Mihaila Gabriel - Radauti
                              25 -- 28 2v gr.inf.
                              Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                              Croitoru Alexandru - Iasi
                              Simionese Ovidiu - Granicesti
                              Sovea Sorin - Suceava
                              29 -- 32 1v gr.inf.
                              Zepciuc Marius - Granicesti
                              Olaru Miruna Andreea - Comanesti
                              Suciu Andrei - Borsec
                              Flutur Ghita - Granicesti
                              33 -- 36 0v gr.inf.
                              Morosan Mihai - Granicesti
                              Antal Ionut - Targu Neamt
                              Lita Constantin - Putna
                              Spircu Alexandru - Botosani
                              Ultima editare de cata_60; 25.ian.2020, 22:26.
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CIORTESCU CRISTI IASI
                                3-1
                                1-3
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                4
                                2
                                2 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                3 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
                                3-1
                                3-1
                                2-3
                                3-2
                                3-0
                                4
                                1
                                4 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
                                1-3
                                1-3
                                3-2
                                3-2
                                0-3
                                2
                                5 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
                                1-3
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                2-3
                                0
                                6 ROSCA NICULAI GALANESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-2
                                2
                                4
                                Gr.inferioara nr. 2 - Open
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                5
                                1
                                2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                3-2
                                1-3
                                3
                                2
                                3 PETRESCU CLAUDIU PUTNA
                                2-3
                                2-3
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                0
                                4 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1-3
                                3-0
                                2
                                4
                                5 PRISTAVU BOGDAN CONSTANTIN IASI
                                0-3
                                2-3
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3
                                3
                                6 CONDUR IULIAN SUCEAVA
                                1-3
                                3-1
                                3-2
                                0-3
                                0-3
                                2
                                Gr.inferioara nr. 3 - Open
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                3-2
                                3-1
                                5
                                1
                                2 PINZAR ALIN SUCEAVA
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                4
                                2
                                3 NICU CONSTANTIN IASI
                                2-3
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                4 FOTIA IULIAN BACAU
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                2-3
                                1
                                4
                                5 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
                                2-3
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                6 AANEI CRISTIAN PUTNA
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                0-3
                                1
                                Gr.inferioara nr. 4 - Open
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                1-3
                                1-3
                                3
                                3
                                2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                                1-3
                                2-3
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                3 MAHU BOGDAN PASCANI
                                2-3
                                3-2
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                1
                                4 CAZACU FLORIN VATRA DORNEI
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                4
                                1
                                5 URSAN VIOREL RADAUTI
                                3-1
                                3-1
                                3-2
                                0-3
                                3-0
                                4
                                2
                                6 PLAMADA IULIAN PUTNA
                                3-1
                                1-3
                                3-2
                                1-3
                                0-3
                                2
                                4
                                Gr.inferioara nr. 5 - Open
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BOGZA DRAGOS IASI
                                3-1
                                3-1
                                1-3
                                2-3
                                3-1
                                3
                                3
                                2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                                1-3
                                3-1
                                0-3
                                3-0
                                1-3
                                2
                                3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                4 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                1-3
                                3-0
                                4
                                2
                                5 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
                                3-2
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                3-1
                                4
                                1
                                6 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                                1-3
                                3-1
                                3-1
                                0-3
                                1-3
                                2
                                4

                                Eliminatorii Open

                                1. Pascu Marius
                                --------------------Pascu Marius 3-0
                                32. Bye
                                -----------------------------------Sofian Corneliu 3-1
                                17. Plamada Iulian
                                --------------------Sofian Corneliu 3-0
                                16. Sofian Corneliu
                                --------------------------------------------------Pinzar Alin 3-1
                                9. Pavlenko Iustina Cristina
                                --------------------Pavlenko Iustina Cristina 3-0
                                24. Bye
                                -----------------------------------Pinzar Alin 3-2
                                25. Bye
                                --------------------Pinzar Alin 3-0
                                8. Pinzar Alin
                                -----------------------------------------------------------------Rosca Niculai 3-2
                                5. Kurennoi Andrei
                                --------------------Kurennoi Andrei 3-0
                                28. Bye
                                -----------------------------------Kurennoi Andrei 3-1
                                21. Bye
                                --------------------Pristavu Bogdan Constantin 3-0
                                12. Pristavu Bogdan Constantin
                                --------------------------------------------------Rosca Niculai 3-1
                                13. Corocaescu Cristian
                                --------------------Rosca Niculai 3-1
                                20. Rosca Niculai
                                -----------------------------------Rosca Niculai 3-1
                                29. Bye
                                --------------------Cazacu Florin 3-0
                                4. Cazacu Florin

                                --------------------------------------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-2

                                3. Zamfiroaia Sorin
                                --------------------Zamfiroaia Sorin 3-0
                                30. Bye
                                -----------------------------------Dragan Petru Ioan 3-2
                                19. Arseniuc Alexandru
                                --------------------Dragan Petru Ioan 3-0
                                14. Dragan Petru Ioan
                                --------------------------------------------------Dragan Petru Ioan 3-1
                                11. Macovei Bogdan
                                --------------------Macovei Bogdan 3-0
                                22. Bye
                                -----------------------------------Macovei Bogdan 3-1
                                27. Bye
                                --------------------Nemaciuc Ovidiu 3-0
                                6. Nemaciuc Ovidiu
                                -----------------------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-0
                                7. Ursan Viorel
                                --------------------Ursan Viorel 3-0
                                26. Bye
                                -----------------------------------Ciortescu Cristi 3-0
                                23. Bye
                                --------------------Ciortescu Cristi 3-0
                                10. Ciortescu Cristi
                                --------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-1
                                15. Bogza Dragos
                                --------------------Bogza Dragos 3-0
                                18. Fotia Iulian
                                -----------------------------------Georgiu Dragos 3-2
                                31. Bye
                                --------------------Georgiu Dragos 3-0
                                2. Georgiu Dragos


                                Clasament Open

                                1. Georgiu Dragos - Vatra Dornei
                                2. Rosca Niculai - Galanesti
                                3 -- 4
                                Dragan Petru Ioan - Iasi
                                Pinzar Alin - Suceava
                                5 -- 8
                                Ciortescu Cristi - Iasi
                                Kurennoi Andrei - Moldova
                                Macovei Bogdan - Suceava
                                Sofian Corneliu - Suceava
                                9 -- 16
                                Bogza Dragos - Iasi
                                Cazacu Florin - Vatra Dornei
                                Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                                Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
                                Ursan Viorel - Radauti
                                Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
                                Nemaciuc Ovidiu - Suceava
                                Pascu Marius - Campulung Mold
                                17 -- 20
                                Corocaescu Cristian - Suceava
                                Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
                                Plamada Iulian - Putna
                                Fotia Iulian - Bacau
                                21 -- 23 2v gr.inf.
                                Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
                                Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
                                Condur Iulian - Suceava
                                24 -- 27 1v gr.inf.
                                Morosan Marian - Suceava
                                Mahu Bogdan - Pascani
                                Nicu Constantin - Iasi
                                Aanei Cristian - Putna
                                28 -- 30 0v gr.inf.
                                Colesniuc Romeo - Botosani
                                Petrescu Claudiu - Putna
                                Badaluta Marian - Vatra Dornei
                                Ultima editare de cata_60; 25.ian.2020, 22:21.
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X