Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii", București - 25/26.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Theodor Ionescu - hobby

    Comentariu


    • Vladut Deaconu - hobby

      Comentariu


      • Postat în original de Bebe Vezi post
        Mihai Bodeanu - Open
        Salut,poti juca doar daca lipsește cineva...

        Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
        23 de mese Donic World Champion TC
        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
        1000lux lumina pe masa
        Omologata FRTM
        www.toptenis.ro

        Comentariu


        • Gr.inferioara nr. 1 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
          2 BALABAN CATALIN BUCURESTI
          3 DENA CORNELIU GIURGIU
          4 STANCALIE DORU CRAIOVA
          5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 2 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 RASID AIHAN CONSTANTA
          2 BUCIU CATALIN BALS
          3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
          4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
          5 STERCZER SANDOR SANZIENI
          Gr.inferioara nr. 3 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
          2 ROSU GABRIEL COMANESTI
          3 ACU PAUL BUCURESTI
          4 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
          5 BABUS LIVIU PLOIESTI
          Gr.inferioara nr. 4 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
          2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
          3 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
          4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
          5 TUDOR EMIL BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 5 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 FRATEA AUREL CONSTANTA
          2 LITA GABRIEL BUCURESTI
          3 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
          4 LAZAR EVA CRAIOVA
          5 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 6 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
          2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
          3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
          4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
          5 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
          Gr.inferioara nr. 7 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BOTEZATU ONELUS GALATI
          2 PETROV DAN BUCURESTI
          3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
          4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
          5 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
          Gr.inferioara nr. 8 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
          2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
          3 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
          4 LAZAR ION BUCURESTI
          5 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
          Gr.inferioara nr. 9 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
          2 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
          3 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
          4 TUCA CRISTI SLATINA
          5 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
          Gr.inferioara nr. 10 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
          2 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
          3 BARCA GEORGE PITESTI
          4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
          5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 11 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
          2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
          3 SARBU DAN PLOIESTI
          4 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
          5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 12 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CINCA DANIEL CRAIOVA
          2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
          3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
          4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
          5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 13 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
          2 BUCUROIU ALIN PITESTI
          3 NICULA FLORIN CONSTANTA
          4 CHIVU CORNEL CRAIOVA
          5 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
          Gr.inferioara nr. 14 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ZAMFIR GICU BUCURESTI
          2 TROCARU REMUS TULCEA
          3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
          4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
          5 GHEORGHITA VASILE BUZAU
          Gr.inferioara nr. 15 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GAVRILA AUREL BUCURESTI
          2 GHERASIM IULIAN TULCEA
          3 VICIU DRAGOS PITESTI
          4 SOCACI SORIN PANCIU
          5 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 16 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PASCU RAZVAN MAGURENI
          2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
          3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
          4 POPA MIRCEA BRASOV
          5 CALIN ANISOARA BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 17 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
          2 PADURARIU COSTEL BRASOV
          3 BODEANU DAN BUCURESTI
          4 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
          5 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
          6 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
          Gr.inferioara nr. 18 - Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
          2 IORDACHE EUGEN BRAILA
          3 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
          4 TUTA RADU IONUT PITESTI
          5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
          6 CLAPA DANUT BUCURESTI
          Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
          23 de mese Donic World Champion TC
          Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
          45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
          1000lux lumina pe masa
          Omologata FRTM
          www.toptenis.ro

          Comentariu


          • Badita Gabriel avansați,nou

            Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
            Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
            23 de mese Donic World Champion TC
            Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
            45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
            1000lux lumina pe masa
            Omologata FRTM
            www.toptenis.ro

            Comentariu


            • Inscrieri Avansati - on 1/25/2020 at 9:25:28 AM

              1. Plop Adrian, Bucuresti, 653 - 19.32 - A
              2. Durac Viorel, Constanta, 423 - 19.02 - AW
              3. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 369 - 19.01 - A
              4. Nitu Serban, Paulesti, 284 - 18.95 - AW
              5. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 352 - 18.68 - A
              6. Balasa Ion, Bucuresti, 842 - 17.93 - A
              7. Modoran Cristian, Bucuresti, 2137 - 17.4 - A
              8. Ianos Vlad, Bucuresti, 739 - 17.38 - A
              9. Cuna Gheorghe, Buzau, 781 - 17.17 - A
              10. Hutanu Adrian, Slobozia, 516 - 16.61 - A
              11. Bucur Mario, Bucuresti, 418 - 16.57 - A
              12. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 818 - 16.28 - A
              13. Bruma Ovidiu, Botosani, 1147 - 16.25 - A
              14. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1273 - 16.2 - AFD
              15. Boboc Viorel, Slobozia, 611 - 16.04 - A
              16. Serban Bogdan, Bucuresti, 1253 - 15.75 - AW
              17. Avadanoaei Petuel, Botosani, 1216 - 15.45 - A
              18. Baluta Silviu, Bucuresti, 457 - 15.34 - AW
              19. Matei Mircea, Targoviste, 433 - 15.2 - AW
              20. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1000 - 15.13 - AF
              21. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1062 - 14.87 - A
              22. Ipate Virgil, Bucuresti, 467 - 14.67 - A
              23. Zisu Cristian, Bucuresti, 487 - 14.33 - A
              24. Tanasov Marius, Bucuresti, 493 - 14.31 - A
              25. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 826 - 14.16 - A
              26. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1153 - 13.9 - A
              27. Stanescu Tiberiu, Slatina, 520 - 13.75 - A
              28. Banuta Dumitru, Ploiesti, 556 - 13.73 - A
              29. Dragos Marian, Bucuresti, 682 - 13.6 - A
              30. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 1988 - 13.6 - A
              31. Bran Florin, Tulcea, 839 - 13.18 - A
              32. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 630 - 12.92 - A
              33. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 495 - 12.9 - A
              34. Popa Vicentiu, Bucuresti, 3010 - 12.6 - A
              35. Tauru Romica, Bucuresti, 2142 - 12.5 - A
              36. Chibulcuteanu Paul, Bucuresti, 2214 - 12.2 - A
              37. Baicu Claudiu, Bucuresti, 737 - 12.09 - A
              38. Moca Vasile, Bucuresti, 802 - 11.97 - A
              39. Marinescu Nelu, Targoviste, 529 - 11.93 - A
              40. Dina Alexandru, Bucuresti, 1020 - 11.83 - A
              41. Rusea Ionut, Breaza, 1113 - 11.4 - A
              42. Bolbose Dan, Bucuresti, 3150 - 11.3 - A
              43. Sarcani Andrei, Targu Mures, 594 - 11.04 - AW
              44. Trandafir Catalin, Slobozia, 841 - 10.92 - A
              45. Popa Sandu, Slobozia, 779 - 10.77 - A
              46. Baciu Stefan, Mioveni, 601 - 10.65 - AW
              47. Chivu Octav, Bucuresti, 829 - 10.53 - A
              48. Ionita Adrian, Brasov, 702 - 10.28 - A
              49. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 1822 - 10.1 - A
              50. Baldea Horia, Bucuresti, 2335 - 9.85 - H
              51. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 881 - 9.78 - H
              52. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1517 - 9.65 - H
              53. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 1688 - 9.4 - H
              54. Sirbu Ion, Bucuresti, 1175 - 9.36 - H
              55. Geanta Mihai, Slobozia, 1682 - 9.3 - H
              56. Boteanu Nicu, Bucuresti, 1631 - 9.13 - H
              57. Enciu Marcel, Bucuresti, 902 - 8.85 - HW
              58. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1442 - 8.83 - H
              59. Rosoga Ana, Constanta, 975 - 8.63 - HF
              60. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 938 - 7.97 - HW
              61. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 934 - 7.7 - H
              62. Carciag Adrian, Slobozia, 1629 - 7.65 - H
              63. Plesoianu Stefan, Constanta, 907 - 7.49 - HW
              64. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 888 - 7.29 - H
              65. Varbanescu Radu, Bucuresti, 836 - 7.16 - H
              66. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1242 - 7.02 - HW
              67. Rusu Andrei, Strejnicu, 1482 - 6.48 - H
              68. Matea Aurelian, Bucuresti, 1259 - 6.39 - H
              69. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1120 - 5.89 - H
              70. Dontu Ionut, Calarasi, 2831 - 0
              71. Popescu Radu, Bucuresti, 6002 - 0
              72. Badita Gabriel, Bucuresti, 6004 - 0
              Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
              23 de mese Donic World Champion TC
              Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
              45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
              1000lux lumina pe masa
              Omologata FRTM
              www.toptenis.ro

              Comentariu


              • Postat în original de Bebe Vezi post
                Mihai Bodeanu - Open
                Se înscrie la elite

                Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
                Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                23 de mese Donic World Champion TC
                Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                1000lux lumina pe masa
                Omologata FRTM
                www.toptenis.ro

                Comentariu


                • Welker Ivan Sf Gheorghe elite

                  Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
                  Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                  23 de mese Donic World Champion TC
                  Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                  45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                  1000lux lumina pe masa
                  Omologata FRTM
                  www.toptenis.ro

                  Comentariu


                  • mai sunt locuri la categoria hobby?
                    Ultima editare de xenogod; 25.ian.2020, 11:26.

                    Comentariu


                    • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2 BALABAN CATALIN BUCURESTI
                      3-2
                      0-3
                      3-1
                      0-3
                      2
                      4
                      3 DENA CORNELIU GIURGIU
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      1-3
                      3
                      1
                      4 STANCALIE DORU CRAIOVA
                      3-0
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      2
                      3
                      5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      1-3
                      2
                      2
                      Gr.inferioara nr. 2 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 RASID AIHAN CONSTANTA
                      3-2
                      3-2
                      0-3
                      3-1
                      3
                      1
                      2 BUCIU CATALIN BALS
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                      3-0
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      2
                      4
                      5 STERCZER SANDOR SANZIENI
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 3 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
                      3-0
                      3-1
                      2-3
                      3-2
                      3
                      1
                      2 ROSU GABRIEL COMANESTI
                      0-3
                      3-1
                      2-3
                      3-0
                      2
                      2
                      3 ACU PAUL BUCURESTI
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      2-3
                      1
                      4 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                      3-2
                      3-2
                      2-3
                      1-3
                      2
                      3
                      5 BABUS LIVIU PLOIESTI
                      2-3
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 4 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      4
                      1
                      2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      2-3
                      1
                      3
                      3 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-2
                      3-1
                      3
                      2
                      4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      3-2
                      1
                      5 TUDOR EMIL BUCURESTI
                      2-3
                      3-2
                      1-3
                      2-3
                      1
                      4
                      Gr.inferioara nr. 5 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 FRATEA AUREL CONSTANTA
                      3-0
                      3-2
                      3-2
                      3-2
                      4
                      1
                      2 LITA GABRIEL BUCURESTI
                      0-3
                      3-2
                      0-3
                      3-2
                      2
                      3
                      3 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
                      2-3
                      2-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4 LAZAR EVA CRAIOVA
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      3
                      2
                      5 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
                      2-3
                      2-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      4
                      Gr.inferioara nr. 6 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
                      3-0
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3
                      2
                      2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      3-1
                      3
                      3
                      3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
                      3-0
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                      2-3
                      1-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      5 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      4
                      Gr.inferioara nr. 7 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOTEZATU ONELUS GALATI
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      4
                      1
                      2 PETROV DAN BUCURESTI
                      2-3
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      1
                      3
                      3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      5 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      0-3
                      1
                      Gr.inferioara nr. 8 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
                      3-1
                      3-1
                      2-3
                      3-1
                      3
                      1
                      2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                      1-3
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      3
                      3
                      3 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
                      1-3
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4
                      4 LAZAR ION BUCURESTI
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      3
                      2
                      5 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 9 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                      3-0
                      2-3
                      3-2
                      2-3
                      2
                      2
                      2 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      4
                      3 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
                      3-2
                      3-1
                      3-2
                      3-2
                      4
                      1
                      4 TUCA CRISTI SLATINA
                      2-3
                      1-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      5 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
                      3-2
                      2-3
                      2-3
                      3-2
                      2
                      3
                      Gr.inferioara nr. 10 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      4
                      1
                      2 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                      2-3
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4
                      3 BARCA GEORGE PITESTI
                      0-3
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      2
                      3
                      4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
                      0-3
                      3-1
                      3-2
                      2-3
                      2
                      2
                      5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      Gr.inferioara nr. 11 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
                      3-1
                      2-3
                      3-1
                      1-3
                      2
                      4
                      2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 SARBU DAN PLOIESTI
                      3-2
                      3-0
                      2-3
                      0-3
                      2
                      3
                      4 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
                      1-3
                      3-0
                      3-2
                      3-1
                      3
                      1
                      5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      1-3
                      3
                      2
                      Gr.inferioara nr. 12 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CINCA DANIEL CRAIOVA
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
                      1-3
                      3-0
                      3-2
                      1-3
                      2
                      4
                      3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
                      1-3
                      0-3
                      2-3
                      1-3
                      0
                      4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
                      0-3
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      0-3
                      2
                      3
                      Gr.inferioara nr. 13 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                      3-1
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      2 BUCUROIU ALIN PITESTI
                      1-3
                      3-2
                      1-3
                      3-1
                      2
                      4
                      3 NICULA FLORIN CONSTANTA
                      3-0
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      3
                      1
                      4 CHIVU CORNEL CRAIOVA
                      0-3
                      3-1
                      1-3
                      3-0
                      2
                      3
                      5 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 14 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ZAMFIR GICU BUCURESTI
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      2 TROCARU REMUS TULCEA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      4
                      5 GHEORGHITA VASILE BUZAU
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 15 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GAVRILA AUREL BUCURESTI
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                      3-1
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      4
                      1
                      3 VICIU DRAGOS PITESTI
                      1-3
                      2-3
                      3-2
                      1-3
                      1
                      4 SOCACI SORIN PANCIU
                      0-3
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      3
                      5 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
                      1-3
                      0-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      4
                      Gr.inferioara nr. 16 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3-2
                      3
                      2
                      2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      3
                      4 POPA MIRCEA BRASOV
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      4
                      5 CALIN ANISOARA BUCURESTI
                      2-3
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 17 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      0-3
                      0-3
                      3
                      4
                      2 PADURARIU COSTEL BRASOV
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      4
                      1
                      3 BODEANU DAN BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      0-3
                      0-3
                      1
                      4 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      5 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
                      3-0
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      4
                      2
                      6 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      2-3
                      3
                      3
                      Gr.inferioara nr. 18 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
                      2-3
                      3-2
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      4
                      2
                      2 IORDACHE EUGEN BRAILA
                      3-2
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      3-2
                      4
                      1
                      3 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
                      2-3
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3
                      4
                      4 TUTA RADU IONUT PITESTI
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      3-2
                      3
                      3
                      5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      6 CLAPA DANUT BUCURESTI
                      1-3
                      2-3
                      1-3
                      2-3
                      3-0
                      1

                      Gr.superioara nr. 1 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 DENA CORNELIU GIURGIU
                      2 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
                      3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                      4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                      Gr.superioara nr. 2 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 RASID AIHAN CONSTANTA
                      2 LAZAR EVA CRAIOVA
                      3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                      4 BABUS LIVIU PLOIESTI
                      Gr.superioara nr. 3 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
                      2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
                      3 LITA GABRIEL BUCURESTI
                      4 TUDOR EMIL BUCURESTI
                      Gr.superioara nr. 4 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
                      2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                      3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
                      4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
                      Gr.superioara nr. 5 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 FRATEA AUREL CONSTANTA
                      2 LAZAR ION BUCURESTI
                      3 PETROV DAN BUCURESTI
                      4 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
                      Gr.superioara nr. 6 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
                      2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                      3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                      4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
                      Gr.superioara nr. 7 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BOTEZATU ONELUS GALATI
                      2 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
                      3 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
                      4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
                      Gr.superioara nr. 8 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
                      2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
                      3 BARCA GEORGE PITESTI
                      4 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
                      Gr.superioara nr. 9 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
                      2 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
                      3 SARBU DAN PLOIESTI
                      4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                      Gr.superioara nr. 10 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                      2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                      3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
                      4 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
                      Gr.superioara nr. 11 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
                      2 ZAMFIR GICU BUCURESTI
                      3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
                      4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
                      Gr.superioara nr. 12 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CINCA DANIEL CRAIOVA
                      2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
                      3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
                      4 BUCUROIU ALIN PITESTI
                      Gr.superioara nr. 13 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 NICULA FLORIN CONSTANTA
                      2 PASCU RAZVAN MAGURENI
                      3 SOCACI SORIN PANCIU
                      4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
                      Gr.superioara nr. 14 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TROCARU REMUS TULCEA
                      2 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
                      3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
                      4 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
                      Gr.superioara nr. 15 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                      2 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
                      3 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
                      4 POPA MIRCEA BRASOV
                      Gr.superioara nr. 16 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
                      2 POPESCU EUGEN BUCURESTI
                      3 TUTA RADU IONUT PITESTI
                      4 TROCAN NICOLAE MIOVENI
                      Gr.superioara nr. 17 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PADURARIU COSTEL BRASOV
                      2 BUCIU CATALIN BALS
                      3 STANCALIE DORU CRAIOVA
                      4 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
                      Gr.superioara nr. 18 - Open
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 IORDACHE EUGEN BRAILA
                      2 ROSU GABRIEL COMANESTI
                      3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
                      4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
                      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                      23 de mese Donic World Champion TC
                      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                      1000lux lumina pe masa
                      Omologata FRTM
                      www.toptenis.ro

                      Comentariu


                      • Postat în original de xenogod Vezi post
                        mai sunt locuri la categoria hobby?
                        Da.

                        Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
                        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                        23 de mese Donic World Champion TC
                        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                        1000lux lumina pe masa
                        Omologata FRTM
                        www.toptenis.ro

                        Comentariu


                        • Se retrage Ionescu Mihai-Târgoviște- elite.
                          Multimesc


                          Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

                          Later edit: R2 - 2 puncte.

                          Comentariu


                          • Gr.superioara nr. 1 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DENA CORNELIU GIURGIU
                            0-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            2 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3
                            1
                            3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                            1-3
                            2-3
                            2-3
                            0
                            4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                            3-1
                            0-3
                            3-2
                            2
                            2
                            Gr.superioara nr. 2 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 RASID AIHAN CONSTANTA
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            2 LAZAR EVA CRAIOVA
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            1
                            3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            1
                            4 BABUS LIVIU PLOIESTI
                            2-3
                            3-1
                            2-3
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 3 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 LITA GABRIEL BUCURESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 TUDOR EMIL BUCURESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
                            3-2
                            1-3
                            3-0
                            2
                            1
                            2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                            2-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
                            3-1
                            2-3
                            1-3
                            1
                            4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 5 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 FRATEA AUREL CONSTANTA
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 LAZAR ION BUCURESTI
                            3-2
                            0-3
                            3-1
                            2
                            3 PETROV DAN BUCURESTI
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 6 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            3
                            1
                            3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                            3-0
                            2-3
                            3-1
                            2
                            2
                            4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 7 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 BOTEZATU ONELUS GALATI
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3
                            1
                            2 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 8 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
                            3-1
                            0-3
                            1-3
                            1
                            2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            1
                            3 BARCA GEORGE PITESTI
                            3-0
                            1-3
                            2-3
                            1
                            2
                            4 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
                            3-1
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            Gr.superioara nr. 9 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            3 SARBU DAN PLOIESTI
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                            1-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            Gr.superioara nr. 10 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                            3-1
                            0-3
                            0-3
                            1
                            2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                            1-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            2
                            3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
                            3-0
                            1-3
                            0-3
                            1
                            4 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            Gr.superioara nr. 11 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            2 ZAMFIR GICU BUCURESTI
                            3-0
                            2-3
                            1-3
                            1
                            3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
                            3-1
                            3-2
                            1-3
                            2
                            2
                            4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            Gr.superioara nr. 12 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CINCA DANIEL CRAIOVA
                            3-2
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            4 BUCUROIU ALIN PITESTI
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 13 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 NICULA FLORIN CONSTANTA
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            2 PASCU RAZVAN MAGURENI
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            3 SOCACI SORIN PANCIU
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            Gr.superioara nr. 14 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TROCARU REMUS TULCEA
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
                            1-3
                            2-3
                            3-2
                            1
                            4 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 15 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            2
                            2
                            2 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            4 POPA MIRCEA BRASOV
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 16 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 POPESCU EUGEN BUCURESTI
                            2-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            3 TUTA RADU IONUT PITESTI
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            1
                            4 TROCAN NICOLAE MIOVENI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            Gr.superioara nr. 17 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PADURARIU COSTEL BRASOV
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            2 BUCIU CATALIN BALS
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            3 STANCALIE DORU CRAIOVA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 18 - Open
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 IORDACHE EUGEN BRAILA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 ROSU GABRIEL COMANESTI
                            0-3
                            3-0
                            3-2
                            2
                            2
                            3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            0
                            Ultima editare de TopTenisArena; 25.ian.2020, 15:47.
                            Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                            23 de mese Donic World Champion TC
                            Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                            45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                            1000lux lumina pe masa
                            Omologata FRTM
                            www.toptenis.ro

                            Comentariu


                            • Eliminatorii Open

                              1. Raportaru Viorel
                              --------------------Raportaru Viorel 3-0
                              64. Bye
                              ----------------------------------- -
                              33. Ciobanu Gabriel
                              -------------------- -
                              32. Lovin Eusebiu
                              -------------------------------------------------- -
                              17. Buciu Catalin
                              --------------------Buciu Catalin 3-0
                              48. Bye
                              ----------------------------------- -
                              49. Bye
                              --------------------Vasilescu Remus 3-0
                              16. Vasilescu Remus
                              ----------------------------------------------------------------- -
                              9. Marin Puiu
                              --------------------Marin Puiu 3-0
                              56. Bye
                              ----------------------------------- -
                              41. Bye
                              --------------------Baceanu Constantin 3-0
                              24. Baceanu Constantin
                              -------------------------------------------------- -
                              25. Chivu Cornel
                              --------------------Chivu Cornel 3-0
                              40. Bye
                              ----------------------------------- -
                              57. Bye
                              --------------------Dascalasu Viorel 3-0
                              8. Dascalasu Viorel

                              -------------------------------------------------------------------------------- -

                              5. Fratea Aurel
                              --------------------Fratea Aurel 3-0
                              60. Bye
                              ----------------------------------- -
                              37. Bye
                              --------------------Catana Claudiu 3-0
                              28. Catana Claudiu
                              -------------------------------------------------- -
                              21. Gherasim Iulian
                              --------------------Gherasim Iulian 3-0
                              44. Bye
                              ----------------------------------- -
                              53. Bye
                              --------------------Cinca Daniel 3-0
                              12. Cinca Daniel
                              ----------------------------------------------------------------- -
                              13. Pascu Razvan
                              --------------------Pascu Razvan 3-0
                              52. Bye
                              ----------------------------------- -
                              45. Bye
                              --------------------Rosu Gabriel 3-0
                              20. Rosu Gabriel
                              -------------------------------------------------- -
                              29. Dospinescu George
                              -------------------- -
                              36. Babus Liviu
                              ----------------------------------- -
                              61. Bye
                              --------------------Dumitru Bogdan 3-0
                              4. Dumitru Bogdan

                              ------------------------------------------------------------------------------------------ -

                              3. Dumbrava Doru
                              --------------------Dumbrava Doru 3-0
                              62. Bye
                              ----------------------------------- -
                              35. Alexandru Marius
                              -------------------- -
                              30. Barca George
                              -------------------------------------------------- -
                              19. Padurariu Costel
                              --------------------Padurariu Costel 3-0
                              46. Bye
                              ----------------------------------- -
                              51. Bye
                              --------------------Trocaru Remus 3-0
                              14. Trocaru Remus
                              ----------------------------------------------------------------- -
                              11. Leolea Andrei
                              --------------------Leolea Andrei 3-0
                              54. Bye
                              ----------------------------------- -
                              43. Bye
                              --------------------Trocan Nicolae 3-0
                              22. Trocan Nicolae
                              -------------------------------------------------- -
                              27. Sarbu Dan
                              --------------------Sarbu Dan 3-0
                              38. Bye
                              ----------------------------------- -
                              59. Bye
                              --------------------Istrate Cristian 3-0
                              6. Istrate Cristian

                              -------------------------------------------------------------------------------- -

                              7. Botezatu Onelus
                              --------------------Botezatu Onelus 3-0
                              58. Bye
                              ----------------------------------- -
                              39. Bye
                              --------------------Udrea Valentin 3-0
                              26. Udrea Valentin
                              -------------------------------------------------- -
                              23. Nicula Florin
                              --------------------Nicula Florin 3-0
                              42. Bye
                              ----------------------------------- -
                              55. Bye
                              --------------------Popa Alexandru Iulian 3-0
                              10. Popa Alexandru Iulian
                              ----------------------------------------------------------------- -
                              15. Dumitru Traian
                              --------------------Dumitru Traian 3-0
                              50. Bye
                              ----------------------------------- -
                              47. Bye
                              --------------------Iordache Eugen 3-0
                              18. Iordache Eugen
                              -------------------------------------------------- -
                              31. Petrov Dan
                              -------------------- -
                              34. Dumitrache Gabriel
                              ----------------------------------- -
                              63. Bye
                              --------------------Rasid Aihan 3-0
                              2. Rasid Aihan
                              Ultima editare de TopTenisArena; 25.ian.2020, 15:49.
                              Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                              23 de mese Donic World Champion TC
                              Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                              45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                              1000lux lumina pe masa
                              Omologata FRTM
                              www.toptenis.ro

                              Comentariu


                              • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
                                2 STANESCU TIBERIU SLATINA
                                3 MOCA VASILE BUCURESTI
                                4 GEANTA MIHAI SLOBOZIA
                                5 BOTEANU NICU BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 DURAC VIOREL CONSTANTA
                                2 TICAL NICUSOR BUCURESTI
                                3 DRAGOS MARIAN BUCURESTI
                                4 TRANDAFIR CATALIN SLOBOZIA
                                5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                                2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
                                3 APOSTOAIEI ANDREI BUCURESTI
                                4 TIOSEA NICOLAE BUCURESTI
                                5 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 NITU SERBAN PAULESTI
                                2 ZISU CRISTIAN BUCURESTI
                                3 BRAN FLORIN TULCEA
                                4 CARANDA ALEXANDRU BUCURESTI
                                5 DANILA EUGENIU BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
                                2 TANASOV MARIUS BUCURESTI
                                3 RUSEA IONUT BREAZA
                                4 BALDEA HORIA BUCURESTI
                                5 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BALASA ION BUCURESTI
                                2 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR
                                3 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
                                4 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
                                5 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MODORAN CRISTIAN BUCURESTI
                                2 IPATE VIRGIL BUCURESTI
                                3 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
                                4 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
                                5 CARCIAG ADRIAN SLOBOZIA
                                Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 IANOS VLAD BUCURESTI
                                2 MOASA GABRIEL BUCURESTI
                                3 TAURU ROMICA BUCURESTI
                                4 IONITA ADRIAN BRASOV
                                5 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA
                                Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CUNA GHEORGHE BUZAU
                                2 CIRIPAN CAMELIA BUCURESTI
                                3 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
                                4 BACIU STEFAN MIOVENI
                                5 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
                                2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                                3 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
                                4 CHIVU OCTAV BUCURESTI
                                5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BUCUR MARIO BUCURESTI
                                2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
                                3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                                4 POPA SANDU SLOBOZIA
                                5 ROSOGA ANA CONSTANTA
                                6 BADITA GABRIEL BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 GHIURUTAN RAZVAN BUCURESTI
                                2 AVADANOAEI PETUEL BOTOSANI
                                3 MARINESCU NELU TARGOVISTE
                                4 SIRBU ION BUCURESTI
                                5 RUSU ANDREI STREJNICU
                                6 POPESCU RADU BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BRUMA OVIDIU BOTOSANI
                                2 SERBAN BOGDAN BUCURESTI
                                3 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
                                4 SARCANI ANDREI TARGU MURES
                                5 MATEA AURELIAN BUCURESTI
                                6 HARABAGIU DORU BUCURESTI
                                Gr.inferioara nr. 14 - Avansati
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
                                2 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
                                3 POPA VICENTIU BUCURESTI
                                4 BOLBOSE DAN BUCURESTI
                                5 POPESCU TIBERIU PLOIESTI
                                6 DONTU IONUT CALARASI
                                Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                                23 de mese Donic World Champion TC
                                Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                                45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                                1000lux lumina pe masa
                                Omologata FRTM
                                www.toptenis.ro

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X