Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dej - 18.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Dej - 18.01.2020

    Turneu B - Dej, 18 ianuarie 2020

    3 CATEGORII: E+O, A, H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati, Hobby - 09.00 - înscrieri intre orele 08.00 - 08.45
    Elite+Open - 13.00

    SALA: CS Tenis Dej din incinta Grupului Școlar Someș;
    INDICAȚII ACCES:
    LOGISTICĂ:
    - 9 mese

    TAXA:
    20 lei - adulți, 10 lei - copii, 0 lei - persoane cu dizabilități;
    1 leu/participant se va dona către AmaTur;

    Se asigură:
    - apă minerală, cafea;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere joi ora 21.00;
    - retragerile după termen şi absenţele vor fi penalizate conform regulamentului;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Avansati 30 de jucători
    - Hobby 24 de jucători
    - Elite+Open 30 de jucători

    - Grupe inferioare de câte 5-6 – se califică 4, grupe superioare de 4
    - fără grupe superioare la E+O
    - Tablouri eliminatorii generate automat.

    In functie de inscrierile din primele zile, se pot modifica orele de incepere/numarul de jucatori.

    ORGANIZATORI: CS Tenis Club Dej
    - Pop Dănuț, tel. 0748 352369;
    - Dezso Attila
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri E+O - on 17-Jan-20 at 20:54:11 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Pop Sorin, Bistrita, 265 - 43.6 - E
    2. Petrus Florin, Zalau, 33 - 43.02 - E
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 38 - 42.8 - EW
    4. Galban Calin, Viseu, 46 - 41.59 - E
    5. Mihalca Mihai, Bistrita, 76 - 39.76 - E
    6. Preda Ionut, Moinesti, 477 - 38.5 - E
    7. Ticala Vasile Jr, Viseu, 254 - 37.54 - E
    8. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
    9. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.05 - E
    10. Singeorzan Cornel, Bistrita, 705 - 34.3 - E
    11. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 158 - 34.14 - E
    12. Bothazan Florin, Dej, 475 - 33.2 - E
    13. Dezso Lorand, Dej, 1086 - 32.65 - O
    14. Pop Zoltan, Dej, 441 - 32.05 - O
    15. Grosan Mircea, Dej, 890 - 31.55 - O
    16. Husa Gelu, Zalau, 150 - 31.16 - OD
    17. Mal Denis, Baia Mare, 258 - 29.78 - O
    18. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 313 - 28.83 - O
    19. Ciobanu Daniel, Blaj, 109 - 28.41 - OW
    20. Pop Stefan, Zalau, 860 - 27.95 - OL
    21. Miclos Andrei, Dej, 204 - 27.25 - O
    22. Hodis Andrei, Gherla, 942 - 26.15 - O
    23. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 1040 - 23.8 - O
    24. Horotan Catalin, Baia Mare, 342 - 23.78 - O
    25. Brazdau Bogdan, Zalau, 1685 - 22.5 - O
    26. Barbuta Ioan, Dej, 355 - 20.37 - OW
    27. Damian Mircea, Bistrita, 278 - 20.25 - O
    28. Pop Danut, Dej, 420 - 20.09 - O
    29. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1038 - 19.6 - A
    30. Cont Cosmin, Gherla, 1535 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mal Calin, Baia Mare, 1279 - 28.95 - O
    2. Moldovan Cristian, Bistrita, 1486 - 43 - EM
    3. Suciu Cristian, Dej, 6001 - 0



    Inscrieri Avansati - on 17-Jan-20 at 18:19:23 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Joldes Adrian, Bistrita, 550 - 19.73 - A
    2. Beica Florin, Gherla, 974 - 19.6 - A
    3. Piper Petru, Luna CJ, 325 - 19.44 - ADW
    4. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.32 - AW
    5. Cir Florin, Razboieni, 361 - 19.25 - A
    6. Vass Sandor, Beclean, 437 - 19.02 - AW
    7. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 398 - 18.63 - A
    8. Vaduva Dan, Bistrita, 900 - 17.27 - AW
    9. Tocaciu Septimiu, Beclean, 905 - 16.93 - A
    10. Zavaski Ioan, Dej, 819 - 16.28 - AW
    11. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1365 - 14.63 - A
    12. Bal Adrian, Gherla, 732 - 14.49 - A
    13. Bote Tudor, Dej, 1366 - 14.25 - A
    14. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 723 - 14 - A
    15. Marginean Mihai, Luna CJ, 686 - 13.87 - A
    16. Boros Mihaly, Crasna, 1136 - 13.45 - A
    17. Dezso Attila, Dej, 1361 - 13.1 - AW
    18. Barbos Florin, Bistrita, 696 - 13.02 - AW
    19. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 864 - 12.7 - A
    20. Campean Eugen, Dej, 1262 - 11.1 - A
    21. Balazs Imre Florin, Apahida, 2119 - 10.9 - A
    22. Onofrei Petru, Gherla, 1137 - 10.58 - AW
    23. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1369 - 10.5 - A
    24. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 2042 - 10 - A
    25. Hada Calin, Luna CJ, 1560 - 9.1 - H
    26. Mihut Doru, Dej, 1496 - 9 - H
    27. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1713 - 8.45 - H
    28. Sticlet Doru, Bistrita, 1376 - 6.27 - HW
    29. Ariciu George, Cluj Napoca, 1509 - 5.75 - H
    30. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 3383 - 0 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dimeny Alex, Crasna, 1156 - 14.5 - A
    2. Pop Ioan, Bistrita, 1026 - 14.1 - AW
    3. Vonhaz Julia, Cluj Napoca, 1527 - 17.5 - AF
    4. Nicolae Marcel, Cluj Napoca, 6001 - 0
    5. Petrache Radu, Blaj, 1029 - 12.48 - A


    Inscrieri Hobby - on 17-Jan-20 at 18:19:55 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Cristea Samuel, Bistrita, 817 - 9.77 - HJ
    2. Pop Dan Cristian, Dej, 806 - 9.28 - HJ
    3. Creta Petru, Luna CJ, 766 - 8.14 - H
    4. Tigoan Alex, Dej, 1653 - 7.7 - H
    5. Cristea Daniel, Bistrita, 1194 - 6.3 - H
    6. Pascalau Cristian, Huedin, 2814 - 6.2 - H
    7. Ivascu Ioan, Viseu, 2044 - 6 - H
    8. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 2822 - 6 - H
    9. Kiss Attila, Crasna, 1895 - 5.7 - H
    10. Vigh Marton, Cluj Napoca, 2053 - 5.7 - H
    11. Cserei Stefan, Apahida, 2932 - 5.6 - H
    12. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 2580 - 5.4 - H
    13. Toader Florin, Cluj Napoca, 2243 - 4.6 - H
    14. Burnar Ioan, Viseu, 1855 - 4.5 - H
    15. Varga Florin, Cluj Napoca, 2301 - 4 - H
    16. Zahan Florin, Cluj Napoca, 2343 - 4 - H
    17. Miclea Adrian, Dej, 2087 - 0
    18. Asavei Vlad, Razboieni, 3466 - 0
    19. Hada Andreea, Luna CJ, 3529 - 0 - F
    20. Muresan Elisei, Cluj Napoca, 4086 - 0
    21. Bora Paul, Cluj Napoca, 6001 - 0
    22. Lorincz Peter, Cluj Napoca, 6002 - 0
    23. Dan Radu, Zalau, 6003 - 0
    24. Hada Calin Nicolae, Luna CJ, 6005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tibre Florina, Cluj Napoca, 3337 - 5 - HF
    2. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 3207 - 4 - H
    3. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 2819 - 8 - H
    4. Kudor Gheorghe, Baia de Aries, 6006 - 0
    5. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1601 - 8 - H
    6. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2143 - 7 - H
    7. Modrea Ianos, Dej, 4147 - 0
    8. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 3440 - 4 - H - P
    9. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3363 - 0
    10. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 3815 - 5.2 - H
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Mihut Doru - Dej - avansati

      Pop Danut
      POP Dan Cristian
      Dezso Attila
      Barbuta Ioan
      Bal Adrian
      Pop Zoltan
      Mican Nicolae
      Dezso Lorand
      Giurgiu Mircea
      Grosan Mircea
      Câmpean Eugen
      Singeorzan Cornel
      ... conform MP
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Ariciu George cj-n avansati
        Asteleanu Lucian cj-n avansati
        Tofeni Ovidiu cj-n avansati
        Tudor Badescu cj-n avansati
        Rosoga Liviu cj-n avansati
        Layis Norbert cj-n avansati
        Kiss Jancsi cj-n avansati
        Balazs Imre Florin Apahida
        avansati
        Dragoste Dorin cj-n avansati
        Solyom Sandor cj-n avansati
        Pușcaș Razvan cj-n avansati
        Cserei Ștefan Apahida hobby
        Zahan Florin cj-n hobby
        Vigh Marton cj-n hobby
        Toader Florin cj-n hobby
        Irimia Sorin Jr cj-n OPEN
        Paul Bora cj-n hobby
        Muresan Elisei cj-n hobby


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Elite Bistrița
          Mihalca Mihai
          Pop Sorin
          Elite Vișeu
          Galban Calin
          Ticala Vasile Jr
          Open:
          Andreica Daniel
          Krisan Iuliu
          Avansați:
          Ivascu Gavrila
          Franc Ioan
          Hobby:
          Deac Valentin
          Moldovan Ioan
          Burnar Ioan
          Ivascu Ioan
          “Sometimes I win, sometimes I learn”

          Comentariu


          • #6
            Pop Sorin elite
            Mihalca Mihai elite

            Comentariu


            • #7
              Palfi Ferencz / Cluj-Napoca / Open.
              Multumesc.

              Comentariu


              • #8
                Husa Gelu /Zalău/open

                Comentariu


                • #9
                  Camarasiu Tiberiu / Cluj-Napoca / open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Din zalau,la elite Petrus Florin.

                    Comentariu


                    • #11
                      Pop Ștefan -zalau .

                      Comentariu


                      • #12
                        Korabian Tamas- Cluj- Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Lőrincz Péter- Cluj- Hobby

                          Comentariu


                          • #14
                            Iova Claudiu- Cluj- Hobby

                            Comentariu


                            • #15
                              Cherhat Dumitru cj Napoca, elit

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X