Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia - 08/09.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Olah Oliver

    Comentariu


    • Dumitru Bogdan - Constanța- Elite

      Comentariu


      • Buzatu Vasile
        Radu Daniel
        Cristache George--elite

        Comentariu


        • buna seara tuturor.stiu ca ma fac greu inteles.am o rugaminte pentru domnul vlase:va rog sa construiti o sala noua pentru pentru unii.nu au pista spre decolare in cea mica !

          Comentariu


          • Vad ca pe unul ?l" roade" rău! .... DAR vb lui Gica "te amesteci cu tăr?ța..... te mănîncă porcul"

            Comentariu


            • Nitu Serban....Paulesti...Avansati
              Ene Florin...Ploiești...Open

              Comentariu


              • Se retrage Marin Marian, București - Avansați.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Bozosan Petre, Sibiu - Open.

                  Comentariu


                  • Se inscriu Simon Csaba,elit Tg Mureș ,Trandafir Vasile,open ,Tg Mureș.

                    Comentariu


                    • Leonard Serban, București, Avansati.
                      Multumesc

                      Comentariu


                      • Se retrage Paul Chibulcuteanu de la Avansati.

                        Multumesc!

                        Comentariu


                        • M-am uitat acum pe lista înscrierilor...

                          Peste tot sunt cozi de așteptare, mai puțin la Elite.

                          Oare de ce?

                          Nu vreau să provoc discuții în contradictoriu, dar soluția ar fi revenirea la limita veche pentru Open, la mp de 30.

                          Diferența openiștilor de la mp 30 la 33, ar completa grila înscrișilor la Elite (53 + 7 = 60)!

                          ?n felul acesta, dacă Openul ar fi de la 20 la 30, ar putea să dea șanse mai multe celor cu media mai mică...

                          Comentariu


                          • Turcu Viorel si Dumitrescu Dan din Piatra Neamț la open.
                            blade: btf amultart
                            fh: acuda blue p1
                            bh: rasanter r37

                            Comentariu


                            • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                              M-am uitat acum pe lista înscrierilor...

                              Peste tot sunt cozi de așteptare, mai puțin la Elite.

                              Oare de ce?

                              Nu vreau să provoc discuții în contradictoriu, dar soluția ar fi revenirea la limita veche pentru Open, la mp de 30.

                              Diferența openiștilor de la mp 30 la 33, ar completa grila înscrișilor la Elite (53 + 7 = 60)!

                              ?n felul acesta, dacă Openul ar fi de la 20 la 30, ar putea să dea șanse mai multe celor cu media mai mică...
                              Și fără discuții în contradictoriu, cum ați dori să se întâmple? Să se execute și gata? Nici Slobozia nu e chiar în centrul țării, unii ar merge dar 700 km poate fi un motiv suficient de solid pentru absentarea de la acest turneu. Trendul de ridicare a nivelului la elite cred că e agreat de majoritatea de la această categorie. No, că deja provocarea a fost acceptată 😐

                              Comentariu


                              • Mă bucur că provocarea a fost acceptată, dar m-aș bucura dacă aceasta ar fi acceptată și de intangibilul Comitet Director.

                                Ceea ce am scris nu are legătură cu acest Turneu, e o propunere de viitor.

                                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                  .... intangibilul Comitet Director.


                                  Cum zici tu, numai ca nu esti la curent cu propunerile de la sf sezonului, să nu mai vorbim că unii au propus să crească media la 35 pt open, asa că nu este loc si nici momentul pt asa ceva, dragă George.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                    Cum zici tu, numai ca nu esti la curent cu propunerile de la sf sezonului, să nu mai vorbim că unii au propus să crească media la 35 pt open, asa că nu este loc si nici momentul pt asa ceva, dragă George.
                                    La 35 cine mai raminea la elite

                                    Comentariu


                                    • 30 chiar era reala

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                        Cum zici tu, numai ca nu esti la curent cu propunerile de la sf sezonului, să nu mai vorbim că unii au propus să crească media la 35 pt open, asa că nu este loc si nici momentul pt asa ceva, dragă George.
                                        Știu că nu e momentul pentru așa ceva, dragă Gelu, dar ține cont, te rog, de această propunere pentru anul următor!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                          Știu că nu e momentul pentru așa ceva, dragă Gelu, dar ține cont, te rog, de această propunere pentru anul următor!
                                          George, ca să se ajungă la o normalitate, s-au schimbat grilele de punctare și astfel cei care sunt premianți la Open (locurile 5 — 8 ) primesc bonificații mărite. în acest fel cei care au valoare la Open vor face pasul mai repede la Elite. însă, acest lucru nu generează efecte imediate, dar eu personal sunt convins ca pana la toamnă vor face mulți jucători (premianți la Open) pasul spre Elite.
                                          Vezi în următorul link noile grile de punctare :
                                          http://www.amatur.ro/tenisdemasa/info
                                          ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                          Comentariu


                                          • Barsa Ioan , Moinesti - elite

                                            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                            BLADE:Kreanga Aeros
                                            BH:Tibhar Torpedo
                                            FH: Globe National

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Preda Gheorghe de la avansati din Cocorastii Mislii..

                                              Comentariu


                                              • Se inscrie Avansati -Munteanu Dan Tulcea.

                                                Later edit: Munteanu Dan, Mp=5,5 - Hobby.

                                                Comentariu


                                                • Dinu Adrian, Darmanesti - avansati
                                                  Timo Boll ALC
                                                  FH: Butterfly Dignics 05 2.1mm
                                                  BH: Donic Baracuda 2.2mm

                                                  Comentariu


                                                  • Se inscrie Caminschi Mihai,Elite,Constanța

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X