Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Lacul fără fund", Ocna Sibiului - 16.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Alexandru Ionescu - Bucuresti

    pentru pariul lui Marius

    Marius cauta in clasament sa vezi pe cine inscrii
    daca nu isi scrie numele_prenumele ca in clasament
    Ultima editare de adof; 15.feb.2020, 18:19.

    Comentariu


    • Postat în original de marius1964 Vezi post
      pun pariu pe un bax de bere ca grupele orientative de la elite-open nu sunt bune pt. ca sunt sigur ca acel Cristian Istrate inscris este de fapt Istrate Cristian si are mp 31,78 si nu poate fi ultimul . cine se baga la pariu ?
      Eu țin cu tine 🤗

      Comentariu


      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
        Eu țin cu tine ��
        Hopa,esti viu,am crezut ca te-au exmatriculat si pe tine

        Comentariu


        • Cu parere de rau si cu scuzele de rigoare, sunt nevoit sa ma retrag. Bafta tuturor!

          Later edit: R2 - 2 puncte.

          Comentariu


          • Adi , Istrate s-a inscris singur , nu l-am inscris eu si ca sa mai glumim putin cred ca Ionescu Alexandu joaca cu dreapta si Alexandru Ionescu cu stanga . Deci maine Istrate o sa joace cu stanga si cu priza normala . Si daca Darian a lasat un loc liber ma bag si eu chiar si racit la joc . Barac Marius din Sibiu la open .
            Ultima editare de marius1964; 15.feb.2020, 20:31.

            Comentariu


            • Postat în original de darian127 Vezi post
              Cu parere de rau si cu scuzele de rigoare, sunt nevoit sa ma retrag. Bafta tuturor!
              scuze acceptate dar nu prea stim de la cine

              noroc cu Marius
              ca el ii cunoaste pe toti

              Comentariu


              • Cupa "Lacul fara fund" Ed II - Turneu - B - 16.02.2019
                Lista înscrieri - Toate categoriile - 15.02.2020 23:26:59 -


                1 . Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18,1 - A -* - Hobby + Avansati
                2 . Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1025 - 11,34 - A -* - Hobby + Avansati
                3 . Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17,02 - AW -* - Hobby + Avansati
                4 . Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 1691 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
                5 . Musoiu Marius, Dumbraveni-SB, 2789 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
                6 . Bardas Patrick, Dumbraveni-SB, 595 - 16,16 - AJ -* - Open + Elite
                7 . Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 612 - 16,81 - A -* - Open + Elite
                8 . Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20,37 - OW -* - Open + Elite
                9 . Decean Darian, Sibiu, 574 - 20,86 - O -* - Open + Elite
                10 . Negrean Ioan, Sibiu, 178 - 27,21 - O -* - Open + Elite
                11 . Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25,39 - OW -* - Open + Elite
                12 . Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21,15 - OW -* - Open + Elite
                13 . Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23,18 - OW -* - Open + Elite
                14 . Timaru Ilie, Ocna-Sibiului, 387 - 26,41 - O -* - Open + Elite
                15 . Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,99 - EW -* - Open + Elite
                16 . Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31,37 - O -* - Open + Elite
                17 . Somlea Darian, Cisnadie, 1084 - 22 - O -* - Open + Elite
                18 . Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1396 - 12,65 - A -* - Hobby + Avansati
                19 . Dragomir Ioan, Cristian-SB, 2247 - 5,9 - HW -* - Hobby + Avansati
                20 . Duca Marius, Sibiu, 2054 - 6 - H -* - Hobby + Avansati
                21 . Filea Adonis, Sibiu, 959 - 14,3 - A -* - Hobby + Avansati
                22 . Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9,56 - H -* - Hobby + Avansati
                23 . Anton Calin, Sibiu, 1137 - 12,2 - AW -* - Hobby + Avansati
                24 . Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25,45 - O -* - Open + Elite
                25 . Mitzea Alexandru, Sibiu, 110 - 33,5 - E -* - Open + Elite
                26 . Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau-Mare, 274 - 19,21 - A -* - Hobby + Avansati
                27 . Gligor Vasile, Cristian-SB, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
                28 . Farkas Bence, Targu-Mures, 635 - 18,76 - A -* - Hobby + Avansati
                29 . Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28,48 - OW -* - Open + Elite
                30 . Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25,52 - O -* - Open + Elite
                31 . Seceta Andreas, Medias, 1987 - 0 - O -* - Open + Elite
                32 . Popa Florin, Medias, 1708 - 6,1 - H -* - Hobby + Avansati
                33 . Ivan Claudiu, Medias, 3596 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
                34 . Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H -* - Hobby + Avansati
                35 . Aron Darie, Sibiu, 236 - 36,42 - EW -* - Open + Elite
                36 . Sufletel Radu, Alba-Iulia, 28 - 37,43 - EW -* - Open + Elite
                37 . Marko Gabor, Sibiu, 2407 - 0 - -* - Open + Elite
                38 . Marko Gabor Sr, Sibiu, 3728 - 0 - -* - Hobby + Avansati
                39 . Cuntan Ioan, Saliste, 1386 - 9,75 - H -* - Hobby + Avansati
                40 . Minzat Mircea, Saliste, 1188 - 16,75 - A -* - Hobby + Avansati
                41 . Ispan Stefan, Teius, 1088 - 10,67 - A -* - Hobby + Avansati
                42 . Faraian Alexandru, Aiud, 585 - 15,07 - AJ -* - Hobby + Avansati
                43 . Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21,16 - O -* - Open + Elite
                44 . Morariu Marius, Sibiu, 332 - 19,26 - A -* - Hobby + Avansati
                45 . Negrea Olimpiu, Otelu-Rosu, 568 - 28,64 - O -* - Open + Elite
                46 . Butura Vasile, Alba-Iulia, 215 - 30,69 - O -* - Open + Elite
                47 . Baciu Gabriel, Tarnaveni, 317 - 39,57 - E -* - Open + Elite
                48 . Brasoveanu Vali, Sibiu, 2681 - 8,4 - HW -* - Hobby + Avansati
                49 . Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14,78 - A -* - Hobby + Avansati
                50 . Botea Fabian, Hunedoara, 1015 - 24,65 - O -* - Open + Elite
                51 . Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
                52 . Vaida Gheorghe, Sibiu, 605 - 23,22 - O -* - Open + Elite
                53 . Matei Dumitru, Deva, 471 - 13,57 - AW -* - Hobby + Avansati
                54 . Moldovan Flavia, Tarnaveni, 769 - 15,68 - AF -* - Hobby + Avansati
                55 . Cir Florin, Razboieni, 369 - 19,25 - A -* - Hobby + Avansati
                56 . Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0 - -* - Hobby + Avansati
                57 . Sabau Mircea, Tarnaveni, 862 - 10,32 - A -* - Hobby + Avansati
                58 . Susman Dan, Alba-Iulia, 728 - 10,84 - A -* - Hobby + Avansati
                59 . Moldovan Cristian, Alba-Iulia, 1721 - 6,9 - H -* - Hobby + Avansati
                60 . Bregar Dan, Alba-Iulia, 1840 - 6 - HW -* - Hobby + Avansati
                61 . Piper Petru, Luna-CJ, 321 - 19,44 - ADW -* - Hobby + Avansati
                62 . Bradusca Cornel, Targu-Jiu, 582 - 19,5 - AW -* - Hobby + Avansati
                63 . Martoiu Gabriel, Targu-Jiu, 1124 - 7,88 - H -* - Hobby + Avansati
                64 . Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26,08 - O -* - Open + Elite
                65 . Cristian Istrate, Bucuresti, Nou - Nou - -* - Open + Elite
                66 . Todarcea Ioan, Sibiu, 1224 - 25,05 - O -* - Open + Elite
                67 . Sufletel Emil Sr, Alba-Iulia, 2220 - 4,5 - HW -* - Hobby + Avansati
                68 . Sufletel Margareta, Alba-Iulia, 2580 - 4 - HF -* - Hobby + Avansati
                69 . Pavel Ermacov, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
                70 . Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27,63 - O -* - Open + Elite
                71 . Barac Marius, Sibiu, 172 - 25,44 - OW -* - Open + Elite

                Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
                Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
                Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2

                Clasament cls-feb-2020

                Comentariu


                • GRUPE ORIENTATIVE


                  GRUPE INFERIOARE-Open + Elite
                  Grupa
                  Juc_1
                  Juc_2
                  Juc_3
                  Juc_4
                  Juc_5
                  Juc_6
                  Juc_7
                  1
                  Baciu Gabriel Varadi Tudor Calin Negrean Ioan Vaida Gheorghe Sandu Andrei Cristian Istrate
                  2
                  Daneliuc Gabi Ciobanu Daniel Timaru Ilie Barbulescu Dan Comsa Dan Marko Gabor
                  3
                  Sufletel Radu Negrea Olimpiu Vera Esteban Todarcea Ioan Decean Darian Seceta Andreas
                  4
                  Aron Darie Butura Vasile Beches Andrei Botea Fabian Bozosan Petre Bardas Patrick
                  5
                  Mitzea Alexandru Groza Alexandru Kromek Iulian Barac Marius Radu Constantin Bardas Ioan
                  GRUPE INFERIOARE-Hobby + Avansati
                  Grupa
                  Juc_1
                  Juc_2
                  Juc_3
                  Juc_4
                  Juc_5
                  Juc_6
                  Juc_7
                  1
                  Bradusca Cornel Matei Dumitru Ciobanu Cosmin Kondort Dan Musoiu Marius Pavel Ermacov
                  2
                  Piper Petru Filea Adonis Sabau Mircea Ivan Claudiu Bregar Dan Marko Gabor Sr
                  3
                  Morariu Marius Cobzaru Radu Fratila Dan Moldovan Cristian Dragomir Ioan
                  4
                  Cir Florin Faraian Alexandru Susman Dan Brasoveanu Vali Vioreanu Cristian Luca Ioan
                  5
                  Mitar Marius Tiberiu Benyovski Bela Ispan Stefan Martoiu Gabriel Duca Marius
                  6
                  Farkas Bence Minzat Mircea Anton Calin Popa Florin Sufletel Emil Sr Asavei Vlad
                  7
                  Manitiu Florin Moldovan Flavia Cuntan Ioan Pascalau Cristian Sufletel Margareta Gligor Vasile
                  Ultima editare de adof; 16.feb.2020, 00:49.

                  Comentariu


                  • Grupe Inferioare
                    Open + Elite - 16.02.2019
                    1 . Daneliuc Gabi, Negrean Ioan, Timaru Ilie, Comsa Dan, Sandu Andrei, Bardas Patrick,
                    2 . Sufletel Radu, Varadi Tudor Calin, Kromek Iulian, Vaida Gheorghe, Bozosan Petre, Marko Gabor,
                    3 . Aron Darie, Ciobanu Daniel, Beches Andrei, Botea Fabian, Decean Darian, Cristian Istrate,
                    4 . Mitzea Alexandru, Negrea Olimpiu, Vera Esteban, Todarcea Ioan, Bardas Ioan, Seceta Andreas,
                    5 . Groza Alexandru, Butura Vasile, Barac Marius, Barbulescu Dan, Radu Constantin,





                    Grupe Inferioare
                    Hobby + Avansati - 16.02.2019
                    1 . Bradusca Cornel, Matei Dumitru, Ciobanu Cosmin, Kondort Dan, Musoiu Marius, Pavel Ermacov,
                    2 . Piper Petru, Filea Adonis, Sabau Mircea, Ivan Claudiu, Bregar Dan, Marko Gabor Sr,
                    3 . Morariu Marius, Cobzaru Radu, Fratila Dan, Moldovan Cristian, Dragomir Ioan,
                    4 . Cir Florin, Faraian Alexandru, Susman Dan, Brasoveanu Vali, Vioreanu Cristian, Luca Ioan,
                    5 . Mitar Marius Tiberiu, Benyovski Bela, Ispan Stefan, Martoiu Gabriel, Duca Marius, Asavei Vlad,
                    6 . Farkas Bence, Minzat Mircea, Anton Calin, Popa Florin, Sufletel Emil Sr,
                    7 . Manitiu Florin, Moldovan Flavia, Cuntan Ioan, Pascalau Cristian, Sufletel Margareta, Gligor Vasile,

                    Comentariu


                    • https://m.facebook.com/story.php?sto...sn=mo&d=n&vh=e

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      05 Viscaria 05

                      Comentariu


                      • Buna ziua! Vă rog să postati rezultatele! Mulțumesc!

                        Comentariu


                        • Grupa inferioară nr. - 1 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Bradusca Cornel Targu Jiu
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 0
                          5
                          1
                          2 Matei Dumitru Deva
                          0 - 3
                          0 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          1 - 3
                          2
                          5
                          3 Ciobanu Cosmin Cristian SB
                          1 - 3
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 0
                          4
                          2
                          4 Kondort Dan Sibiu
                          1 - 3
                          2 - 3
                          1 - 3
                          3 - 0
                          3 - 0
                          2
                          3
                          5 Musoiu Marius Dumbraveni SB
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0
                          6
                          6 Pavel Ermacov Sibiu
                          0 - 3
                          3 - 1
                          0 - 3
                          0 - 3
                          3 - 0
                          2
                          4


                          Grupa inferioară nr. - 2 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Piper Petru Luna CJ
                          3 - 2
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3 - 0
                          5
                          1
                          2 Filea Adonis Sibiu
                          2 - 3
                          3 - 1
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 0
                          4
                          2
                          3 Sabau Mircea Tarnaveni
                          1 - 3
                          1 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3
                          3
                          4 Ivan Claudiu Medias
                          0 - 3
                          2 - 3
                          2 - 3
                          3 - 0
                          3 - 0
                          2
                          4
                          5 Bregar Dan Alba Iulia
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          3 - 0
                          1
                          5
                          6 Marko Gabor Sr Sibiu
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0
                          6


                          Grupa inferioară nr. - 3 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Morariu Marius Sibiu
                          2 - 3
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3
                          1
                          2 Cobzaru Radu Deva
                          3 - 2
                          0 - 3
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3
                          3
                          3 Fratila Dan Ocna Sibiului
                          0 - 3
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 1
                          3
                          2
                          4 Moldovan Cristian Alba Iulia
                          0 - 3
                          1 - 3
                          1 - 3
                          3 - 2
                          1
                          4
                          5 Dragomir Ioan Cristian SB
                          0 - 3
                          0 - 3
                          1 - 3
                          2 - 3
                          0
                          5


                          Grupa inferioară nr. - 4 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Cir Florin Razboieni
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 1
                          5
                          1
                          2 Faraian Alexandru Aiud
                          1 - 3
                          1 - 3
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3
                          3
                          3 Susman Dan Alba Iulia
                          0 - 3
                          3 - 1
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3 - 0
                          4
                          2
                          4 Brasoveanu Vali Sibiu
                          1 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          2
                          4
                          5 Vioreanu Cristian Dumbraveni SB
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          2 - 3
                          1 - 3
                          0
                          6
                          6 Luca Ioan Sibiu
                          1 - 3
                          1 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          3 - 1
                          1
                          5


                          Grupa inferioară nr. - 5 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Mitar Marius Tiberiu Sannicolau Mare
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 0
                          4
                          1
                          2 Benyovski Bela Sibiu
                          2 - 3
                          1 - 3
                          2 - 3
                          3 - 0
                          1
                          4
                          3 Ispan Stefan Teius
                          0
                          6
                          4 Martoiu Gabriel Targu Jiu
                          0 - 3
                          3 - 1
                          0 - 3
                          3 - 1
                          2
                          3
                          5 Duca Marius Sibiu
                          1 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3
                          2
                          6 Asavei Vlad Razboieni
                          0 - 3
                          0 - 3
                          1 - 3
                          0 - 3
                          0
                          5


                          Grupa inferioară nr. - 6 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Farkas Bence Targu Mures
                          3 - 2
                          3 - 2
                          3 - 1
                          3 - 1
                          4
                          1
                          2 Minzat Mircea Saliste
                          2 - 3
                          2 - 3
                          3 - 1
                          3 - 0
                          2
                          3
                          3 Anton Calin Sibiu
                          2 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 0
                          3
                          2
                          4 Popa Florin Medias
                          1 - 3
                          1 - 3
                          0 - 3
                          3 - 0
                          1
                          4
                          5 Sufletel Emil Sr Alba Iulia
                          1 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0
                          5


                          Grupa inferioară nr. - 7 - Hobby + Avansati[/Color]

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 Manitiu Florin Sibiu
                          3 - 0
                          3 - 1
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 0
                          5
                          1
                          2 Moldovan Flavia Tarnaveni
                          0 - 3
                          2 - 3
                          0 - 3
                          3 - 0
                          2 - 3
                          1
                          5
                          3 Cuntan Ioan Saliste
                          1 - 3
                          3 - 2
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3 - 2
                          4
                          2
                          4 Pascalau Cristian Huedin
                          2 - 3
                          3 - 0
                          2 - 3
                          3 - 0
                          2 - 3
                          2
                          4
                          5 Sufletel Margareta Alba Iulia
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0 - 3
                          0
                          6
                          6 Gligor Vasile Cristian SB
                          0 - 3
                          3 - 2
                          2 - 3
                          3 - 2
                          3 - 0
                          3
                          3
                          Ultima editare de adof; 08.mar.2020, 16:44.

                          Comentariu


                          • Grupa inferioară nr. - 1 - Open + Elite[/Color]

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 Daneliuc Gabi Selimbar
                            3 - 2
                            3 - 1
                            3 - 1
                            1 - 3
                            3 - 0
                            4
                            1
                            2 Negrean Ioan Sibiu
                            2 - 3
                            3 - 1
                            3 - 0
                            1 - 3
                            3 - 0
                            3
                            2
                            3 Timaru Ilie Ocna Sibiului
                            1 - 3
                            1 - 3
                            3 - 0
                            3 - 1
                            3 - 2
                            3
                            3
                            4 Comsa Dan Sibiu
                            1 - 3
                            0 - 3
                            0 - 3
                            3 - 1
                            3 - 2
                            2
                            4
                            5 Sandu Andrei Sibiu
                            3 - 1
                            3 - 1
                            1 - 3
                            1 - 3
                            2 - 3
                            2
                            5
                            6 Bardas Patrick Dumbraveni SB
                            0 - 3
                            0 - 3
                            2 - 3
                            2 - 3
                            3 - 2
                            1
                            6


                            Grupa inferioară nr. - 2 - Open + Elite[/Color]

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 Sufletel Radu Alba Iulia
                            3 - 1
                            3 - 1
                            3 - 1
                            2 - 3
                            3 - 0
                            4
                            1
                            2 Varadi Tudor Calin Brad
                            1 - 3
                            0 - 3
                            3 - 2
                            3 - 0
                            3 - 0
                            3
                            3
                            3 Kromek Iulian Cugir
                            1 - 3
                            3 - 0
                            3 - 0
                            3 - 0
                            3 - 1
                            4
                            2
                            4 Vaida Gheorghe Sibiu
                            1 - 3
                            2 - 3
                            0 - 3
                            2 - 3
                            3 - 1
                            1
                            5
                            5 Bozosan Petre Sibiu
                            3 - 2
                            0 - 3
                            0 - 3
                            3 - 2
                            3 - 0
                            3
                            4
                            6 Marko Gabor Sibiu
                            0 - 3
                            0 - 3
                            1 - 3
                            1 - 3
                            0 - 3
                            0
                            6


                            Grupa inferioară nr. - 3 - Open + Elite[/Color]

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 Aron Darie Sibiu
                            3 - 2
                            2 - 3
                            3 - 2
                            3 - 1
                            3 - 2
                            4
                            1
                            2 Ciobanu Daniel Blaj
                            2 - 3
                            1 - 3
                            3 - 2
                            1 - 3
                            1 - 3
                            1
                            6
                            3 Beches Andrei Sibiu
                            3 - 2
                            3 - 1
                            2 - 3
                            3 - 1
                            0 - 3
                            3
                            3
                            4 Botea Fabian Hunedoara
                            2 - 3
                            2 - 3
                            3 - 2
                            3 - 2
                            2 - 3
                            2
                            4
                            5 Decean Darian Sibiu
                            1 - 3
                            3 - 1
                            1 - 3
                            2 - 3
                            0 - 3
                            1
                            5
                            6 Cristian Istrate Bucuresti
                            2 - 3
                            3 - 1
                            3 - 0
                            3 - 2
                            3 - 0
                            4
                            2


                            Grupa inferioară nr. - 4 - Open + Elite[/Color]

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 Mitzea Alexandru Sibiu
                            3 - 1
                            3 - 2
                            2 - 3
                            3 - 1
                            3 - 1
                            4
                            2
                            2 Negrea Olimpiu Otelu Rosu
                            1 - 3
                            3 - 2
                            0 - 3
                            3 - 1
                            3 - 1
                            3
                            3
                            3 Vera Esteban Sibiu
                            2 - 3
                            2 - 3
                            0 - 3
                            3 - 1
                            0 - 3
                            1
                            6
                            4 Todarcea Ioan Sibiu
                            3 - 2
                            3 - 0
                            3 - 0
                            3 - 1
                            1 - 3
                            4
                            1
                            5 Bardas Ioan Dumbraveni SB
                            1 - 3
                            1 - 3
                            1 - 3
                            1 - 3
                            3 - 0
                            1
                            5
                            6 Seceta Andreas Medias
                            1 - 3
                            1 - 3
                            3 - 0
                            3 - 1
                            0 - 3
                            2
                            4


                            Grupa inferioară nr. - 5 - Open + Elite[/Color]

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 Groza Alexandru Cisnadie
                            0 - 3
                            1 - 3
                            3 - 0
                            3 - 1
                            2
                            3
                            2 Butura Vasile Alba Iulia
                            3 - 0
                            3 - 0
                            3 - 2
                            3 - 2
                            4
                            1
                            3 Barac Marius Sibiu
                            3 - 1
                            0 - 3
                            3 - 0
                            1 - 3
                            2
                            2
                            4 Barbulescu Dan Sibiu
                            0 - 3
                            2 - 3
                            0 - 3
                            3 - 2
                            1
                            4
                            5 Radu Constantin Sibiu
                            1 - 3
                            2 - 3
                            3 - 1
                            2 - 3
                            1
                            5

                            Comentariu


                            • Eliminatorii
                              Hobby + Avansati - 16.02.2019

                              1 Bradusca Cornel _ 8
                              --------------------------- - Bradusca Cornel _ 8
                              32 Bye _ 24
                              --------------------------- --------------------------- 3-1 Bradusca Cornel _ 8
                              17 Cobzaru Radu _ 16
                              --------------------------- 3-0 Cobzaru Radu _ 16
                              16 Sabau Mircea _ 32
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Benyovski Bela _ 4
                              9 Anton Calin _ 20
                              --------------------------- 2-3 Benyovski Bela _ 4
                              24 Benyovski Bela _ 4
                              --------------------------- --------------------------- 3-2 Benyovski Bela _ 4
                              25 Brasoveanu Vali _ 28
                              --------------------------- 0-3 Cuntan Ioan _ 12
                              8 Cuntan Ioan _ 12
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Cir Florin _ 2
                              5 Mitar Marius Tiberiu _ 6
                              --------------------------- 3-0 Mitar Marius Tiberiu _ 6
                              28 Pavel Ermacov _ 22
                              --------------------------- --------------------------- 3-2 Mitar Marius Tiberiu _ 6
                              21 Gligor Vasile _ 30
                              --------------------------- 1-3 Fratila Dan _ 14
                              12 Fratila Dan _ 14
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Cir Florin _ 2
                              13 Filea Adonis _ 26
                              --------------------------- 1-3 Minzat Mircea _ 10
                              20 Minzat Mircea _ 10
                              --------------------------- --------------------------- 2-3 Cir Florin _ 2
                              29 Bye _ 18
                              --------------------------- - Cir Florin _ 2
                              4 Cir Florin _ 2
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
                              3 Morariu Marius _ 13
                              --------------------------- - Morariu Marius _ 13
                              30 Bye _ 29
                              --------------------------- --------------------------- 2-3 Ciobanu Cosmin _ 5
                              19 Martoiu Gabriel _ 21
                              --------------------------- 0-3 Ciobanu Cosmin _ 5
                              14 Ciobanu Cosmin _ 5
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
                              11 Susman Dan _ 9
                              --------------------------- 3-0 Susman Dan _ 9
                              22 Pascalau Cristian _ 25
                              --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
                              27 Ivan Claudiu _ 17
                              --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
                              6 Farkas Bence _ 1
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Farkas Bence _ 1
                              7 Manitiu Florin _ 7
                              --------------------------- 3-0 Manitiu Florin _ 7
                              26 Moldovan Cristian _ 23
                              --------------------------- --------------------------- 3-2 Manitiu Florin _ 7
                              23 Popa Florin _ 31
                              --------------------------- 0-3 Duca Marius _ 15
                              10 Duca Marius _ 15
                              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Piper Petru _ 3
                              15 Kondort Dan _ 11
                              --------------------------- 3-1 Kondort Dan _ 11
                              18 Faraian Alexandru _ 27
                              --------------------------- --------------------------- 1-3 Piper Petru _ 3
                              31 Bye _ 19
                              --------------------------- - Piper Petru _ 3
                              2 Piper Petru _ 3

                              Comentariu


                              • Clasament
                                Cupa "Lacul fara fund" Ed II
                                Turneu - B - Ocna Sibiu - 16.02.2019
                                Hobby + Avansati
                                Locul - Nume prenume - Localitatea


                                LOCUL 1
                                Farkas Bence - Targu Mures

                                LOCUL 2
                                Cir Florin - Razboieni

                                LOCUL 3
                                Piper Petru - Luna CJ

                                LOCUL 4
                                Benyovski Bela - Sibiu

                                LOCURILE 5 - 8
                                Ciobanu Cosmin - Cristian SB
                                Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
                                Manitiu Florin - Sibiu
                                Bradusca Cornel - Targu Jiu

                                LOCURILE 9 - 16
                                Susman Dan - Alba Iulia
                                Minzat Mircea - Saliste
                                Kondort Dan - Sibiu
                                Cuntan Ioan - Saliste
                                Morariu Marius - Sibiu
                                Fratila Dan - Ocna Sibiului
                                Duca Marius - Sibiu
                                Cobzaru Radu - Deva

                                LOCURILE 17 - 28
                                Ivan Claudiu - Medias
                                Anton Calin - Sibiu
                                Martoiu Gabriel - Targu Jiu
                                Pavel Ermacov - Sibiu
                                Moldovan Cristian - Tarnaveni
                                Pascalau Cristian - Huedin
                                Filea Adonis - Sibiu
                                Faraian Alexandru - Aiud
                                Brasoveanu Vali - Sibiu
                                Gligor Vasile - Cristian SB
                                Popa Florin - Medias
                                Sabau Mircea - Tarnaveni

                                LOCUL 29 -- Grupe Inf. 2 vic.
                                Matei Dumitru - Deva

                                LOCURILE 30 - 33 -- Grupe Inf. 1 vic.
                                Moldovan Flavia - Tarnaveni
                                Bregar Dan - Alba Iulia
                                Luca Ioan - Sibiu
                                Pavel Ermacov - Sibiu

                                LOCURILE 34 - 40 -- Grupe Inf. 0 vic.
                                Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
                                Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
                                Dragomir Ioan - Cristian SB
                                Sufletel Margareta - Alba Iulia
                                Asavei Vlad - Razboieni
                                Musoiu Marius - Dumbraveni SB
                                Marko Gabor Sr - Sibiu

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X