Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Lacul fără fund", Ocna Sibiului - 16.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Lacul fără fund", Ocna Sibiului - 16.02.2020

    Turneu B "Lacul fără fund", Ediția II Ocna Sibiului – 16.02.2020

    LOCALITATEA: Ocna Sibiului;
    DATA: Duminică 16 FEBRUARIE 2020;

    CATEGORII: Elite/Open + Avansați/Hobby;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale;
    ADRESA: Str. Avram Iancu nr. 1
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICA: 11 mese: Joola, Artengo;
    MINGI: competitie plastic<
    SUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR PARTICIPANŢI: 72
    - 40 + 2WC la Avansați/Hobby
    - 28 + 2WC la Elite/Open
    Numarul de locuri se pot modifica in functie de numarul de inscrisi.
    SAU
    - 34 + 2WC la Avansați/Hobby
    - 34 + 2WC la Elite/Open
    DURATĂ APROXIMATIVĂ: 10:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 14.02.2020, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - înscrierea se face: Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    - rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace, sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vor fi eliminati din listele de inscriere)
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători (5 jucători - în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu;

    Pentru participare: 30 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei. Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locul 1 – cupă + medalie + diplomă;
    - Locurile 2÷4 – medalii + diplome;
    - Locurile 5÷8 – diplome;
    ORGANIZATORI
    - Danelic Gabriel - 0757.618.233;
    - Fratila Dan - 0744.297.241;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    - Filea Adonis - 0747297093


    ORGANIZATOR
    ACS Perpetuum Activ
    ]"]Error 404 (Not found)

    SPONSOR
    DECATHLON DECATHLON ►►► Echipamente, îmbrăcăminte și încălțăminte de sport
    ]"]Error 404 (Not found)



    Parteneri

    PRIMARIA OCNA SIBIULUI
    Primaria Ocna Sibiului – Bun venit!

    CASA TIMARU
    Casa Timaru Ocna Sibiului


    KENDRION
    Kendrion N.V.

    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    Casa Timaru Ocna Sibiului
    Timaru Ilie - 0754923592

    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.
    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima editare de adof; 17.feb.2020, 08:14. Motiv: Suplimentare locuri 2 grupe

  • #2
    7 grupe la AVANSATI, 5 grupe la ELITE


    Lista înscrieri - Open + Elite - 16.02.2020 01:41:04


    1 . Baciu Gabriel, Tarnaveni, 317 - 39,57 - E
    2 . Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,99 - EW
    3 . Sufletel Radu, Alba-Iulia, 28 - 37,43 - EW
    4 . Aron Darie, Sibiu, 236 - 36,42 - EW
    5 . Mitzea Alexandru, Sibiu, 110 - 33,5 - E
    6 . Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31,37 - O
    7 . Butura Vasile, Alba-Iulia, 215 - 30,69 - O
    8 . Negrea Olimpiu, Otelu-Rosu, 568 - 28,64 - O
    9 . Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28,48 - OW
    10 . Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27,63 - O
    11 . Negrean Ioan, Sibiu, 178 - 27,21 - O
    12 . Timaru Ilie, Ocna-Sibiului, 387 - 26,41 - O
    13 . Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26,08 - O
    14 . Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25,52 - O
    15 . Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25,45 - O
    16 . Barac Marius, Sibiu, 172 - 25,44 - OW
    17 . Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25,39 - OW
    18 . Todarcea Ioan, Sibiu, 1224 - 25,05 - O
    19 . Botea Fabian, Hunedoara, 1015 - 24,65 - O
    20 . Vaida Gheorghe, Sibiu, 605 - 23,22 - O
    21 . Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23,18 - OW
    22 . Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21,16 - O
    23 . Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21,15 - OW
    24 . Decean Darian, Sibiu, 574 - 20,86 - O
    25 . Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20,37 - OW
    26 . Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 612 - 16,81 - A
    27 . Bardas Patrick, Dumbraveni-SB, 595 - 16,16 - AJ
    28 . Seceta Andreas, Medias, 1987 - 0 - O
    29 . Marko Gabor, Sibiu, 2407 - 0 -
    30 . Cristian Istrate, Bucuresti, Nou - Nou -

    Clasament cls-feb-2020




    Lista înscrieri - Hobby + Avansati - 16.02.2020 01:46:19


    1 . Bradusca Cornel, Targu-Jiu, 582 - 19,5 - AW
    2 . Piper Petru, Luna-CJ, 321 - 19,44 - ADW
    3 . Morariu Marius, Sibiu, 332 - 19,26 - A
    4 . Cir Florin, Razboieni, 369 - 19,25 - A
    5 . Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau-Mare, 274 - 19,21 - A
    6 . Farkas Bence, Targu-Mures, 635 - 18,76 - A
    7 . Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18,1 - A
    8 . Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17,02 - AW
    9 . Minzat Mircea, Saliste, 1188 - 16,75 - A
    10 . Moldovan Flavia, Tarnaveni, 769 - 15,68 - AF
    11 . Faraian Alexandru, Aiud, 585 - 15,07 - AJ
    12 . Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14,78 - A
    13 . Filea Adonis, Sibiu, 959 - 14,3 - A
    14 . Matei Dumitru, Deva, 471 - 13,57 - AW
    15 . Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1396 - 12,65 - A
    16 . Anton Calin, Sibiu, 1137 - 12,2 - AW
    17 . Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1025 - 11,34 - A
    18 . Susman Dan, Alba-Iulia, 728 - 10,84 - A
    19 . Ispan Stefan, Teius, 1088 - 10,67 - A
    20 . Sabau Mircea, Tarnaveni, 862 - 10,32 - A
    21 . Cuntan Ioan, Saliste, 1386 - 9,75 - H
    22 . Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9,56 - H
    23 . Brasoveanu Vali, Sibiu, 2681 - 8,4 - HW
    24 . Martoiu Gabriel, Targu-Jiu, 1124 - 7,88 - H
    25 . Moldovan Cristian, Alba-Iulia, 1721 - 6,9 - H
    26 . Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6,2 - H
    27 . Ivan Claudiu, Medias, 3596 - 6,2 - H
    28 . Popa Florin, Medias, 1708 - 6,1 - H
    29 . Bregar Dan, Alba-Iulia, 1840 - 6 - HW
    30 . Duca Marius, Sibiu, 2054 - 6 - H
    31 . Dragomir Ioan, Cristian-SB, 2247 - 5,9 - HW
    32 . Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 1691 - 5 - H
    33 . Musoiu Marius, Dumbraveni-SB, 2789 - 5 - H
    34 . Sufletel Emil Sr, Alba-Iulia, 2220 - 4,5 - HW
    35 . Sufletel Margareta, Alba-Iulia, 2580 - 4 - HF
    36 . Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H
    37 . Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0 -
    38 . Marko Gabor Sr, Sibiu, 3728 - 0 -
    39 . Gligor Vasile, Cristian-SB, Nou - Nou -
    40 . Pavel Ermacov, Sibiu, Nou - Nou -

    Clasament cls-feb-2020
    Ultima editare de adof; 16.feb.2020, 00:46.

    Comentariu


    • #3
      Cupa "Lacul fara fund" Ed II - Turneu - B - 16.02.2019
      Lista înscrieri - Toate categoriile - 16.02.2020 01:47:07 -


      1 . Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18,1 - A -* - Hobby + Avansati
      2 . Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1025 - 11,34 - A -* - Hobby + Avansati
      3 . Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17,02 - AW -* - Hobby + Avansati
      4 . Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 1691 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
      5 . Musoiu Marius, Dumbraveni-SB, 2789 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
      6 . Bardas Patrick, Dumbraveni-SB, 595 - 16,16 - AJ -* - Open + Elite
      7 . Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 612 - 16,81 - A -* - Open + Elite
      8 . Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20,37 - OW -* - Open + Elite
      9 . Decean Darian, Sibiu, 574 - 20,86 - O -* - Open + Elite
      10 . Negrean Ioan, Sibiu, 178 - 27,21 - O -* - Open + Elite
      11 . Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25,39 - OW -* - Open + Elite
      12 . Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21,15 - OW -* - Open + Elite
      13 . Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23,18 - OW -* - Open + Elite
      14 . Timaru Ilie, Ocna-Sibiului, 387 - 26,41 - O -* - Open + Elite
      15 . Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,99 - EW -* - Open + Elite
      16 . Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31,37 - O -* - Open + Elite
      17 . Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1396 - 12,65 - A -* - Hobby + Avansati
      18 . Dragomir Ioan, Cristian-SB, 2247 - 5,9 - HW -* - Hobby + Avansati
      19 . Duca Marius, Sibiu, 2054 - 6 - H -* - Hobby + Avansati
      20 . Filea Adonis, Sibiu, 959 - 14,3 - A -* - Hobby + Avansati
      21 . Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9,56 - H -* - Hobby + Avansati
      22 . Anton Calin, Sibiu, 1137 - 12,2 - AW -* - Hobby + Avansati
      23 . Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25,45 - O -* - Open + Elite
      24 . Mitzea Alexandru, Sibiu, 110 - 33,5 - E -* - Open + Elite
      25 . Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau-Mare, 274 - 19,21 - A -* - Hobby + Avansati
      26 . Gligor Vasile, Cristian-SB, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
      27 . Farkas Bence, Targu-Mures, 635 - 18,76 - A -* - Hobby + Avansati
      28 . Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28,48 - OW -* - Open + Elite
      29 . Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25,52 - O -* - Open + Elite
      30 . Seceta Andreas, Medias, 1987 - 0 - O -* - Open + Elite
      31 . Popa Florin, Medias, 1708 - 6,1 - H -* - Hobby + Avansati
      32 . Ivan Claudiu, Medias, 3596 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
      33 . Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H -* - Hobby + Avansati
      34 . Aron Darie, Sibiu, 236 - 36,42 - EW -* - Open + Elite
      35 . Sufletel Radu, Alba-Iulia, 28 - 37,43 - EW -* - Open + Elite
      36 . Marko Gabor, Sibiu, 2407 - 0 - -* - Open + Elite
      37 . Marko Gabor Sr, Sibiu, 3728 - 0 - -* - Hobby + Avansati
      38 . Cuntan Ioan, Saliste, 1386 - 9,75 - H -* - Hobby + Avansati
      39 . Minzat Mircea, Saliste, 1188 - 16,75 - A -* - Hobby + Avansati
      40 . Ispan Stefan, Teius, 1088 - 10,67 - A -* - Hobby + Avansati
      41 . Faraian Alexandru, Aiud, 585 - 15,07 - AJ -* - Hobby + Avansati
      42 . Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21,16 - O -* - Open + Elite
      43 . Morariu Marius, Sibiu, 332 - 19,26 - A -* - Hobby + Avansati
      44 . Negrea Olimpiu, Otelu-Rosu, 568 - 28,64 - O -* - Open + Elite
      45 . Butura Vasile, Alba-Iulia, 215 - 30,69 - O -* - Open + Elite
      46 . Baciu Gabriel, Tarnaveni, 317 - 39,57 - E -* - Open + Elite
      47 . Brasoveanu Vali, Sibiu, 2681 - 8,4 - HW -* - Hobby + Avansati
      48 . Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14,78 - A -* - Hobby + Avansati
      49 . Botea Fabian, Hunedoara, 1015 - 24,65 - O -* - Open + Elite
      50 . Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
      51 . Vaida Gheorghe, Sibiu, 605 - 23,22 - O -* - Open + Elite
      52 . Matei Dumitru, Deva, 471 - 13,57 - AW -* - Hobby + Avansati
      53 . Moldovan Flavia, Tarnaveni, 769 - 15,68 - AF -* - Hobby + Avansati
      54 . Cir Florin, Razboieni, 369 - 19,25 - A -* - Hobby + Avansati
      55 . Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0 - -* - Hobby + Avansati
      56 . Sabau Mircea, Tarnaveni, 862 - 10,32 - A -* - Hobby + Avansati
      57 . Susman Dan, Alba-Iulia, 728 - 10,84 - A -* - Hobby + Avansati
      58 . Moldovan Cristian, Alba-Iulia, 1721 - 6,9 - H -* - Hobby + Avansati
      59 . Bregar Dan, Alba-Iulia, 1840 - 6 - HW -* - Hobby + Avansati
      60 . Piper Petru, Luna-CJ, 321 - 19,44 - ADW -* - Hobby + Avansati
      61 . Bradusca Cornel, Targu-Jiu, 582 - 19,5 - AW -* - Hobby + Avansati
      62 . Martoiu Gabriel, Targu-Jiu, 1124 - 7,88 - H -* - Hobby + Avansati
      63 . Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26,08 - O -* - Open + Elite
      64 . Cristian Istrate, Bucuresti, Nou - Nou - -* - Open + Elite
      65 . Todarcea Ioan, Sibiu, 1224 - 25,05 - O -* - Open + Elite
      66 . Sufletel Emil Sr, Alba-Iulia, 2220 - 4,5 - HW -* - Hobby + Avansati
      67 . Sufletel Margareta, Alba-Iulia, 2580 - 4 - HF -* - Hobby + Avansati
      68 . Pavel Ermacov, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
      69 . Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27,63 - O -* - Open + Elite
      70 . Barac Marius, Sibiu, 172 - 25,44 - OW -* - Open + Elite

      Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
      Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
      Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2

      Clasament cls-feb-2020
      Ultima editare de adof; 16.feb.2020, 00:47.

      Comentariu


      • #4
        Manitiu Florin din Sibiu la Avansați

        Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Fratila Dan si Banu Nicolae din Ocna Sibiului la avansati
          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
          Pe spate: Tenergy 80
          Pe fata.: Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Benyovski Bela din Sibiu la Avansati

            Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Bardas Mark hobby
              Vioreanu Cristian hobby
              Musoiu Marius hobby
              Varlanovici David hobby
              Bardas Patrick open
              Bardas Ioan open
              toti din Dumbraveni.

              Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Radu Constantin din Sibiu la open

                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Open+Elite
                  Decean Darian -Sibiu
                  Negrean Ioan - Sibiu
                  Barbulescu Dan - Sibiu
                  Barac Marius- Sibiu
                  Bozosan Petre - Sibiu
                  Comsa Dan -Sibiu
                  Timaru Ilie - Ocana Sibiu
                  Danelic Gabriel -Selimbar

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscriu :
                    Groza Alexandru
                    Somlea Darian
                    Weiss Simona
                    Bucur Dan

                    Mulțumim frumos!

                    Comentariu


                    • #11
                      La avansati/hobby se inscriu:
                      Ciobanu Cosmin din Cristian
                      Dragomir Ioan din Cristian
                      Duca Marius din Sibiu.
                      Multumim.
                      MAZUNOV-FL-109GR.
                      DONIC BLUEFIRE M2
                      DONIC BLUEFIRE M2

                      Comentariu


                      • #12
                        Avansati + Incepatori
                        Filea Adonis - Sibiu
                        Kondort Dan - Sibiu
                        Anton Calin - Sibiu

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Vera Esteban din Sibiu la Open Multumesc

                          Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Mitzea Alexandru Sibiu elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Pralea Constantin si Pralea David Constantin- Alba Iulia-amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X