Se înscrie Pavel Ermacov nou Sibiu la Avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Lacul fără fund", Ocna Sibiului - 16.02.2020
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 19.feb.2012
- 651
- sibiu
- 59
Likes given: 21Likes received: 145
pun pariu pe un bax de bere ca grupele orientative de la elite-open nu sunt bune pt. ca sunt sigur ca acel Cristian Istrate inscris este de fapt Istrate Cristian si are mp 31,78 si nu poate fi ultimul . cine se baga la pariu ?
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Cupa "Lacul fara fund" Ed II - Turneu - B - 16.02.2019
Lista înscrieri - Toate categoriile - 15.02.2020 12:24:37 -
1 . Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18,1 - A -* - Hobby + Avansati
2 . Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1025 - 11,34 - A -* - Hobby + Avansati
3 . Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17,02 - AW -* - Hobby + Avansati
4 . Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 1691 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
5 . Musoiu Marius, Dumbraveni-SB, 2789 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
6 . Bardas Patrick, Dumbraveni-SB, 595 - 16,16 - AJ -* - Open + Elite
7 . Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 612 - 16,81 - A -* - Open + Elite
8 . Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20,37 - OW -* - Open + Elite
9 . Decean Darian, Sibiu, 574 - 20,86 - O -* - Open + Elite
10 . Negrean Ioan, Sibiu, 178 - 27,21 - O -* - Open + Elite
11 . Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25,39 - OW -* - Open + Elite
12 . Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21,15 - OW -* - Open + Elite
13 . Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23,18 - OW -* - Open + Elite
14 . Timaru Ilie, Ocna-Sibiului, 387 - 26,41 - O -* - Open + Elite
15 . Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,99 - EW -* - Open + Elite
16 . Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31,37 - O -* - Open + Elite
17 . Somlea Darian, Cisnadie, 1084 - 22 - O -* - Open + Elite
18 . Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1396 - 12,65 - A -* - Hobby + Avansati
19 . Dragomir Ioan, Cristian-SB, 2247 - 5,9 - HW -* - Hobby + Avansati
20 . Duca Marius, Sibiu, 2054 - 6 - H -* - Hobby + Avansati
21 . Filea Adonis, Sibiu, 959 - 14,3 - A -* - Hobby + Avansati
22 . Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9,56 - H -* - Hobby + Avansati
23 . Anton Calin, Sibiu, 1137 - 12,2 - AW -* - Hobby + Avansati
24 . Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25,45 - O -* - Open + Elite
25 . Mitzea Alexandru, Sibiu, 110 - 33,5 - E -* - Open + Elite
26 . Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau-Mare, 274 - 19,21 - A -* - Hobby + Avansati
27 . Gligor Vasile, Cristian-SB, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
28 . Farkas Bence, Targu-Mureș, 635 - 18,76 - A -* - Hobby + Avansati
29 . Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28,48 - OW -* - Open + Elite
30 . Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25,52 - O -* - Open + Elite
31 . Seceta Andreas, Mediaș, 1987 - 0 - O -* - Open + Elite
32 . Popa Florin, Mediaș, 1708 - 6,1 - H -* - Hobby + Avansati
33 . Ivan Claudiu, Mediaș, 3596 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
34 . Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H -* - Hobby + Avansati
35 . Aron Darie, Sibiu, 236 - 36,42 - EW -* - Open + Elite
36 . Sufletel Radu, Alba-Iulia, 28 - 37,43 - EW -* - Open + Elite
37 . Marko Gabor, Sibiu, 2407 - 0 - -* - Open + Elite
38 . Marko Gabor Sr, Sibiu, 3728 - 0 - -* - Hobby + Avansati
39 . Cuntan Ioan, Saliste, 1386 - 9,75 - H -* - Hobby + Avansati
40 . Minzat Mircea, Saliste, 1188 - 16,75 - A -* - Hobby + Avansati
41 . Ispan Stefan, Teiuș, 1088 - 10,67 - A -* - Hobby + Avansati
42 . Faraian Alexandru, Aiud, 585 - 15,07 - AJ -* - Hobby + Avansati
43 . Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21,16 - O -* - Open + Elite
44 . Morariu Marius, Sibiu, 332 - 19,26 - A -* - Hobby + Avansati
45 . Negrea Olimpiu, Otelu-Rosu, 568 - 28,64 - O -* - Open + Elite
46 . Butura Vasile, Alba-Iulia, 215 - 30,69 - O -* - Open + Elite
47 . Baciu Gabriel, Târnaveni, 317 - 39,57 - E -* - Open + Elite
48 . Brașoveanu Vali, Sibiu, 2681 - 8,4 - HW -* - Hobby + Avansati
49 . Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14,78 - A -* - Hobby + Avansati
50 . Botea Fabian, Hunedoara, 1015 - 24,65 - O -* - Open + Elite
51 . Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
52 . Vaida Gheorghe, Sibiu, 605 - 23,22 - O -* - Open + Elite
53 . Matei Dumitru, Deva, 471 - 13,57 - AW -* - Hobby + Avansati
54 . Moldovan Flavia, Târnaveni, 769 - 15,68 - AF -* - Hobby + Avansati
55 . Cir Florin, Razboieni, 369 - 19,25 - A -* - Hobby + Avansati
56 . Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0 - -* - Hobby + Avansati
57 . Sabau Mircea, Târnaveni, 862 - 10,32 - A -* - Hobby + Avansati
58 . Susman Dan, Alba-Iulia, 728 - 10,84 - A -* - Hobby + Avansati
59 . Moldovan Cristian, Alba-Iulia, 1721 - 6,9 - H -* - Hobby + Avansati
60 . Bregar Dan, Alba-Iulia, 1840 - 6 - HW -* - Hobby + Avansati
61 . Piper Petru, Luna-CJ, 321 - 19,44 - ADW -* - Hobby + Avansati
62 . Bradusca Cornel, Targu-Jiu, 582 - 19,5 - AW -* - Hobby + Avansati
63 . Martoiu Gabriel, Targu-Jiu, 1124 - 7,88 - H -* - Hobby + Avansati
64 . Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26,08 - O -* - Open + Elite
65 . Cristian Istrate, București, Nou - Nou - -* - Open + Elite
66 . Todarcea Ioan, Sibiu, 1224 - 25,05 - O -* - Open + Elite
67 . Sufletel Emil Sr, Alba-Iulia, 2220 - 4,5 - HW -* - Hobby + Avansati
68 . Sufletel Margareta, Alba-Iulia, 2580 - 4 - HF -* - Hobby + Avansati
69 . Pavel Ermacov, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2
Clasament cls-feb-2020
Comentariu
Înțelept- 25.feb.2008
- 3805
- Deva
- 73
Likes given: 1843Likes received: 1237
Postat în original de marius1964 Vezi postpun pariu pe un bax de bere ca grupele orientative de la elite-open nu sunt bune pt. ca sunt sigur ca acel Cristian Istrate inscris este de fapt Istrate Cristian si are mp 31,78 si nu poate fi ultimul . cine se baga la pariu ?
Comentariu
Cu parere de rau si cu scuzele de rigoare, sunt nevoit sa ma retrag. Bafta tuturor!
Later edit: R2 - 2 puncte.
Comentariu
organizator local- 19.feb.2012
- 651
- sibiu
- 59
Likes given: 21Likes received: 145
Adi , Istrate s-a inscris singur , nu l-am inscris eu si ca sa mai glumim putin cred ca Ionescu Alexandu joaca cu dreapta si Alexandru Ionescu cu stanga . Deci maine Istrate o sa joace cu stanga si cu priza normala . Si daca Darian a lasat un loc liber ma bag si eu chiar si racit la joc . Barac Marius din Sibiu la open .Ultima editare de marius1964; 15.feb.2020, 21:31.
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Cupa "Lacul fara fund" Ed II - Turneu - B - 16.02.2019
Lista înscrieri - Toate categoriile - 15.02.2020 23:26:59 -
1 . Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18,1 - A -* - Hobby + Avansati
2 . Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1025 - 11,34 - A -* - Hobby + Avansati
3 . Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17,02 - AW -* - Hobby + Avansati
4 . Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 1691 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
5 . Musoiu Marius, Dumbraveni-SB, 2789 - 5 - H -* - Hobby + Avansati
6 . Bardas Patrick, Dumbraveni-SB, 595 - 16,16 - AJ -* - Open + Elite
7 . Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 612 - 16,81 - A -* - Open + Elite
8 . Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20,37 - OW -* - Open + Elite
9 . Decean Darian, Sibiu, 574 - 20,86 - O -* - Open + Elite
10 . Negrean Ioan, Sibiu, 178 - 27,21 - O -* - Open + Elite
11 . Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25,39 - OW -* - Open + Elite
12 . Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21,15 - OW -* - Open + Elite
13 . Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23,18 - OW -* - Open + Elite
14 . Timaru Ilie, Ocna-Sibiului, 387 - 26,41 - O -* - Open + Elite
15 . Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,99 - EW -* - Open + Elite
16 . Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31,37 - O -* - Open + Elite
17 . Somlea Darian, Cisnadie, 1084 - 22 - O -* - Open + Elite
18 . Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1396 - 12,65 - A -* - Hobby + Avansati
19 . Dragomir Ioan, Cristian-SB, 2247 - 5,9 - HW -* - Hobby + Avansati
20 . Duca Marius, Sibiu, 2054 - 6 - H -* - Hobby + Avansati
21 . Filea Adonis, Sibiu, 959 - 14,3 - A -* - Hobby + Avansati
22 . Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9,56 - H -* - Hobby + Avansati
23 . Anton Calin, Sibiu, 1137 - 12,2 - AW -* - Hobby + Avansati
24 . Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25,45 - O -* - Open + Elite
25 . Mitzea Alexandru, Sibiu, 110 - 33,5 - E -* - Open + Elite
26 . Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau-Mare, 274 - 19,21 - A -* - Hobby + Avansati
27 . Gligor Vasile, Cristian-SB, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
28 . Farkas Bence, Targu-Mureș, 635 - 18,76 - A -* - Hobby + Avansati
29 . Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28,48 - OW -* - Open + Elite
30 . Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25,52 - O -* - Open + Elite
31 . Seceta Andreas, Mediaș, 1987 - 0 - O -* - Open + Elite
32 . Popa Florin, Mediaș, 1708 - 6,1 - H -* - Hobby + Avansati
33 . Ivan Claudiu, Mediaș, 3596 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
34 . Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H -* - Hobby + Avansati
35 . Aron Darie, Sibiu, 236 - 36,42 - EW -* - Open + Elite
36 . Sufletel Radu, Alba-Iulia, 28 - 37,43 - EW -* - Open + Elite
37 . Marko Gabor, Sibiu, 2407 - 0 - -* - Open + Elite
38 . Marko Gabor Sr, Sibiu, 3728 - 0 - -* - Hobby + Avansati
39 . Cuntan Ioan, Saliste, 1386 - 9,75 - H -* - Hobby + Avansati
40 . Minzat Mircea, Saliste, 1188 - 16,75 - A -* - Hobby + Avansati
41 . Ispan Stefan, Teiuș, 1088 - 10,67 - A -* - Hobby + Avansati
42 . Faraian Alexandru, Aiud, 585 - 15,07 - AJ -* - Hobby + Avansati
43 . Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21,16 - O -* - Open + Elite
44 . Morariu Marius, Sibiu, 332 - 19,26 - A -* - Hobby + Avansati
45 . Negrea Olimpiu, Otelu-Rosu, 568 - 28,64 - O -* - Open + Elite
46 . Butura Vasile, Alba-Iulia, 215 - 30,69 - O -* - Open + Elite
47 . Baciu Gabriel, Târnaveni, 317 - 39,57 - E -* - Open + Elite
48 . Brașoveanu Vali, Sibiu, 2681 - 8,4 - HW -* - Hobby + Avansati
49 . Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14,78 - A -* - Hobby + Avansati
50 . Botea Fabian, Hunedoara, 1015 - 24,65 - O -* - Open + Elite
51 . Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6,2 - H -* - Hobby + Avansati
52 . Vaida Gheorghe, Sibiu, 605 - 23,22 - O -* - Open + Elite
53 . Matei Dumitru, Deva, 471 - 13,57 - AW -* - Hobby + Avansati
54 . Moldovan Flavia, Târnaveni, 769 - 15,68 - AF -* - Hobby + Avansati
55 . Cir Florin, Razboieni, 369 - 19,25 - A -* - Hobby + Avansati
56 . Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0 - -* - Hobby + Avansati
57 . Sabau Mircea, Târnaveni, 862 - 10,32 - A -* - Hobby + Avansati
58 . Susman Dan, Alba-Iulia, 728 - 10,84 - A -* - Hobby + Avansati
59 . Moldovan Cristian, Alba-Iulia, 1721 - 6,9 - H -* - Hobby + Avansati
60 . Bregar Dan, Alba-Iulia, 1840 - 6 - HW -* - Hobby + Avansati
61 . Piper Petru, Luna-CJ, 321 - 19,44 - ADW -* - Hobby + Avansati
62 . Bradusca Cornel, Targu-Jiu, 582 - 19,5 - AW -* - Hobby + Avansati
63 . Martoiu Gabriel, Targu-Jiu, 1124 - 7,88 - H -* - Hobby + Avansati
64 . Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26,08 - O -* - Open + Elite
65 . Cristian Istrate, București, Nou - Nou - -* - Open + Elite
66 . Todarcea Ioan, Sibiu, 1224 - 25,05 - O -* - Open + Elite
67 . Sufletel Emil Sr, Alba-Iulia, 2220 - 4,5 - HW -* - Hobby + Avansati
68 . Sufletel Margareta, Alba-Iulia, 2580 - 4 - HF -* - Hobby + Avansati
69 . Pavel Ermacov, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby + Avansati
70 . Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27,63 - O -* - Open + Elite
71 . Barac Marius, Sibiu, 172 - 25,44 - OW -* - Open + Elite
Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2
Clasament cls-feb-2020
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
GRUPE ORIENTATIVE
GRUPE INFERIOARE-Open + Elite
GRUPE INFERIOARE-Hobby + AvansatiGrupa Juc_1Juc_2Juc_3Juc_4Juc_5Juc_6Juc_71Baciu Gabriel Varadi Tudor Calin Negrean Ioan Vaida Gheorghe Sandu Andrei Cristian Istrate 2Daneliuc Gabi Ciobanu Daniel Timaru Ilie Barbulescu Dan Comsa Dan Marko Gabor 3Sufletel Radu Negrea Olimpiu Vera Esteban Todarcea Ioan Decean Darian Seceta Andreas 4Aron Darie Butura Vasile Beches Andrei Botea Fabian Bozosan Petre Bardas Patrick 5Mitzea Alexandru Groza Alexandru Kromek Iulian Barac Marius Radu Constantin Bardas Ioan
Grupa Juc_1Juc_2Juc_3Juc_4Juc_5Juc_6Juc_71Bradusca Cornel Matei Dumitru Ciobanu Cosmin Kondort Dan Musoiu Marius Pavel Ermacov 2Piper Petru Filea Adonis Sabau Mircea Ivan Claudiu Bregar Dan Marko Gabor Sr 3Morariu Marius Cobzaru Radu Fratila Dan Moldovan Cristian Dragomir Ioan 4Cir Florin Faraian Alexandru Susman Dan Brașoveanu Vali Vioreanu Cristian Luca Ioan 5Mitar Marius Tiberiu Benyovski Bela Ispan Stefan Martoiu Gabriel Duca Marius 6Farkas Bence Minzat Mircea Anton Calin Popa Florin Sufletel Emil Sr Asavei Vlad 7Manitiu Florin Moldovan Flavia Cuntan Ioan Pascalau Cristian Sufletel Margareta Gligor Vasile Ultima editare de adof; 16.feb.2020, 01:49.
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Grupe Inferioare
Open + Elite - 16.02.2019
1 . Daneliuc Gabi, Negrean Ioan, Timaru Ilie, Comsa Dan, Sandu Andrei, Bardas Patrick,
2 . Sufletel Radu, Varadi Tudor Calin, Kromek Iulian, Vaida Gheorghe, Bozosan Petre, Marko Gabor,
3 . Aron Darie, Ciobanu Daniel, Beches Andrei, Botea Fabian, Decean Darian, Cristian Istrate,
4 . Mitzea Alexandru, Negrea Olimpiu, Vera Esteban, Todarcea Ioan, Bardas Ioan, Seceta Andreas,
5 . Groza Alexandru, Butura Vasile, Barac Marius, Barbulescu Dan, Radu Constantin,
Grupe Inferioare
Hobby + Avansati - 16.02.2019
1 . Bradusca Cornel, Matei Dumitru, Ciobanu Cosmin, Kondort Dan, Musoiu Marius, Pavel Ermacov,
2 . Piper Petru, Filea Adonis, Sabau Mircea, Ivan Claudiu, Bregar Dan, Marko Gabor Sr,
3 . Morariu Marius, Cobzaru Radu, Fratila Dan, Moldovan Cristian, Dragomir Ioan,
4 . Cir Florin, Faraian Alexandru, Susman Dan, Brașoveanu Vali, Vioreanu Cristian, Luca Ioan,
5 . Mitar Marius Tiberiu, Benyovski Bela, Ispan Stefan, Martoiu Gabriel, Duca Marius, Asavei Vlad,
6 . Farkas Bence, Minzat Mircea, Anton Calin, Popa Florin, Sufletel Emil Sr,
7 . Manitiu Florin, Moldovan Flavia, Cuntan Ioan, Pascalau Cristian, Sufletel Margareta, Gligor Vasile,
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Grupa inferioară nr. - 1 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Bradusca Cornel Targu Jiu 3 - 03 - 13 - 13 - 03 - 0512 Matei Dumitru Deva 0 - 30 - 33 - 23 - 01 - 3253 Ciobanu Cosmin Cristian SB 1 - 33 - 03 - 13 - 03 - 0424 Kondort Dan Sibiu 1 - 32 - 31 - 33 - 03 - 0235 Musoiu Marius Dumbraveni SB 0 - 30 - 30 - 30 - 30 - 3066 Pavel Ermacov Sibiu 0 - 33 - 10 - 30 - 33 - 024
Grupa inferioară nr. - 2 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Piper Petru Luna CJ 3 - 23 - 13 - 03 - 03 - 0512 Filea Adonis Sibiu 2 - 33 - 13 - 23 - 03 - 0423 Sabau Mircea Târnaveni 1 - 31 - 33 - 23 - 03 - 0334 Ivan Claudiu Mediaș 0 - 32 - 32 - 33 - 03 - 0245 Bregar Dan Alba Iulia 0 - 30 - 30 - 30 - 33 - 0156 Marko Gabor Sr Sibiu 0 - 30 - 30 - 30 - 30 - 306
Grupa inferioară nr. - 3 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Morariu Marius Sibiu 2 - 33 - 03 - 03 - 0312 Cobzaru Radu Deva 3 - 20 - 33 - 13 - 0333 Fratila Dan Ocna Sibiului 0 - 33 - 03 - 13 - 1324 Moldovan Cristian Alba Iulia 0 - 31 - 31 - 33 - 2145 Dragomir Ioan Cristian SB 0 - 30 - 31 - 32 - 305
Grupa inferioară nr. - 4 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Cir Florin Razboieni 3 - 13 - 03 - 13 - 03 - 1512 Faraian Alexandru Aiud 1 - 31 - 33 - 03 - 03 - 1333 Susman Dan Alba Iulia 0 - 33 - 13 - 03 - 03 - 0424 Brașoveanu Vali Sibiu 1 - 30 - 30 - 33 - 23 - 0245 Vioreanu Cristian Dumbraveni SB 0 - 30 - 30 - 32 - 31 - 3066 Luca Ioan Sibiu 1 - 31 - 30 - 30 - 33 - 115
Grupa inferioară nr. - 5 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Mitar Marius Tiberiu Sannicolau Mare 3 - 23 - 03 - 13 - 0412 Benyovski Bela Sibiu 2 - 31 - 32 - 33 - 0143 Ispan Stefan Teiuș 064 Martoiu Gabriel Targu Jiu 0 - 33 - 10 - 33 - 1235 Duca Marius Sibiu 1 - 33 - 23 - 03 - 0326 Asavei Vlad Razboieni 0 - 30 - 31 - 30 - 305
Grupa inferioară nr. - 6 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Farkas Bence Targu Mureș 3 - 23 - 23 - 13 - 1412 Minzat Mircea Saliste 2 - 32 - 33 - 13 - 0233 Anton Calin Sibiu 2 - 33 - 23 - 03 - 0324 Popa Florin Mediaș 1 - 31 - 30 - 33 - 0145 Sufletel Emil Sr Alba Iulia 1 - 30 - 30 - 30 - 305
Grupa inferioară nr. - 7 - Hobby + Avansati[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Manitiu Florin Sibiu 3 - 03 - 13 - 23 - 03 - 0512 Moldovan Flavia Târnaveni 0 - 32 - 30 - 33 - 02 - 3153 Cuntan Ioan Saliste 1 - 33 - 23 - 23 - 03 - 2424 Pascalau Cristian Huedin 2 - 33 - 02 - 33 - 02 - 3245 Sufletel Margareta Alba Iulia 0 - 30 - 30 - 30 - 30 - 3066 Gligor Vasile Cristian SB 0 - 33 - 22 - 33 - 23 - 033Ultima editare de adof; 08.mar.2020, 17:44.
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Grupa inferioară nr. - 1 - Open + Elite[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Daneliuc Gabi Selimbar 3 - 23 - 13 - 11 - 33 - 0412 Negrean Ioan Sibiu 2 - 33 - 13 - 01 - 33 - 0323 Timaru Ilie Ocna Sibiului 1 - 31 - 33 - 03 - 13 - 2334 Comsa Dan Sibiu 1 - 30 - 30 - 33 - 13 - 2245 Sandu Andrei Sibiu 3 - 13 - 11 - 31 - 32 - 3256 Bardas Patrick Dumbraveni SB 0 - 30 - 32 - 32 - 33 - 216
Grupa inferioară nr. - 2 - Open + Elite[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Sufletel Radu Alba Iulia 3 - 13 - 13 - 12 - 33 - 0412 Varadi Tudor Calin Brad 1 - 30 - 33 - 23 - 03 - 0333 Kromek Iulian Cugir 1 - 33 - 03 - 03 - 03 - 1424 Vaida Gheorghe Sibiu 1 - 32 - 30 - 32 - 33 - 1155 Bozosan Petre Sibiu 3 - 20 - 30 - 33 - 23 - 0346 Marko Gabor Sibiu 0 - 30 - 31 - 31 - 30 - 306
Grupa inferioară nr. - 3 - Open + Elite[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Aron Darie Sibiu 3 - 22 - 33 - 23 - 13 - 2412 Ciobanu Daniel Blaj 2 - 31 - 33 - 21 - 31 - 3163 Beches Andrei Sibiu 3 - 23 - 12 - 33 - 10 - 3334 Botea Fabian Hunedoara 2 - 32 - 33 - 23 - 22 - 3245 Decean Darian Sibiu 1 - 33 - 11 - 32 - 30 - 3156 Cristian Istrate București 2 - 33 - 13 - 03 - 23 - 042
Grupa inferioară nr. - 4 - Open + Elite[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Mitzea Alexandru Sibiu 3 - 13 - 22 - 33 - 13 - 1422 Negrea Olimpiu Otelu Rosu 1 - 33 - 20 - 33 - 13 - 1333 Vera Esteban Sibiu 2 - 32 - 30 - 33 - 10 - 3164 Todarcea Ioan Sibiu 3 - 23 - 03 - 03 - 11 - 3415 Bardas Ioan Dumbraveni SB 1 - 31 - 31 - 31 - 33 - 0156 Seceta Andreas Mediaș 1 - 31 - 33 - 03 - 10 - 324
Grupa inferioară nr. - 5 - Open + Elite[/Color]
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 Groza Alexandru Cisnadie 0 - 31 - 33 - 03 - 1232 Butura Vasile Alba Iulia 3 - 03 - 03 - 23 - 2413 Barac Marius Sibiu 3 - 10 - 33 - 01 - 3224 Barbulescu Dan Sibiu 0 - 32 - 30 - 33 - 2145 Radu Constantin Sibiu 1 - 32 - 33 - 12 - 315
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Eliminatorii
Hobby + Avansati - 16.02.2019
1 Bradusca Cornel _ 8
--------------------------- - Bradusca Cornel _ 8
32 Bye _ 24
--------------------------- --------------------------- 3-1 Bradusca Cornel _ 8
17 Cobzaru Radu _ 16
--------------------------- 3-0 Cobzaru Radu _ 16
16 Sabau Mircea _ 32
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Benyovski Bela _ 4
9 Anton Calin _ 20
--------------------------- 2-3 Benyovski Bela _ 4
24 Benyovski Bela _ 4
--------------------------- --------------------------- 3-2 Benyovski Bela _ 4
25 Brașoveanu Vali _ 28
--------------------------- 0-3 Cuntan Ioan _ 12
8 Cuntan Ioan _ 12
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Cir Florin _ 2
5 Mitar Marius Tiberiu _ 6
--------------------------- 3-0 Mitar Marius Tiberiu _ 6
28 Pavel Ermacov _ 22
--------------------------- --------------------------- 3-2 Mitar Marius Tiberiu _ 6
21 Gligor Vasile _ 30
--------------------------- 1-3 Fratila Dan _ 14
12 Fratila Dan _ 14
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Cir Florin _ 2
13 Filea Adonis _ 26
--------------------------- 1-3 Minzat Mircea _ 10
20 Minzat Mircea _ 10
--------------------------- --------------------------- 2-3 Cir Florin _ 2
29 Bye _ 18
--------------------------- - Cir Florin _ 2
4 Cir Florin _ 2
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
3 Morariu Marius _ 13
--------------------------- - Morariu Marius _ 13
30 Bye _ 29
--------------------------- --------------------------- 2-3 Ciobanu Cosmin _ 5
19 Martoiu Gabriel _ 21
--------------------------- 0-3 Ciobanu Cosmin _ 5
14 Ciobanu Cosmin _ 5
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
11 Susman Dan _ 9
--------------------------- 3-0 Susman Dan _ 9
22 Pascalau Cristian _ 25
--------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
27 Ivan Claudiu _ 17
--------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 1
6 Farkas Bence _ 1
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Farkas Bence _ 1
7 Manitiu Florin _ 7
--------------------------- 3-0 Manitiu Florin _ 7
26 Moldovan Cristian _ 23
--------------------------- --------------------------- 3-2 Manitiu Florin _ 7
23 Popa Florin _ 31
--------------------------- 0-3 Duca Marius _ 15
10 Duca Marius _ 15
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Piper Petru _ 3
15 Kondort Dan _ 11
--------------------------- 3-1 Kondort Dan _ 11
18 Faraian Alexandru _ 27
--------------------------- --------------------------- 1-3 Piper Petru _ 3
31 Bye _ 19
--------------------------- - Piper Petru _ 3
2 Piper Petru _ 3
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Clasament
Cupa "Lacul fara fund" Ed II
Turneu - B - Ocna Sibiu - 16.02.2019
Hobby + Avansati
Locul - Nume prenume - Localitatea
LOCUL 1
Farkas Bence - Targu Mureș
LOCUL 2
Cir Florin - Razboieni
LOCUL 3
Piper Petru - Luna CJ
LOCUL 4
Benyovski Bela - Sibiu
LOCURILE 5 - 8
Ciobanu Cosmin - Cristian SB
Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
Manitiu Florin - Sibiu
Bradusca Cornel - Targu Jiu
LOCURILE 9 - 16
Susman Dan - Alba Iulia
Minzat Mircea - Saliste
Kondort Dan - Sibiu
Cuntan Ioan - Saliste
Morariu Marius - Sibiu
Fratila Dan - Ocna Sibiului
Duca Marius - Sibiu
Cobzaru Radu - Deva
LOCURILE 17 - 28
Ivan Claudiu - Mediaș
Anton Calin - Sibiu
Martoiu Gabriel - Targu Jiu
Pavel Ermacov - Sibiu
Moldovan Cristian - Târnaveni
Pascalau Cristian - Huedin
Filea Adonis - Sibiu
Faraian Alexandru - Aiud
Brașoveanu Vali - Sibiu
Gligor Vasile - Cristian SB
Popa Florin - Mediaș
Sabau Mircea - Târnaveni
LOCUL 29 -- Grupe Inf. 2 vic.
Matei Dumitru - Deva
LOCURILE 30 - 33 -- Grupe Inf. 1 vic.
Moldovan Flavia - Târnaveni
Bregar Dan - Alba Iulia
Luca Ioan - Sibiu
Pavel Ermacov - Sibiu
LOCURILE 34 - 40 -- Grupe Inf. 0 vic.
Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
Dragomir Ioan - Cristian SB
Sufletel Margareta - Alba Iulia
Asavei Vlad - Razboieni
Musoiu Marius - Dumbraveni SB
Marko Gabor Sr - Sibiu
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Eliminatorii
Open + Elite - 16.02.2019
1 Daneliuc Gabi _
--------------------------- - Daneliuc Gabi _
32 Bye _
--------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _
17 Seceta Andreas _
--------------------------- 1-3 Barbulescu Dan _
16 Barbulescu Dan _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _
9 Kromek Iulian _
--------------------------- - Kromek Iulian _
24 Bye _
--------------------------- --------------------------- 1-3 Cristian Istrate _
25 Bye _
--------------------------- - Cristian Istrate _
8 Cristian Istrate _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _
5 Butura Vasile _
--------------------------- - Butura Vasile _
28 Bye _
--------------------------- --------------------------- 3-1 Butura Vasile _
21 Bye _
--------------------------- - Varadi Tudor Calin _
12 Varadi Tudor Calin _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Todarcea Ioan _
13 Beches Andrei _
--------------------------- 3-2 Beches Andrei _
20 Comsa Dan _
--------------------------- --------------------------- 2-3 Todarcea Ioan _
29 Bye _
--------------------------- - Todarcea Ioan _
4 Todarcea Ioan _
3 Aron Darie _
--------------------------- - Aron Darie _
30 Bye _
--------------------------- --------------------------- 3-2 Aron Darie _
19 Bozosan Petre _
--------------------------- 2-3 Negrea Olimpiu _
14 Negrea Olimpiu _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Aron Darie _
11 Timaru Ilie _
--------------------------- - Timaru Ilie _
22 Bye _
--------------------------- --------------------------- 3-2 Timaru Ilie _
27 Bye _
--------------------------- - Barac Marius _
6 Barac Marius _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Aron Darie _
7 Mitzea Alexandru _
--------------------------- - Mitzea Alexandru _
26 Bye _
--------------------------- --------------------------- 3-1 Mitzea Alexandru _
23 Bye _
--------------------------- - Negrean Ioan _
10 Negrean Ioan _
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Mitzea Alexandru _
15 Groza Alexandru _
--------------------------- 1-3 Botea Fabian _
18 Botea Fabian _
--------------------------- --------------------------- 1-3 Sufletel Radu _
31 Bye _
--------------------------- - Sufletel Radu _
2 Sufletel Radu _
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.apr.2014
- 8745
- Nedelea,PH
- 41
Likes given: 8814Likes received: 4204
Bun jucatorul asta nou Cristian Istrate daca de pe locul 6 din grupa a iesit pe locul 2 in inferioare si in 5-8 general.Sunt curios daca o sa l gaseasca Apian in clasament….ca la inscrieri nu a fost de gasit.FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
BH:Stiga Energy Absorber
Comentariu
organizator principal- 15.feb.2012
- 3412
- Sibiu
- 50
Likes given: 1761Likes received: 466
Eliminatorii
Open + Elite - 16.02.2019
1 Daneliuc Gabi _ 2
--------------------------- - Daneliuc Gabi _ 2
32 Bye _ 18
--------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _ 2
17 Seceta Andreas _ 26
--------------------------- 1-3 Barbulescu Dan _ 10
16 Barbulescu Dan _ 10
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _ 2
9 Kromek Iulian _ 14
--------------------------- - Kromek Iulian _ 14
24 Bye _ 30
--------------------------- --------------------------- 1-3 Cristian Istrate _ 6
25 Bye _ 22
--------------------------- - Cristian Istrate _ 6
8 Cristian Istrate _ 6
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Daneliuc Gabi _ 2
5 Butura Vasile _ 8
--------------------------- - Butura Vasile _ 8
28 Bye _ 24
--------------------------- --------------------------- 3-1 Butura Vasile _ 8
21 Bye _ 32
--------------------------- - Varadi Tudor Calin _ 16
12 Varadi Tudor Calin _ 16
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Todarcea Ioan _ 4
13 Beches Andrei _ 12
--------------------------- 3-2 Beches Andrei _ 12
20 Comsa Dan _ 28
--------------------------- --------------------------- 2-3 Todarcea Ioan _ 4
29 Bye _ 20
--------------------------- - Todarcea Ioan _ 4
4 Todarcea Ioan _ 4
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Aron Darie _ 1
3 Aron Darie _ 1
--------------------------- - Aron Darie _ 1
30 Bye _ 17
--------------------------- --------------------------- 3-2 Aron Darie _ 1
19 Bozosan Petre _ 25
--------------------------- 2-3 Negrea Olimpiu _ 9
14 Negrea Olimpiu _ 9
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Aron Darie _ 1
11 Timaru Ilie _ 5
--------------------------- - Timaru Ilie _ 5
22 Bye _ 21
--------------------------- --------------------------- 3-2 Timaru Ilie _ 5
27 Bye _ 29
--------------------------- - Barac Marius _ 13
6 Barac Marius _ 13
--------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Aron Darie _ 1
7 Mitzea Alexandru _ 3
--------------------------- - Mitzea Alexandru _ 3
26 Bye _ 19
--------------------------- --------------------------- 3-1 Mitzea Alexandru _ 3
23 Bye _ 27
--------------------------- - Negrean Ioan _ 11
10 Negrean Ioan _ 11
--------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Mitzea Alexandru _ 3
15 Groza Alexandru _ 31
--------------------------- 1-3 Botea Fabian _ 15
18 Botea Fabian _ 15
--------------------------- --------------------------- 1-3 Sufletel Radu _ 7
31 Bye _ 23
--------------------------- - Sufletel Radu _ 7
2 Sufletel Radu _ 7
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 00:11.Procesare...X
Comentariu