Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Smiley 44", Club 11 Timișoara - 08.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Smiley 44", Club 11 Timișoara - 08.02.2020

    Turneu B "Cupa Smiley 44", ed. nr. 44, Club 11 Timișoara - 08.02.2020

    LOCALITATEA: Timișoara, str. Pestalozzi, nr. 20;
    DATA: Sâmbătă 8 Februarie 2020;
    CATEGORII: E/O+A/H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați/Hobby - 9.30;
    Elite/Open - la 14.00;
    SALA: Club 11 Timisoara;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 Donic Waldner Classic 25;
    SPAȚIU DE JOC: 300 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Grabo Rocket;
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copii sub 14 ani - 10 lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, 1 leu/participant se va dona catre AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, răchie băbățeană (pentru cei care au emoții);
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.02.2020, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 20 participanți;
    - Avansați/Hobby – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Club 11 Timișoara, tel. 0722.542.232;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Bogdan Dănescu, tel. 0722.542.232.
    FACEBOOK:
    - Facebook - AmaTur Romania
    Ultima editare de Bogy; 29.ian.2020, 23:18.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  • #2
    Inscrieri Elite/Open - on 2/8/2020 at 4:00:39 AM

    1. Roman Bogdan, Arad, 5 - 44.04 - E
    2. Verdet Adrian, Timisoara, 8 - 42.46 - E
    3. Put Gabriel, Oravita, 17 - 40.66 - E
    4. Mihalescu Dinu, Timisoara, 27 - 37.39 - EW
    5. Mitrache Simion, Timisoara, 55 - 43.04 - E
    6. Frunza Alexandru, Timisoara, 73 - 34.61 - E
    7. Nagy Iosif, Arad, 101 - 29.9 - OW
    8. Drinceanu Lilian, Oravita, 103 - 30.48 - O
    9. Cioveie Bogdan, Oravita, 146 - 29.48 - O
    10. Grubacichi Marius, Timisoara, 160 - 31.25 - O
    11. Ispas Dan, Timisoara, 176 - 28.55 - O
    12. Ticu Sorin, Lugoj, 200 - 26.5 - O
    13. Daroti Florin, Lipova, 270 - 22.69 - O
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 514 - 29.68 - O
    15. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 568 - 28.64 - O
    16. Deak Valentin, Sebis, 573 - 24.45 - O
    17. Neag Ioan, Timisoara, 610 - 23 - O
    18. Pop Ioan, Timisoara, 1195 - 10.8 - A
    19. Fieraru George, Timisoara, 1248 - 35.15 - E
    20. Manea Adrian, Timisoara, 2469 - 20.3 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Boru Lucian, Timisoara, 76 - 41.13 - E



    Inscrieri Avansați/Hobby - on 2/8/2020 at 1:38:53 AM

    1. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 412 - 19.26 - A
    2. Dumbrava Marius, Timisoara, 1089 - 17.6 - A
    3. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 354 - 17.53 - A
    4. Borcsi Jozsef, Timisoara, 557 - 17.46 - A
    5. Herteg Dorinel, Arad, 555 - 17.37 - A
    6. Orban Alexandru, Lugoj, 551 - 14.85 - A
    7. Popescu Radu, Arad, 581 - 13.63 - A
    8. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1165 - 12.02 - A
    9. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 652 - 11.48 - A
    10. Vasi Daniel, Arad, 1173 - 10.9 - A
    11. Lascu Marius, Timisoara, 912 - 10.75 - A
    12. Gligor Paul, Arad, 670 - 10.69 - A
    13. Cureac Cristina, Lugoj, 1772 - 10.6 - AF
    14. Dumbrava Dan, Timisoara, 1128 - 10.23 - A
    15. Dobinda Dinu, Arad, 717 - 9.39 - H
    16. Chivaran Alin, Caransebes, 940 - 9.33 - H
    17. Faur Lucian, Jimbolia, 1494 - 8.67 - HW
    18. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1618 - 8.58 - H
    19. Iancu Marinel, Timisoara, 2705 - 8 - H
    20. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 1442 - 7.77 - H
    21. Tasedan Adrian, Arad, 3540 - 7.4 - H
    22. Matei Alin, Arad, 1811 - 6.7 - H
    23. Herteg Doru, Arad, 1704 - 5.67 - HW
    24. Voinescu Dan, Lugoj, 3221 - 5.4 - H
    25. Voicu Florin, Arad, 2533 - 5.25 - H
    26. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 2375 - 5.2 - H
    27. Nopcea Marius, Hateg, 3248 - 5.2 - H
    28. Orban Marius, Lugoj, 1279 - 4.96 - H
    29. Seiche Lucian, Oravita, 3940 - 4 - H
    30. Bozga Dan, Arad, 6002
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Oprean Andrei, Deva, 812 - 9.49 - H
    2. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1197 - 12.7 - A
    3. Nastase Paul, Timisoara, 3811 - 5.4 - H
    4. Daianu Ion, Timisoara, 2148 - 8 - H
    5. Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, 2140 - 14.2 - A
    6. Leric David, Lipova, 1103 - 7.56 - H
    7. Szalos Pal Ionut, Timisoara, 3843 - 5.2 - H
    8. Cojocaru Mircea, Buzias, 1678 - 12.3 - A
    9. Ciuta Andrei, Timisoara, 6004
    10. Ciuta Stefan, Timisoara, 3701 - 0
    11. Filip Mihai Iulian, Timisoara, 6005
    Ultima editare de Bogy; 08.feb.2020, 03:01.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #3
      Din Lugoj,Ticu Sorin-open
      Cureac Cristina
      Gherman Ovidiu
      Gherman Mihai
      Gherman Nadia
      Burcea Daniel
      Bugarin Fabian
      Voinescu Dan

      Comentariu


      • #4
        Borcsi Jozsef la avansati. Timisoara

        Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Grubacichi Marius, Timisoara E/O
          Vela Gabriel, Timisoara, A/H

          Comentariu


          • #6
            Pop Ioan Florin,open,Lugoj.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Bty Timo boll alc

            Comentariu


            • #7
              Chivaran Alin și Vrinceanu Vlăduț - A/H - Caransebeș

              Comentariu


              • #8
                Kramarsic Milos, Open, Belgrad

                Comentariu


                • #9
                  Schiopulescu Ion,open,Lugoj.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Bty Timo boll alc

                  Comentariu


                  • #10
                    Ternauciuc Adrian,avansați,Lugoj.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Bty Timo boll alc

                    Comentariu


                    • #11
                      Negrea Olimpiu Open Otelu Rosu

                      Comentariu


                      • #12
                        Almajanu Sergiu , Avansati , Dumbravita

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie: Popescu Radu - Arad - Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Herteg Dorinel - Arad, Avansati
                            Herteg Doru - Arad, Avansati
                            Matei Alin - Arad, Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Orban Alexandru,Lugoj,Avansati
                              Orban Marius,Lugoj,Avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X