Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Muntenia" Târgoviște 15/16.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se înscriu:
    Tigau Dan/Bucuresti/elite
    Petrescu Liviu/Pitesti/elite
    Liviu Petrescu

    Comentariu


    • Dat fiind faptul că la Open e listă mare de așteptare, iar eu nu am medie de open, mă transfer la Avansați, unde mai sunt multe locuri până la completarea listei. Mulțumesc!
      Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
      FH: Butterfly - Dignics 80
      BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

      Comentariu


      • Craciunas Bogdan, Open - București

        Comentariu


        • Bistreanu Armand - eu o sa intarzii putin, incepeti fara mine. Ajung pana la 10, sper...

          Comentariu


          • Se retrag: Tirlea Gheorghe, avansati; Voinea Sorin, hobby, Neagu Vlad, hobby si Paraschiv George, hobby, toti din Brașov!

            Comentariu


            • Lukasz Klimas - Elite

              Comentariu


              • Postat în original de vasile01011997 Vezi post
                Lungu Silviu la începători mulțumesc

                Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk
                Lungu Silviu nu este din Vulcana băi

                Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Postat în original de vasile01011997 Vezi post
                  Lungu Silviu nu este din Vulcana băi

                  Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk
                  Nici in postarea cu inscrierea, dar nici acum, ca sa fie treaba treabă, nu imi precizati localitatea domnului Lungu Silviu.

                  Ce ziceti, sa iau sau nu in considerare inscrierea?

                  4.4. înscrierea jucătorilor
                  4.4.1. înscrierea în circuit
                  -înscrierea participanților noi în circuit se poate face direct prin înscrierea la oricare din turneele AmaTur organizate în cursul anului. Participantul trebuie să transmită datele necesare înregistrării: nume, prenume, localitatea de domiciliu, județul și categoria la care dorește să fie înscris (conform anunțului postat de organizator);

                  Comentariu


                  • Se retrage Sterczer Sandor din Sanzieni de la categoria open !

                    Comentariu


                    • Iugulescu Ionuț se retrage!
                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                      FH - Xiom Sigma II Pro
                      BH- Xiom Sigma II Pro

                      Comentariu


                      • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                        Nici in postarea cu inscrierea, dar nici acum, ca sa fie treaba treabă, nu imi precizati localitatea domnului Lungu Silviu.

                        Ce ziceti, sa iau sau nu in considerare inscrierea?
                        Pai nu mi-a spus băiatul de unde e.. Mna v-as spune acum..
                        Trebuie sa îl întreb și o sa va spun și localitatea de unde este băiatu [emoji846]

                        Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Nuștiu dacă am vreo șansă, dar aș vrea să particip si eu. Stimă!
                          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                          Comentariu


                          • Postat în original de vasile01011997 Vezi post
                            Pai nu mi-a spus băiatul de unde e.. Mna v-as spune acum..
                            Trebuie sa îl întreb și o sa va spun și localitatea de unde este băiatu [emoji846]

                            Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk
                            Ok, aștept un semn si ?i modific localitatea.

                            Trimis de pe al meu LIO-L29 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Postat în original de NoRo Vezi post
                              Nuștiu dacă am vreo șansă, dar aș vrea să particip si eu. Stimă!
                              Incercam, NoRo....

                              Trimis de pe al meu LIO-L29 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • Franculescu Marius (Sinaia) - avansați Mulțumesc !

                                Comentariu


                                • Manea Alexandru-Comarnic PH-avansati.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                    Dat fiind faptul că la Open e listă mare de așteptare, iar eu nu am medie de open, mă transfer la Avansați, unde mai sunt multe locuri până la completarea listei. Mulțumesc!
                                    Nea Mihai, mulțumim pentru spiritul de fair-play de care dai dovadă față de ceilalti participanți!

                                    Rugămintea noastră, a organizatorilor, este ca cei care stiu că au posibilitatea d.p.d.v. logistic sa își modifice planurile si să poata juca la categoria din care fac parte, sa o facă, si aici mă refer in special la jucătorii de la Avansați înscriși pe lista de la Open. Noi am aprecia acest gest din partea dvs, dar cred ca cel mai mult ar aprecia cei care se află in așteptare la respectiva categorie.

                                    Mulțumim anticipat!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                      Nea Mihai, mulțumim pentru spiritul de fair-play de care dai dovadă față de ceilalti participanți!

                                      Rugămintea noastră, a organizatorilor, este ca cei care stiu că au posibilitatea d.p.d.v. logistic sa își modifice planurile si să poata juca la categoria din care fac parte, sa o facă, si aici mă refer in special la jucătorii de la Avansați înscriși pe lista de la Open. Noi am aprecia acest gest din partea dvs, dar cred ca cel mai mult ar aprecia cei care se află in așteptare la respectiva categorie.

                                      Mulțumim anticipat!
                                      Aici ar trebui sa umblati la regulament,ceva de genul A+urilor cu o saptamina inainte sa da-ti liber la.............

                                      Comentariu


                                      • Hai si eu cu un transfer la avansati.ms
                                        Nitu Serban

                                        Comentariu


                                        • Brătescu Adrian mă retrag -Open- Targoviște

                                          Comentariu


                                          • Putem avea o poza-doua cu interiorul salii?
                                            Liviu Petrescu

                                            Comentariu


                                            • Se retrage si Ivan Sorin Ioan din Targoviște de la Open (asa, un participant din lista de asteptare va putea juca). Vor fi fotografii premium pentru fiecare participant. Pentru meciurile interesante vom avea si filmari Hd. Va asteptam cu drag!

                                              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                              Ultima editare de ivamaistru; 11.feb.2020, 01:46.
                                              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                              FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                              BH:Yasaka Rakza X max

                                              Comentariu


                                              • Pentru domnu Liviu Petrescu, este sala in care au avut loc turneele A din Targoviște din ultimii ani, spatioasa, anul asta mai bine luminata, prin bunavointa domnului Darmaz Ion.

                                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                                BH:Yasaka Rakza X max

                                                Comentariu


                                                • !!!


                                                  Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                                  Rugămintea noastră, a organizatorilor, este ca cei care stiu că au posibilitatea d.p.d.v. logistic sa își modifice planurile si să poata juca la categoria din care fac parte, sa o facă, si aici mă refer in special la jucătorii de la Avansați înscriși pe lista de la Open. Noi am aprecia acest gest din partea dvs, dar cred ca cel mai mult ar aprecia cei care se află in așteptare la respectiva categorie.

                                                  Mulțumim anticipat!

                                                  Comentariu


                                                  • Dina Alexandru București avansați!
                                                    Vă mulțumesc frumos!

                                                    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X