Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ditroit", Lăzarea - 15.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Ditroit", Lăzarea - 15.02.2020

    "Cupa Ditroit", Lăzarea - 15.02.2020
    Turneu A "Cupa Ditroit", Lăzarea - 15.02.2020
    LOCALITATEA: Lăzarea;
    DATA: 15.02.2020;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați + Hobby: 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Elite + Open:13.00 - 13.20 – înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport din centrul comunei, situată în imediata apropiere a primăriei și poliției.
    Sala de sport din localitate este una modernă, dotată cu vestiare și dușuri, având și o parcare spațioasă.
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF, mingi Gewo ***;
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 25 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, gustare de mic dejun, masa de prânz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi (13.02.2020), ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite– maxim 18 participanți;
    Open– maxim 42 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite și Open;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat.
    Avansați– maxim 54 participanți;
    Hobby– maxim 60participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;
    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii isi rezerva dreptul de a aduce modificari locurilor alocate, intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util pana Miercuri 12.02.2020, ora 21:00.
    ORGANIZATOR:
    - Héja Zoltán, tel. 0755.868.386;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Héja Zsolt, tel. 0744457583;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT.

    FACEBOOK:
    - Link
    Ultima editare de hjz70; 10.feb.2020, 19:16.

  • #2
    Inscrieri Hobby - on 2/14/2020 at 9:23:55 PM

    1. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 824 - 9.72 - H
    2. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 643 - 9.64 - H
    3. Pap Gyula, Gheorgheni, 1064 - 9.5 - H
    4. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 1559 - 9.43 - H
    5. Sisca Nicusor, Comanesti, 738 - 9.18 - HW
    6. Megyes Andras, Sovata, 971 - 8.93 - H
    7. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.8 - H
    8. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 888 - 8.68 - H
    9. Luca Ioan, Piatra Neamt, 927 - 8.59 - H
    10. Pralea Constantin, Alba Iulia, 773 - 8.17 - HW
    11. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1474 - 8 - H
    12. Peter Laszlo, Ciumani, 1674 - 8 - H
    13. Elekes Levente, Miercurea Ciuc, 1921 - 7.1 - H
    14. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1846 - 7.05 - H
    15. Cserei Gabor, Sovata, 1134 - 7.01 - H
    16. Oravecz Csaba, Ineu, 2887 - 7 - H
    17. Savina Dan, Piatra Neamt, 944 - 6.93 - H
    18. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1117 - 6.88 - H
    19. Szabo Zoltan, Suseni, 1686 - 6.7 - H
    20. Csaki Zsolt, Tomesti, 2305 - 6.65 - H
    21. Cofari Eugen, Sovata, 2975 - 6.55 - H
    22. Fagyura Leonardo, Tarnaveni, 2236 - 6.35 - H
    23. Korodi Krisztian, Aita Mare, 1726 - 6.32 - H
    24. Csibi Arpad, Ditrau, 1476 - 6.23 - H
    25. Monu Claudiu, Tarnaveni, 1861 - 6.23 - H
    26. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 1884 - 6 - H
    27. Ferenczi Robert, Suseni, 1262 - 5.69 - H
    28. Birtalan Hunor, Sovata, 1801 - 5.67 - H
    29. Czimbalmos Gyula, Lazarea, 2381 - 5.57 - H
    30. Galateanu Sorin, Suceava, 1508 - 5.42 - H
    31. Barta Dezso, Sovata, 3227 - 5.3 - H
    32. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 1876 - 5.25 - HF
    33. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 2020 - 5.2 - H
    34. Benedek Arpad, Ciumani, 2432 - 5.2 - H
    35. Laszlo Robert, Remetea, 3362 - 5.2 - H
    36. Bajko Daniel, Sarmas, 3840 - 5.2 - H
    37. Korodi Daniel, Aita Mare, 2135 - 5.17 - H
    38. Voinea Sorin, Brasov, 2569 - 5.1 - H
    39. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2207 - 5 - H
    40. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2350 - 5 - H
    41. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1191 - 4.82 - H
    42. Vass Levente, Targu Mures, 2627 - 4.7 - H
    43. Heja Zsolt, Ditrau, 1836 - 4.6 - H
    44. Hutan Cosmin, Salcea, 2129 - 4.6 - H
    45. Illyes Elemer, Ditrau, 1652 - 4.57 - H
    46. Neagu Vlad, Brasov, 2980 - 4.5 - H
    47. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1402 - 4.44 - H
    48. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1946 - 4.33 - H
    49. Pal Zsolt, Santimbru, 3479 - 4 - H
    50. Mezei Robert, Sarmas, 3936 - 4 - H
    51. Bordas Zsolt, Santionlunca, 2409 - 0
    52. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3491 - 0 - H
    53. Radu Ovidiu Robert, Corbu, 6001
    54. Grigore Claudiu, Brasov, 6002
    55. Todor Ferenc, Sandominic, 6005


    Inscrieri Avansați - on 2/14/2020 at 9:24:27 PM

    1. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 344 - 19.55 - AW
    2. Heja Zoltan, Ditrau, 337 - 19.34 - AW
    3. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 363 - 19.23 - A
    4. Loghin Florin, Brasov, 263 - 19.22 - A
    5. Strugar Ioan, Deda, 403 - 19.08 - A
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 486 - 18.93 - AW
    7. Bedo Jozsef, Suseni, 331 - 18.74 - A
    8. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 439 - 18.29 - A
    9. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 310 - 18.15 - A
    10. Raduly Ovidiu, Fantanele, 481 - 17.94 - A
    11. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 358 - 17.81 - A
    12. Kis Istvan, Brasov, 426 - 17.51 - AW
    13. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 960 - 17.4 - A
    14. Iancu Marius, Brasov, 1545 - 17.2 - A
    15. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 534 - 17.17 - A
    16. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 612 - 16.81 - A
    17. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1293 - 16.63 - A
    18. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 583 - 16.58 - A
    19. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 595 - 16.16 - AJ
    20. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 923 - 15.88 - A
    21. Todor Csaba, Gheorgheni, 447 - 15.86 - AD
    22. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 1190 - 15.07 - A
    23. Boariu Timofte Danut, Borsec, 617 - 14.9 - AW
    24. Tirlea Gheorghe, Brasov, 519 - 14.85 - A
    25. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 1260 - 14.85 - A
    26. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1148 - 14.8 - A
    27. Fulop Laszlo, Targu Mures, 522 - 14.53 - A
    28. Ambrus Arnold, Lazarea, 1933 - 14.5 - A
    29. Vass Attila, Targu Mures, 1423 - 14.17 - A
    30. Birtalan Levente, Sovata, 712 - 14.13 - A
    31. Mandru Aurel, Sarmas, 1141 - 14.1 - A
    32. Mezei Mihai, Sarmas, 1288 - 13.95 - A
    33. Birtalan Bence, Sovata, 879 - 13.23 - A
    34. Ciobanu Adrian, Brasov, 1182 - 12.87 - A
    35. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1028 - 12.8 - A
    36. Nagy Attila, Suseni, 629 - 12.57 - A
    37. Terente Catalin, Piatra Neamt, 834 - 12.56 - A
    38. Molnar Tibor, Ciumani, 2452 - 11.8 - A
    39. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1219 - 11.57 - AW
    40. Korodi Csaba, Aita Mare, 933 - 11.4 - A
    41. Darie Gabriel, Comanesti, 699 - 11.39 - A
    42. Suciu Andrei, Borsec, 772 - 10.94 - AW
    43. Rogin Florin, Piatra Neamt, 654 - 10.91 - A
    44. Butunoiu Dorin, Brasov, 1026 - 10.6 - A
    45. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1118 - 10.5 - A
    46. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1856 - 10.45 - A
    47. Markos Sandor, Borsec, 2230 - 10.45 - A
    48. Mindru Marin, Sarmas, 1459 - 10.43 - A
    49. Ionita Adrian, Brasov, 716 - 10.25 - A
    50. Olah Ignac, Lazarea, 1583 - 10.05 - A
    51. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1151 - 9.43 - HW
    52. Campian Zoltan, Toplita, 2470 - 8.3 - H
    53. Portik Erno, Hodosa, 3645 - 6 - H
    54. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 3312 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Cosau Toader, Targu Neamt, 1321 - 11.8 - A
    2. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 618 - 10.66 - A
    3. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 2684 - 16.7 - A
    4. Ghitu Liviu, Onesti, 634 - 10.06 - A
    5. Csiki Szabolcs, Suseni, 1322 - 11.2 - A
    6. Sarcani Andrei, Targu Mures, 571 - 11.94 - AW
    7. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 1287 - 16.35 - A
    8. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1365 - 10.77 - A
    9. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 506 - 18.83 - A
    10. Sabau Mircea, Tarnaveni, 862 - 10.32 - A
    11. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 951 - 15.35 - A
    12. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1257 - 13.05 - A
    13. Eigel Csaba, Toplita, 3032 - 12.5 - A



    Inscrieri Open - on 2/14/2020 at 9:24:35 PM

    1. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 56 - 32.84 - O
    2. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 71 - 32.58 - OW
    3. Migea Cornel, Sibiu, 63 - 32.46 - OW
    4. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 31.96 - O
    5. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 104 - 31.74 - O
    6. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 1488 - 31.1 - O
    7. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 142 - 30.26 - O
    8. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 100 - 29.92 - O
    9. Kincses Jozsef, Praid, 343 - 29.71 - O
    10. Babics Tamas, Gheorgheni, 166 - 29.63 - O
    11. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1013 - 28.75 - OLF
    12. Majai Lehel, Sovata, 465 - 28.48 - O
    13. Bende Robert, Gheorgheni, 2179 - 28 - O
    14. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 279 - 27.81 - O
    15. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 383 - 27.44 - OW
    16. Gecse Alpar, Chibed, 118 - 27.36 - O
    17. Morosan Marian, Suceava, 163 - 27.25 - O
    18. Balla Peter, Toplita, 845 - 26.48 - O
    19. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 202 - 26.28 - OW
    20. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 207 - 26.01 - O
    21. Janosi Attila, Targu Mures, 174 - 25.7 - O
    22. Peta Octavian, Cluj Napoca, 208 - 25.61 - OW
    23. Urzica Ioan, Toplita, 735 - 25.6 - O
    24. Rosu Gabriel, Comanesti, 428 - 25.21 - O
    25. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 256 - 24.93 - OW
    26. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 900 - 24.37 - O
    27. Petrescu Claudiu, Putna, 273 - 24.15 - O
    28. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 268 - 23.78 - O
    29. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 545 - 23.73 - O
    30. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 921 - 23.4 - O
    31. Fotia Iulian, Bacau, 209 - 23.07 - O
    32. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 345 - 22.61 - O
    33. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 217 - 22.51 - O
    34. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 611 - 22.4 - OW
    35. Kurennoi Andrei, Moldova, 536 - 21.93 - O
    36. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 314 - 21.88 - O
    37. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 720 - 21.43 - OW
    38. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 301 - 20.86 - OW
    39. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 821 - 20.5 - O
    40. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1157 - 20.1 - O
    41. Vajda Erno, Reghin, 290 - 19.66 - AW
    42. Plamada Iulian, Putna, 1174 - 17.2 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bendris Nicu, Targu Mures, 973 - 24.3 - O


    Inscrieri Elite - on 2/14/2020 at 9:24:49 PM

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 48.45 - E
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 13 - 44.94 - EM
    3. Bardocz Szilard, Capeni, 156 - 42.13 - E
    4. Farkas Gabor, Targu Mures, 287 - 42 - EW
    5. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 311 - 40.77 - E
    6. Boeriu Cezara, Targu Mures, 94 - 39.76 - ELF
    7. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 317 - 39.57 - E
    8. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 54 - 39.49 - E
    9. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 25 - 38.21 - E
    10. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 37.28 - EW
    11. Zidar Victor, Reghin, 169 - 35.95 - E
    12. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 775 - 35.4 - E
    13. Denes Ferenc, Praid, 84 - 34.64 - EW
    14. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 97 - 32.35 - O
    15. Trandafir Vasile, Targu Mures, 144 - 29.5 - O
    16. Man Cristina, Targu Mures, 2180 - 28 - OF
    17. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 198 - 25.7 - OW
    18. Ursan Viorel, Radauti, 1049 - 23 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Firu Marian, Vatra Dornei, 711 - 36.67 - E
    Ultima editare de hjz70; 14.feb.2020, 20:27.

    Comentariu


    • #3
      Se inscrie la hobby Ferenczi Robert, Szabo Zoltan, Nagy Arpad din Suseni. Multumesc.

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie la avasati Bedo Jozsef și Nagy Attila din Suseni. Multumesc.

        Comentariu


        • #5
          Heja Zsolt
          Illyes Elemer
          Csibi Arpad
          Laszlo Robert hobby
          Bardocz Ferenc
          Heja Zoltan avansati
          Kurennoi Adrian open
          Czimbalmas Gyula hobby
          Ambrus Arnold avansati
          Tamas Szilard open

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie Kincses Jozsef la open si Denes Ferenc la elit.

            Comentariu


            • #7
              Petho Mihaly - Racosul de Sus - open
              Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - avansati
              Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare - open
              Bardocz Szilard - Capeni - elite

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie la categoria hobby Pralea Constantin și Pralea David Constantin . Multumesc.

                Comentariu


                • #9
                  Cserei Gabor
                  Megyes Andras
                  Birtalan Hunor
                  Cofari Eugen hobby
                  Raduly Ovidiu
                  Losonczi Denes
                  Birtalan Bence
                  Birtalan Levente avansati
                  Majai Lehel
                  Polotca Stefan open

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie din Gheorgheni la Open: Bábics Tamás si la Hobby: Benedek Alex

                    Comentariu


                    • #11
                      Korodi Csaba - Aita Mare - avansati
                      Korodi Krisztian - Aita Mare - hobby
                      Korodi Daniel - Aita Mare - hobby

                      Comentariu


                      • #12
                        Loghin Florin...Brasov...avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Zidar Victor
                          Kantor Imre Zoltan elite
                          Vajda Erno
                          Lupescu Nicolae open
                          Kontzey Jozsef avansati
                          Elekes Csaba hobby
                          Bartha Laszlo sr avansati
                          Angi Zoltan hobby
                          Todor Csaba
                          Makszem Szabolcs
                          Lorinci Bela avansati
                          Lovasz Vimos open

                          Comentariu


                          • #14
                            Mindru Aurel
                            Mandru Marin
                            Mezei Mihai
                            Portik Erno
                            Olah Ignac
                            Molnar Tibor avansati
                            Peter Laszlo
                            Benedek Arpad hobby
                            Molnar Janos
                            Csaki Zsolt
                            Oravecz Csaba
                            Csaszar Csaba hobby

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Sf. Gheorghe Olah Oliver elit
                              si Bordas Laszlo din santion luncaa avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X