Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dej - 15.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Dej - 15.02.2020

    Turneu B - Dej, 15 februarie 2020

    3 CATEGORII: E+O, A, H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati, Hobby - 09.00 - înscrieri intre orele 08.00 - 08.45
    Elite+Open - 13.00 >> 14.00

    SALA: CS Tenis Dej din incinta Grupului Școlar Someș;
    INDICAȚII ACCES:
    LOGISTICĂ:
    - 9 mese >> 10

    TAXA:
    20 lei - adulți, 10 lei - copii, 0 lei - persoane cu dizabilități;
    1 leu/participant se va dona către AmaTur;

    Se asigură:
    - apă minerală, cafea;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere fara penalizare R2 - joi ora 21.00;
    - ultima retragere fara penalizare N (absenta) - vineri ora 21.00;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Avansati 30 de jucători >> 36
    - Hobby 24 de jucători
    - Elite+Open 30 de jucători

    ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.

    - Grupe inferioare de câte 5-6 – se califică 4, grupe superioare de 4
    - fără grupe superioare la E+O
    - Tablouri eliminatorii generate automat.

    ORGANIZATORI: CS Tenis Club Dej
    - Pop Dănuț, tel. 0748 352369;
    - Dezso Attila
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri E+O - 14.00 - on 14-Feb-20 at 21:12:11 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Petrus Florin, Zalau, 34 - 43.17 - E
    2. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.59 - E
    3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 30 - 40.24 - E
    4. Simion Boby, Cluj Napoca, 328 - 39.1 - ED
    5. Mocean Dan, Cluj Napoca, 199 - 36.85 - E
    6. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
    7. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36.05 - E
    8. Damian Alin, Campia Turzii, 340 - 34.5 - E
    9. Bothazan Florin, Dej, 487 - 33.2 - E
    10. Dezso Lorand, Dej, 1003 - 32.65 - O
    11. Pop Zoltan, Dej, 446 - 32.05 - O
    12. Grosan Mircea, Dej, 918 - 31.55 - O
    13. Husa Gelu, Zalau, 148 - 31.5 - OD
    14. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 253 - 29.73 - O
    15. Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28.48 - OW
    16. Groza Florin, Cluj Napoca, 974 - 28.35 - OW
    17. Miclos Andrei, Dej, 191 - 27.25 - O
    18. Coroian Claudiu, Gherla, 1032 - 26.25 - O
    19. Hodis Andrei, Gherla, 966 - 26.15 - O
    20. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1318 - 23.9 - O
    21. Horotan Catalin, Baia Mare, 326 - 23.78 - O
    22. Spaller Tiberiu, Nasaud, 455 - 20.63 - OW
    23. Barbuta Ioan, Dej, 362 - 20.37 - OW
    24. Damian Mircea, Bistrita, 284 - 20.25 - O
    25. Pop Danut, Dej, 424 - 20.09 - O
    26. Cir Florin, Razboieni, 369 - 19.25 - A
    27. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 3257 - 10.2 - A
    28. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
    29. Cont Cosmin, Gherla, 1551 - 0 - O


    Inscrieri Avansati - 09.00 - on 14-Feb-20 at 20:59:16 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Joldes Adrian, Bistrita, 553 - 19.73 - A
    2. Beica Florin, Gherla, 979 - 19.6 - A
    3. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1047 - 19.6 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 294 - 19.2 - AW
    5. Vass Sandor, Beclean, 448 - 19.02 - AW - wildcard
    6. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 988 - 18.9 - AD
    7. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 406 - 18.63 - A
    8. Tocaciu Septimiu, Beclean, 924 - 16.93 - A
    9. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1456 - 16.75 - A
    10. Zavaski Ioan, Dej, 818 - 16.28 - AW
    11. Grecu Gheorghe, Bistrita, 1885 - 15.3 - AW
    12. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1271 - 14.63 - A
    13. Dimeny Alex, Crasna, 1127 - 14.5 - A
    14. Bal Adrian, Gherla, 726 - 14.49 - A
    15. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 667 - 14.4 - A
    16. Pop Mihai, Dej, 1085 - 14.2 - A
    17. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 648 - 13.98 - A
    18. Marginean Mihai, Luna CJ, 658 - 13.87 - A
    19. Boros Mihaly, Crasna, 1109 - 13.45 - A
    20. Dezso Attila, Dej, 1408 - 13.1 - AW
    21. Barbos Florin, Bistrita, 715 - 13.02 - AW
    22. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 867 - 12.7 - A - wildcard
    23. Giurgiu Mircea, Dej, 2416 - 12.7 - A
    24. Campean Eugen, Dej, 1436 - 11.1 - A
    25. Rakosi Istvan, Satu Mare, 1060 - 10.9 - A
    26. Balazs Imre Florin, Apahida, 1906 - 10.9 - A
    27. Onofrei Petru, Gherla, 1158 - 10.58 - AW
    28. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1289 - 10.5 - A
    29. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 2014 - 10.3 - AFD
    30. Mihut Doru, Dej, 1453 - 9 - H
    31. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1573 - 8.45 - H
    32. Tigoan Alex, Dej, 1514 - 7.7 - H
    33. Sticlet Doru, Bistrita, 1331 - 6.27 - HW
    34. Ariciu George, Cluj Napoca, 1483 - 5.75 - H
    35. Vale Nelu, Zalau, 1542 - 0
    36. Muresan Marian, Dej, 6006
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 3257 - 10.2 - A
    2. Hidisan Cornel, Luna CJ, 6007
    3. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 2889 - 6 - H
    4. Fat Nicu, Sighetu Marmatiei, 1610 - 6.5 - H


    Inscrieri Hobby - 09.00 - on 14-Feb-20 at 20:59:48 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Cristea Samuel, Bistrita, 828 - 9.77 - HJ
    2. Pop Dan Cristian, Dej, 795 - 9.28 - HJ
    3. Creta Petru, Luna CJ, 756 - 8.56 - H
    4. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2161 - 7 - H
    5. Cristea Daniel, Bistrita, 1180 - 6.3 - H
    6. Kiss Attila, Crasna, 1764 - 5.7 - H
    7. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1870 - 5.7 - H
    8. Cserei Stefan, Apahida, 2617 - 5.6 - H
    9. Birtalan Attila, Crasna, 1669 - 5.4 - H
    10. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 2089 - 5.4 - H
    11. Gaciu Gabriel, Gherla, 2237 - 5.1 - H
    12. Toader Florin, Cluj Napoca, 2143 - 4.6 - H
    13. Burnar Ioan, Viseu, 1717 - 4.5 - H
    14. Varga Florin, Cluj Napoca, 2085 - 4 - H
    15. Miclea Adrian, Dej, 2155 - 0
    16. Lorincz Peter, Cluj Napoca, 2192 - 0
    17. Muresan Elisei, Cluj Napoca, 2737 - 0
    18. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3407 - 0
    19. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 6006
    20. Puscas Darius, Gherla, 6007
    21. Heghedus Razvan, Gherla, 6008
    22. Pop George, Cluj Napoca, 6009
    23. Andrica Dorin, Dej, 6012 - wildcard
    24. Molnar Vladimir, Dej, 6014 - wildcard
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Hada Andreea, Luna CJ, 2823 - 0 - F
    2. Calugar Cosmina, Luna CJ, 3580 - 0 - F
    3. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1632 - 8 - H
    4. Csaszar Andrei Francisc, Baia Mare, 3424 - 0
    5. Coroian Albert, Gherla, 3423 - 0
    6. Kovaci Radu Florin, Turda, 2950 - 5.4 - H
    7. Damian Vasile, Nasaud, 937 - 8.28 - H
    8. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1020 - 8.94 - H
    9. Buraciuc Ema, Nasaud, 1557 - 4.6 - HF
    10. Andrea Simion, Cluj Napoca, 3250 - 5.2 - H
    11. Rus Horatiu, Cluj Napoca, 6013
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Din Dej: Grosan Mircea, Bothazan Florin, Pop Danut, Miclos Andrei, Mican Nicolae, Mihut Doru, Giurgiu Mircea, Pop Zoltan, Zavaski Ioan, Pop Dan Cristian, Tigoan Alex, Pop Mihai, Bote Tudor.

      Campean Eugen, Szabo Ovidiu

      Din Gherla: Hodis Andrei, Beica Florin, Cont Cosmin, Coroian Claudiu.

      Barbuta Ioan din Dej si Bal Adrian din Gherla

      Dezso Lorand, Dezso Attila din Dej


      - conform MP
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Ariciu George cj-n avansati
        Asteleanu Lucian cj-n avansati
        Tofeni Ovidiu cj-n avansati
        Tudor Badescu cj-n avansati
        Rosoga Liviu cj-n avansati
        Layis Norbert cj-n avansati
        Kiss Jancsi cj-n avansati
        Balazs Imre Florin Apahida
        avansati
        Dragoste Dorin cj-n avansati
        Solyom Sandor cj-n avansati
        Pușcaș Razvan cj-n avansati
        Cserei Ștefan Apahida hobby
        Zahan Florin cj-n hobby
        Vigh Marton cj-n hobby
        Toader Florin cj-n hobby
        Irimia Sorin Jr cj-n OPEN
        Paul Bora cj-n hobby
        Tigaroi Florin cj_n avnsati
        Muresan Marian dej avansati
        Ifrosa petru cj_n avansati
        Hriscu Florentina cj_n avansat
        Tarasescu victor cj n avansati

        Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Damian Mircea-Bistrita open Cristea Samuel -Bistrita-hobby Cristea Daniel -Bistrita hobby

          Comentariu


          • #6
            Creta Petru la Hobby si Piper Petru la avansati

            Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Marchis Maximilian - Cluj - Elite
              Silveira Alexandra - Cluj - conf MP

              Comentariu


              • #8
                Petrus Florin-zalau ,Preda Ionuț -Moinesti ,Husa Gelu la O+E,Birtalan Attila -Crasna la hobby

                Comentariu


                • #9
                  Muresan elisei hobby cj n

                  Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Vale Ioan avansați Zalău

                    Comentariu


                    • #11
                      Sticlet Doru, Bărbos Florin si Joldes Adrian Bistrita avansati
                      Nittaku violin​T80 / Baracuda

                      Comentariu


                      • #12
                        Criste mihai marius ,cluj ,hoby
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de FlorinBN Vezi post
                          Din Dej: Grosan Mircea, Bothazan Florin, Pop Danut, Miclos Andrei, Mican Nicolae, Mihut Doru, Giurgiu Mircea, Pop Zoltan, Zavaski Ioan, Pop Dan Cristian, Tigoan Alex, Pop Mihai, Bote Tudor.

                          Campean Eugen, Szabo Ovidiu

                          Din Gherla: Hodis Andrei, Beica Florin, Cont Cosmin, Coroian Claudiu.

                          Barbuta Ioan din Dej si Bal Adrian din Gherla

                          Dezso Lorand, Dezso Attila din Dej


                          - conform MP
                          Mihut Doru si Tigoan Alex, ambii din Dej rog sa fie trecuti la avansati. Multumesc
                          SK7 / T64 / T64

                          Comentariu


                          • #14
                            Irimia Sorin jr. Cluj -open

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de FlorinBN Vezi post
                              Turneu B - Dej, 15 februarie 2020

                              3 CATEGORII: E+O, A, H;
                              ORA DE ÎNCEPERE:
                              Avansati, Hobby - 09.00 - înscrieri intre orele 08.00 - 08.45
                              Elite+Open - 13.00

                              SALA: CS Tenis Dej din incinta Grupului Școlar Someș;
                              INDICAȚII ACCES:
                              LOGISTICĂ:
                              - 9 mese

                              TAXA:
                              20 lei - adulți, 10 lei - copii, 0 lei - persoane cu dizabilități;
                              1 leu/participant se va dona către AmaTur;

                              Se asigură:
                              - apă minerală, cafea;

                              MATERIALE DE PREMIERE:
                              - locurile 1÷4 – cupe + diplome
                              - locurile 5÷8 – diplome

                              INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
                              - pe forum;
                              - ultima retragere fara penalizare R2 - joi ora 21.00;
                              - ultima retragere fara penalizare N (absenta) - vineri ora 21.00;

                              SISTEMUL DE JOC:
                              - Avansati 30 de jucători
                              - Hobby 24 de jucători
                              - Elite+Open 30 de jucători

                              - Grupe inferioare de câte 5-6 – se califică 4, grupe superioare de 4
                              - fără grupe superioare la E+O
                              - Tablouri eliminatorii generate automat.

                              ORGANIZATORI: CS Tenis Club Dej
                              - Pop Dănuț, tel. 0748 352369;
                              - Dezso Attila
                              Se vor acorda2 wildcard la fiecare categorie !multumesc!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X