Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Spin Body & Mind", București - 25/26.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dan V
    a răspuns
    Felicitari Cristi Istrate, Andy Pantelimon si celorlalti câștigători de la Open si Elite[emoji122][emoji106]

    Lasă un comentariu:


  • Dan V
    a răspuns
    Mulțumiri dlui Marcel Giosan, eminenta din spatele butoanelor serverului, care a avut grija sa ne posteze in timp real informatiile si rezultatele "bătăliilor" amicale de la masa "albastra"[emoji122]

    Lasă un comentariu:


  • Dan V
    a răspuns
    Felicitari Laura, Florin si Cristi pentru eforturile depuse ca totul sa mearga fără sincope. Am savrevin cu placere.

    Lasă un comentariu:


  • GAVRILA AUREL
    a răspuns
    Felicitari in primul rand organizatorilor dar si celor care au raspuns prezent la acest turneu.Sala este super,gazdele impecabile.Jos palaria!

    Lasă un comentariu:


  • Cristian Istrate
    a răspuns
    Salutare tuturor, Laura Florin si cu mine le multumeste tuturor pentru participare la primul turneu in aceasta sala cocheta. Multumim tuturor celor din afara Bucurestiului care au avut placerea de a fi alaturi de noi, atat ieri cat si azi... va mai asteptam si cu alte ocazie, iar prima credem ca v-a fi in perioada 09-12 03. Felicitari medaliatilor tuturor categoriilor si sa ne vedem cu bine.
    PS O mica corectura Marcel, s-a strecurat o eroare la scorurile dintr-o semifinala ( Claudiu Catana - Andi Pantelimon 2-3 pentru cel din urma) iar finala a fost castigata de subsemnatul (mea culpa) 3-0.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Pictures!






    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Hall of Fame - Elite

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Hall of Fame - Open

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Open

    1. Istrate Cristian - Bucuresti
    2. Pantelimon Andi - Bucuresti
    3 -- 4
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Petenchi Edmond - Roman
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Sirbu Ion - Bucuresti

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Elite

    1. Secu Valeriu - Bucuresti
    2. Rosioara Razvan - Alexandria
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Badea Ionut - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Gheorghiu Laura - Bucuresti
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Andrei Vasile - Bucuresti

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Open

    1. Gavrila Aurel
    --------------------Gavrila Aurel 3-0
    8. Docan Cristian
    -----------------------------------Istrate Cristian 3-2
    5. Petenchi Edmond
    --------------------Istrate Cristian 3-2
    4. Istrate Cristian
    --------------------------------------------------Istrate Cristian 3-0
    3. Pantelimon Andi
    --------------------Pantelimon Andi 3-1
    6. Bivolaru Marius
    -----------------------------------Pantelimon Andi 3-2
    7. Popescu Eugen
    --------------------Catana Claudiu 3-2
    2. Catana Claudiu

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PETENCHI EDMOND ROMAN
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    6 SIRBU ION BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Elite

    1. Dumitru Gheorghe
    --------------------Dinca Daniel 3-1
    8. Dinca Daniel
    -----------------------------------Secu Valeriu 3-0
    5. Secu Valeriu
    --------------------Secu Valeriu 3-2
    4. Badea Ionut
    --------------------------------------------------Secu Valeriu 3-1
    3. Gheorghiu Laura
    --------------------Arabagiu Marius 3-1
    6. Arabagiu Marius
    -----------------------------------Rosioara Razvan 3-1
    7. Rosioara Razvan
    --------------------Rosioara Razvan 3-0
    2. Ropotan Iulian

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SECU VALERIU BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    2 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 GHEORGHIU LAURA BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    3 BADEA IONUT BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 ARABAGIU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    5 ANDREI VASILE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe inferioare Elite
    1 Secu Valeriu Dumitru Gheorghe Rosioara Razvan Gheorghiu Laura Papacu Bejoli
    2 Ropotan Iulian Dinca Daniel Badea Ionut Arabagiu Marius Andrei Vasile

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X