Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Blitzkrieg 2", Timișoara - 22.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Blitzkrieg 2", Timișoara - 22.02.2020

    AMATUR: Turneu B "Cupa Blitzkrieg 2", Timișoara - 22.02.2020

    Data: 22 februarie 2020
    Localitatea: Timișoara
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Tehnic de Vest, Timișoara, b-dul Regele Carol I nr. 11, Timișoara;
    Categorii: Amatori, Open și Elite;
    Logistică: 4 mese Butterfly Octet 25+ ITTF, mantinele suficiente pentru țarc complet la fiecare masă, mese de arbitraj și scorer la fiecare masă, mingi Butterfly *** S40+;
    Validare înscrieri: 08:30-08:45 (Amatori), 12:00-12:15 (Elite) și 15:30-15:45 (Open);
    Ora de începere: 9:00 (Amatori), 12:30 (Elite) și 16:00 (Open);
    Numărul maxim de jucători: 16 amatori, 16 open, 16 elite;
    SE ASIGURĂ:
    - cafea, ceai, ciocolată caldă, apă, ronțăituri dulci și sărate;
    Materiale de premiere:
    - cupe la locul 1, medalii și diplome la primele patru locuri;
    Facilități: vestiar, duș, sală încălzită;

    Taxă de participare:
    25 ron (adulți);
    15 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron către AmaTur.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere, fara penalizare R2 (2 puncte), Joi, 20.02.2020, ora 21,00;
    - ultima retragere, fara penalizare N (3 puncte), Vineri, 21.02.2020, ora 21,00;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    AMATORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 08:30 - 08:45
    Ora de începere: 09:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    08:30 - 09:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    09:00 - 11:00 grupe;

    11:00 - 12:00 eliminatorii;

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 32,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 15:30 - 15:45
    Ora de începere: 16:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    15:30 - 16:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    16:00 - 18:00 grupe;

    18:00 - 19:00 eliminatorii;

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 12:00 - 12:15
    Ora de începere: 12:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    12:00 - 12:30 confirmare înscrieri și încălzire;
    12:30 - 14:30 grupe;

    14:30 - 15:30 eliminatorii;

    ORGANIZATORI:
    Vela Claudiu: 0726.487.357
    Grubacichi Marius: 0766.379.076


    Sala de sport!




  • #2
    Inscrieri Elite - on 22.02.2020 at 00:15:37 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 3 - 45,61 - E
    2. Cristanus Cristian, Timisoara, 644 - 45,17 - EL
    3. Glisa Valentin, Timisoara, 241 - 45,03 - E
    4. Iana Remus, Timisoara, 10 - 45 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 8 - 42,46 - E
    6. Beca Iliesen, Timisoara, 219 - 42,18 - EL
    7. Mihalescu Dinu, Timisoara, 27 - 37,39 - EW
    8. Popa Bogdan, Timisoara, 405 - 36,95 - EL
    9. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 35 - 36,7 - E
    10. Crisanov Aurel, Timisoara, 2001 - 35,3 - E
    11. Fieraru George, Timisoara, 1248 - 35,15 - E
    12. Frunza Alexandru, Timisoara, 73 - 34,61 - E
    13. Curut Gabriel, Timisoara, 135 - 33,21 - E
    14. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 258 - 33,2 - E


    Inscrieri Open - on 22.02.2020 at 00:15:46 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Popet Doru, Timisoara, 302 - 32,23 - OW
    2. Kramarsic Milos, Belgrad, 514 - 29,68 - O
    3. Rosu Adrian, Timisoara, 1555 - 28,6 - O
    4. Ispas Dan, Timisoara, 176 - 28,55 - O
    5. Mirza Karim, Timisoara, 1872 - 27,2 - O
    6. Marta Marcel, Timisoara, 1886 - 27,2 - O
    7. Hancig Mircea, Timisoara, 186 - 25,05 - O
    8. Deak Valentin, Sebis, 573 - 24,45 - O
    9. Neag Ioan, Timisoara, 610 - 23 - O
    10. Dehelean Octavian, Timisoara, 503 - 22,93 - O
    11. Ankar Wasim, Timisoara, 367 - 22,11 - O
    12. Shehabi Amer, Timisoara, 2641 - 17 - A
    13. Paladuta Victor, Timisoara, 1616 - 14,65 - A
    14. Caprariu Radu, Timisoara, 2797 - 0 - A
    15. Firu Marcel, Timisoara, 3127 - 0
    16. Plavosin Florin, Timisoara, 6007
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Pop Ioan, Timisoara, 1195 - 10,8 - A
    2. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1263 - 23,4 - O
    3. Campean Adrian, Bucuresti, 164 - 28,67 - OW


    Inscrieri Amatori - on 22.02.2020 at 00:15:55 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Szekeres Zoltan, Timisoara, 902 - 19,47 - A
    2. Dumbrava Marius, Timisoara, 1089 - 17,6 - A
    3. Herteg Dorinel, Arad, 555 - 17,37 - A
    4. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1161 - 14,53 - A
    5. Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, 2140 - 14,2 - A
    6. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 652 - 11,48 - A
    7. Lascu Marius, Timisoara, 912 - 10,75 - A
    8. Carabas Cosmin, Timisoara, 2314 - 10,4 - A
    9. Dumbrava Dan, Timisoara, 1128 - 10,23 - A
    10. Chivaran Alin, Caransebes, 940 - 9,33 - H
    11. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 1442 - 7,77 - H
    12. Filip Adrian, Timisoara, 1980 - 6 - H
    13. Herteg Doru, Arad, 1704 - 5,67 - HW
    14. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 2375 - 5,2 - H
    15. Kiss Vasile, Timisoara, 3013 - 0
    16. Bulz Liviu, Timisoara, 4138 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popescu Radu, Arad, 581 - 13,63 - A
    2. Cojocaru Mircea, Buzias, 1678 - 12,3 - A
    3. Pirvu Constantin, Buzias, 1650 - 12,77 - A
    4. Piscoiu Viorel, Buzias, 1900 - 9,2 - H
    5. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 354 - 17,53 - A
    6. Ciuta Stefan, Timisoara, 3701 - 0
    7. Ciuta Andrei, Timisoara, 6007

    Comentariu


    • #3
      Glavan Radu, Timisoara, amatori
      Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, amatori
      Borcsi Jozsef, Timisoara, amatori
      Kiss Vasile, Timisoara, amatori
      Dumbrava Marius, Timisoara, amatori
      Blade DHS PG 2
      FH: DHS Hurricane 3
      BH: Stiga Airoc Astro M

      Comentariu


      • #4
        Joumah Abdul Rahim, Timisoara, amatori
        Lascu Marius, Timisoara, amatori
        Vrinceanu Vladut, Caransebes, amatori
        Chivaran Alin, Caransebes, amatori
        Bulz Liviu, Timisoara, amatori
        Carabas Cosmin, Timisoara, amatori
        Szekeres Zoltan, Timisoara, amatori

        Comentariu


        • #5
          Ankar Wasim, Timisoara, open
          Mirza Karim, Timisoara, open
          Shehabi Amer, Timisoara, open
          Marta Marcel, Timisoara, open
          Caprariu Radu, Timisoara, open

          Comentariu


          • #6
            Dumbrava Dan, Timisoara, amatori
            Filip Adrian, amatori
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Neag Ioan, Timisoara, open
              Plavosin Florin, Timisoara, open
              Rosu Adrian, Timisoara, open
              Popet Doru, Timisoara, open
              Ispas Dan, Timisoara, open
              Dehelean Octavian, Timisoara, open
              Deak Valentin, Sebis, open
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #8
                Firu Marcel, Timisoara, open
                Hancig Mircea, Timisoara, open
                Paladuta Victor, Timisoara, open
                Mihalescu Dinu, Timisoara, elite

                Comentariu


                • #9
                  Fieraru George, Timisoara, elite.
                  Frunza Alexandru, Timisoara, elite.
                  Curut Gabriel, Timisoara, elite.
                  Mutrescu Eugen, Timisoara, elite.

                  Comentariu


                  • #10
                    Ciucioiu Dorin, Timisoara, elite.
                    Verdet Adrian, Timisoara, elite.
                    Balint Andreea, Dumbravita, elite.
                    Iana Remus, Timisoara, elite.

                    Comentariu


                    • #11
                      Beca Iliesen, Timisoara, elite.
                      Cristanus Cristian, Timisoara, elite.
                      Costache-Rosioru Cristian, Timisoara, elite.

                      Comentariu


                      • #12
                        Almajanu Sergiu , Amatori , Dumbravita

                        Comentariu


                        • #13
                          Pop Ioan, Timisoara - open



                          Multumesc,



                          [emoji6]
                          "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                          Comentariu


                          • #14
                            Borcsi Jozsef Timisoara avansati

                            Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Popa Bogdan elite

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X