Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orasului Fieni" - 07/08.03.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Orasului Fieni" - 07/08.03.2020

    Turneu A "Cupa Orașului Fieni", Fieni - 07 si 08 Martie 2020

    LOCALITATEA: Fieni - Sala Orășenească Fieni;
    DATA: 07 și 08 Martie 2020
    ADRESA: Strada Stadionului, Oraș Fieni! (vis-a-vis de stadionul Cimentul Fieni)!;
    DISTANTE:
    Din Brasov pe DN 1, apoi din Sinaia pe DN 72 - 81 km, 1h. 42 min.
    Din Bucuresti spre Târgoviște pe DN 71 - 105 km, 1h. 51 min.
    Din Ploiești spre Târgoviște, apoi dreapta spre Fieni DN71 73 km, 1h.19min.
    Din Pitești spre Târgoviște A 1 , apoi spre Fieni DN 71 - 106 km, 1h. 37 min.
    SÂMBĂTĂ: OPEN + ELITE
    OPEN Ora 9.00
    ELITE Ora 13.00
    OPEN: 8,30 -9.00- validare, 9.15 începerea concursului.
    ELITE : 12.30 -12.50- validare, 13.00 începerea concursului.





    DUMINICA: AVANSAȚI + HOBBY
    AVANSAȚI Ora 9.00
    HOBBY Ora 13.00
    AVANSAȚI : 08,30 -09.00- validare, 09.15 începerea concursului.
    HOBBY : 12.00 -12.50- validare, 13.00 începerea concursului.





    MESE: 16 mese Donic Waldener 25, Andro, Stiga, Tibhar, Gewo, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex.
    MINGI: Andro Speedbal *** ABS 40+
    FACILITATI: Vestiare si dusuri;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritate la înscriere in ordinea inscrierilor;
    - ultima retragere Joi 05.03.2020, ora 21.00, pentru O + E;
    - ultima retragere vineri 06.03.2020,ora 21.00, pentru H + A;
    - la sală, in limita locurilor disponibile;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE: 40 Lei.
    Copiii sub 18 ani inscrisi la amatori (Avansati si Hobby): 30 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur;
    Se asigură apă plată sau minerală - 2 litri, sucuri, covrigei, turtă dulce, etc.
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 36 participanți;
    - Open – maxim 70 participanți;
    - Avansați – maxim 50 participanți;
    - Hobby – maxim 60 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de 4(3) jucători, doar la categoriile Avansați , Open și Elite , urmat de tablou eliminatoriu !
    La categoria Hobby se va trece direct la tabloul eliminatoriu!
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    - In functie de dinamica inscrierilor, organizatorul isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 05.03.2020, ora 21:00;

    SE VOR ACOPERI GEAMURILE CU PERDELE PENTRU A NU MAI AFECTA CALITATEA JOCULUI!!!!

    ORGANIZATORI:
    - AmaTuR Romania , Primaria Orașului Fieni, Asociația Sportivă Heliad și Asociatia Sportiva Luceafarul Targoviste.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Prof. Manoiu Claudiu, tel. 0722.534.596.
    Înscrierile se pot face și telefonic, prin mesaje sau watshapp la numărul de mai sus!

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Andro, George Durdun- va fi prezent cu un stand bogat cu materiale de tenis de masă.
    https://pingpongshop.ro/

    Vă așteptăm cu drag!
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 28.feb.2020, 18:39.
    MARIUS67 și remy apreciază asta.
    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
    FH - Yasaka Mark V Max
    BH- Yasaka Mark V Max

  • #2
    Clasament OPEN

    1. Ciortescu Cristi - Iasi
    2. Voin Doru - Bucuresti
    3 -- 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Darmaz Ion - Targoviste
    5 -- 8
    Cazacu Valentin - Pitesti
    Padurariu Costel - Brasov
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Zavricescu George - Curtea de Argeș
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    17 -- 24
    Ivan Valentin - Campina
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Barca George - Pitesti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    25 -- 1v gr.sup.
    Socaci Sorin - Panciu
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Stingaciu Alexandru - Vulcana Bai
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Popa Mircea - Brasov
    Docan Cristian - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Mihailescu Radu - Targoviste
    Florea Marian - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    37 -- 39 1v gr.inf.
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Neagu Costin - Targoviste
    40 -- 45 0v gr.inf.
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Radu Dragos - Targoviste
    Ionita Adrian - Brasov
    Sirbu Ion - Bucuresti


    Clasament ELITE

    1. Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    2. Pavunev Dan - Bucuresti
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    5 -- 8
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Filip Gabriel - Bucuresti
    Sencu Victor - Targoviste
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Stefan Patrick - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Pascu Razvan - Magureni
    13 -- 2v gr.inf.
    Anita Dorel - Brasov
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    Laur Boro - Sinaia
    16 -- 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina


    Clasament AVANSATI

    1. Codreanu Laurentiu - Buzau
    2. Baltatu Marius - Pitesti
    3 -- 4
    Mihu Florin - Pitesti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    5 -- 8
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Marandici Adrian - Brasov
    9 -- 14
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    Musat Irina - Targoviste
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Stoica Mihai - Mioveni
    Eftimie Gabriel - Pucioasa
    Orban Alexandru - Lugoj
    15 -- 17 2v gr.sup.
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Loghin Florin - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    18 -- 22 1v gr.sup.
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Constantin Filip - Sinaia
    Popescu Horia - Sinaia
    29 -- 2v gr.inf.
    Tatulea Calin - Bucuresti
    30 -- 33 1v gr.inf.
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Baciu Stefan - Mioveni
    Botea Marian - Fieni
    Nicolescu Victor - Razvad
    34 -- 38 0v gr.inf.
    Dumitru George - Targoviste
    Lungu Mihai - Targoviste
    Stanciu Marian - Bucuresti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Nedelea Viorel - Buzau


    Clasament HOBBY

    1. Apopei Rares Gabriel - Brasov
    2. Vrasti Iulian - Ploiesti
    3 -- 4
    Burducea Alexandru - Targoviste
    Saulea Bogdan - Brasov
    5 -- 8
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Ianovici Florin - Brasov
    Minca Florin - Bucuresti
    9 -- 16
    Orban Marius - Lugoj
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Nicolae Sorinel - Targoviste
    Tatulea Mihai - Vulcana Pandele
    Marius Ghica - Craiova
    17 -- 32
    Anghelescu Marius - Fieni
    Ferenczi Robert - Suseni
    Iordanescu Bogdan - Bucuresti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Csibi Arpad - Ditrau
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    Serban Stancu - Targoviste
    Gavrila Florin - Targoviste
    Nicolae Sorin - Targoviste
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Grigore Denisa - Targoviste
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Stanciu Constantin - Brasov
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Alexandrescu Vlad - Targoviste
    Chitu Cristian - Targoviste
    33 -- 34
    Matei Alexandru - Pitesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    35 -- 1v gr.inf.
    Voicu Alexandra - Targoviste
    36 -- 43 0v gr.inf.
    Stancescu Ciprian - Fieni
    Alexandrescu Horatiu - Targoviste
    Stanciu Mario Andrei - Fieni
    Stan Andrei Catalin - Lucieni
    Musat Simion - Targoviste
    Serban Mario - Targoviste
    Lungu Silviu - Targoviste
    Mitroi Dumitru - Targoviste
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 09.mar.2020, 07:43.
    MARIUS67 și Johnny Plaiasu apreciază asta.
    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
    FH - Yasaka Mark V Max
    BH- Yasaka Mark V Max

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      2 STEFAN PATRICK BRASOV
      3-1
      3-0
      2-3
      1-3
      2
      2
      3 SENCU VICTOR TARGOVISTE
      3-1
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      3
      4 MIGEA CORNEL SIBIU
      0-3
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      5 PASCU RAZVAN MAGURENI
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PAVUNEV DAN BUCURESTI
      2-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      3
      2 FILIP GABRIEL BUCURESTI
      3-2
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 HUTANU ALIN BRASOV
      0-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      4 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
      2-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 LAUR BORO SINAIA
      3-2
      0-3
      1-3
      2-3
      1
      Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 DINCA DANIEL BUCURESTI
      0-3
      3-0
      1-3
      3-2
      3-2
      3
      4
      2 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
      3-0
      3-0
      1-3
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 DRACEA GABRIEL SINAIA
      3-1
      3-1
      3-0
      2-3
      2-3
      3
      2
      5 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      2-3
      1-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      3
      6 ANITA DOREL BRASOV
      2-3
      0-3
      3-2
      3-2
      1-3
      2

      Gr.superioara nr. 1 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PASCU RAZVAN MAGURENI
      1-3
      1-3
      0
      2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
      3-1
      3-2
      2
      1
      3 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      3-1
      2-3
      1
      2
      Gr.superioara nr. 2 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 HUTANU ALIN BRASOV
      0-3
      0-3
      0
      2 SENCU VICTOR TARGOVISTE
      3-0
      1-3
      1
      2
      3 DINCA DANIEL BUCURESTI
      3-0
      3-1
      2
      1
      Gr.superioara nr. 3 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 STEFAN PATRICK BRASOV
      0-3
      2-3
      0
      3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      3-2
      1
      2
      Gr.superioara nr. 4 - ELITE
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DRACEA GABRIEL SINAIA
      0-3
      1-3
      0
      2 FILIP GABRIEL BUCURESTI
      3-0
      2-3
      1
      2
      3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
      3-1
      3-2
      2
      1

      Eliminatorii ELITE

      1. Pavunev Dan
      --------------------Pavunev Dan 3-0
      8. Lazaroiu Adrian
      -----------------------------------Pavunev Dan 3-2
      5. Sencu Victor
      --------------------Neagoe Costin 2-3
      4. Neagoe Costin
      --------------------------------------------------Dumitru Gheorghe 0-3
      3. Dumitru Gheorghe
      --------------------Dumitru Gheorghe 3-1
      6. Mihaila Nicolae
      -----------------------------------Dumitru Gheorghe 3-2
      7. Filip Gabriel
      --------------------Dinca Daniel 2-3
      2. Dinca Daniel


      Open


      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
      3-2
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 SARBU DAN PLOIESTI
      2-3
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      3
      3 BARCA GEORGE PITESTI
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 MIHAILESCU RADU TARGOVISTE
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CIORTESCU CRISTI IASI
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
      3-2
      0-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      3 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
      1-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      2
      4 POPA MIRCEA BRASOV
      1-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
      1-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
      2-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      2
      2 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 MANOIU CLAUDIU FIENI
      2-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      4 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 FLOREA MARIAN TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
      3-1
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 IVAN VALENTIN CAMPINA
      1-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      2
      3 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
      3-0
      1-3
      3-2
      0-3
      2
      3
      4 NICULESCU DANIEL PITESTI
      1-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 SERBAN LEONARD BUCURESTI
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STINGACIU ALEXANDRU VULCANA BAI
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 VLADOIU GELU BRASOV
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      4 MACELARU EUGEN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      5 MARINESCU NELU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      3
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
      3-0
      1-3
      0-3
      3-0
      2
      2
      4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      5 RADU DRAGOS TARGOVISTE
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Gr.inferioara nr. 7 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VOIN DORU BUCURESTI
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 SORESCU GABRIEL PITESTI
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 IONITA ADRIAN BRASOV
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 8 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PADURARIU COSTEL BRASOV
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      2 DARMAZ ION TARGOVISTE
      3-2
      3-1
      1-3
      3-1
      3
      1
      3 STERCZER SANDOR SANZIENI
      3-0
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
      2-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      4
      5 SIRBU ION BUCURESTI
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 1 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
      0-3
      2-3
      0
      3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
      1-3
      3-2
      1
      2
      Gr.superioara nr. 2 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CIORTESCU CRISTI IASI
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 MARINESCU NELU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      0
      3 PADURARIU COSTEL BRASOV
      2-3
      3-0
      1
      2
      Gr.superioara nr. 3 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
      3-0
      0-3
      1
      2
      2 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
      0-3
      0-3
      0
      3 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
      3-0
      3-0
      2
      1
      Gr.superioara nr. 4 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
      3-0
      1-3
      1
      2
      2 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
      0-3
      1-3
      0
      3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
      3-1
      3-1
      2
      1
      Gr.superioara nr. 5 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STINGACIU ALEXANDRU VULCANA BAI
      2-3
      2-3
      0
      2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
      3-2
      1-3
      1
      2
      3 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
      3-2
      3-1
      2
      1
      Gr.superioara nr. 6 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 SARBU DAN PLOIESTI
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 7 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VOIN DORU BUCURESTI
      3-1
      0-3
      1
      2
      2 MIHAILESCU RADU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      0
      3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
      3-0
      3-0
      2
      1
      Gr.superioara nr. 8 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DARMAZ ION TARGOVISTE
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
      1-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 9 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SOCACI SORIN PANCIU
      3-2
      0-3
      1
      2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 NICULESCU DANIEL PITESTI
      3-0
      2-3
      1
      1
      Gr.superioara nr. 10 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CAZACU VALENTIN PITESTI
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 IVAN VALENTIN CAMPINA
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 FLOREA MARIAN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 11 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STERCZER SANDOR SANZIENI
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 VLADOIU GELU BRASOV
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 POPA MIRCEA BRASOV
      0-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 12 - OPEN
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SORESCU GABRIEL PITESTI
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
      0-3
      0-3
      0
      3 BARCA GEORGE PITESTI
      1-3
      3-0
      1
      2

      Avansati


      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CHIRICA ALEXANDRU BUCURESTI
      3-1
      3-2
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 MARANDICI ADRIAN BRASOV
      1-3
      3-1
      0-3
      3-2
      2
      3
      3 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
      2-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4 STANESCU TIBERIU SLATINA
      2-3
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      2
      5 VASILE GICA VULCANA BAI
      2-3
      2-3
      3-0
      2-3
      1
      4
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MIHU FLORIN PITESTI
      0-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 GHEORGHITA VASILE BUZAU
      3-0
      3-2
      3-0
      2-3
      3
      1
      3 TANASOV MARIUS BUCURESTI
      2-3
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      4 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      5 BOTEA MARIAN FIENI
      1-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CODREANU LAURENTIU BUZAU
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 BALTATU MARIUS PITESTI
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
      2-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
      1-3
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      4
      5 CRAIU CATALIN RAMNICU VALCEA
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POPESCU EUGEN BUCURESTI
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 STOICA MIHAI MIOVENI
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 EFTIMIE GABRIEL PUCIOASA
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
      2-3
      3-2
      3-1
      2-3
      3-2
      3
      2
      2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
      3-2
      3-1
      3-0
      2-3
      3-2
      4
      1
      3 TATULEA CALIN BUCURESTI
      2-3
      1-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      4 VELICESCU DRAGOS PITESTI
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      4
      5 CONSTANTIN FILIP SINAIA
      3-2
      3-2
      2-3
      2-3
      3-0
      3
      3
      6 NEDELEA VIOREL BUZAU
      2-3
      2-3
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 LOGHIN FLORIN BRASOV
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
      0-3
      3-2
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      3 MUSAT IRINA TARGOVISTE
      3-1
      2-3
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      4
      4 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
      0-3
      2-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      6 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 ORBAN ALEXANDRU LUGOJ
      3-1
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR
      0-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      3
      4 BACIU STEFAN MIOVENI
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      5 POPESCU HORIA SINAIA
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      6 STANCIU MARIAN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CHIRICA ALEXANDRU BUCURESTI
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 POPESCU EUGEN BUCURESTI
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 CRAIU CATALIN RAMNICU VALCEA
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4 TANASOV MARIUS BUCURESTI
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GHEORGHITA VASILE BUZAU
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      2
      2 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      4 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      1
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BALTATU MARIUS PITESTI
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      2
      2 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      3 CONSTANTIN FILIP SINAIA
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 EFTIMIE GABRIEL PUCIOASA
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      1
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STOICA MIHAI MIOVENI
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 VELICESCU DRAGOS PITESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      2 STANESCU TIBERIU SLATINA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      3 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      2
      4 MUSAT IRINA TARGOVISTE
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      1
      Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 LOGHIN FLORIN BRASOV
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      2 MIHU FLORIN PITESTI
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 MARANDICI ADRIAN BRASOV
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      4 POPESCU HORIA SINAIA
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ORBAN ALEXANDRU LUGOJ
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 CODREANU LAURENTIU BUZAU
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      1
      3 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 VASILE GICA VULCANA BAI
      0-3
      3-2
      1-3
      1

      Eliminatorii AVANSATI

      1. Popescu Eugen
      --------------------Popescu Eugen 3-0
      16. Bye
      -----------------------------------Popescu Eugen 3-2
      9. Marandici Adrian
      --------------------Marandici Adrian 3-1
      8. Orban Alexandru
      --------------------------------------------------Baltatu Marius 2-3
      5. Musat Irina
      --------------------Baltatu Marius 0-3
      12. Baltatu Marius
      -----------------------------------Baltatu Marius 3-2
      13. Gheorghita Vasile
      --------------------Gheorghita Vasile 3-2
      4. Stoica Mihai
      -----------------------------------------------------------------Codreanu Laurentiu 1-3
      3. Eftimie Gabriel
      --------------------Chirica Alexandru 2-3
      14. Chirica Alexandru
      -----------------------------------Mihu Florin 1-3
      11. Mocanu Adrian
      --------------------Mihu Florin 1-3
      6. Mihu Florin
      --------------------------------------------------Codreanu Laurentiu 2-3
      7. Codreanu Laurentiu
      --------------------Codreanu Laurentiu 3-2
      10. Floarea Adrian
      -----------------------------------Codreanu Laurentiu 3-0
      15. Bye
      --------------------Ianculovici Svetozar 0-3
      2. Ianculovici Svetozar



      Hobby
      Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 ENESCU SEBASTIAN VULCANA BAI
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      3 NICOLAE SORINEL TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      3
      4 VOICU ALEXANDRA TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      5 MARIUS GHICA CRAIOVA
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TATULEA MIHAI VULCANA PANDELE
      3-0
      2-3
      3-0
      0-3
      2
      3
      2 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      3 COJOCARU NICUSOR BRASOV
      3-2
      3-1
      3-0
      0-3
      3
      2
      4 STANCIU MARIO ANDREI FIENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 MINCA FLORIN BUCURESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      2 CSIBI ARPAD DITRAU
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 GRIGORE DENISA TARGOVISTE
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      2
      4 NICA ALEXANDRU GLODENI
      5 STAN ANDREI CATALIN LUCIENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 LENART KENDI ISTVAN TARGU SECUIESC
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 IANOVICI FLORIN BRASOV
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 ALEXANDRESCU HORATIU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      4 GAVRILA FLORIN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3
      5 IONITA ALEXANDRA VACARESTI
      Gr.inferioara nr. 5 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 NEDELCU MARIAN SINAIA
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 CHITU CRISTIAN TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 MUSAT SIMION TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      Gr.inferioara nr. 6 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 VRASTI IULIAN PLOIESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 SERBAN STANCU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 SERBAN MARIO TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 7 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STANCESCU CIPRIAN FIENI
      2-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      2 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 NICOLAE SORIN TARGOVISTE
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 ANGHELESCU MARIUS FIENI
      3-0
      0-3
      0-3
      3-1
      2
      3
      5 ALEXANDRESCU VLAD TARGOVISTE
      3-0
      0-3
      0-3
      1-3
      1
      4
      Gr.inferioara nr. 8 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 NEGULESCU CRISTI SINAIA
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 ISAR RALUCA SFANTU GHEORGHE
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 MATEI ALEXANDRU PITESTI
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 LUNGU SILVIU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 9 - HOBBY
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAULEA BOGDAN BRASOV
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 ORBAN MARIUS LUGOJ
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 FERENCZI ROBERT SUSENI
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 IORDANESCU BOGDAN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 MITROI DUMITRU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Eliminatorii HOBBY

      1. Kelemen Miklos
      --------------------Kelemen Miklos 3-0
      64. Bye
      -----------------------------------Kelemen Miklos 3-0
      33. Alexandrescu Horatiu
      --------------------Alexandrescu Horatiu 3-1
      32. Chitu Cristian
      --------------------------------------------------Kelemen Miklos 3-0
      17. Cojocaru Nicusor
      --------------------Cojocaru Nicusor 3-0
      48. Bye
      -----------------------------------Cojocaru Nicusor 3-0
      49. Bye
      --------------------Grigore Denisa 0-3
      16. Grigore Denisa
      -----------------------------------------------------------------Apopei Rares Gabriel 0-3
      9. Orban Marius
      --------------------Orban Marius 3-0
      56. Bye
      -----------------------------------Orban Marius 3-0
      41. Bye
      --------------------Serban Stancu 0-3
      24. Serban Stancu
      --------------------------------------------------Apopei Rares Gabriel 2-3
      25. Anghelescu Marius
      --------------------Anghelescu Marius 3-0
      40. Bye
      -----------------------------------Apopei Rares Gabriel 2-3
      57. Bye
      --------------------Apopei Rares Gabriel 0-3
      8. Apopei Rares Gabriel

      --------------------------------------------------------------------------------Apopei Rares Gabriel 3-0

      5. Burducea Alexandru
      --------------------Burducea Alexandru 3-0
      60. Bye
      -----------------------------------Burducea Alexandru 3-0
      37. Bye
      --------------------Iordanescu Bogdan 0-3
      28. Iordanescu Bogdan
      --------------------------------------------------Burducea Alexandru 3-0
      21. Angi Zoltan
      --------------------Angi Zoltan 3-0
      44. Bye
      -----------------------------------Angi Zoltan 3-1
      53. Bye
      --------------------Nicolae Sorin 0-3
      12. Nicolae Sorin
      -----------------------------------------------------------------Burducea Alexandru 3-1
      13. Stanciu Constantin
      --------------------Stanciu Constantin 3-0
      52. Bye
      -----------------------------------Tatulea Mihai 2-3
      45. Bye
      --------------------Tatulea Mihai 0-3
      20. Tatulea Mihai
      --------------------------------------------------Ianovici Florin 2-3
      29. Matei Alexandru
      --------------------Enescu Sebastian 2-3
      36. Enescu Sebastian
      -----------------------------------Ianovici Florin 0-3
      61. Bye
      --------------------Ianovici Florin 0-3
      4. Ianovici Florin

      ------------------------------------------------------------------------------------------Apopei Rares Gabriel 3-0

      3. Csibi Arpad
      --------------------Csibi Arpad 3-0
      62. Bye
      -----------------------------------Necsoiu Georgiana 0-3
      35. Necsoiu Georgiana
      --------------------Necsoiu Georgiana 3-1
      30. Alexandrescu Vlad
      --------------------------------------------------Necsoiu Georgiana 3-0
      19. Nicolae Sorinel
      --------------------Nicolae Sorinel 3-0
      46. Bye
      -----------------------------------Nicolae Sorinel 3-1
      51. Bye
      --------------------Vaireanu Danut Ionel 0-3
      14. Vaireanu Danut Ionel
      -----------------------------------------------------------------Vrasti Iulian 2-3
      11. Negulescu Cristi
      --------------------Negulescu Cristi 3-0
      54. Bye
      -----------------------------------Negulescu Cristi 3-0
      43. Bye
      --------------------Gavrila Florin 0-3
      22. Gavrila Florin
      --------------------------------------------------Vrasti Iulian 2-3
      27. Ferenczi Robert
      --------------------Ferenczi Robert 3-0
      38. Bye
      -----------------------------------Vrasti Iulian 1-3
      59. Bye
      --------------------Vrasti Iulian 0-3
      6. Vrasti Iulian

      --------------------------------------------------------------------------------Vrasti Iulian 3-1

      7. Carpinis Petre Danut
      --------------------Carpinis Petre Danut 3-0
      58. Bye
      -----------------------------------Carpinis Petre Danut 3-2
      39. Bye
      --------------------Isar Raluca 0-3
      26. Isar Raluca
      --------------------------------------------------Saulea Bogdan 1-3
      23. Nedelcu Marian
      --------------------Nedelcu Marian 3-0
      42. Bye
      -----------------------------------Saulea Bogdan 1-3
      55. Bye
      --------------------Saulea Bogdan 0-3
      10. Saulea Bogdan
      -----------------------------------------------------------------Saulea Bogdan 3-2
      15. Lenart Kendi Istvan
      --------------------Lenart Kendi Istvan 3-0
      50. Bye
      -----------------------------------Marius Ghica 0-3
      47. Bye
      --------------------Marius Ghica 0-3
      18. Marius Ghica
      --------------------------------------------------Minca Florin 2-3
      31. Stoicescu Gheorghe
      --------------------Stan Andrei Catalin 2-3
      34. Stan Andrei Catalin
      -----------------------------------Minca Florin 1-3
      63. Bye
      --------------------Minca Florin 0-3
      2. Minca Florin



      Gr.inferioara nr. 9 - Open
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
      0-3
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      3
      2 CAZACU VALENTIN PITESTI
      3-0
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 SOCACI SORIN PANCIU
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 NEAGU COSTIN TARGOVISTE
      3-2
      0-3
      0-3
      0-3
      1
      Ultima editare de ClaudiuManoiu; 17.mar.2020, 15:14.
      MARIUS67 și Johnny Plaiasu apreciază asta.
      Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
      FH - Yasaka Mark V Max
      BH- Yasaka Mark V Max

      Comentariu


      • #4
        Gica Vasile la avansați din vulcana băi

        Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk
        Johnny Plaiasu apreciază asta.

        Comentariu


        • #5
          Baciu Ștefan Mioveni Argeș Avansați

          Trimis de pe al meu DRA-L21 folosind Tapatalk
          MARIUS67 și Johnny Plaiasu apreciază asta.

          Comentariu


          • #6
            Șerban Stancu/ Târgoviște/ Hobby
            Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
            FH - Yasaka Mark V Max
            BH- Yasaka Mark V Max

            Comentariu


            • #7
              Necsoiu Georgiana- Târgoviște- Hobby
              Multumesc!


              Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
              MARIUS67 apreciază asta.

              Comentariu


              • #8
                Petre Cristian și Baltatu Marius avansați Pitești.

                Comentariu


                • #9
                  Iorgoiu Constantin,open.

                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Anghel Marius/ Fieni/ Hobby
                    Stăncescu Ciprian/ Fieni/ Hobby
                    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                    FH - Yasaka Mark V Max
                    BH- Yasaka Mark V Max

                    Comentariu


                    • #11
                      Dracea Gabriel ,Laur Boro -open.
                      Constantin Filip,Vajeu Ionuț-avansati
                      Negulescu Cristi,Vasile Gabriel,Popescu Horia,Nedelcu Marian -hobby

                      Comentariu


                      • #12
                        Fusca Georgian,Târgoviște,avansați,
                        mulțumesc

                        Comentariu


                        • #13
                          Șencu Victor
                          Elite
                          Târgoviște


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Stoica Mihai - Mioveni - Avansati
                            Mihu Florin - Pitesti - Avansati
                            Multumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna seara,

                              Alexandru Marius, open - Bucuresti.

                              Multumesc.
                              I'm a lean, mean, spin machine!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X