Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "Dorin Giurgiuca", Apahida (CJ) - 07/08.03.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Memorialul "Dorin Giurgiuca", Apahida (CJ) - 07/08.03.2020

    Turneu A "Memorialul Dorin Giurgiuca" - ediția I a, Apahida - 07 / 08 martie 2020


    LOCALITATEA: Apahida, jud. Cluj
    CATEGORII: Elite, Open, Avansați, Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambătă 07 martie :
    - Avansați - 09.30
    - Hobby - 13.30
    Duminică 08 martie :
    - Open si Elite - 09.30

    SALA: Grup Scolar Stefan Pascu - Apahida - lângă Parcul Central;
    Caminul Cultural Apahida - langa sala de sport

    Indicatii acces:



    LOGISTICĂ: 16 +4 mese – aprobate ITTF;
    - 4 mese vor fi alocate categoriei Hobby in caminul cultural Apahida
    - mingi : 40+ plastic / 3 stele

    TAXA: 40 lei
    - juniori: 20 lei
    - persoane cu dizabilități - fără taxă
    - 1 leu/participant se va dona către AmaTur;

    Se asigură:
    - apă plată/minerala (cu etichete pe sticle pentru a putea fi trecut numele )
    - PORCHETA in pâine + fruct;
    (apa, sandwichul si fructul se vor ridica pe baza tichetului de la standul cu mancare)
    - asistenta medicala

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – medalii + diplome
    - locurile 1 de la fiecare categorie vor primii Volumul 1 si 2 din cartea
    “ Supercampionii Clujului “ , autor OVIDIU BLAG



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima inscriere/retragere pe forum: Joi 05.03.2020 ora 21.00 - Hobby, Amatori (Vineri 06.03.2020 - 21.00 pentru elite si open);
    - retragerile după termen si absențele vor fi penalizate conform regulamentului

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite 36 jucători
    - Open 60 jucători
    - Avansati 84 jucători
    - Hobby 78 jucători
    ... ... din care cate 2 wildcard-uri la fiecare categorie.

    - în funcție de înscrierile din prima săptămână, numărul de jucatori de la fiecare categorie poate fi modificat - se va anunța în timp util daca va fi cazul.

    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători – se califică 4;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2
    - Fara grupe superioare la categoriile Elite si Open
    - Tablouri eliminatorii generate automat
    - Clasamentul aferent la 1 Martie 2020

    ORGANIZATORI:

    - Bădescu Tudor, tel: 0744 557647
    - Marchis Maximilian,tel: 0745 655566
    - Asteleanu Lucian, tel: 0740 320255

    ORGANIZATORI TEHNICI:
    - Miron Mihai - 0740 264046
    - Apian Florin

    EMI TT – va fi prezent cu un stand bogat de materiale pentru tenis de masa

    VA ASTEPTAM CU DRAG!!!

    Parteneri:
    Fișiere atașate
    Ultima editare de mmihai; 04.mar.2020, 12:47.

  • #2
    Inscrieri Avansati - 9.30 - on 06-Mar-20 at 7:27:58 AM - v3.0 / cls_2020-mar

    1. Nitu Serban, Paulesti, 276 - 19.98 - AW
    2. Joldes Adrian, Bistrita, 599 - 19.73 - A
    3. Beica Florin, Gherla, 1023 - 19.6 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 347 - 19.41 - AW
    5. Vass Sandor, Beclean, 473 - 19.02 - AW
    6. Grif Maria, Targu Mures, 1222 - 18.8 - AF
    7. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1556 - 18.7 - A
    8. Strugar Ioan, Deda, 443 - 18.67 - A
    9. Garaz Mircea, Bistrita, 351 - 18.41 - AW
    10. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 414 - 18.26 - A
    11. Starcz Adrian, Lupeni, 654 - 18.08 - A
    12. Vonhaz Julia, Cluj Napoca, 1580 - 17.5 - AF
    13. Orban Alexandru, Lugoj, 447 - 17.35 - A
    14. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1572 - 17.25 - AW
    15. Tocaciu Septimiu, Beclean, 913 - 16.93 - A
    16. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 1748 - 16.9 - A
    17. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1493 - 16.75 - A
    18. Lucic Corneliu, Suceava, 607 - 16.48 - AWD
    19. Zavaski Ioan, Dej, 813 - 16.28 - AW
    20. Grecu Gheorghe, Bistrita, 1947 - 15.3 - AW
    21. Kis Valentin, Cluj Napoca, 2786 - 15.3 - A
    22. Dimeny Alex, Crasna, 1068 - 15.1 - A
    23. Vass Attila, Targu Mures, 1273 - 15 - A
    24. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1470 - 14.77 - AD
    25. Goia Alina, Cluj Napoca, 2877 - 14.7 - AF
    26. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 2192 - 14.65 - AD
    27. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 657 - 14.48 - A
    28. Marginean Mihai, Luna CJ, 665 - 14.28 - A
    29. Ivascu Cosmin, Viseu, 878 - 14.2 - A
    30. Pop Mihai, Dej, 1095 - 14.2 - A
    31. Orban Marc Adrian, Turda, 941 - 13.86 - A
    32. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 801 - 13.54 - A
    33. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 616 - 13.37 - A
    34. Chira Lucian, Baia Mare, 1566 - 13.35 - A
    35. Barbos Florin, Bistrita, 719 - 13.02 - AW
    36. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1244 - 12.43 - A
    37. Maier Silviu, Cluj Napoca, 3090 - 12.4 - A
    38. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1136 - 12 - A
    39. Balazs Imre Florin, Apahida, 1510 - 11.9 - A
    40. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 857 - 11.86 - A
    41. Badiu Gavril, Rasca, 1967 - 11.55 - A
    42. Schuller Claudiu, Cluj Napoca, 1434 - 11.25 - A
    43. Sarcani Andrei, Targu Mures, 581 - 11.2 - AW
    44. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2408 - 11.2 - A
    45. Susman Dan, Alba Iulia, 703 - 11.07 - A
    46. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 3245 - 10.9 - A
    47. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1070 - 10.84 - A
    48. Coldea David, Cluj Napoca, 2035 - 10.65 - A
    49. Onofrei Petru, Gherla, 1208 - 10.58 - AW
    50. Gog Vasile, Salciua, 1721 - 10.55 - A
    51. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 1750 - 10.3 - AFD
    52. Sabau Mircea, Tarnaveni, 829 - 10.21 - A
    53. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2145 - 10.2 - A
    54. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 3274 - 10.2 - A
    55. Preda Giani, Cluj Napoca, 3275 - 10.2 - A
    56. Ispan Stefan, Teius, 1077 - 10 - A
    57. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 1895 - 10 - A
    58. Mihut Doru, Dej, 1485 - 9 - H
    59. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1935 - 8.3 - H
    60. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1880 - 8 - H
    61. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 2077 - 8 - H
    62. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 2887 - 8 - H
    63. Tigoan Alex, Dej, 1587 - 7.7 - H
    64. Rosa Vasile, Salciua, 1775 - 7.7 - HD
    65. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1418 - 7.63 - H
    66. Bunea Aurel, Salciua, 2010 - 6.93 - H
    67. Sticlet Doru, Bistrita, 1321 - 6.27 - HW
    68. Precup Iarina, Cluj Napoca, 2911 - 6.2 - HF
    69. Bregar Dan, Alba Iulia, 1725 - 6 - HW
    70. Farcas Mihnea, Cluj Napoca, 2811 - 6 - H
    71. Bora Nicolae, Turda, 3641 - 6 - H
    72. Pascalau Cristian, Huedin, 1641 - 5.6 - H
    73. Panczel Jozsef, Cluj Napoca, 2261 - 0
    74. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 2838 - 0 - H
    75. Schroff Michael, Cluj Napoca, 3172 - 0
    76. Muresan Marian, Dej, 3528 - 0
    77. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 4580 - 0 - AW
    78. Hica Cristina, Cluj Napoca, 4965 - 0 - HF
    79. Stanescu Marioara, Iasi, 5188 - 0 - HF
    80. Terebesi David, Satu Mare, 6002 - 0
    81. Popa Gheorghe Vasile, Cimpeni, 6003 - 0
    82. Senila Radu, Cimpeni, 6004 - 0
    83. Bartos Vlad, Cluj Napoca, 6005 - 0
    84. Bogdan Gaborean, Cluj Napoca, 6006 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Pavel Victor, Cluj Napoca, 2625 - 5.8 - H



    Inscrieri Hobby - 13.30 - on 06-Mar-20 at 7:28:06 AM - v3.0 / cls_2020-mar

    1. Cristea Samuel, Bistrita, 795 - 9.72 - HJ
    2. Ivascu Gavrila, Viseu, 1446 - 9.45 - H
    3. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 1878 - 9.33 - HJF
    4. Pop Dan Cristian, Dej, 817 - 9.28 - HJ
    5. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1049 - 8.94 - H
    6. Creta Petru, Luna CJ, 773 - 8.87 - H
    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 770 - 8.5 - HW
    8. Faltisca Eugen, Viseu, 1410 - 8.45 - HW
    9. Damian Vasile, Nasaud, 976 - 8.28 - H
    10. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 2888 - 8 - H
    11. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1861 - 7 - H
    12. Marin Marcel, Zlatna, 1693 - 6.98 - H
    13. Dranca David, Aiud, 1150 - 6.86 - HJ
    14. Hagea Andra, Aiud, 1167 - 6.74 - HJF
    15. Cristea Daniel, Bistrita, 1079 - 6.63 - H
    16. Orban Marius, Lugoj, 1084 - 6.53 - H
    17. Kiss Attila, Crasna, 1633 - 6.2 - H
    18. Jimborean Dorinel, Apahida, 3628 - 6.2 - H
    19. Ivascu Ioan, Viseu, 2417 - 6 - H
    20. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 2917 - 6 - H
    21. Vidrut Ioan, Apahida, 3689 - 6 - H
    22. Vass Levente, Targu Mures, 2358 - 5.9 - H
    23. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 3181 - 5.9 - H
    24. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1647 - 5.75 - H
    25. Birtalan Attila, Crasna, 1479 - 5.65 - H
    26. Konti Florin, Apahida, 3818 - 5.6 - H
    27. Bora Paul, Cluj Napoca, 2979 - 5.5 - H
    28. Kovaci Radu Florin, Turda, 2974 - 5.4 - H
    29. Farcas Ionel, Apahida, 3847 - 5.4 - H
    30. Cserei Stefan, Apahida, 2149 - 5.3 - H
    31. Deac Valentin, Viseu, 1578 - 5.2 - H
    32. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 3872 - 5.2 - H
    33. Gaciu Gabriel, Gherla, 2045 - 5.1 - H
    34. Marin Catalin, Zlatna, 2443 - 5.1 - H
    35. Asavei Vlad, Razboieni, 2173 - 5 - H
    36. Tibre Florina, Cluj Napoca, 3394 - 5 - HF
    37. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 3928 - 5 - HF
    38. Moldovan Ioan, Viseu, 1299 - 4.99 - H
    39. Dirlea Ana, Aiud, 1613 - 4.77 - HF
    40. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1371 - 4.71 - H
    41. Buraciuc Ema, Nasaud, 1603 - 4.6 - HF
    42. Toader Florin, Cluj Napoca, 2086 - 4.6 - H
    43. Zahan Florin, Cluj Napoca, 2128 - 4.5 - H
    44. Varga Florin, Cluj Napoca, 2024 - 4 - H
    45. Muresan Elisei, Cluj Napoca, 2346 - 4 - H
    46. Serghei Dan, Turda, 2454 - 4 - H
    47. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 3258 - 4 - H
    48. Anca Valentin, Ludus, 2830 - 0 - H
    49. Cozneac Liviu, Viseu, 2842 - 0
    50. Anca Ana Maria, Ludus, 3443 - 0 - HF
    51. Csaszar Andrei Francisc, Baia Mare, 3451 - 0
    52. Decsei Emma, Ludus, 3453 - 0 - F
    53. Puscas Darius, Gherla, 3469 - 0
    54. Pop George, Cluj Napoca, 3529 - 0
    55. Marchis Camil, Cluj Napoca, 3543 - 0
    56. Heghedus Razvan, Gherla, 4148 - 0
    57. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 4151 - 0
    58. Campean Alexandru, Cluj Napoca, 6001 - 0
    59. Rus Horatiu, Apahida, 6002 - 0
    60. Luput Bogdan, Apahida, 6003 - 0
    61. Matei Sami, Apahida, 6004 - 0
    62. Lorincz Alexandru, Apahida, 6005 - 0
    63. Vajda Timea, Ludus, 6006 - 0
    64. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6007 - 0
    65. Olea Bogdan, Gherla, 6008 - 0
    66. Adrian Vultur, Cluj Napoca, 6009 - 0
    67. Catuna Bogdan, Cluj Napoca, 6010 - 0
    68. Todea Adrian, Apahida, 6011 - 0
    69. Tarzianu Dana, Cluj Napoca, 6012 - 0
    70. Revnic Robert, Cluj Napoca, 6013 - 0
    71. Zoltan Benedek, Cluj Napoca, 6014 - 0
    72. Negrea Catalin, Campia Turzii, 6015 - 0
    73. Tovis Ferencz, Cluj Napoca, 6016 - 0
    74. Duma Elias, Cluj Napoca, 6018 - 0
    75. Cojocea Florin, Cluj Napoca, 6019 - 0
    76. Rus Denis, Ludus, 6022 - 0
    77. Tulai Bogdan Andrei, Cluj Napoca, 6023 - 0
    78. Mata Andrei, Cluj Napoca, 6024 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vescan Radu, Cluj Napoca, 6025 - 0
    2. Gazdac Flora, Cluj Napoca, 6026 - 0
    3. Cadar Adriana, Cluj Napoca, 6027 - 0
    4. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1619 - 7.03 - H
    5. Molnar Vladimir, Cluj Napoca, 6028 - 0
    6. Turz Alexandru, Cluj Napoca, 6029 - 0
    7. Florea Razvan, Viseu, 2555 - 0
    8. Covaciu Andrei, Cluj Napoca, 6030 - 0
    9. Martin Stefan, Cluj Napoca, 6031 - 0
    10. Baciu Victor, Cluj Napoca, 6032 - 0
    11. Boros Florin, Bistrita, 6033 - 0
    12. Borla Nicolae, Turda, 6034 - 0
    13. Andrei Vasile Ilie, Ludus, 3109 - 5 - H
    14. Vescan Adrian, Floresti, 1997 - 8 - H



    Inscrieri Open - 9.30 - on 06-Mar-20 at 7:28:15 AM - v3.0 / cls_2020-mar

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 53 - 32.29 - O
    2. Istrate Cristian, Bucuresti, 59 - 31.89 - OW
    3. Vaida Sorin, Oradea, 101 - 31.87 - OW
    4. Husa Gelu, Zalau, 154 - 31.72 - OD
    5. Jichici Svetozar, Timisoara, 150 - 31.7 - OW
    6. Grosan Mircea, Dej, 934 - 31.55 - O
    7. Mal Denis, Baia Mare, 257 - 31.09 - O
    8. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 218 - 30.93 - OW
    9. Miron Mihai, Cluj Napoca, 661 - 30.83 - OD
    10. Szalay Liviu, Oradea, 132 - 30.8 - O
    11. Ambrus Szilard, Ludus, 256 - 30.59 - O
    12. Butura Vasile, Alba Iulia, 208 - 30 - O
    13. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 635 - 29.53 - O
    14. Dirlea Ioan, Aiud, 138 - 29.21 - OD
    15. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 201 - 28.93 - O
    16. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 349 - 28.86 - O
    17. Ciobanu Daniel, Blaj, 152 - 28.72 - OW
    18. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 408 - 28.46 - O
    19. Groza Florin, Cluj Napoca, 901 - 28.35 - OW
    20. Jurescu Sorin, Timisoara, 128 - 28.22 - OW
    21. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 919 - 28.03 - O
    22. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1482 - 28 - O
    23. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1168 - 27.95 - O
    24. Miclos Andrei, Dej, 181 - 27.7 - O
    25. Peta Octavian, Cluj Napoca, 225 - 27.12 - OW
    26. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 1924 - 27.1 - OF
    27. Coroian Claudiu, Gherla, 1039 - 26.25 - O
    28. David Zoltan, Cluj Napoca, 1936 - 25.8 - O
    29. Janosi Attila, Targu Mures, 187 - 25.73 - O
    30. Man Cristina, Targu Mures, 1365 - 25.5 - OF
    31. Horotan Catalin, Baia Mare, 327 - 24.48 - O
    32. Bendris Nicu, Targu Mures, 994 - 24.3 - O
    33. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1218 - 23.9 - O
    34. Sava Petru, Cluj Napoca, 847 - 23.87 - O
    35. Krisan Iuliu, Viseu, 1179 - 23.8 - O
    36. Cecan Vasile, Timisoara, 190 - 23.79 - O
    37. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1033 - 23.67 - O
    38. Veres Adrian, Timisoara, 265 - 23.58 - O
    39. Halasz Peter, Oradea, 336 - 23.44 - O
    40. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 209 - 23.32 - O
    41. Susan Mircea, Alba Iulia, 458 - 22.78 - O
    42. Tanc Florin, Oradea, 360 - 22.2 - O
    43. Bucur Dan, Cisnadie, 420 - 20.63 - OW
    44. Spaller Tiberiu, Nasaud, 481 - 20.63 - OW
    45. Cristea Virgil, Cugir, 504 - 20.51 - O
    46. Barbuta Ioan, Dej, 373 - 20.37 - OW
    47. Vecian Marius, Cluj Napoca, 1064 - 20.23 - O
    48. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 721 - 20.22 - OD
    49. Cir Florin, Razboieni, 368 - 20.15 - O
    50. Pop Danut, Dej, 434 - 20.13 - O
    51. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1107 - 19.6 - A
    52. Andreica Daniel, Viseu, 557 - 19.22 - A
    53. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1122 - 17.03 - ALJF
    54. Fulop Laszlo, Targu Mures, 544 - 14.62 - A
    55. Cont Cosmin, Gherla, 1581 - 0 - O
    56. Marko Gabor, Sibiu, 2050 - 0
    57. Ban Peter, Cluj Napoca, 2820 - 0 - A
    58. Moldovan Sidonia, Ludus, 4666 - 0 - AF
    59. Nechiti Dumitru, Nasaud, 4678 - 0 - A
    60. Rusu Stefan, Cluj Napoca, 6001 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Migea Cornel, Sibiu, 70 - 31.39 - OW
    2. Manzat Dan, Cluj Napoca, 1965 - 22.6 - OW
    3. Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21.52 - OW
    4. Beltechi Dumitru, Victoria, 1324 - 17.05 - A


    Inscrieri Elite - 9.30 - on 06-Mar-20 at 7:28:22 AM - v3.0 / cls_2020-mar

    1. Farcas Dan, Zalau, 1124 - 51.4 - EM
    2. Gabudean Dorin, Cluj Napoca, 4254 - 50.17 - EMW
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 49.88 - EW
    4. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 52 - 49.54 - EM
    5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 11 - 45.05 - EM
    6. Petrus Florin, Zalau, 27 - 43.86 - E
    7. Pop Sorin, Bistrita, 227 - 43.6 - E
    8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 20 - 42.95 - EW
    9. Nistor Dorel, Bistrita, 31 - 42.85 - EL
    10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 72 - 41.69 - EMD
    11. Galban Calin, Viseu, 42 - 41.68 - E
    12. Boeriu Cezara, Targu Mures, 111 - 40.28 - ELF
    13. Savu Cristian, Oradea, 17 - 40.07 - E
    14. Mihalca Mihai, Bistrita, 86 - 39.76 - E
    15. Robciuc Vasile, Cluj Napoca, 1923 - 39.7 - EM
    16. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 35 - 38.57 - E
    17. Simion Boby, Cluj Napoca, 224 - 38.53 - ED
    18. Ticala Vasile Jr, Viseu, 192 - 37.54 - E
    19. Morosanu Vasile, Suceava, 38 - 37.4 - EW
    20. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 326 - 37.24 - E
    21. Mocean Dan, Cluj Napoca, 197 - 37.2 - E
    22. Mican Nicolae, Dej, 29 - 36.76 - E
    23. Balogh Attila, Oradea, 78 - 36.63 - E
    24. Preda Ionut, Moinesti, 387 - 36.3 - E
    25. Dezso Lorand, Dej, 753 - 36.1 - E
    26. Oltean Paul, Cluj Napoca, 1408 - 35.45 - E
    27. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 142 - 35.44 - E
    28. Galiu Mihai, Brasov, 102 - 35.12 - E
    29. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 392 - 34.93 - E
    30. Mal Calin, Baia Mare, 1212 - 34.8 - E
    31. Singeorzan Cornel, Bistrita, 786 - 34.3 - E
    32. Codau Vlad, Oradea, 171 - 34.06 - E
    33. Tic Ioan, Oradea, 54 - 33.64 - E
    34. Bothazan Florin, Dej, 505 - 33.2 - E
    35. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 437 - 30.82 - O
    36. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 649 - 26.95 - EMF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sufletel Radu, Alba Iulia, 46 - 36.3 - EW
    2. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 189 - 40.05 - E
    3. Carpaci Alexandru, Ludus, 179 - 33.84 - EW
    4. Ciure Alin, Baia Mare, 341 - 36.92 - E
    5. Rus Irina, Cluj Napoca, 1860 - 42.5 - EMF
    6. Nascu Serban, Cluj Napoca, 4302 - 0 - E
    7. Bardocz Szilard, Capeni, 158 - 42.9 - E
    Ultima editare de mmihai; 06.mar.2020, 06:28.

    Comentariu


    • #3
      La incepatori: CRETA PETRU, HADA ANDREEA,CALUGAR Cosmina, Hidisan Cornel: LA AVANSATI. HIDISAN IOAN LUCIAN,HADA CALIN, Marginean Mihai, Toți din Luna CJ

      Comentariu


      • #4
        Damian Alin –Campia Turzii elite Ciobanu Daniel –Blaj open Dirlea Ioan –Aiud open Bumbu Pavel –Razboieni open Damian Mircea-Bistrita open Fulop Attila –Aiud avansati Cir Florin-Razboieni avansati Piper Petru –Luna avansati Cristea Daniel-Bistrita hobby Cristea Samuel –Bistrita hobby Creta Petru –Luna hobby Asavei Vlad –Razboieni hobby

        Comentariu


        • #5
          Din Baia Mare Mal Denis si Mal Calin-conform mp si Horotan Catalin si Maximciuc Felix la open.
          Viscaria
          Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #6
            Peta Octavian,Cluj Napoca,open

            Toma Adrian,Sf.Gheorghe,open.

            Teleki Zsolt,Cluj Napoca,elite

            Comentariu


            • #7
              Ariciu George cj-n hobby
              Tofeni Ovidiu cj-n avansati
              Rosoga Liviu cj-n avansati
              Layis Norbert cj-n avansati
              Kiss Jancsi cj-n avansati
              Dragoste Dorin cj-n avansati
              Solyom Sandor cj-n avansati
              Pușcaș Razvan cj-n avansati
              Zahan Florin cj-n hobby
              Toader Florin cj_n hobby
              Ifrosa petru cj_n avansati
              Tigaroi Florin cj n avansati
              Turbas Gelu cj n avansati
              Bora Paul cj n hobby
              Irimia Sorin Jr cj n Open
              Muresan Elisei Apahida hobby
              Muresan Marian dej avansati
              Rus Horatiu Apahida hobby
              Luput Bogdan Apahida hobby
              Matei Sami Apahida hobby
              Preda Ionut Moinesti elit
              Lorincz Alexandru Apahida hobby
              Ciobanu Gabriel cj n open
              Szanto gyula ungaria elit
              Tovis Ferencz cj n hobby
              Hurloi Isabela cj n open

              Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Miron Mihai - open - Cluj Napoca

                Comentariu


                • #9
                  Salut,
                  se inscriu urmatorii:

                  Mican Nicolae - Elite - Dej
                  Dezso Lorand - Elite - Dej
                  Bothazan Florin - Elite - Dej

                  Grosan Mircea - Open - Dej
                  Miclos Andrei - Open - Dej
                  Pop Zoltan - Open - Dej
                  Pop Danut - Open - Dej
                  Barbuta Ioan - Open - Dej

                  Mihut Doru - Avansati - Dej
                  Zavaski Ioan - Avansati - Dej
                  Bote Tudor - Avansati - Dej
                  Alex Tigoan - Hobby - Dej

                  Pop Mihai - Avansati - Dej
                  Pop Daniel - Hobby - Dej
                  Campean Eugen - Avansati - Dej

                  Pop Dan Cristian - Hobby - Dej
                  Hodis Andrei - Open - Gherla
                  Bal Adrian - Avansati - Gherla
                  Beica Florin - Avansati - Gherla
                  Coroian Claudiu - Open - Gherla

                  Cont Cosmin - Open - Gherla

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu la Hobby
                    Decsei Ema - Ludus
                    Anca Maria - Ludus
                    Vajda Timea - Ludus
                    Anca Valentin - Ludus
                    Ifrosa Rebeca - Cluj
                    Criste Mihai - Cluj
                    Egri Mihai - Cluj
                    Tivadar Marcel - Cluj
                    Ujvari Jozsef - Cluj
                    Creta Petru - Luna
                    Corabian Daniel - Cluj
                    Cremene Marcel - Cluj

                    Se inscriu la Avansati :
                    Kis Valentin - Cluj
                    Uglea Mihai - Cluj
                    Sava Andrei - Cluj
                    Fodor Iosif - Cluj
                    Ceban Laurentiu - Cluj
                    Palfi Ferencz - Cluj
                    Cristina Hica - Cluj
                    Pascu Gabriel - Cluj
                    Preda Giani - Cluj
                    Radu Serban - Cluj
                    Tarasescu Victor - Cluj
                    Piper Petru - Cluj
                    Vladescu Adrian - Cluj
                    Onofrei Petru - Gherla

                    Se inscriu la Open :
                    Ploscaru Bogdan - Cluj
                    Pirjol Rares - Cluj
                    Istrate Cristian - Bucuresti
                    Groza Florin - Cluj
                    Sinpetrean Gheorghe - Cluj
                    Vecian Marius - Cluj
                    Ferenczy Zita - Cluj
                    Silveira Alexandra - Cluj
                    Moldovan Szidonia - Ludus
                    Ambeus Szilard - Ludus
                    Bendris Nicolae - Tg. Mures

                    Se inscriu la Elite:
                    Galiu Mihai - Brasov
                    Cherhat Dumitru - Cluj
                    Marchis Maximilian - Cluj
                    Korabian Tamas- Cluj
                    Simion Boby - Cluj
                    Mocean Dan - Cluj
                    Robciuc Vasile - Cluj
                    Teleki Zsolt - Cluj
                    Blaga Marius - Cluj
                    Gogu Gabriel - Cluj
                    Nittaku Bloodwood
                    FH : Joola Rhyzm-P
                    BH : Andro Hexer Power Grip SFX

                    Comentariu


                    • #11
                      fullop attila din Aiud la avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        ONofrei Petru-avansati.....Gaciu Gabriel-hobby;PuscasDarius hobby;Olea Bogdan hobby;Heghedus Razvan hobby......toti din Gherla

                        Comentariu


                        • #13
                          Adrian Vultur - Hobby Cluj Napoca
                          Catuna Bogdan - Hobby Cluj Napoca

                          Comentariu


                          • #14
                            Vass Sandor - Beclean - Avansati
                            Tocaciu Septimiu - Beclean - Avansati
                            Bal Adrian - Gherla - Avansati
                            Galfi Levente - Cluj - Avansati
                            Peta Octavian - Cluj - Open
                            Nittaku Bloodwood
                            FH : Joola Rhyzm-P
                            BH : Andro Hexer Power Grip SFX

                            Comentariu


                            • #15
                              CSEREI STEFAN APAHIDA .hobby
                              JIMBOREAN DORINEL. APAHIDA. hobby
                              BUCSA EUGEN MARCEL.APAHIDA.hobby
                              BOBOS MARIUS. APAHIDA. hobby
                              KONTI FLORIN .APAHIDA. hobby
                              VIDRUT IOAN.APAHIDA.hobby
                              BALAZS IMRE FLORIN.APAHIDA....Avansati
                              SUCIGAN VLAD.APAHIDA.hobby
                              FARCAS IONEL.APAHIDA.hobby
                              TODEA ADRIAN.APAHIDA.hobby
                              Mircea Telecan.Apahida hobby
                              Nittaku Bloodwood
                              FH : Joola Rhyzm-P
                              BH : Andro Hexer Power Grip SFX

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X