Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 07.03.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 07.03.2020

    Turneu B "Cupa Gheorgheni", editia a IV-a Gheorgheni - 07.03.2020, E/O + A/H

    LOCALITATEA: Gheorgheni;
    SALA: Sala de sport a Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului);
    INDICAȚII DE ACCES:

    DATA: 07 martie 2020;
    ORA: 9:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 8,45);
    LOGISTICĂ: 6 mese Total Sport, mingi de plastic Joola;
    TAXA: 25 RON, din care 1 ron/participant va fi donat in contul AmaTur.
    Se asigura:
    - apa,
    - gustare, fursecuri
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, diplome pentru locurile 5-8.
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 05.03.2019, ora 21.00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEM DE JOC:
    - Numarul maxim de jucatori: 28 jucatori A/H, 20 jucatori E/O;
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – din inferioare se califica 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).
    ORGANIZATOR:
    - CS Ping Pong Gheorgheni;
    ORGANIZATOR TEHNICl:
    - Keresztes Zoltán (0742149926)
    Ultima editare de hjz70; 25.feb.2020, 21:17.

  • #2
    Inscrieri Hobby + Avansati - on 3/6/2020 at 8:00:56 PM

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 597 - 19.52 - A
    2. Heja Zoltan, Ditrau, 308 - 19.32 - AW
    3. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 352 - 18.67 - A
    4. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 329 - 17.92 - A
    5. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 903 - 17.4 - A
    6. Boariu Timofte Danut, Borsec, 628 - 15.63 - AW
    7. Todor Csaba, Gheorgheni, 476 - 15.61 - AD
    8. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1094 - 12.55 - A
    9. Nagy Attila, Suseni, 674 - 12.2 - A
    10. Csiki Szabolcs, Suseni, 1330 - 11.2 - A
    11. Suciu Andrei, Borsec, 815 - 10.06 - AW
    12. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 672 - 9.68 - H
    13. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 825 - 9.65 - H
    14. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1181 - 9.35 - HW
    15. Angi Zoltan, Gheorgheni, 790 - 9.28 - H
    16. Pap Gyula, Gheorgheni, 1066 - 9.11 - H
    17. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 923 - 8.4 - H
    18. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1747 - 7.23 - H
    19. Ferenczi Robert, Suseni, 1274 - 5.81 - H
    20. Petra Ioan, Balan, 1793 - 5.67 - H
    21. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 1905 - 5.6 - H
    22. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2209 - 5.1 - H
    23. Radu Ovidiu Robert, Corbu, 3906 - 5 - H
    24. Andras Imre, Zetea, 1945 - 4.8 - H
    25. Heja Zsolt, Ditrau, 1797 - 4.6 - H
    26. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1883 - 4.5 - H
    27. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2129 - 4.5 - H
    28. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 3320 - 0 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1714 - 5.55 - H
    2. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3005 - 5 - H
    3. Mandru Aurel, Sarmas, 1065 - 14.5 - A
    4. Mindru Marin, Sarmas, 1571 - 8.53 - H
    5. Mezei Mihai, Sarmas, 1378 - 12.4 - A
    6. Csibi Arpad, Ditrau, 1497 - 6.23 - H
    7. Szasz Csongor, Gheorgheni, 6001 - 0
    8. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 2323 - 7.35 - H
    9. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2082 - 11.65 - A


    Inscrieri Avansați - on 3/6/2020 at 8:01:07 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 325 - 43.05 - EW
    2. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 752 - 32.77 - O
    3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 119 - 31.75 - O
    4. Babics Tamas, Gheorgheni, 163 - 30.26 - O
    5. Kincses Jozsef, Praid, 348 - 29.87 - O
    6. Gecse Alpar, Chibed, 113 - 28.48 - O
    7. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 301 - 27.54 - O
    8. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 391 - 26.41 - O
    9. Urzica Ioan, Toplita, 728 - 25.6 - O
    10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 523 - 24.51 - O
    11. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1117 - 24.45 - O
    12. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 296 - 23.33 - O
    13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 566 - 22.9 - OW
    14. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1906 - 22.6 - O
    15. Bende Robert, Gheorgheni, 1811 - 22.5 - O
    16. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 724 - 21.43 - OW
    17. Kovacs Eduard, Balan, 1020 - 20.8 - O
    18. Raduly Ovidiu, Fantanele, 509 - 17.73 - A
    Ultima editare de hjz70; 06.mar.2020, 20:01.

    Comentariu


    • #3
      Heja Zsolt
      Laszlo Robert
      Angi Zoltan hobby
      Heja Zoltan
      Todor Csaba
      Makszem Szabolcs
      Bardocz Ferenc avansati

      Comentariu


      • #4
        Din Tg Mures - Farkas Gabor-elite, Farkas Bence - Avansati
        blade:timo boll tamca 5000
        fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
        bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

        Comentariu


        • #5
          Din Gheorgheni
          Keresztes Zoltán
          Györfi Szabolcs

          Comentariu


          • #6
            Din Gheorgheni:

            la H + A:

            Papp Gyula
            Lorinczi Bela
            Kovacs Zsolt Peter
            Benedek Alex

            la Open:

            Babics Tamas
            Lovasz Vilmos
            Bende Robert

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie:

              la H+ A:

              Vaszi Denes
              Veress Arpad
              Lorincz Zoltan
              Ambrus Zoltan
              Kanabe Tibor

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie din Gheorgheni:

                la H + A:

                Csata Sebestyen

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie:

                  la O + E:

                  Nagy Magor Istvan din Sfantu Gheorghe

                  Nagy Istvan din Micfalau

                  la H + A:

                  Bogyo Janos din Micfalau
                  Ultima editare de gyszabi; 25.feb.2020, 22:22.

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie din Gheorgheni:

                    la H+A:

                    Szasz Gergo
                    Szasz Zoltan
                    Lemhenyi Tamas

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie din Balan:

                      la H + A:

                      Petra Ioan
                      Kovacs Eduard

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Sass Imre la O+e

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Gecse Alpar,Chibed,Open.

                          Comentariu


                          • #14
                            se inscrie Kelemen Miklos si Bartos Csongor din M ciuc la hobby avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Ovidiu Robert din Corbu se inscrie la H și Urzică Ioan din Toplița se înscrie la O

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X