Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 07.03.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Putem vorbi la telefon? Nu am gasit nicaieri numarul dvs. de telefon.

    Comentariu


    • #77
      Gr.inferioara nr. 1 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 FARKAS GABOR TARGU MURES
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 SASS IMRE MIERCUREA CIUC
      0-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      4
      3 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      4 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      3
      5 KOVACS EDUARD BALAN
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      Gr.inferioara nr. 2 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 URZICA IOAN TOPLITA
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      5 RADULY OVIDIU FANTANELE
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      Gr.inferioara nr. 3 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      2 GECSE ALPAR CHIBED
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      2
      3 KOVACS ISTVAN MIERCUREA CIUC
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 BENDE ROBERT GHEORGHENI
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      Gr.inferioara nr. 4 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BABICS TAMAS GHEORGHENI
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      2 KINCSES JOZSEF PRAID
      3-0
      1-3
      1-3
      1
      2
      3 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      3

      Gr.superioara nr. 1 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      Loc
      1 FARKAS GABOR TARGU MURES
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 KINCSES JOZSEF PRAID
      2-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      4 BENDE ROBERT GHEORGHENI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      5 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC
      1-3
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 2 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
      3-0
      1-3
      2-3
      1
      2 KOVACS EDUARD BALAN
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      3 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
      3-1
      3-1
      1-3
      2
      2
      4 BABICS TAMAS GHEORGHENI
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 3 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 KOVACS ISTVAN MIERCUREA CIUC
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      2 URZICA IOAN TOPLITA
      3-2
      3-2
      1-3
      2
      2
      3 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      4 SASS IMRE MIERCUREA CIUC
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 4 - Open + Elite
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      Loc
      1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 GECSE ALPAR CHIBED
      3-0
      3-2
      3-2
      3-2
      4
      1
      3 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4 RADULY OVIDIU FANTANELE
      3-1
      2-3
      1-3
      1-3
      1
      5 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
      0-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1

      Eliminatorii Open + Elite

      1. Farkas Gabor
      --------------------Farkas Gabor 3-0
      8. Urzica Ioan
      -----------------------------------Farkas Gabor 3-1
      5. Polotca Stefan
      --------------------Polotca Stefan 3-2
      4. Gecse Alpar
      --------------------------------------------------Farkas Gabor 3-0
      3. Sass Imre
      --------------------Sass Imre 3-1
      6. Kincses Jozsef
      -----------------------------------Lovasz Vilmos 3-0
      7. Lovasz Vilmos
      --------------------Lovasz Vilmos 3-2
      2. Babics Tamas


      Clasament Open + Elite

      1. Farkas Gabor - Targu Mures
      2. Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      3 -- 4
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      5 -- 8
      Urzica Ioan - Toplita
      Babics Tamas - Gheorgheni
      Gecse Alpar - Chibed
      Kincses Jozsef - Praid
      9 -- 10 2v gr.sup.
      Orosz Attila - Miercurea Ciuc
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      11 -- 15 1v gr.sup.
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
      Bende Robert - Gheorgheni
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      16 -- 17 0v gr.sup.
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Kovacs Eduard - Balan
      18 -- 0v gr.inf.
      Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #78
        Gr.inferioara nr. 1 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 FARKAS BENCE TARGU MURES
        3-0
        3-0
        1-3
        2
        1
        2 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        3
        4 ANDRAS IMRE ZETEA
        3-1
        0-3
        0-3
        1
        4
        Gr.inferioara nr. 2 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 HEJA ZOLTAN DITRAU
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 PAP GYULA GHEORGHENI
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4
        4 SZASZ GERGO GHEORGHENI
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        3
        Gr.inferioara nr. 3 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 SUCIU ANDREI BORSEC
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        3
        3 PETRA IOAN BALAN
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        4 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        4
        Gr.inferioara nr. 4 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 LORINCZI BELA GHEORGHENI
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 FERENCZI ROBERT SUSENI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        3
        4 HEJA ZSOLT DITRAU
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.inferioara nr. 5 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 CSIKI SZABOLCS SUSENI
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        3
        4 LEMHENYI TAMAS GHEORGHENI
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.inferioara nr. 6 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
        3-1
        1-3
        3-0
        2
        2
        2 NAGY ATTILA SUSENI
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        3
        3 KOVACS ZSOLT PETER GHEORGHENI
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        4 RADU OVIDIU ROBERT CORBU
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        4
        Gr.inferioara nr. 7 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TODOR CSABA GHEORGHENI
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 BARDOCZ FERENC DITRAU
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        3
        4 SZASZ ZOLTAN GHEORGHENI
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4

        Gr.superioara nr. 1 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 FARKAS BENCE TARGU MURES
        3-1
        3-0
        3-1
        3
        1
        2 LORINCZI BELA GHEORGHENI
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 SZASZ GERGO GHEORGHENI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI
        1-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 2 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 CSIKI SZABOLCS SUSENI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        3 SUCIU ANDREI BORSEC
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        4 HEJA ZSOLT DITRAU
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 3 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 FERENCZI ROBERT SUSENI
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        4 LEMHENYI TAMAS GHEORGHENI
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        Gr.superioara nr. 4 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 BARDOCZ FERENC DITRAU
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        3 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
        0-3
        2-3
        3-0
        1
        4 RADU OVIDIU ROBERT CORBU
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 5 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
        1-3
        1-3
        3-1
        1
        3 NAGY ATTILA SUSENI
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        4 SZASZ ZOLTAN GHEORGHENI
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 6 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 KOVACS ZSOLT PETER GHEORGHENI
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 HEJA ZOLTAN DITRAU
        3-1
        3-2
        3-1
        3
        1
        3 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC
        1-3
        2-3
        3-2
        1
        4 ANDRAS IMRE ZETEA
        0-3
        1-3
        2-3
        0
        Gr.superioara nr. 7 - Hobby + Avansati
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TODOR CSABA GHEORGHENI
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 PETRA IOAN BALAN
        0-3
        3-2
        2-3
        1
        3 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI
        0-3
        2-3
        3-1
        1
        2
        4 PAP GYULA GHEORGHENI
        0-3
        3-2
        1-3
        1

        Eliminatorii Hobby + Avansati

        1. Farkas Bence
        --------------------Farkas Bence 3-0
        16. Bye
        -----------------------------------Farkas Bence 3-0
        9. Kovacs Zsolt Peter
        --------------------Kovacs Zsolt Peter 3-0
        8. Angi Zoltan
        --------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
        5. Makszem Szabolcs
        --------------------Vaszi Denes 3-0
        12. Vaszi Denes
        -----------------------------------Vaszi Denes 3-0
        13. Suciu Andrei
        --------------------Lorincz Zoltan 3-0
        4. Lorincz Zoltan
        -----------------------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
        3. Boariu Timofte Danut
        --------------------Boariu Timofte Danut 3-2
        14. Lorinczi Bela
        -----------------------------------Heja Zoltan 3-0
        11. Bardocz Ferenc
        --------------------Heja Zoltan 3-0
        6. Heja Zoltan
        --------------------------------------------------Heja Zoltan 3-0
        7. Todor Csaba
        --------------------Nagy Attila 3-1
        10. Nagy Attila
        -----------------------------------Nagy Attila 3-1
        15. Bye
        --------------------Kelemen Miklos 3-0
        2. Kelemen Miklos


        Clasament Hobby + Avansati

        1. Farkas Bence - Targu Mures
        2. Heja Zoltan - Ditrau
        3 -- 4
        Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
        Nagy Attila - Suseni
        5 -- 8
        Kovacs Zsolt Peter - Gheorgheni
        Boariu Timofte Danut - Borsec
        Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
        Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
        9 -- 14
        Bardocz Ferenc - Ditrau
        Makszem Szabolcs - Gheorgheni
        Todor Csaba - Gheorgheni
        Angi Zoltan - Gheorgheni
        Lorinczi Bela - Gheorgheni
        Suciu Andrei - Borsec
        15 -- 22 1v gr.sup.
        Csiki Szabolcs - Suseni
        Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
        Pap Gyula - Gheorgheni
        Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
        Ferenczi Robert - Suseni
        Petra Ioan - Balan
        Kanabe Tibor - Miercurea Ciuc
        Szasz Gergo - Gheorgheni
        23 -- 0v gr.sup.
        Andras Imre - Zetea
        24 -- 28 0v gr.inf.
        Szasz Zoltan - Gheorgheni
        Radu Ovidiu Robert - Corbu
        Heja Zsolt - Ditrau
        Csata Sebestyen - Gheorgheni
        Lemhenyi Tamas - Gheorgheni
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu

        Cine a citit topicul
        Procesare...
        X