Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Primăverii", Băicoi - 14/15.03.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Andrei Badescu, se retrage

Multumesc!

Comentariu

• După atâtea sabotaje din partea nevestei, eu nu mă retrag nici dacă aș fi sigur că iau coronavirusu', dar nu prea găsesc transport duminică dimineață. E careva din București care ar mai avea un loc liber?

Comentariu

• Se retrage Cojocaru Ion- Avansati

Comentariu

• Pe mine,altcineva ma sabotează, știe lumea despre ce organizator este vorba, la turneul de la Slobozia am fost în grupa cu el și la 2 - 0 pentru mine a ieșit de la masa spunând - mi sa trec 3-0 pentru ca servesc din mana și jignindu-ma după margine în timp ce eu jucam meciul următor, striga la mine ca nu ma mai primește la turneele organizate de el eu am crezut ca glumește dar se pare pe lângă faptul ca a mințit ca a scris ca afost vorba de altcineva, Pisoiul ar trebui sa fie suspendat de conducere nu eu, mare păcat, el are ceva personal cu mine, trebuia s-o rezolvam între patru ochi nu sa scrie minciuni! "Se retrage Sorescu Mircea, de la toate turneele organizate de el."
          Ultima editare de Mircea Sorescu; 11.mar.2020, 07:04.

Comentariu

• Ciobanu Marius - Bucuresti - Hobby

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Comentariu

• Se poate o actualizare?

Comentariu

• Nu se face actualizarea inscrierilor pentru a-l tine pe CV19 in ceata ...

Comentariu

• Se retrage dramba Daniel București open

Comentariu

• Se retrag, Brasov

Vladoiu Gelu, Open
                    Hutanu Alin, Elite
                    Pitac Ovidiu, Avansati

daca este Anita Dorel, open, se retrage
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

• Bravol, mai Mircica! In sfarsit, mai lasi si tu ceva de la tine. Ma refer strict la tenis. Cu varsta , ai devenit mai intelept [emoji106]N-am fost de fata la conflictul in speta, drept urmare, nu comentez. Dar, am o curiozitate, cine e "textierul"? M-a lasat fara suflare, vre-o 2 minutele[emoji848]
                      Postat în original de Mircea Sorescu Vezi post
                      Pe mine,altcineva ma sabotează, știe lumea despre ce organizator este vorba, la turneul de la Slobozia am fost în grupa cu el și la 2 - 0 pentru mine a ieșit de la masa spunând - mi sa trec 3-0 pentru ca servesc din mana și jignindu-ma după margine în timp ce eu jucam meciul următor, striga la mine ca nu ma mai primește la turneele organizate de el eu am crezut ca glumește dar se pare pe lângă faptul ca a mințit ca a scris ca afost vorba de altcineva, Pisoiul ar trebui sa fie suspendat de conducere nu eu, mare păcat, el are ceva personal cu mine, trebuia s-o rezolvam între patru ochi nu sa scrie minciuni! "Se retrage Sorescu Mircea, de la toate turneele organizate de el."
                      Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk
                      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

Comentariu

• Toader Petru, Bucuresti; Hobby ma reinscru, dacă prind loc

Am anulat plecarea la Barcelona

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comentariu

• Se retrage Neagu Costin. Mulțumesc!

Comentariu

• Evenimentele culturale și de divertisment cu participarea a peste 100 de persoane, în spații închise, au fost suspendate până pe data de 31 martie, cu posibilitatea de prelungire, a anunțat miercuri șeful Departamentului pentru Situații de Urgență, Raed Arafat, într-o conferință de presă comună cu Nelu Tătaru, secretar de stat în Ministerul Sănătății.

.... din pacate....

Poate se reduce nr. de participanti la fiecare categorie, ca sa se inscrie in max. 100 persoane (40 +40, de ex.)?!
                            Ultima editare de armani; 11.mar.2020, 11:04.

Comentariu

• Se retrage Retegan Cosmin

Comentariu

• Turneul va fi reprogramat, multumim pentru intelegere!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG-20200311-WA0002.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	65,2 KB 
ID:	777300

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X