Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Eu si Paleta de Tenis", Ocna Mureș - 14/15.03.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Boeriu Cezara.

    Comentariu


    • Se retrage Farkas Gabor
      blade:timo boll tamca 5000
      fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
      bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

      Comentariu


      • Postat în original de dani 0205 Vezi post
        Oare realizati ce implicatii poate avea prezenta unui singur " purtator" ( chiar si nediagnosticat) intr-o astfel de manifestare????

        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
        Virusii purtatorilor diagnosticati sunt mai sfioși?🙄

        Comentariu


        • Ca măsură preventivă se retrage Weisz Zsofia/Avansați/Tg.Mureș!

          Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

          Comentariu


          • Se retrage Motorga Dorin

            Comentariu


            • Comsa Dan, Open, Sibiu , mă retrag.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

              Comentariu


              • Stau si ma intreb daca va fi un participant la turneu care se va infecta si va duce virusul in familie cum il va trata familia? Mai ales daca vor fi urmari grave. Sa nu uitam ca turneele sunt doar un hobby, nu o obligatie. Un hobby se poate intrerupe pe o perioada determinata mai ales cand exista riscul punerii in pericol a celor din jur. La turneu se respira mai intens, se transpira se ating o gramade de obiecte si in mod special migea de mai multi participanti. Dezinfectati mingea, paleta sau masa dupa fiecare meci? Nu cred. Organizatorul turneului s-a intrebat cumva daca i-ar place sa stie ca a pus "umarul" la imbolnavirea unor participanti sau chiar la decesul indirect al unor persoane? In sala vor fi 300 de persoane plus participanti din partea familiilor, cunoscuti etc. Sala va fi expusa la riscuri si in prima si mai ales si in a doua zi pentru ca virusul rezista mai multe zile. Imi cer scuze dac cumva am deranjat pe cineva cu opinia mea insa asta gandesc eu si avand in vedere ca libertatea forumului imi permite am decis sa le spun si altora. Sa nu uitam ca un factor important in problema acuala este si modul in care noi actionam. Un pic de atitudine s-ar putea sa ne ajute in viitor. Cam asta am avut de spus!

                Comentariu


                • Miclos Andrei open Dej
                  se retrage

                  Comentariu


                  • Postat în original de similar Vezi post
                    Stau si ma intreb daca va fi un participant la turneu care se va infecta si va duce virusul in familie cum il va trata familia? Mai ales daca vor fi urmari grave. Sa nu uitam ca turneele sunt doar un hobby, nu o obligatie. Un hobby se poate intrerupe pe o perioada determinata mai ales cand exista riscul punerii in pericol a celor din jur. La turneu se respira mai intens, se transpira se ating o gramade de obiecte si in mod special migea de mai multi participanti. Dezinfectati mingea, paleta sau masa dupa fiecare meci? Nu cred. Organizatorul turneului s-a intrebat cumva daca i-ar place sa stie ca a pus "umarul" la imbolnavirea unor participanti sau chiar la decesul indirect al unor persoane? In sala vor fi 300 de persoane plus participanti din partea familiilor, cunoscuti etc. Sala va fi expusa la riscuri si in prima si mai ales si in a doua zi pentru ca virusul rezista mai multe zile. Imi cer scuze dac cumva am deranjat pe cineva cu opinia mea insa asta gandesc eu si avand in vedere ca libertatea forumului imi permite am decis sa le spun si altora. Sa nu uitam ca un factor important in problema acuala este si modul in care noi actionam. Un pic de atitudine s-ar putea sa ne ajute in viitor. Cam asta am avut de spus!
                    👍

                    Comentariu


                    • Gogu Gabriel, ma retrag

                      Comentariu


                      • Se retrage Szemciuk Istvan.

                        Comentariu


                        • Se retrage Barbuta Ioan din Dej - Open

                          Comentariu


                          • Se retrag din Alba Iulia,Bregar Dan-avansati si Moldovan Cristian-hobby.

                            Comentariu


                            • Se retrage din Târnaveni de la Elit MOLNÁR TIHAM?R si DABACAN DORIN.

                              Comentariu


                              • Se retrage Petrus Florin-Zalău de la elite.
                                lemn Primorac carbon
                                fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                Comentariu


                                • Se retrage Ticală Sorin din Aiud

                                  Comentariu


                                  • Se anunta -Restricționarea evenimentelor culturale, artistice, sportive, și de divertisment în spații închise și cu peste 100 de persoane, până la 31 martie cu posibilitatea de prelungire.

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X