Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Eu si Paleta de Tenis", Ocna Mureș - 14/15.03.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Excelent Dar fiecare dintre noi putem sa luam ,masuri de prevenire(lasam imbratisarile ,pupatul,strinsul de mina) ,etc ptentru o data mai tarzie...Pastram distanta de 1 m,si o sa fie bine..Cus stima Birtalan Levente Ps este doar o sugestie

    Comentariu


    • Se înscriu la avansați
      Stanciu Dumitru, Simeria
      Matei Dumitru,Deva
      Cobzaru Radu, Deva

      Comentariu


      • Se inscrie din Miercurea-Ciuc la Open,Tamas Szilard,Laszlo Levente,Fancsali Kalman,Nyisztor Jozsef.

        Comentariu


        • Se retrage Andone Claudiu elite Cugir
          4/3 din oameni au probleme cu fractiile

          Comentariu


          • Se retrage de la Categoria Avansați, Docea Beniamin din Aiud.

            Comentariu


            • Se reînscrie Stoica Mihai-Hateg-avansati, scuze 😎
              Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
              FH:Xiom Vega Japan
              BH:Xiom Vega Europe

              Comentariu


              • Se retrag Adrian Vladescu si Vasile Lupu
                Din Cluj-Napoca

                Sent from my SM-G973F using Tapatalk

                Comentariu


                • Se retrag de la hobby Aron Răzvan-Zlatna și Hohoi Alessandro-Cugir.

                  Comentariu


                  • Se retrag de la Avansati, Szilagyi Attila si Oltean Octavian, ambii din Tg Mureș

                    Comentariu


                    • Se retrage Golban Nicolae,Alba Iulia,avansati.Multumesc.

                      Comentariu


                      • Se inscrie Stanescu Romeo Incepatori Hunedoara

                        Comentariu


                        • Se retrage Georgescu Constantin - Orastie-open

                          Comentariu


                          • ?mi cer scuze dacă deja s-a precizat pe undeva printre comentarii, dar există posibilitatea de anulare a turneului?
                            Multe turnee s-au anulat azi.
                            Există autorizație pentru acest turneu, având în vedere ultimele legi?

                            Comentariu


                            • Se retrag din Baia Mare: Ciure Alin, Mal Calin, Mal Denis, Catalin Horotan si Maximciuc Felix.
                              Viscaria
                              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Salut. Leo Zbancu, Deva

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  In urma solicitarii catre DSP, Nelutu Dirlea a primit confirmarea ca nu sint probleme cu organizarea turneului, avand in vedere numarul de participanti - sub 200.
                                  Postat în original de ciova Vezi post
                                  ?mi cer scuze dacă deja s-a precizat pe undeva printre comentarii, dar există posibilitatea de anulare a turneului?
                                  Multe turnee s-au anulat azi.
                                  Există autorizație pentru acest turneu, având în vedere ultimele legi?
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Toma Adrian de la Open

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de ciova Vezi post
                                      ?mi cer scuze dacă deja s-a precizat pe undeva printre comentarii, dar există posibilitatea de anulare a turneului?
                                      Multe turnee s-au anulat azi.
                                      Există autorizație pentru acest turneu, având în vedere ultimele legi?
                                      Din ce stiu eu, pt astfel de manifestari se por face doar recomandari privind desfasurarea/ anularea lui -probabil ramane la latitudinea organizatorilor. Tinand cont de cum decurg lucrurile, cred ca prudenta ( insotita de dezinfectanti si de constiinta) ar fi binevenita in atare situatie.
                                      Orice ati decide, va doresc succes.

                                      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • https://www.google.com/amp/s/www.biz...asinile/%3famp
                                        reuniunile sub 200 persoane pot avea loc fara acordul dsp!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • Recomandări!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                            https://www.google.com/amp/s/www.biz...asinile/%3famp
                                            reuniunile sub 200 persoane pot avea loc fara acordul dsp!
                                            Exact asta am spus si eu. Doar ca reuniunile nu sunt neaparat binevenite in contextul actual. E doar opinia mea...

                                            Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Ca măsură de prevenție se retrage Strugar Ioan din Deda cat. Avansați.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dani 0205 Vezi post
                                                Exact asta am spus si eu. Doar ca reuniunile nu sunt neaparat binevenite in contextul actual. E doar opinia mea...

                                                Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
                                                Oare realizati ce implicatii poate avea prezenta unui singur " purtator" ( chiar si nediagnosticat) intr-o astfel de manifestare????

                                                Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Ca măsură de prevenție se retrage Grif Maria/Tg. Mureș/Avansati

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Mitzea Alexandru

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X