Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Eugen Roman", Arad - 14.03.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ANULAT "Memorialul Eugen Roman", Arad - 14.03.2020

    Turneu A - "Memorialul Eugen Roman" - Arad - Sâmbătă 14.03.2020

    LOCALITATEA: Arad
    DATA: Sâmbătă 14 Martie 2020;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansati + Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati + Hobby: 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30 încep meciurile;
    Elite + Open: 13.30 - 13:55 validare înscrieri, 14.00 încep meciurile;


    SALA: Sala de Sport a Universității Aurel Vlaicu din Arad, cartier Micălaca, str. Drăgoi Elena nr. 2;

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF , mingi plastic *** ;
    TAXA:
    - Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - apa plata,cafea,rontaituri, sandvis consistent ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III - cupa + medalie + diploma
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere, fara penalizare R2 (2 puncte), Joi, 12.03.2020, ora 21,00;
    - ultima retragere, fara penalizare N (3 puncte), Vineri, 13.03.2020, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    HOBBY
    - poate participa orice jucator cu media < 10;
    - numar maxim de jucatori: 36
    - validare inscrieri: 9.00 – 9 .25
    - ora de incepere: 9.30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 5-7 jucatori (in principiu de 6), se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - NU se joaca finala mica;
    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media < 20;
    - numar maxim de jucatori: 36
    - validare inscrieri: 9.00 – 9.25
    - ora de incepere: 9.30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: 5-7 jucatori (in principiu de 6), se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - NU se joaca finala mica;
    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media < 33 si >= 10;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 13.30 – 13 .55
    Ora de incepere: 14.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: 5-7 jucatori (in principiu de 6), se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - NU se joaca finala mica;
    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20;
    - numar maxim de jucatori: 24
    - validare inscrieri: 13.30 – 13 .55
    - ora de incepere: 14.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: 5-7 jucatori (in principiu de 6), se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - NU se joaca finala mica;
    NOTA:
    - ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE SI SISTEMUL DE DESFASURARE AL FIECĂREI CATEGORII, POT SUFERI MODIFICĂRI!
    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan 0746.056.622
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Fekete Istvan
    Stand EMI-TT - materiale JOOLA si GEWO : WWW.GEWO-TT.RO


    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 11.mar.2020, 10:18.

  • #2
    Inscrieri Elite - on 3/5/2020 at 9:52:38 AM - v3.0 / cls_2020-mar(2)

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 45.88 - E
    2. Iana Remus, Timisoara, 5 - 45.39 - E
    3. Avram Victor, Arad, 24 - 44.31 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 13 - 44.25 - E
    5. Mitrache Simion, Timisoara, 93 - 43.04 - E
    6. Beca Iliesen, Timisoara, 330 - 42.43 - EL
    7. Verdet Adrian, Timisoara, 19 - 42.26 - E
    8. Put Gabriel, Oravita, 28 - 40.24 - E
    9. Craciun Calin, Oradea, 87 - 37.4 - E
    10. Mihalescu Dinu, Timisoara, 40 - 37.2 - EW
    11. Tailbot Francois, Oradea, 620 - 37.2 - E
    12. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 892 - 37 - E
    13. Balogh Attila, Oradea, 78 - 36.63 - E
    14. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 37 - 36.55 - E
    15. Popa Bogdan, Timisoara, 451 - 36.48 - EL
    16. Frunza Alexandru, Timisoara, 107 - 35.11 - E
    17. Codau Vlad, Oradea, 171 - 34.06 - E
    18. Tic Ioan, Oradea, 54 - 33.64 - E
    19. Curut Gabriel, Timisoara, 149 - 33.49 - E
    20. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 321 - 33.2 - E
    21. Spatariu Daniel, Arad, 866 - 33 - E
    22. Grubacichi Marius, Timisoara, 165 - 31.25 - O
    23. Demian Daniel, Arad, 689 - 25.7 - O
    24. Tanc Florin, Oradea, 360 - 22.2 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sorescu Deian, Resita, 60 - 49.91 - EL
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita, 1183 - 47.5 - EL
    3. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 386 - 43.7 - E
    4. Migea Cornel, Sibiu, 70 - 31.39 - OW

    Inscrieri Open - on 3/5/2020 at 9:52:57 AM - v3.0 / cls_2020-mar(2)

    1. Popet Doru, Timisoara, 400 - 32.88 - OW
    2. Kaposta Victor, Arad, 50 - 32.81 - O
    3. Balmez Dorel, Oravita, 472 - 32.72 - O
    4. Turburan Ion, Resita, 147 - 32.34 - O
    5. Vaida Sorin, Oradea, 101 - 31.87 - OW
    6. Jichici Svetozar, Timisoara, 150 - 31.7 - OW
    7. Bradea Lucian, Arad, 777 - 31.1 - O
    8. Szalay Liviu, Oradea, 132 - 30.8 - O
    9. Lacatis Ghita, Arad, 123 - 30.53 - O
    10. Mirza Sorin, Arad, 796 - 30.5 - O
    11. Drinceanu Lilian, Oravita, 136 - 30.48 - O
    12. Cioveie Bogdan, Oravita, 188 - 29.48 - O
    13. Veres Francisc, Oravita, 297 - 29.46 - O
    14. Murgu Ioan, Oravita, 611 - 29.33 - O
    15. Popa Octavian, Oradea, 632 - 29.3 - O
    16. Nagy Iosif, Arad, 121 - 29.02 - OW
    17. Dumitru Florin, Arad, 92 - 28.81 - O
    18. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 408 - 28.46 - O
    19. Jurescu Sorin, Timisoara, 128 - 28.22 - OW
    20. Ciublea Vichente, Oravita, 520 - 28.16 - O
    21. Meszar Razvan, Arad, 530 - 28.06 - O
    22. Ilia Ionicut, Oravita, 670 - 27.23 - O
    23. Hancig Mircea, Timisoara, 167 - 26.06 - O
    24. Daroti Florin, Lipova, 267 - 24.78 - O
    25. Deak Valentin, Sebis, 633 - 24.45 - O
    26. Cecan Vasile, Timisoara, 190 - 23.79 - O
    27. Veres Adrian, Timisoara, 265 - 23.58 - O
    28. Halasz Peter, Oradea, 336 - 23.44 - O
    29. Dehelean Octavian, Timisoara, 525 - 22.93 - O
    30. Ankar Wasim, Timisoara, 517 - 22.39 - O
    31. Curpas Ioan, Oradea, 389 - 21.93 - OW
    32. Fabian Wilhelm, Oradea, 924 - 21.43 - OW
    33. Lungu Marius, Oravita, 463 - 21.37 - O
    34. Petersi Nuri, Varset, 998 - 19.33 - A
    35. Olah Remus, Arad, 816 - 18 - A
    36. Putnik Tiberiu, Varset, 1563 - 18 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Csaky Tiberiu, Resita, 204 - 27.74 - OW
    2. Tamsa Titus, Resita, 453 - 21.23 - O
    3. Sandu Andrei, Sibiu, 241 - 22.43 - O
    4. Ticu Sorin, Lugoj, 270 - 25.45 - O
    5. Pop Ioan Florin, Lugoj, 993 - 32.55 - OW
    6. Schiopulescu Ion, Lugoj, 679 - 31.8 - O
    7. Neag Ioan, Timisoara, 630 - 26.73 - O
    8. Sabadas Dinu, Oradea, 769 - 29.75 - O
    9. Cavasdan Doru, Oradea, 881 - 24.15 - O
    10. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24.93 - O
    11. Ardelean Raul, Arad, 583 - 28.78 - O
    12. Jicarean David, Lipova, 1148 - 12.63 - A
    13. Muresan Florin, Deva, 1128 - 16.4 - A
    14. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 702 - 32.2 - O
    15. Szakacs Raul, Deva, 503 - 31.95 - O
    16. Ispas Dan, Timisoara, 221 - 27.87 - O

    Inscrieri Avansati - on 3/5/2020 at 9:53:07 AM - v3.0 / cls_2020-mar(2)

    1. Pop Alexandru, Oradea, 763 - 19.65 - A
    2. Szivery Adrian, Arad, 346 - 19.52 - A
    3. Fekete Istvan, Arad, 357 - 19.26 - AW
    4. Gherman Romulus, Arad, 332 - 18.98 - A
    5. Cresneac Mihail, Resita, 1083 - 18.9 - A
    6. Gipsy King, Hunedoara, 540 - 18.79 - AW
    7. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 429 - 18.78 - A
    8. Herteg Dorinel, Arad, 582 - 18.6 - A
    9. Balaj Roland, Arad, 338 - 17.98 - A
    10. Borcsi Jozsef, Timisoara, 538 - 17.98 - A
    11. Munteanu Constantin, Resita, 735 - 17.96 - A
    12. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1078 - 17.93 - A
    13. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 371 - 17.68 - A
    14. Avasilcai Marcel, Arad, 1286 - 17.4 - A
    15. Orban Alexandru, Lugoj, 447 - 17.35 - A
    16. Cioveie Marian, Oravita, 432 - 16.41 - A
    17. Chiscan Bogdan, Arad, 413 - 16.33 - A
    18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1101 - 15.63 - AF
    19. Popescu Radu, Arad, 514 - 15.53 - A
    20. Pop Gabriel, Oradea, 984 - 15.23 - A
    21. Kaszta Harrald, Arad, 1036 - 15.15 - A
    22. Cobzaru Radu, Deva, 594 - 14.88 - A
    23. Stanciu Dumitru, Simeria, 851 - 14.54 - A
    24. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 616 - 13.37 - A
    25. Matei Dumitru, Deva, 551 - 13.34 - AW
    26. Dobinda Alexandru, Arad, 555 - 13.15 - AW
    27. Lascu Marius, Timisoara, 771 - 12.24 - A
    28. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1191 - 12.02 - A
    29. Iusco Ionut, Arad, 1731 - 11.7 - A
    30. Baltat Sebastian, Arad, 1379 - 11.55 - A
    31. Coiov Nicolae, Arad, 1500 - 10.5 - A
    32. Gligor Paul, Arad, 739 - 10.2 - A
    33. Muntean Atila, Hunedoara, 819 - 9.6 - H
    34. Faur Lucian, Jimbolia, 1283 - 8.67 - HW
    35. Atanasiu Alexandru, Arad, 1639 - 8.45 - H
    36. Tasedan Adrian, Arad, 1864 - 7.7 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sabau Victor, Arad, 852 - 10.66 - A
    2. Vasi Daniel, Arad, 970 - 11.8 - A
    3. Dumbrava Marius, Timisoara, 1088 - 17.6 - A
    4. Dumbrava Dan, Timisoara, 1141 - 10.53 - A
    5. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 294 - 19.17 - A
    6. Pop Ioan, Timisoara, 1219 - 12.2 - A
    7. Cojocaru Mircea, Buzias, 1535 - 12.3 - A
    8. Pirvu Constantin, Buzias, 1713 - 12.77 - A
    9. Klepp Lucas, Lipova, 1740 - 12.8 - A
    10. Matusan Florin, Timisoara, 2194 - 11.65 - A
    11. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 2298 - 16.5 - A
    12. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 738 - 18.53 - A
    13. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1584 - 11.27 - A
    14. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1984 - 14.5 - A
    15. Vinesiu Adrian, Arad, 1926 - 13.65 - A
    16. Lebada Doru, Arad, 1699 - 15.7 - A
    17. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 564 - 13.25 - A

    Inscrieri Hobby - on 3/5/2020 at 9:53:15 AM - v3.0 / cls_2020-mar(2)

    1. Achim Paul, Arad, 1159 - 9.7 - H
    2. Dobinda Dinu, Arad, 731 - 9.5 - H
    3. Chivaran Alin, Caransebes, 902 - 9.33 - H
    4. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 1573 - 9.2 - H
    5. Piscoiu Viorel, Buzias, 1938 - 9.2 - H
    6. Vela Gabriel, Timisoara, 841 - 8.54 - H
    7. Effler Stefan, Arad, 1531 - 8.25 - H
    8. Moldovan Andrei, Oradea, 1298 - 8.13 - H
    9. Dinescu Dan, Oradea, 1536 - 7.77 - H
    10. Guias Cristian, Oradea, 1363 - 7.18 - H
    11. Buie Laurentiu, Arad, 1054 - 6.72 - H
    12. Matei Alin, Arad, 1657 - 6.7 - H
    13. Orban Marius, Lugoj, 1084 - 6.53 - H
    14. Beldean Octavian, Arad, 1620 - 6.3 - H
    15. Merca Remus, Arad, 2577 - 6.2 - H
    16. Rus Nicolae, Oradea, 1542 - 6.03 - H
    17. Seica Gheorghe, Oradea, 1600 - 6.03 - H
    18. Herteg Doru, Arad, 1786 - 5.8 - HW
    19. Ternauciuc Mihai, Lugoj, 2478 - 5.6 - H
    20. Bora Paul, Cluj Napoca, 2979 - 5.5 - H
    21. Pantea Robert, Lipova, 2026 - 5.4 - H
    22. Nastase Paul, Timisoara, 3852 - 5.4 - H
    23. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 1962 - 5.2 - H
    24. Klepp Mario, Lipova, 3280 - 5.1 - H
    25. Seiche Lucian, Oravita, 2547 - 4 - H
    26. Pelau Dacian, Arad, 3144 - 0
    27. Marcus Daniel, Arad, 3416 - 0
    28. Pascutiu Adrian, Arad, 3418 - 0
    29. Solomon Marius, Arad, 3464 - 0
    30. Avram Adelin, Arad, 3514 - 0 - H
    31. Podrumar Casian, Arad, 3609 - 0 - H
    32. Ticala Catalin, Lipova, 4154 - 0
    33. Toma Sebastian, Lipova, 4155 - 0
    34. Tremurici Armando, Sannicolau Mare, 5231 - 0 - H
    35. Dabici Razvan, Lipova, 6001 - 0
    36. Ilca Dorin Cristian, Arad, 6002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Leric David, Lipova, 905 - 9.35 - H
    2. Ispas Andrei, Timisoara, 1743 - 5.7 - H
    3. Mates Flavius, Arad, 3460 - 0
    4. Oprean Andrei, Deva, 820 - 8.82 - H
    Ultima editare de Pitzi; 05.mar.2020, 08:54.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Comentariu


      • #4
        Gligor Paul - Arad - Avansati

        Comentariu


        • #5
          Pop Alexandru, Oradea, Avansati

          Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu:

            Craciun Calin – Oradea – Elite
            Balogh Attila – Oradea – Elite
            Tic Ioan – Oradea – Elite
            Codau Vlad– Oradea – Elite
            Tanc Florin – Oradea – Elite
            Curpas Ioan– Oradea – Open
            Vaida Sorin– Oradea – Open
            Szalay Liviu– Oradea – Open
            Halasz Peter– Oradea – Open
            Ultima editare de King Pong Oradea; 29.feb.2020, 12:20.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #7
              Achim Paul - Arad - Hobby
              Buie Laurentiu - Arad - Hobby

              Comentariu


              • #8
                Din Oravita se înscriu:

                Put Gabriel - ELITE
                Cioveie Bogdan - OPEN
                Drinceanu Lilian - OPEN
                Lungu Marius - OPEN
                Ciublea Vichente - OPEN
                Murgu Ioan - OPEN
                Veres Francisc - OPEN
                Ilia Ionicut - OPEN
                Balmeș Dorel - OPEN
                Cioveie Marian - AVANSATI
                Seiche Lucian - HOBBY
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • #9
                  Din Arad la avansati :
                  Balaj Roland,Chiscan Bogdan,Fekete Istvan ,Gherman Romulus

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie: Popescu Radu - Arad - Avansați,
                    Herteg Dorinel - Arad - Avansați,
                    Herteg Doru - Arad - Hobby,
                    Matei Alin - Arad - Hobby,
                    Cobzaru Radu - Deva - Avansați,
                    Matei Dumitru - Deva - Avansați,
                    Stanciu Dumitru - Simeria - Avansat

                    Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Nagy Iosif - Arad - Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Jurje Alex Doru - Almasu mare Bihor - Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Pop Gabriel - Oradea - Avansati

                          Sent from my SM-G970F using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Matei Alin - Hobby

                            Comentariu


                            • #15
                              Avasilcai Marcel - Arad - Avansati
                              Frunza Alexandru - Timisoara - Elite

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X