Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Amatur & Turneu Open-Topoloveni, 12 septembrie 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu B Amatur & Turneu Open-Topoloveni, 12 septembrie 2009

    felicitari pt organizare si asteptam urmatorul turneu....

    Comentariu


    • Re: Turneu B Amatur & Turneu Open-Topoloveni, 12 septembrie 2009

      felicitari pentru organizare Sorine....si ,daca mai poti,scuze pentru "deranjul" din meciul cu Panaitescu......multam penru intelegere...sa ne vedem cu bine la Valeni...dau eu tuica
      BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
      FH - TENERGY 64
      BH - XIOM VEGA EUROPE

      Comentariu


      • Re: Turneu B Amatur & Turneu Open-Topoloveni, 12 septembrie 2009

        PS: Vali daca tot faci asta pe la toate concursurile unde mergi, am putea incheia un contract de sponsorizare! Ca sa te poti justifica si tu cu ele la firma!
        Sorin,
        eu iti multumesc ... si nu numai pentru paleta care mi-ai facut-o cadou(ci in general pentru ceea ce faci tu pentru acest sport),fi sigur ca am o justificare la firma pentru aceste "cadouri dulci"..ca se poate face si un contract,este mult mai benefic pentru toti cei care punem suflet aici.(se poate si mai mult).In mod sigur la anul nu am sa o mai pot face decat pe baza de contract de sponsorizare catre Amatour(si nu numai.. http://www.clubarena08.ro ..etc) ,dar pana nu se cunoaste un statut,un administrator,o sa fie mai greu pentru ca as da startul la tot felul de polemici,etc.(ce se face cu banul,etc).
        Eu sper ca dupa Valenii de Munte sa stim ceva mai concret(o cota parte din taxa de participare sa mearga la Amatour,la administrator,la cei care au grija de acest site,etc-dar asta fara a o supune prea mult la vot celor care au user pe acest forum si de multe ori prea mult timp liber-sper sa nu fiu inteles gresit).
        In fine..intelegi tu si cei care doresc binele Amatourului !
        I-am trimis cuiva un MP si i-am explicat ca asa am inceput si de la o competitie locala de tenis de camp(eram cativa care ne vedeam la o bere sub pretext de sport,apoi...),in timp am adunat ceva sponsori..si nu chiar "la ieftin"..vezi : http://www.trofeulvictorhanescu.ro/
        Intentii sunt,oameni sunt..ce naiba mai pierdem timpul ?!?!
        PS: Vezi ca ai mintit in prezentarea turneului,...ai avut 14 mese,ci nu 12 asa cum ai anuntat
        Bafta !
        Scuze pentru off topic !

        Comentariu


        • Re: Turneu B Amatur & Turneu Open-Topoloveni, 12 septembrie 2009

          Pentru cele 2 mese in plus eu sunt raspunzator.
          Scuzele mele(inca odata) lui SORIN. STIE EL DE CE.....
          Si la urmatorul Open sper sa va onorez cu prezenta.
          TSP BLAZZE CARBON OFF+
          FH - DONIC Bluefire M3 2.1
          BH - DONIC Bluefire M3 2.1

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X