Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Mr. Forehand
    a răspuns
    Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

Postat īn original de PRIZA TOK
    Postat īn original de mateidumitru
    Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Medias va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
    Va multumesc.
    Cu respect Myster Forehand
    eu am avut hepatita, vezi sa nu te otravesti
    Se poate si mai grav steatoza hepatica(ficat gras).o ciroza ,un chist hidatic gigant hepatic,o metastaza,un neo...
    Imi asum toate risurile , stimati domni.

Lasă un comentariu:

• PRIZA TOK
    a răspuns

Postat īn original de mateidumitru
    Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Medias va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
    Va multumesc.
    Se poate si mai grav steatoza hepatica(ficat gras).o ciroza ,un chist hidatic gigant hepatic,o metastaza,un neo...

Lasă un comentariu:

• mateidumitru
    a răspuns

Va multumesc.

Lasă un comentariu:

• raducu
    a răspuns

Va multumesc.
    Bravo, Gabi ! Asta adevarata atitudine de invingator ! Pe ei, nu-i lasa !

Lasă un comentariu:

• Mr. Forehand
    a răspuns

[quote=mandrubogdan]
    Postat īn original de PRIZA TOK
    Postat īn original de "roman bogdan":3iw3v2d5
    daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
    Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.
    Noi avem alta strategie impotriva lui(hunedoara si deva)
    serva i se da in forhand pentru ca acolo nu se asteapta,taiata si scurt sa nu atace iar apoi atac in rever [/quote:3iw3v2d5]
    Va multumesc.

Lasă un comentariu:

• Bogdan Mandru
    a răspuns

[quote=PRIZA TOK]
    Postat īn original de "roman bogdan":ekyi0erp
    daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
    Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.[/quote:ekyi0erp]
    Noi avem alta strategie impotriva lui(hunedoara si deva)
    serva i se da in forhand pentru ca acolo nu se asteapta,taiata si scurt sa nu atace iar apoi atac in rever

Lasă un comentariu:

• victor.arad
    a răspuns
    Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 20

a fost foarte fain concursul , conditii f bune .... organizare buna doar cu mici exceptii ( anumite persoane nu le dau numele serveau f evident din mana sau ascundeau serviciul ... si stau sa ma gandesc oare nu trebuie sa existe si aici un minim de bun simt ??? ) stiu ca ii competitie de amatour dar in mod normal trebuie sa existe cateva reguli de bun simt voi ce spuneti de asta
    in rest n-am ce zice .... a fost foarte frumos
    salutari din arad , si ne vedem si la alte concursuri..... Victor

Lasă un comentariu:

• cucurucu
    a răspuns

[quote=PRIZA TOK]
    Postat īn original de "roman bogdan":3f2afrye
    Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.[/quote:3f2afrye]
    Vad ca e o intreaga "conspiratie" impotriva lui Daneliuc .....Mister Forehand va asteapta la Medias....dar sa nu va uitati "cheia" acasa...

Lasă un comentariu:

• FlorinBN
    a răspuns

http://tenisdemasa.amatur.ro/A9_26_Timisoara.php

Lasă un comentariu:

• PRIZA TOK
    a răspuns

Postat īn original de roman bogdan
    Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.

Lasă un comentariu:

• cristyboss
    a răspuns

Organizatorii au pus la dispozitia participantilor,apa plata,minerala,sandwich-uri si platouri reci.Nu stiu cum de nu ai vazut pentru ca erau cateva mese mari in hol.

Lasă un comentariu:

• jhonyqz
    a răspuns

timisoara

Lasă un comentariu:

• FlorinBN
    a răspuns

Clasamentul general va fi actualizat maine dupa-masa, asa ca daca cineva mai are observatii de facut (nume/localitate/loc ocupat) acum e momentul.

Lasă un comentariu:

• Bogdan Mandru
    a răspuns

Postat īn original de roman bogdan
    mi-au spus si baietii de la deva cum sa joc cu el,dar mna n-am fost destul de bun

Lasă un comentariu:

• roman bogdan
    a răspuns

Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X