Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, București - 12.12.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor AmaTur, București - 12.12.2009

    TURNEUL FINAL AmaTuR 2009
    LOCALITATEA: Bucuresti-Chiajna
    DATA: 12 decembrie 2009
    ORA: 09.00
    SALA: Sala de Sport Concordia Chiajna
    ADRESA+INDICATII ACCES: Langa stadionul de fotbal , in centrul comunei
    Din Bucuresti ? de la statia de metrou Armata Poporului ( Lujerului) pe B-dul Uverturii cu autobuzul 406
    Pe centura, intre rond Chitila si Autostrada A1 ? Bucuresti-Pitesti, la podul peste calea ferata (Dragomiresti) spre oras, aprox. 800 m.
    TIP MESE: Yasaka, Joola, aprobate ITTF
    NR. MESE: 20
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21:00
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 180+12; numarul minim de jocuri garantat: 5;
    Se poate inscrie orice doritor, in limita a 180 de locuri; Daca numarul doritorilor va depasi 180, ordinea de inscriere va tine cont de pozitia in clasament. 12 locuri vor fi rezervate invitatilor speciali!
    TAXA PARTICIPARE: 35 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: premii, cupe , medalii, diplome.
    SISTEMUL DE JOC:
    FAZA I Grupe inferioare ( 6 sau 7 in grupa), se califica 3;
    FAZA II grupe superioare (cate 6 in grupa), se califica 3; se vor pastra rezultatele din grupele inferioare.
    FAZA III eliminatoriu; in toate fazele seturi 3 din 5).
    Regulamentul: se respecta Regulamentul Circuitului AmaTuR, rev 5
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: forum, telefonic, pana joi 10 decembrie, ora 20,00
    ORGANIZATORI:, Bogdan Trifu, tel 0722309679, Rares Leorda 0740250901; Dan Bodeanu tel 0745 340668
    POSIBILITATI DE CAZARE: Ofertele in zona sunt putine si la preturi mari:
    Hotel MIREA ** tel 021 407 4724 cu 160 RON camera. 3 km de sala
    Hotel HORNET *** 021 351 58 61 85 euro camera 3 km de sala
    Vom anunta in cursul acestei saptamani si alte variante, sper mai convenabile
    MASA: Vom asigura o gustare dimineata, masa de pranz, apa, cafea;
    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:
    Campioni judeteni AmaTuR ? pentru primii clasati din fiecare judet (minim 4 participari in 2009)
    Maestru AmaTuR ? celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR ? celei mai bine clasate participante
    Miss AmaTuR ? celei mai dragute participante?
    Junior AmaTuR ? celui mai bine clasat participant (sub 18 ani)
    Special AmaTuR ? celui mai bine plasat participant la categ. Persoane cu dizabilitati
    Medic AmaTuR ? celui mai bine plasat participant din categoria ? Medici?
    Se va acorda Titlul de ? Castigator al Trofeului AmaTuR 2009? liderului clasamentului final. Trofeul este transmisibil si va fi pastrat de castigator pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final,

    Va asteptam cu drag la ultima si cea mai importanta sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2009!
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.nov.2018, 13:47.

  • #2
    Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

    Clasament:
    S-a jucat pe tablou de 64 cu 'bye' pentru locurile 1 din grupe, asa ca regula eliminarii este valabila doar pina la locul 16.
    1.Roman Iulian - Brasov
    2.Rusu Cristian - Bucuresti
    3-4
    Farkas Gabor - Tg.Mures
    Florescu Eleodor - Deva
    5 - 8
    Ciobanu Alex - Bucuresti
    Leorda Rares - Reghin
    Cozma Catalin - Falticeni
    Constantinescu Marius - Bucuresti
    9 - 16
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Radu Costica - Galati
    Vasile Mircea - Brasov
    Corcoz Costin - Focsani
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Dragan Daniel - Bucuresti
    Mocanu David - Bucuresti
    Trifu Bogdan - Bucuresti
    17 - 30
    David Adrian - Bucuresti
    Bauer Lajos - Tg.Mures
    Sengoz Mehmet - Botosani
    Iancu George - Ploiesti
    Chirita Cristian - Calarasi
    Maritanu Luminita - Constanta
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Mos Florin - Filipestii Targ
    Musatescu Stefan - Slobozia
    Nicolae Paul - Bucuresti
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    31 - 45
    Carpovici Boris - Falticeni
    Balan Mihai - Ploiesti
    Pui Daniel - Miercurea Ciuc
    Popa Mihai - Bucuresti
    Mandru Bogdan - Hunedoara
    Fratea Aurel - Constanta
    Voinea Sorin - Galati
    Aron Darie - Sibiu
    Mostovoi Andrei - Campina
    Tanasescu Florin - Buftea
    Apian Florin - Bistrita
    Ciacarascu Cristian - Slobozia
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Lupu Miriam - Bucuresti
    Motoroi Constantin - Bucuresti
    46-47 - 3v gr.sup.
    Rus Andrei - Brasov
    Puiu Dragos - Ploiesti
    48-62 - 2v gr.sup.
    Mihaila Aurel - Bucuresti
    Barbu Mircea - Mangalia
    Soare Valentin - Valenii De Munte
    Marandici Adrian - Brasov
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Galati
    Birligea Gabriel - Baicoi
    Barbu Dan - Rm.Valcea
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Teodor Cristian - Bucuresti
    Florescu Bogdan - Bucuresti
    Parvan Valentin - Topoloveni
    Govoreanu Florin - Sibiu
    Lazar Razvan - Bucuresti
    Gheorghiu Laura - Bucuresti
    63-77 - 1v gr.sup.
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Mircea Valentin - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Marin Floricel - Brasov
    Olaru Costin - Filipestii de Targ
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Iordachi Adrian - Adjud
    Gheorghe Nicu - Tr.Severin
    Pascu Mugurel - Mangalia
    Pascu Dorin - Moreni
    Panait Gelu - Teisani
    Urian Nicusor - Alba Iulia
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Banaru Ioan Andrei - Moreni
    Dinca Tiberiu - Bucuresti
    78-90 - 0v gr.sup.
    Ionita Valentin - Galati
    Ciuca Dan - Pitesti
    Bacanu Paulian - Brasov
    Vlase Dorin - Adjud
    Banu Nicolae - Sibiu
    Bozga Lucian - Baicoi
    Doba Vasile - Pitesti
    Dascalasu Catalin - Bucuresti
    Bratu Bogdan - Bucuresti
    Sinescu Eugen - Ploiesti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Cernat Stefan - Breaza
    Aionoaiei Florin - Buftea - eliminat
    91-93 - 3v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Banaru Stefan Alexandru - Moreni
    94-119 - 2v gr.inf.
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Panaite Ionel - Mangalia
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Martz Sebastian - Comanesti
    Hutanu Cezar - Botosani
    Puiu Marian - Bucuresti
    Nitu Victor - Slobozia
    Chiurtu Viorel - Mangalia
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Stolearenco Igor - Galati
    Rada Florin - Pitesti
    Constantin Gica - Bucuresti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Duceac Catalin - Botosani
    Patru Dragos - Breaza
    Macabinski Robert - Bucuresti
    Foca Victor - Plopeni PH
    Venete Simona - Darmanesti
    Tivriu Doru - Bucuresti
    Calin Florin - Bucuresti
    Vornicescu Adrian - Mogosoaia
    Boicea Adrian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Sucuri Erdin - Mangalia
    120-149 - 1v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Ilie Florian - Bucuresti
    Popa Mircea - Brasov
    Parvan Radu - Topoloveni
    Motisan Dragos - Mangalia
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Craciunica Gabriel - Calarasi
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Rasnoveanu Daniel - Slobozia
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Pribeagu Claudiu - Topoloveni
    Vachente Eugen - Braila
    Bianu Ionel - Braila
    Popa Marius - Bucuresti
    Dendea Silviu - Tg.Mures
    Alexandrescu Marius - Bucuresti
    Grigore Alex - Campina
    Inaltu Catalin - Breaza
    Gherasim Costel - Bucuresti
    Paslariu Adrian - Brasov
    Tudor Emil - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Angelescu Dan - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Petrov Danut - Bucuresti
    Dima Dragos - Bucuresti
    Sandu Mihai Marius - Bucuresti
    Hrisca Liviu - Bucuresti
    Nastase Gigi - Bucuresti
    Codrea Gheorghe - Bucuresti
    150-177 - 0v gr.inf
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Ureche Ioan - Botosani
    Micu Mihai - Bucuresti
    Bucur Alin Adrian - Tg.Mures
    Popa Ionut - Moreni
    Solu Roxana - Breaza
    Ene Dragos - Ploiesti
    Totpal Marius - Poiana Tapului
    Dinita George - Bucuresti
    Mihai Robertino - Bucuresti
    Pana Alin Giani - Bucuresti
    Arseni Florin - Bucuresti
    Haran Alexandru - Sibiu
    Preda Mircea - Topoloveni
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Koszorus Adrian - Campulung Muscel
    Tudor Mihai - Targoviste
    Vadeanu Mihnea - Bucuresti
    Vaideanu Mircea - Bucuresti
    Paslaru Ionel - Focsani
    Turea Catalin - Braila
    Caia Alexandru - Mogosoaia
    Milea Andrei - Bucuresti
    Grigorov Cristian - Bucuresti
    Lucuta Daniel - Bucuresti
    Temereanca George - Bucuresti
    Spataru Mihai - Bucuresti
    Marin Alexandru - Bucuresti
    ----------------------------------------
    -27 grupe inferioare de 6 si 3 de 5
    -2 jucatori legitimati care au participat in afara concursului:
    Giol Mihai - Braila
    Dinu Gheorghe - Bucuresti ('Sanitaru')
    S-au acordat 29 de titluri de campion judetean AmaTuR, participantilor cel mai bine plasati in clasamentul AmaTuR.
    Acestia sunt:
    Jud. Nume si prenume Localitate
    AB Urian Nicusor Alba Iulia
    AG Botirca Sorin Topoloveni
    B Trifu Bogdan Bucuresti
    BC Martz Sebastian Comanesti
    BH Gergely Anton Oradea
    BN Nistor Dorel Bistrita
    BR Patap Vladimir Braila
    BT Sengoz Mehmet Botosani
    BV Roman Iulian Brasov
    CJ Iusan Mircea Cluj Napoca
    CL Dinca Dorinel Calarasi
    CT Maritanu Luminita Constanta
    DB Pascu Dorin Moreni
    GL Radu Costica Galati
    HD Florescu Eleodor Deva
    HR Pal Zoltan Miercurea Ciuc
    IF Tanasescu Florin Buftea
    IL Enciu Alexandru Slobozia
    IS Onisei Florin Iasi
    MH Gheorghe Nicu Tr.Severin
    MS Farkas Gabor Tg.Mures
    NT Andrei Dan Piatra Neamt
    PH Panaitescu Stefan Izvoarele
    SB Daneliuc Gabi Sibiu
    SV Carpovici Boris Falticeni
    TM Peiov Petru Timisoara
    VL Barbu Dan Rm.Valcea
    VN Corcoz Costin Focsani
    VS Mihai Calin Barlad
    Campionilor le-au fost oferite diplome, medalii si tricouri inscriptionate "CAMPION AMATUR".

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

      LISTA PARTICIPANTILOR:
      Nr Nume si prenume Localitate Jud. Loc
      1 Rusu Cristian Bucuresti B 1
      2 Carpovici Boris Falticeni SV 4
      3 Farkas Gabor Tg.Mures MS 5
      4 Trifu Bogdan Bucuresti B 6
      5 Leorda Rares Reghin MS 8
      6 Roman Iulian Brasov BV 10
      7 Ciobanu Alex Bucuresti B 11
      8 Apian Florin Bistrita BN 12
      9 Florescu Eleodor Deva HD 14
      10 Bodeanu Mihai Bucuresti B 15
      11 Maritanu Luminita Constanta CT 17
      12 Fratea Aurel Constanta CT 18
      13 Tecuschi Dan Brasov BV 19
      14 Daneliuc Gabi Sibiu SB 20
      15 Cozma Catalin Falticeni SV 21
      16 Vasile Mircea Brasov BV 22
      17 Motoroi Constantin Bucuresti B 25
      18 Corcoz Costin Focsani VN 26
      19 Bauer Lajos Tg.Mures MS 29
      20 Mos Florin Filipestii Targ PH 32
      21 Voinea Sorin Galati GL 33
      22 Panaitescu Stefan Izvoarele PH 34
      23 Mihaila Aurel Bucuresti B 35
      24 Iancu George Ploiesti PH 37
      25 Aron Darie Sibiu SB 39
      26 Barbu Mircea Mangalia CT 40
      27 Patap Vladimir Braila BR 42
      28 Enciu Alexandru Slobozia IL 43
      29 Ciacarascu Cristian Slobozia IL 47
      30 Dinca Dorinel Calarasi CL 50
      31 Gaitan Tiberiu Braila BR 53
      32 Constantinescu Marius Bucuresti B 54
      33 Soare Valentin Valenii De Munte PH 56
      34 Marandici Adrian Brasov BV 57
      35 Chirita Cristian Calarasi CL 58
      36 Panea Ovidiu Bucuresti B 59
      37 Sengoz Mehmet Botosani BT 60
      38 Tomica Silviu Bucuresti B 63
      39 Pitac Ovidiu Brasov BV 65
      40 Dinu Gheorghe Bucuresti B 66
      41 Dumitru Traian Bucuresti B 67
      42 Botirca Sorin Topoloveni AG 69
      43 Nicolae Paul Bucuresti B 71
      44 Bodeanu Dan Bucuresti B 73
      45 Ciopaca Marin Topoloveni AG 75
      46 Boaca Valentin Bucuresti B 77
      47 Mircea Valentin Bucuresti B 80
      48 Panaite Ionel Mangalia CT 83
      49 Pusca Sergiu Braila BR 86
      50 Cionoiu Cristian Bucuresti B 90
      51 Bratu Andrei Brasov BV 91
      52 Ionita Valentin Galati GL 92
      53 Popa Radu Deva HD 94
      54 Matei Dumitru Deva HD 96
      55 Ciuca Dan Pitesti AG 97
      56 Rus Andrei Brasov BV 98
      57 Marin Floricel Brasov BV 99
      58 Ion Marius Braila BR 101
      59 Olaru Costin Filipestii de Targ PH 102
      60 Dascalasu Viorel Bucuresti B 103
      61 Pui Daniel Miercurea Ciuc HR 105
      62 Bacanu Paulian Brasov BV 108
      63 Parvan Valentin Topoloveni AG 109
      64 Vlase Dorin Adjud VN 112
      65 Ilie Florian Bucuresti B 115
      66 Anghele Cristian Galati GL 116
      67 Tutoveanu Razvan Brasov BV 117
      68 Bocaniala Norocel Galati GL 118
      69 Iordachi Adrian Adjud VN 120
      70 Martz Sebastian Comanesti BC 121
      71 Silviu Niculae Bucuresti B 123
      72 Banu Nicolae Sibiu SB 124
      73 Popa Mircea Brasov BV 129
      74 Gheorghe Nicu Tr.Severin MH 133
      75 Ureche Ioan Botosani BT 134
      76 Motisan Dragos Mangalia CT 135
      77 Hutanu Cezar Botosani BT 140
      78 Puiu Marian Bucuresti B 141
      79 Nitescu Horia Ploiesti PH 144
      80 Vladu Nicolae Pitesti AG 145
      81 Nitu Victor Slobozia IL 146
      82 Chiurtu Viorel Mangalia CT 147
      83 Bozga Lucian Baicoi PH 148
      84 Craciunica Gabriel Calarasi CL 153
      85 Dinicescu Ion Pitesti AG 154
      86 Gorum Adrian Topoloveni AG 157
      87 Pascu Mugurel Mangalia CT 159
      88 Birligea Gabriel Baicoi PH 165
      89 Negria Mihai Bucuresti B 166
      90 Stolearenco Igor Galati GL 168
      91 Matei Mirela Deva HD 169
      92 Rasnoveanu Daniel Slobozia IL 175
      93 Medeleanu Stefan Mangalia CT 176
      94 Rada Florin Pitesti AG 177
      95 Mandru Bogdan Hunedoara HD 179
      96 Doba Vasile Pitesti AG 184
      97 Barbu Dan Rm.Valcea VL 187
      98 Pribeagu Claudiu Topoloveni AG 189
      99 Mostovoi Andrei Campina PH 190
      100 Vachente Eugen Braila BR 192
      101 Stoica Dan Bucuresti B 195
      102 Dascalasu Catalin Bucuresti B 197
      103 Bianu Ionel Braila BR 198
      104 Bratu Bogdan Bucuresti B 199
      105 Stanciu Silviu Calarasi CL 200
      106 Chiriac Felician Mangalia CT 203
      107 Popa Marius Bucuresti B 210
      108 Pascu Dorin Moreni DB 212
      109 Rogoz Nicoleta Bucuresti B 217
      110 Tanasescu Florin Buftea IF 220
      111 Constantin Gica Bucuresti B 222
      112 Dan Alexandru Slobozia IL 225
      113 Mitrofan Petre Brasov BV 229
      114 Traistaru Marius jr Topoloveni AG 232
      115 Dragan Daniel Bucuresti B 233
      116 Panait Gelu Teisani PH 234
      117 Dendea Silviu Tg.Mures MS 235
      118 Zavricescu George Curtea de Arges AG 236
      119 Stroe Georgian Bucuresti B 238
      120 Lupu Miriam Bucuresti B 247
      121 Palaina Nicu Curtea de Arges AG 249
      122 Valceanu Daniel Topoloveni AG 256
      123 Duceac Catalin Botosani BT 257
      124 Micu Mihai Bucuresti B 258
      125 Banaru Ioan Andrei Moreni DB 261
      126 Tifu Sorin Mangalia CT 263
      127 Alexandrescu Marius Bucuresti B 274
      128 Patru Dragos Breaza PH 283
      129 Tataru Valentin Topoloveni AG 288
      130 Macabinski Robert Bucuresti B 294
      131 Grigore Alex Campina PH 296
      132 Foca Victor Plopeni PH PH 299
      133 Venete Simona Darmanesti DB 301
      134 Tomacsek Iannys Pitesti AG 302
      135 Pietris Nicusor Bucuresti B 307
      136 Furtunescu Ovidiu Topoloveni AG 320
      137 Inaltu Catalin Breaza PH 336
      138 Petrea Ionel Braila BR 345
      139 Lazaroiu Adrian Targoviste DB 352
      140 Navacioiu Marian Bucuresti B 354
      141 Teodor Cristian Bucuresti B 357
      142 Mocanu David Bucuresti B 361
      143 Banaru Stefan Alexandru Moreni DB 362
      144 Traistaru Marius sr Topoloveni AG 366
      145 Florescu Bogdan Bucuresti B 367
      146 Cernat Stefan Breaza PH 369
      147 Musatescu Stefan Slobozia DB 371
      148 Popa Mihai Bucuresti B 372
      149 Ionescu Mihai Mangalia CT 381
      150 Bucur Alin Adrian Tg.Mures MS 395
      151 Popa Ionut Moreni DB 400
      152 Racovita Gheorghe Galati GL 402
      153 Tivriu Doru Bucuresti B 408
      154 Calin Florin Bucuresti B 417
      155 Nita Gheorghe Moreni DB 431
      156 Furcoi Florin Galati GL 467
      157 Paslariu Adrian Brasov BV 474
      158 Dinca Tiberiu Bucuresti B 512
      159 Vestineanu Ionut Slobozia IL 530
      160 Rozescu Valentin Bucuresti B 539
      161 Parvan Radu Topoloveni AG 540
      162 Tudor Emil Bucuresti B 552
      163 Govoreanu Florin Sibiu SB 613
      164 Solu Roxana Breaza PH 620
      165 Ene Dragos Ploiesti PH 629
      166 Bogdan Constantin Braila BR 653
      167 Micuda Mihai Bucuresti B 658
      168 Angelescu Dan Bucuresti B 668
      169 Taras Dan Bucuresti B 686
      170 Totpal Marius Poiana Tapului PH 687
      171 Vornicescu Adrian Mogosoaia IF 688
      172 Boicea Adrian Bucuresti B 715
      173 Carjan Dumitru Bucuresti B 716
      174 Dumitrache Mihaela Bucuresti B 717
      175 Dinita George Bucuresti B 807
      176 Mihai Robertino Bucuresti B 828
      177 Pana Alin Giani Bucuresti B 832
      178 Pasare Mihnea Hunedoara HD 903
      179 Arseni Florin Bucuresti B 1000
      180 Ghenoiu Radu Breaza PH 1099
      181 Koszorus Adrian Campulung Muscel AG nou
      182 Xu Ming Bucuresti B nou
      183 Petrescu Lorin Targoviste DB nou
      184 Chivu Mihai Targoviste DB nou
      185 Dumitra Ovidiu Targoviste DB nou
      186 Tudor Mihai Targoviste DB nou
      187 Vadeanu Mihnea Bucuresti B nou
      188 Vadeanu Eugen Bucuresti B nou
      189 Vaideanu Mircea Bucuresti B nou
      190 Serban Tiberiu Bucuresti B nou
      191 Paslaru Ionel Focsani VN nou
      192 Roscan Nicusor Braila BR nou
      193 Turea Catalin Braila BR nou
      194 Dima Dragos Bucuresti B nou
      195 Moraru Bogdan Bucuresti B nou
      196 Dima Bogdan Bucuresti B nou
      197 Geanta Mihai Slobozia IL nou
      198 Trandafir Catalin Slobozia IL nou
      LIsta de rezerva:
      199 Sandu Mihai Marius Bucuresti B nou
      200 Hrisca Liviu Bucuresti B nou
      201 Poenaru Andrei Bucuresti B nou
      202 Poenaru Adrian Bucuresti B nou
      203 Caia Alexandru Mogosoaia IF nou
      204 Milea Andrei Bucuresti B nou
      205 Grigorov Cristian Bucuresti B nou
      206 Lucuta Daniel Bucuresti B nou
      Pozele sunt cam mari, iar sala este si mai mare.

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

        Din Filipestii de Targ,Prahova, Floriiiin Mos , categoria grea.
        Inca nu am mijloc de transport, dar sper sa gasesc...
        Daca nu...vin per pedes...si tot vin
        Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
        FH. dr. Neubauer Domination red
        BH.dr. Neubauer Diamant



        WE WILL ROCK YOU...

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

          Curtea de Arges:
          Vali Suta
          ..si cu ceva premii dulci de la Dr.Oetker !
          Domnul Dan,
          daca se poate si o rezervare la hotel Hornet !

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

            Postat în original de kingfiher_61
            Din Filipestii de Targ,Prahova, Floriiiin Mos , categoria grea.
            Inca nu am mijloc de transport, dar sper sa gasesc...
            Daca nu...vin per pedes...si tot vin
            Mergem impreuna nea Florine, se poate???
            ...deci din Ploiesti deocamdata Horia NITESCU
            Schlager Carbon Off +
            FH: Xiom Vega Elite Max
            BH: Xiom Vega Europe Max

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

              Din Campina :
              Grigore Alexandru
              Lemn :Timo Boll Spirit
              FH : XIOM VEGA PRO
              BH: NITTAKU BEST ANTI
              Lipici : XIOM I- BOND

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                http://www.promotii-oetker.ro/ingredien ... i_perfect/

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                  Postat în original de Vali Suta
                  daca se poate si o rezervare la hotel Hornet !
                  Rezervarea este deja facuta!
                  O prezenta la turneu remarcabila!
                  Multumim, Vali Suta!
                  O prezentare de produse perfecta!
                  http://www.promotii-oetker.ro/ingredien ... i_perfect/
                  Bravo, Dr Oetker!

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                    Astept actualizarea clasamentului...dar dupa calculele mele voi urca de pe 205 pe 175 cu turneul de la Medias si atunci ma voi putea inscrie cu drepturi depline!
                    Can't wait!!!
                    Setup: ZLC / 05 /05
                    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                      Va rog sa acordati o atentie sporita celor doua turnee care se vor desfasura in aceasta saptamana! Participati la ele in numar cat mai mare, imbunatatiti-va coeficientii pentru a fi siguri de calificare!
                      Pentru Turneul final vom avea timp de discutie dupa aceea!

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                        din Adjud :Vlase Ciprian
                        TB ALC/05FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                          Postat în original de horia
                          Postat în original de kingfiher_61
                          Din Filipestii de Targ,Prahova, Floriiiin Mos , categoria grea.
                          Inca nu am mijloc de transport, dar sper sa gasesc...
                          Daca nu...vin per pedes...si tot vin
                          Mergem impreuna nea Florine, se poate???
                          ...deci din Ploiesti deocamdata Horia NITESCU
                          ...He-he-he!.... credeati c-ati scapat!!!? vine si "taticul" vostru: Costin Olaru - Filipestii de Targ
                          Lemn: Gergely
                          BH: Tenergy 05 FX, 2.1
                          FH: Tenergy 05, 2.1

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                            Campulung Muscel - Adrian Koszorus (prima participare, daca ramane loc si pentru mine vin cu cea mai mare placare)

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                              Postat în original de adriank
                              Campulung Muscel - Adrian Koszorus (prima participare, daca ramane loc si pentru mine vin cu cea mai mare placare)
                              E ca la LOTO... te inscrii acum si vezi peste doua saptamani ce iese

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X