Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

    De baietii de la Breaza ati mai aflat ceva?

    Comentariu


    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

      Va rog sa imi spuneti si mie ce s-a mai intamplat!

      Comentariu


      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

        Tu ai sunat

        Comentariu


        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

          Daca esti asa de curios ce se intampla de ce nu suni pe cineva din Breaza care participa?
          Timo Boll Alc
          FH:Acuda S1
          BH:Acuda S2

          Comentariu


          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

            Omul asta e tare nerabdator
            Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
            Backhand> Yasaka Raksa 9
            Forehand> Yasaka Raksa 7

            Comentariu


            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

              pai au fost vro 10-12 gr inf de cate 5-6..la sala de la liceu unde erau 4 mese, s-au impartit pe ore..primele 4 gr pana la orele 13-14..ultimele 2 gr inf la 'open' au inceput pe la 18:00-18:30..superioarele cred ca au inceput pe la vro 20-21:00.. .in sala mare au jucat 'amatorii' si s-a jucat din cate am auzit cate 3 gr la 2 mese... mai multe info si mai exacte de la organizatori mai tarziu probabil...
              Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
              Fh: Xiom Omega II euro black
              Bh: Xiom Omega I euro max red
              Glue: Xiom i-bond
              http://www.okclub.lx.ro

              Comentariu


              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                Postat în original de mircea.garaz
                Acum e devreme,sunt ore mici...
                ok ..daca intelegi mai bine..s-a jucat pe rand..
                - un sistem cam greu pt cei care au venit de la ora 9:00 si au inceput meciu pe la ora 18:30.. si pt cei care i-au asteptat pe restul ..pauza prea mare..si apoi sa joci ..sa speram pe viitor ca se vor gasi solutii mai bune..
                Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                Fh: Xiom Omega II euro black
                Bh: Xiom Omega I euro max red
                Glue: Xiom i-bond
                http://www.okclub.lx.ro

                Comentariu


                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                  Tin sa felicit si sa multumesc organizatorilor pt inca un turneu oferit pasionatilor tenisului de masa dar si participantilor care din nou au venit in nr. mare !
                  Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                  Fh: Xiom Omega II euro black
                  Bh: Xiom Omega I euro max red
                  Glue: Xiom i-bond
                  http://www.okclub.lx.ro

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                    tin sa multumesc in special tovarasului meu pentru locul 3 obtinut cu multe sacrificii si nu in ultimul rand lui adrian boicea care a avut rabdare si a stat dupa noi pana la 2 dimineata.sa nu uitati de poze toti cei care le-ati facut
                    atat pt azi ma duc sa dorm

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                      Buna dimineata impatimiti ai tenisului de masa oriunde v-ati afla!
                      O sa incerc sa fiu destul de telegrafic si sa sintetizez, desi ceea ce simt acum e o mare satisfactie amestecata cu multa oboseala si cu dorinta, deja, de a depasi evenimentul de ieri, printr-unul si mai mare!
                      Un turneu cu 58 de Openisti si 113 Amatori, in total 171 de jucatori!
                      La Amatori au fost 16 grupe: 15 de 7 persoane si 1 de 8, care au jucat la 10 mese. Grupele inferioare s-au terminat pe la ora 19.00. S-a trecut apoi la 16 grupe superioare de 4, urmate de un tablou eliminatoriu de 32. Finala s-a jucat la ora 0.00 am.
                      Clasament, primii 4:
                      1. Dasoveanu Liviu
                      2. Navacioiu Marian
                      3-4 Calin Florin si Parvan Valentin
                      La Open s-au format 10 grupe: 9 grupe de 6 jucatori si 1 grupa de 5. Un jucator a jucat in afara concursului. S-a trecut apoi la 8 grupe de 4 si la tablou de 16. Finala s-a jucat pe la ora 00.30 am
                      Primii 4:
                      1. Craioveanu Mihai
                      2. Toma Florin
                      3-4 Iulian Roman si Gabi Farkas.
                      Multumiri si concluzii:
                      1. Vreau sa multumesc in mod special tuturor jucatorilor care ne-au ajutat vineri seara sa asezam sala.
                      2. Multumiri speciale d-lui Paul Dragomir care, cu sufletul mare al dumnealui, s-a implicat direct in buna desfasurare a lucrurilor. Va multumesc din suflet!
                      3. Multumesc d-lui Vali Suta pentru cadourile dulci de la DR. OETKER, care de data asta au fost oferite jucatorilor de la Amatori, din dorinta de a mai schimba putin destinatia produselor DR. OETKER.
                      4. Multumesc d-lor Dan Bodeanu si Florin Toma care s-au implicat in organizarea turneului Open, prezenta mea in 2 sali, fiind imposibila, deocamdata, dar rezolvabila pe viitor!
                      Desi sunt foarte multe critici si autocritici, consider ca turneul a fost unul reusit. Numarul jucatorilor a depasit estimarile noastre, dar chiar si asa, am reusit sa ducem la capat misiunea!
                      FOARTE IMPORTANT:
                      Din taxa de concurs de 20 lei/jucator, o suma de 5 lei/jucator va merge catre sprijinirea miscarii Amatur. Practic, s-au strans 5 x 172 de jucatori = 860 lei.
                      Suma de 5 lei, reprezinta cotizatia semestriala a fiecaruia dintre participanti. O sa am rugamintea ca Florin sa mai includa in tabelul cu clasamentul si o coloana cu cotizatia sa sa gasim o alta formula de a tine evidenta cotizatiei.
                      MULTUMESC TUTUROR PARTICIPANTILOR SI II ASTEPTAM LA URMATORUL CONCURS CARE SPERAM CA VA COINCIDE CU INAUGURAREA NOII SALI SI VOM PUTEA JUCA OPEN SI AMATORI IN ACEEASI SALA!
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                        Felicitari organizatorilor si tuturor celor care s-au implicat in mai mare sau mai mica masura in buna desfasurare a turneului.
                        O remarca in plus pentru grupul de entuziasti care se ocupa de pregatirea copiilor.
                        Personal am vazut progresul lor,chiar daca nu toti dintre ei vor fi mari jucatori ,un lucru e sigur microbul tenisului s-a infiripat si va ramane in ei.
                        Sa auzim de bine.

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                          Un turneu reusit !

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                            Postat în original de mircea.garaz
                            ""devreme"" in sensul ca se face imediat dimineata!!!
                            'scuze' dar la ora aia..oboseala si-a spus cuvantul
                            Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                            Fh: Xiom Omega II euro black
                            Bh: Xiom Omega I euro max red
                            Glue: Xiom i-bond
                            http://www.okclub.lx.ro

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                              Broasca in actiune !!

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                Salut Domnul Sorin....in legatura cu acest clasament afisat....cred ca se intelege ca la amatori locul 3 la castigat Domnul Parvan Valentin..si locul 4 Calin Florin....nu era mai bine sa treceti locul 3 amandoi..sau mai bine trebuia sa se joace si pt locurile 3-4??Intreb si eu fara suparare?..Multumesc frumos(Calin Florin)

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                  Un dublu - mix frumos !

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                    Alte noutati?

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                      felicitari florin pt locul 4,personal nici nu m-am gandit ca nu vei lua primul loc ,dar asta e.in rest tin sa felicit organizatorii pt un turneu foarte reusit.
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                        Postat în original de Broasca
                                        Salut Domnul Sorin....in legatura cu acest clasament afisat....cred ca se intelege ca la amatori locul 3 la castigat Domnul Parvan Valentin..si locul 4 Calin Florin....nu era mai bine sa treceti locul 3 amandoi..sau mai bine trebuia sa se joace si pt locurile 3-4??Intreb si eu fara suparare?..Multumesc frumos(Calin Florin)
                                        Nu cred ca se poate pune problema sa se creeze confuzii atat timp cat scrie clar 3-4 Parvan Valentin si Calin Florin. Daca scriam 3. Parvan si 4. Calin atunci era clar ca s-a jucat si finala mica.
                                        Daca vrei te trec pe tine primul, ca sa nu mai fii suparat si sa nu mai rada Norocel de tine!
                                        www.clubarena08.ro

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                          De obicei se trece primul cel care a pierdut la cel mai bine clasat din turul urmator.
                                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                            Important:
                                            Am gasit la sala in care s-a jucat Openul o pereche de ghete de piele maro. Posesorul lor ma poate contacta fie telefonic, fie pe mail pentru a gasi o solutie de restituire.
                                            www.clubarena08.ro

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                              Felicitari Sorin pentru organizarea foarte buna!
                                              Felicitari si domnului Parvan Valentin pentru locul obtinut!
                                              TIMO BOLL ALC
                                              tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                A fost un turneu ok ...insa mai slabe ca celelalte ca si organizare....o mare problema a fost faptul ca toaleta era separata de sala de joc si ca sa ajungi pe acolo trebuia sa parcurgi o distanta de 5 metri prin frig. Pe mine unu m-a afectat se pare pt ca am o durere de spate cam nasoala...e aiurea sa iesi dupa un meci ..transpirat..in frig..chiar si pt cateva secunde. Oricum din ce-am inteles...pe viitor nu o sa se mai joace in sala acolo.
                                                Cat despre turneu in sine...a fost f ok...singura problema ca deobicei ...orele tarzii la care se ajunge sa joci. Meciuri frumoase , chiar de la bun inceput au fost meciuri intre jucatori buni, schimburi spectaculoase. Desi am fost eliminat in sferturi ..pot sa zic ca eu meritam locul 2 :P pt ca am fost singurul care i-a luat 2 seturi castigatorului si colegului de echipa Mihai Craioveanu. Ba chiar puteam sa castig daca la 2-1 pt mine si 9 -9 aveam mai multa inspiratie. Dar asta e ...experientza invinge tineretea
                                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                  uite o explicatie si mai logica ca a mea
                                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                    Pe aceasta cale am ocazia de ai felicita pe fericiti posesori de nume ce deriva din Sf. Valentin.
                                                    Norocul sa va iasa in cale pe unde umblati.!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X