Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

Postat în original de FARKAS GABOR
    dupa informatiile mele domnul Vasile Mircea a jucat in etapa de simbata a div. B(01.30.2010).Cine poate sa intre in legatura cu dinsul,sa il intrebe,in ce calitate vrea sa participe la concursurile de la MOINESTI si TOPOLOVENI.
    Voi participa, la fel cum am participat si pana acum Gabi; adica cu drepturi depline
    Butterfly Matsushita Power Defence
    FH:Yasaka Rakza Soft
    BH:Hallmark Phoenix Ox

Comentariu

Postat în original de Dan2
      Postat în original de Jax
      Postat în original de sorin167
      Prima etapa din Divizia B masculin, in calendarul FRTM pe 2009-2010, a avut loc pe 19 septembrie 2009. Deci perioada de 6 luni expira pe 19 martie 2010!
      Corect Multumesc Sorine
      Corect, corect... Multumesc, Sorine, si eu, dar asteptam de la Mircea mesajul, precum si alegerea pe care o face.
      Mircea, te rog sa recitesti mesajul meu! Te-am rugat sa ne anunti pana pe 13 feb. ce doriti sa faceti.
      Daca nu ne spui, nu participi la Topoloveni, daca ne spui participi in Amatur pana pe 19 martie. Acum e mai clar?
      E ffffffffff clar nea' Dan , va voi da un mp peste cateva zile

Comentariu

dc mp si nu direct aici?
        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

Comentariu

Postat în original de sorin167
          Prima etapa din Divizia B masculin, in calendarul FRTM pe 2009-2010, a avut loc pe 19 septembrie 2009. Deci perioada de 6 luni expira pe 19 martie 2010!
          Corect Multumesc Sorine
          Corect, corect... Multumesc, Sorine, si eu, dar asteptam de la Mircea mesajul, precum si alegerea pe care o face.
          Mircea, te rog sa recitesti mesajul meu! Te-am rugat sa ne anunti pana pe 13 feb. ce doriti sa faceti.
          Daca nu ne spui, nu participi la Topoloveni, daca ne spui participi in Amatur pana pe 19 martie. Acum e mai clar?
          citez:
          "O data la doi ani, pe o perioada de maxim 6 luni, un jucator poate trece la nivelul de jucator legitimat activ, continuand sa joace si in Amatur, prin anuntarea pe forum a datei participarii sale la primul concurs organizat de catre FRTM. Daca in termen de 6 luni nu anunta reintoarcerea sa, va avea dreptul de a se reinscrie in Amatur doar dupa trecerea perioadei de asteptare de 2 ani"
          intrebare: nu vi se pare un pic cam "dur" modul in care ati dat acest ultimatum, dooomnu' Dan...!? si inafara regulamentului ???
          Butterfly Michael Maze Arylate
          BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

Comentariu

Nu, domnule Cucurucu, deoarece trebuia sa anunte intentia inainte de primul meci in div B si nu a facut-o, l-am rugat sa ne anunte in timpul celor 6 luni si inca mai astept...
            Iusan, Luminita, Tinel au anuntat inainte de primul concurs intentia de a participa oficial si de a se reintoarce dupa cele 6 luni.... deocamdata colegii din Brasov nu au spus nimic, timp de 5 luni au mers pe NV si NA, a trebuit sa ne autosesizam si sa insistam sa ne raspunda.... si inca mai asteptam.
            Iar un simplu mesaj in care sa-si declare intentiile nu costa nimic, in afara de cateva minute la calculator, dar acest mesaj ar putea arata respectul pe care il arata tuturor colegilor din Amatur, care timp de 5 luni au acceptat sa-i lase sa participe fara a le cunoaste intentiile.
            Asadar, d-le Cucurucu, nu am facut decat sa le impun o data limita pentru un mesaj cu precizari, care, conform regulamentului trebuia trimis inainte de primul concurs. NU credeti ca am asteptat suficient 5 luni? Unde am incalcat regulamentul?
            Cred ca mesajul a fost bine inteles de Mircea, cu care am mai discutat acest aspect la alte doua turnee anterioare si asa cum a scris mai sus, il vom primi.. De aceea orice comentariu pe aceasta tema este de prisos.
            PS tocmai de aceea i-am multumit ceva mai sus lui Sorin, dar am precizat ca asteptam acest mesaj de la Mircea

Comentariu

Postat în original de cosapewe
              dc mp si nu direct aici?
              Va fi direct aici daca asta va va incalzi cu ceva d-le si foarte probabil voi scrie acel mesaj maine seara

Comentariu

Din Pitesti: Florin Rada - Amatori
                www.clubarena08.ro

Comentariu

..............deocamdata colegii din Brasov nu au spus nimic, timp de 5 luni au mers pe NV si NA, a trebuit sa ne autosesizam si sa insistam sa ne raspunda.... si inca mai asteptam.
                  Iar un simplu mesaj in care sa-si declare intentiile nu costa nimic, in afara de cateva minute la calculator, dar acest mesaj ar putea arata respectul pe care il arata tuturor colegilor din Amatur, care timp de 5 luni au acceptat sa-i lase sa participe fara a le cunoaste intentiile..........
                  deci d-le Dan(2)....va rog sa-mi dati voie sa scriu un mesaj de prisos....
                  sunt convins ca, la fel ca mine, si ceilalti colegi interesati din AmaTuR au stiut despre activitatea echipei din Brasov....si asta, bineintzeles, de pe forum,....(v. "Rezultate din campionatul national", "Calificari Divizia B"....)...deci simplul fapt ca cineva ar mai fi scris un mesaj, nu cred ca ajuta pe nimeni....era o informatie suplimentara inutila. Si cred ca nu are rost sa ne cramponam de simple elemente de procedura. Cat despre anuntul cu renuntarea la "profesionism"....cred ca termenul de 6 luni nu expira in 13 februarie ( din cate am intzeles ).
                  Butterfly Michael Maze Arylate
                  BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

Comentariu

Postat în original de cosapewe
                    dc mp si nu direct aici?
                    Va fi direct aici daca asta va va incalzi cu ceva d-le si foarte probabil voi scrie acel mesaj maine seara
                    multam' fain am vrut doar sa fim si noi martori la discutie.deranj?dc. da scuze

Comentariu

din dragasani:
                      -dinu silviu,amatori,fara meniu
                      -stanciu marian,amatori.fara meniu
                      -iordache marian,amatori,fara meniu
                      -agapin ctin,amatori,fara meniu

Comentariu

din Tirgoviste,ma inscriu si eu;Adrian Lazaroiu;Open;fara meniu.NOTA.Sorin,daca nu reusesc sa ajung (primesc o vizita pe 11)anunt cu un mesaj.Multumesc!

Comentariu

DIN MORENI-PASCU DORIN-OPEN,cu meniu
                          -DUMITRU FLORENTIN-amator,fara meniu
                          BLADE:TMB ALC
                          FH:TENERGY 05
                          BH:RASZKA O7

Comentariu

Horia Nitescu-Ploiesti-Open+Amatori-fara meniu
                            Schlager Carbon Off +
                            FH: Xiom Vega Elite Max
                            BH: Xiom Vega Europe Max

Comentariu

Postat în original de horia
                              Horia Nitescu-Ploiesti-Open+Amatori-fara meniu
                              Horia, trebuie sa te hotarasti: ori Amatori, ori Open! Am explicat deja ca e turneu conform CONVENTIEI DE LA GALATI!
                              www.clubarena08.ro

Comentariu

se poate ajunge in Topoloveni cu trenul..... avand ca punct de plecare Arad?

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X