Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

    Parca vad ca tu si cu Bogdanel picati impreuna in primul tur eliminatoriu (deci primul si unicul meci pentru unul din voi, care apoi va pleca foarte odihnit la plimbare prin oras)
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

      Cred ca lumea vrea sa joace cat mai mult..acesta e scopul 'vizitei' !
      Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
      DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
      Just do it !

      Comentariu


      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

        Depunem eforturi sustinute pentru a echipa corespunzator cu sistem de iluminare sala mica de la liceu. Am dori sa ne impartim: in sala mica sa joace Openul pe 4 mese si in sala de la Scoala (cea in care s-au jucat pana acum toate turneele) sa joace Amatorii pe 10 mese.
        In aceasta situatie s-ar forma 8 grupe de 6-7 jucatori la Open si 16 grupe de 6-7 jucatori la Amatori.
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

          florine m-ai jignit prin afirmatia ta...cum adica UNUL dintre voi ...nu ti-e clar cine ?
          P.S : am lemn nou bogdanele si inca nu suntem perfect compatibili...asa ca acum e sansa ta...
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

            Aha, e cristal-clear, deci mergi sa-ti iei o topoloveanca de nevasta. Acuma, daca nu esti prea pretentios poti juca vreo 2-3 tururi si apoi sa incepi sa cauti
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

              Bratu Bogdan - București - din pacate nu mai pot sa ajung. Mult succes tuturor
              Blade : Butterfly BalsaCarbo X3
              FH : Tenergy 0.5 (2.0)
              FB : Yasaka Mark V 30* (2.0)



              http://www.smartprint.wordpress.com

              Comentariu


              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                Postat în original de FlorinBN
                Parca vad ca tu si cu Bogdanel picati impreuna in primul tur eliminatoriu (deci primul si unicul meci pentru unul din voi, care apoi va pleca foarte odihnit la plimbare prin oras)
                este posibil, dar tocmai din acest motiv, poate putem aranja ca domnul ciobanu sa joace in primul tur cu domnul .... aaaa... roman, sa zicem... iar eu, pot intra din turul 3, eventual, pentru a nu incurca pe cei care doresc sa joace mai multe meciuri...
                succes

                Comentariu


                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                  Postat în original de Alex.C
                  florine m-ai jignit prin afirmatia ta...cum adica UNUL dintre voi ...nu ti-e clar cine ?
                  multumesc alex, esti modest, stai linistit ai si tu o sansa..

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                    dap...chiar sper sa joc acum la topoloveni cu mister Roman...ultima data nu mi-a placut ce s-a intamplat... Scorul intre noi doi e 1 egal. Sper ca la Topoloveni sa fie 2-1 (pt cine ...nu se stie...)
                    Bogdanele am glumit ma ...stii ca te mai las din cand in cand sa ma batzi...ce naiba ...esti preferatu meu
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                      Propunere dlui Trifu e super..Turneele se vor termina mult mai repede iar Bogdan nu va avea nevoie de pachetel de acasa deoarece il vor servi cu cate ceva cei eliminati in primul tur
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                        Cernoiu Adrian(nou) Targoviște,amatori,cu meniu!
                        Multumesc Sorin.

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                          Se retrag Grigore Alexandru si Totpal Marius
                          Lemn :Timo Boll Spirit
                          FH : XIOM VEGA PRO
                          BH: NITTAKU BEST ANTI
                          Lipici : XIOM I- BOND

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                            Dragan Daniel - București - din pacate nu mai pot sa ajung. Mult succes tuturor
                            BLADE :Yasaka Balsa +
                            FH : Tenergy 64 2.1
                            BH : Hallmark Phoenix 0X

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                              PANAITESCU STEFAN-OPEN fara meniu,IZVOARELE,PRAHIVA
                              PANAIT GENU -AMATORI fara meniu TEISANI,PRAHOVA
                              BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                              FH - TENERGY 64
                              BH - XIOM VEGA EUROPE

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                Avind in vedere ce este acum afara as ruga,daca se poate,Sorine,mai comunica-ne si noua aici,asa la anumite intervale cum evolueaza vremea pe la voi,ca,daca se adevereste ce spun astia la meteo....se pare ca de vineri seara vin ninsori.Neplacut moment dar trebuie sa stim care este realitatea.
                                BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                FH - TENERGY 64
                                BH - XIOM VEGA EUROPE

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                  http://www.accuweather.com/world-for...OVENI&metric=1
                                  Asa cum arata prognoza meteo in zona Topoloveni nu este de speriat. Starea drumurilor este acum una buna in zona Topoloveni. Au fost probleme asta-noapte din cauza viscolului, dar s-a incalzit si se circula in conditii de iarna dar astfaltul este la negru. Singurul lucru de care ma tem este ca la caderea noptii, apa de pe astfalt sa se transforme in polei, ceea ce ar fi extrem de periculos. In acest moment autostrada București-Pitești este deschisa dar se circula greu. Traficul masinilor mari este deviat pe DN7: București-Chitila-Titu-Gaesti-Topoloveni-Pitești.
                                  Revin pe seara cu alte detalii.
                                  www.clubarena08.ro

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                    Conform sursei mele de incredere - Politia Rutiera Argeș (am un var p-acolo ) la orele 12:00 situatia se prezenta astefel: 7 drumuri judetene inchise, iar pe autostrada București - Pitești se circula cu mare dificultate, portiuni de gheata alternind cu portiuni de carosabil umed. Drumul prin Targoviște - la fel se circula cu dificultate, dar se circula.
                                    Astazi dimineata a plouat, iar in jurul orelor 11:00 la Pitești era lapovita cu ninsoare. In principiu, codul galben se va ridica astazi, asteptandu-se ploi pentru restul zilei si zilele urmatoare.
                                    DHS Hurricane King
                                    XIOM Vega Pro 2.0
                                    XIOM Vega Pro 2.0

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                      Din Mogosoaia, Ilfov - VORNICESCU ADRIAN -AMATORI, cu meniu.

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                        Postat în original de Mugurescu
                                        Conform sursei mele de incredere - Politia Rutiera Argeș (am un var p-acolo ) la orele 12:00 situatia se prezenta astefel: 7 drumuri judetene inchise, iar pe autostrada București - Pitești se circula cu mare dificultate, portiuni de gheata alternind cu portiuni de carosabil umed. Drumul prin Targoviște - la fel se circula cu dificultate, dar se circula.
                                        Astazi dimineata a plouat, iar in jurul orelor 11:00 la Pitești era lapovita cu ninsoare. In principiu, codul galben se va ridica astazi, asteptandu-se ploi pentru restul zilei si zilele urmatoare.
                                        domnule mugurescu, respect, sa traiti, am rugamintea sa l anuntati pe varul dvs. ca sambata dimineata sa nu opreasca un VW bus grena cu numar de buc plin cu campioni, normal, care va circula in mare viteza spre topoloveni...
                                        multumesc

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                          poate se mai domoleste ninsoarea asta sa pot pleca si eu din SV
                                          BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                                          FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                                          BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                                          jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                            Postat în original de Dragomir Paul
                                            Si separat un ULTIMATUM pentru tinarul Bodeanu : " Sa-mi dai lanseta inapoiiiiiiiiiii !!!!!!! "...
                                            Bogdanel daca cumva l-ai ratacit si nu-l mai gasesti,sa-i facem o surpriza,sa dam un leu ca pentru Ateneu,luam o lanseta si il inmanam lui.Don PAUL,in cadru festiv,inscriptionat cu.
                                            =AMATuR=

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                              mai sunt locuri disponibile in masina daca mai vrea sa mearga cineva
                                              BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                                              FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                                              BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                                              jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                Postat în original de bogdanel
                                                Postat în original de Mugurescu
                                                Conform sursei mele de incredere - Politia Rutiera Argeș (am un var p-acolo ) la orele 12:00 situatia se prezenta astefel: 7 drumuri judetene inchise, iar pe autostrada București - Pitești se circula cu mare dificultate, portiuni de gheata alternind cu portiuni de carosabil umed. Drumul prin Targoviște - la fel se circula cu dificultate, dar se circula.
                                                Astazi dimineata a plouat, iar in jurul orelor 11:00 la Pitești era lapovita cu ninsoare. In principiu, codul galben se va ridica astazi, asteptandu-se ploi pentru restul zilei si zilele urmatoare.
                                                domnule mugurescu, respect, sa traiti, am rugamintea sa l anuntati pe varul dvs. ca sambata dimineata sa nu opreasca un VW bus grena cu numar de buc plin cu campioni, normal, care va circula in mare viteza spre topoloveni...
                                                multumesc
                                                Ok! Nume, prenume, CNP conducator auto, numar de inmatriculare, viteza medie / maxima estimata?
                                                Nu de alta, dar al meu var nu prea sta pe strada (ce sa le faci si astora cu grade mari - sunt mai lenesi si nu ies decat pentru coloane oficiale ) sa putem comunica echipajelor !
                                                DHS Hurricane King
                                                XIOM Vega Pro 2.0
                                                XIOM Vega Pro 2.0

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                  Baietii de la Sighișoara sunt nevoiti sa renunte la turneu din cauza conditiilor meteo prognozate....( desi eu banuiesc ca si-a bagat coda " Sfantu Valentin" la sofer)
                                                  In consecinta, TIPSER GABRIEL; ONET NICOLAE; LAPADAT EUGEN si SCHULLER CRISTIAN nu mai participa.
                                                  Scuze, si va dorim un turneu cat mai fericit.
                                                  Gabi

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                    Din Tg-MURES:BAUER LAJOS OPEN
                                                    FARKAS GABOR OPEN
                                                    VASS ATTILLA AMATOR Toti fara meniu.
                                                    blade:timo boll tamca 5000
                                                    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                                    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X