Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

    [quote=Antal Denes][quote="Adi I.":3f95dqg6]
    Postat în original de "Antal Denes":3f95dqg6
    In ce faza s-a ajuns ?
    S-au terminat grupele superioare, au inceput eliminatorile...,nu cred ca mai dureaza foarte mult.[/quote:3f95dqg6]
    Poti si rezultate din eliminatori ?
    Merci.[/quote:3f95dqg6]
    Imi pare rau dar, nu stiu , am plecat de la sala inainte sa se termine in totalitate...,dar probabil o sa dea cineva amanunte,daca nu ,maine dimineata.
    Numai bine!
    Blade:Viscaria
    BH:Tenergy 05 2.1
    FH:Tenergy 05 2.1

    Comentariu


    • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

      Acum am vb cu domnul presedinte Motoroi Constantin la telefon...si mi-a prezentat situatia ...se pare ca urmeaza semifinalele
      Roman - Toth
      Toma iulian - Farkas
      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

      Comentariu


      • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

        A castigat FARKAS finala
        TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
        TENERGY // VISCARIA // TENERGY

        Comentariu


        • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

          pe cine a batut?
          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

          Comentariu


          • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

            S-a terminat fix la miezul noptii, multumim participantilor care au venit in numar atat de mare, o buna parte din ei fiind prezenti pina la final.
            E cam tarziu acum asa ca pun doar clasamentul primilor 8:
            1. Farkas Gabor - Tg. Mureș
            2. Toth Laszlo - Cluj Napoca
            3. Toma Florin - Pitești
            4. Roman Iulian - Brașov
            5-8
            Fratea Aurel - Constanța
            Trifu Bogdan - București
            Apian Florin - Bistrița
            Cozma Catalin - Fălticeni
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

              Cineva a lasat la incarcat un laptop pe care dupa ce a plecat toata lumea l-am luat eu, considerand ca s-a incarcat destul.
              De asemenea am mai gasit o legatura de chei printre care una de la o masina Hyundai.
              Daca vreodata mai aveti nevoie de obiectele mentionate, le gasiti la mine (0745 590519)
              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                Felicitari tuturor atat premiantilor cat si invinsilor ca fara ei nu se putea !

                Comentariu


                • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                  Pentru locurile 5-8 au mai ramas medali ?

                  Comentariu


                  • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                    Felicitari castigatorilor, felicitari tuturor participantilor si nu in ultimul rand, felicitari organizatorilor pentru un turneu asa de mare. Asteptam fotografii.

                    Comentariu


                    • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                      A fost un concurs fain,ca de obicei la Bistrița.Au participat cativa jucatori noi,foarte buni,care au creat multe probleme "capilor de serie".
                      Am avut deasemeni placerea sa l intalnesc in grupa pe Clau,adminul forumului,care e un tip ok
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                        Postat în original de Antal Denes
                        Pentru locurile 5-8 au mai ramas medali ?
                        Chiar niste medalii faine de tot
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                          Postat în original de FlorinBN
                          Cineva a lasat la incarcat un laptop pe care dupa ce a plecat toata lumea l-am luat eu, considerand ca s-a incarcat destul.
                          De asemenea am mai gasit o legatura de chei printre care una de la o masina Hyundai.
                          Daca vreodata mai aveti nevoie de obiectele mentionate, le gasiti la mine (0745 590519)
                          Florine...mai trebuia lasat la incarcat.Dar,cu bunul simt cu care ne-ai obisnuit,ai facut o fapta buna.Multam pentru recuperarea laptopului....nici nu am sesizat lipsa lui.Culmea este ca acele chei erau de la un coleg de-al meu,si dimineata pe la 7,30....cautam numarul tau de telefon,dar.....surpriza, era in geanta laptopului.
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                            Postat în original de FlorinBN
                            S-a terminat fix la miezul noptii, multumim participantilor care au venit in numar atat de mare, o buna parte din ei fiind prezenti pina la final.
                            E cam tarziu acum asa ca pun doar clasamentul primilor 8:
                            1. Farkas Gabor - Tg. Mureș
                            2. Toth Laszlo - Cluj Napoca
                            3. Toma Florin - Pitești
                            4. Roman Iulian - Brașov
                            5-8
                            Fratea Aurel - Constanța
                            Trifu Bogdan - București
                            Apian Florin - Bistrița
                            Cozma Catalin - Fălticeni
                            Felicit si eu organizatorii si participantii si de remarcat ca in primii 8 sunt jucatori din orase diferite si raspandite ca si numele turneului Cupa Romaniei.
                            Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                            Fh: Xiom Omega II euro black
                            Bh: Xiom Omega I euro max red
                            Glue: Xiom i-bond
                            http://www.okclub.lx.ro

                            Comentariu


                            • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                              Cateva fotografii, din goana masinii...

                              Dupa cum observati , in ultima poza suntem noi , cei mai buni !...

                              Comentariu


                              • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                multumim dragos pt poze...nu inteleg de ce lui erdin i-a cazut parul,ca doar nu este insurat?
                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                Comentariu


                                • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                  restul clasamentului

                                  Comentariu


                                  • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                    Ceva poze facute in viteza
                                    http://picasaweb.google.com/RazvanZidar ... a06032010#
                                    Blade: MICHAEL MAZE
                                    Rubbers: DONIC BARACUDA MAX

                                    Comentariu


                                    • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                      O poza cu cei "cativa jucatori noi,foarte buni,care au creat multe probleme "capilor de serie".(citat Dl. Cozma Catalin, care stie cui datoreaza calificarea din grupa superioara).
                                      lemn Dr. Neubauer Barricade DEF
                                      FH Donic Slice 1.5 mm
                                      BH TT Master Insider 0.6 mm

                                      Comentariu


                                      • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                        BAIA-MARE

                                        Comentariu


                                        • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                          cine are niste poze cu domnul care servea cel mai fani sau filmuleti?domnul care a filmat si statea in fata mea in tribuna nu stiu cum il cheama vreau si eu filmuletul ala frumos.

                                          Comentariu


                                          • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                            FELICITARI !
                                            un turneu reusit din toate punctele de vedere ,
                                            si pentru mine si junioru meu ca am reusit bine in comparatie cu celelalte turnee...
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                              Postat în original de noro
                                              multumim dragos pt poze...nu inteleg de ce lui erdin i-a cazut parul,ca doar nu este insurat?
                                              m-am impacat cu frizerul am fost certati o vreme)
                                              Blade:Timo Boll ALC
                                              FH:tenergy 05 FX
                                              BH:yasaka rakza 7 soft

                                              Comentariu


                                              • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                                Postat în original de harciu
                                                O poza cu cei "cativa jucatori noi,foarte buni,care au creat multe probleme "capilor de serie".(citat Dl. Cozma Catalin, care stie cui datoreaza calificarea din grupa superioara).
                                                Nu am inteles exact la ce va referiti.Poate cei care au citit postul dvs cred ca s-a facut vreun aranjament,de aceea va rog sa specificati exact ce ati dorit sa spuneti.
                                                Nu cred ca am avut onoarea sa va cunosc
                                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                                Comentariu


                                                • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                                  Clasamentul final este pe prima pagina.
                                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Cupa Romaniei - Turneu A+ Bistrița - 06 martie 2010

                                                    super turneu, lume multa si cu ceva tenis prin incheieturi....
                                                    conditii excelente, organizare de nota 10, desi s-a demonstrat ca superorganizator+superlogistica+supersoftware in conditii de peste 150 participanti= probleme si timp pierdut la alcatuirea grupelor, serii, repartizari la mese, asa ca aviz organizatorilor, pe langa timpul alocat meciurilor, calculati si timpii morti...
                                                    vreau totodata sa le multumesc prietenilor(intre ei)
                                                    Antohi Horea(Bistrița) si Nechiti Dumitru(Nasaud) care m-au ajutat sa ajung cu o ora mai repede acasa, familia le e recunoscatoare.
                                                    P.S. daca e cineva care nu stie de ce e liniuta de unire intre Bistrița-Nasaud eu am aflat la fata locului, de la localnici, si pot lamuri si pe altii
                                                    Respect maxim Amaturului si participantilor la el!
                                                    Lemn:eu(pers.I sg.)
                                                    Fete :anti-joc(numai 1-neagra)

                                                    I was born intelligent. Education ruined me.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X