Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Baia Mare 20 martie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • harciu
    a răspuns
    Re: Turneu B Baia Mare 20 martie 2010

    Stiam noi ca avem un profesionist printre noi dar nu credeam ca e atat de desavarsit!!!Daca la tenis de masă mai pierde, la obiectivul aparatului nu cred ca il invinge nimeni!!!Inca o data...JOS PALARIA,SHUNI!!! (numai el putea fotografia in asemenea mod )

    Lasă un comentariu:


  • Hades
    a răspuns
    Re: Turneu B Baia Mare 20 martie 2010

    Ceva poze

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Postat în original de harciu
    Cu precizarea mea anterioara referitor la orele cand s-au epuizat stocurile !
    Ceva nu pusca!
    Numai vinul si palinca ta a trecut pana la ora 14.00

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Cu precizarea mea anterioara referitor la orele cand s-au epuizat stocurile ! Probabil inca pe atat ar fi trecut lejer ....de tinut minte si dublat stocul pentru data viitoare!

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    In afara competitiei de tenis de masă as dori sa evidentiez urmatoarele:
    "Competitia de palinca" - s-a pus la dispozitie 12,5 litri; s-au consumat 5,5 litri (nu-i nimic, restul ramane pe data viitoare)- Locul intai subsemnatul, dl. Shuni pierzand prin neprezentare (a incercat el sa recupereze la sfarsit dar deja "competitia" se terminase)
    "Competitia de vin de Cicarlau" - s-a pus la dispozitie 10 litri; s-au consumat 10 litri (misiune indeplinita)- Locul intai harciu, castigand detasat
    "Competitia de bere" - s-a pus la dispozitie 12 litri; s-au consumat 12 litri; inca deliberam cine a castigat, a fost o lupta stransa

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Multumesc tuturor participantilor pentru prezenta. Eu si Frit mutumim tuturor celor care ne-au ajutat la organizarea acestui turneu. Felicitari castigatorilor!
    In mod special multumesc sponsorului acestui turneu, North Detectives cu dl. SORIN ORZAC la comanda.
    Ce ziceti? Mai veniti la Baia Mare?

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    I-ar lasa el si pe altii, dar daca ei tot ridica mingea la fileu, parca singura intra lopata in actiune.

    Lasă un comentariu:


  • mmihai
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Un turneu exceptional, cu jucatori foarte buni. Felicitari organizatorilor si abia astept sa particip la urmatorul turneu, oameni cu suflet mare si primitori. FELICITARI. Shuni tie ce sa-ti spun ..... ai mai castigat un tuneu FELICITARI
    P.S. ai putea sa-i lasi si pe altii!!!!

    Lasă un comentariu:


  • toth laszlo
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    imi pare rau in semifinale cu baiu costel la scoru de 2-1 la set pt toth si 3-1 in set 4 s-a accidentat si n-a mai putut sa continue meciul cu mine

    Lasă un comentariu:


  • valentinm
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Bravo Shuni!

    Lasă un comentariu:


  • toth laszlo
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    pai toth bate tot si bea tot.buna a fost palinca primita pe drum si acuma mai beau un paharel,felicitari dar sa nu uit ca la prima organizare baimarenii s-au prezentat cum nu se putea mai bineeeeeeeeeeee adica fffffffffffffffffffffff bineeeeeeeeeeeeeee nota 10*

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    A fost un turneu reusit, zic eu, cu multe meciuri tari atat in grupe cat si in eliminatoriu.
    Inca 2-3 mese daca ar mai fi s-ar putea face fara probleme turnee A cu cel putin 100 de jucatori, loc este suficient si posibilitati de organizare buna de asemenea.
    De remarcat prezenta unor jucatori foarte buni din zona (Baia Mare, Satu Mare) aflati la primul sau al doilea turneu in circuitul Amatur, cu care speram sa ne mai intalnim si la urmatoarele turnee.
    Felicitari organizatorilor, participantilor si, bineinteles, castigatorilor!
    Clasamentul este postat pe prima pagina.

    Lasă un comentariu:


  • North Detectives
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Felicitari organizatorilor inflacarati. Consider ca in astfel de turnee conteaza enorm sufletul depus de organizatori, apoi, datorita fair play-ului din tenisul de masa totul merge ca la carte.
    Am vazut in acest turneu multa inflacarare, mult efort si un final pe masura.
    Vom reveni in acest an cu inca 2-3 turnee cu premii importante la Baia Mare. Poate chiar de nivel A !
    Speram sa facem din Baia Mare un centru important al turneelor din Romania.

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Daca scriam.....totH...era evident!
    A fost singura competitie unde am invins noi, organizatorii....la mare lupta si cu epuizarea tuturor rezervelor de...."energie" !
    Felicitari Shuni, bravo ardeleni, sunteti sportivi si oameni minunati, abia astept sa va revad pe toti la Baia Mare!

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Celelalte doua clasamente sunt atat de disputate incat la ora 14.00 mi se terminase palinca si la 16.00 vinul...tot!

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Multumesc mult de tot Harciule pentru ajutor!!!
    Baga niste poze sa vada toata tara!

    Lasă un comentariu:


  • harciu
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Nu ati gresit. Iata ordinea primilor 8 concurenti, restul clasamentului maine :
    1. Toth Laszlo
    2. Nascu Serban
    3. Nistor Dorel
    4. Baiu Costel
    5-8
    Iusan Mircea
    Rusu Stefan
    Roman Bogdan
    Florescu Eleodor
    Multumim din suflet tuturor participantilor si asteptam impresii si concluzii !

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    incep sferturile :
    FLORESCU,NISTOR,TOTH,ROMAN BOGDAN,NASCU, RUSU CALIN,DEJOO
    SUCCES !!!

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Trebuie sa fie tare palinca aia, ca vad ca nordistii au mutit de tot
    Va rugam frumos, nu ne mai tineti in suspens, vrem si noi sa stim cine a cistigat la ,,vinul de...masa '', ca la tenis cred ca-si dau cu paletele' n cap , dupa atita palinca

    Lasă un comentariu:


  • Iulian71
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    De la Brașov tinem pumnii baietilor din Baia Mare! Sa aveti o competitie reusita atat la tenis cat si la palinca si vin de Cicarlau ! Asteptam la sfarsitul zilei trei clasamente respectiv pentru fiecare competitie !

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Ultimul inscris: din Satu Mare, Palencsar Nicolae

    Lasă un comentariu:


  • Flam
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    Mai exista un singur loc, dupa care deschidem lista de asteptare. In cazul in care se va retrage cineva, se va intra in concurs in ordinea inscrierii pe lista de asteptare.

    Lasă un comentariu:


  • grecu gheorghe
    a răspuns
    Re: TURNEU B BAIA MARE 20 MARTIE 2010

    grecu gheorghe-bistrita

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X