Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

      Postat în original de profesorul
      in primul rind felicitari celor doi castigatori de la open si amatur!!!!!
      am fost si eu in sala si daca domnul NICOVALA nul provoca tot timpu pe ROMAN, acesta nu avea nimic de comentat........in primul rind nu la injurat nici un moment . A fost doar un raspuns , e drept un pic mai la misto, dar cind esti injectat tot timpu , e normal sa rabufnesti.Daca tacea din gura si nu atita tot timpu pe PUIU nu cred ca Roman lar fii bagat macar in seama pe domnul NICOVALA....Asta e cind cauti cu luminarea ti se da.
      Acest domn Nicovala cind a cistigat la BRASOV semifinala jucata cu ROMAN la sfirsit ia spus sarcastic HAI SERVUS!!!!
      Deci unde e fair play-ul????
      La fel putea si ROMAN SAI SPUNA ACUM ,DAR FIIND UN ADEVARAT SPORTIV A STIUT SA TACA.
      Faptul ca loveste tarcurile cu piciorul nu cred cai un motiv sa nu mai fie primit la concursuri!!!!
      Pe aceasta cale isi cere scuze de la organizatori.
      Domnul nicovala nu stie sa piarda!!!!!
      Cand iti pui drept nickname "profesorul" trebuie sa fii mai atent cum scrii
      Andro Rasanter 48
      Butterfly Timo ALC
      Andro Rasanter 48​

      Comentariu


      • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

        Daca punea si ghilimelele nu era nici o problema
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

          Voi chiar nu gresiti niciodata?????????
          Chiar sinteti perfecti?
          Eu am circumstante, deoarece sint la inceput!
          Parerea mea e ca cine a trebuit sa inteleaga , a inteles!
          Oricum , mersi pt atentionari.

          Comentariu


          • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

            Badagresimsinoinusintemperfectidarnudespreastaerav orbaaici.Credcasentelegenuiasa?
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

              Postat în original de FlorinBN
              Badagresimsinoinusintemperfectidarnudespreastaerav orbaaici.Credcasentelegenuiasa?
              Cu siguranta ai clarificat lucrurile
              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

              Comentariu


              • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

                Postat în original de vlad ciocolata
                salutari,
                se poate participa la ambele competitii, open si amatur? daca da, taxa e tot 15 lei sau dublu?
                multumesc
                pai si tu daca vei fugi de la o masa la alta intre open si amatori mai poti dupa aceea sa joci cu persson?

                Comentariu


                • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

                  Postat în original de acidutzu
                  Postat în original de profesorul
                  in primul rind felicitari celor doi castigatori de la open si amatur!!!!!
                  am fost si eu in sala si daca domnul NICOVALA nul provoca tot timpu pe ROMAN, acesta nu avea nimic de comentat........in primul rind nu la injurat nici un moment . A fost doar un raspuns , e drept un pic mai la misto, dar cind esti injectat tot timpu , e normal sa rabufnesti.Daca tacea din gura si nu atita tot timpu pe PUIU nu cred ca Roman lar fii bagat macar in seama pe domnul NICOVALA....Asta e cind cauti cu luminarea ti se da.
                  Acest domn Nicovala cind a cistigat la BRASOV semifinala jucata cu ROMAN la sfirsit ia spus sarcastic HAI SERVUS!!!!
                  Deci unde e fair play-ul????
                  La fel putea si ROMAN SAI SPUNA ACUM ,DAR FIIND UN ADEVARAT SPORTIV A STIUT SA TACA.
                  Faptul ca loveste tarcurile cu piciorul nu cred cai un motiv sa nu mai fie primit la concursuri!!!!
                  Pe aceasta cale isi cere scuze de la organizatori.
                  Domnul nicovala nu stie sa piarda!!!!!
                  Cand iti pui drept nickname "profesorul" trebuie sa fii mai atent cum scrii
                  cand iti pui un nickname inseamna ca nu prea vrei sa stie lumea cine esti....prin urmare probabil domnul care are nickname ''profesorul'' nu este de meserie profesor, asa ca nu e chiar obligat sa scrie corect....va rog nu-l mai luati asa tare

                  Comentariu


                  • Re: Turneu Open+Amatori - Bistrița - 19 mai

                    si a propos domnule ''profesor'', daca cineva loveste un singur tarc cu un singur picior, fie el si ian owe wallner (presupun ca am scris gresit, imi cer scuze), altcineva care organizeaza o alta competitie poate sa nu-i accepte participarea. iar daca toti organizatorii incepand din acel moment hotarasc sa nu-l mai accepte pe acest om rezulta ca intr-adevar a fost exclus din toate competitiile. bineinteles ca e posibil sa nu fie stipulat in nici un regulament ca TREBUIE sa fie exclus, dar oricare organizator care alege sa il accepte isi asuma riscul de a-i fi distruse tarcurile cu picioarele si de a fi sever criticat de ceilalti eventuali participanti care eventual pot fi profund deranjati de eventuala lipsa de fair-play a celui in cauza sau chiar de eventualul stress la care pot fi supusi daca cumva pur si simplu nu le place zgomotul facut de tarcurile lovite cu piciorul sau pur si simplu la un moment dat se tem pentru integritatea lor fizica, tulburarile de comportament fiind imprevizibile mai ales in conditii de competitie. in plus, se pot isca eventuale discutii cum este si asta, dar nu numai pe forum, ci si in timpul competitiilor in sine, discutii care eventual se pot intinde la nesfarsit si pot impiedica buna desfasurare.
                    va rog sa va amintiti drama fotbalistului DOBRIN, cel mai mare fotbalist roman care nu a jucat nici un minut la cea mai mare competitie fotbalistica(alti fotbalisti mai mari ca el au jucat-adica HAGI) si mai ales sa va amintiti din ce cauza nu a jucat-pentru ca era putin neserios in viata extrasportiva si chiar ii placea ''sa traga la masea''-desi pe teren nu a ''calcat pe bec'' niciodata. cu atat mai mult este grav cand cineva are abateri nesportive chiar in timpul competitiei. fac comparatia cu dobrin tocmai ca sa luati in considerare ca nu contest valoarea si meritul sportiv al jucatorului despre care vorbim
                    cine vrea sa ma judece ca nu ma supar

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X