Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

    TURNEU A+ Cupa Transilvania
    LOCALITATEA: Miercurea-Ciuc,Harghita
    DATA: 29 Mai 2010
    ORA: 09.00
    SALA: Sala de Sport a Scolii Gen. Jozsef Attila(sala tip sovata)
    ADRESA+INDICATII ACCES: Aleea Avantului, langa Sc. Gen. Ady Endre(partea de sus al orasului)
    TIP MESE: Butterfly Rolloway (+4 Ella)
    NR. MESE: 16-20
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana se termina
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: nelimitat
    TAXA PARTICIPARE: 35 ron(din care 5 Ron cotizatie AmaTur)
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe , medalii,tricouri, diplome.
    SISTEMUL DE JOC: Sistemul clasic, cu grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu, (seturi 3 din 5).
    Paralel vom organiza si turneu pt copii sub 14 ani pe 2-3 mese.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: forum, telefonic, pana vineri(28 mai.) ora 21,00
    ORGANIZATORI: Pal Zoltan tel:0752-505353, Lakatos Zsolt tel: 0745-313446
    SE VA ORGANIZA UN SINGUR TURNEU.
    Vom asigura sandvici,pizza, apa minerala,kurtos...
    Posibilitati de cazare: va rog sa va uitati pe siteuri...
    Hunguest Hotel Fenyo***: Tel.:0266311493
    Link
    Merkur Hotel:0266316829
    Hotel Merkur
    Pensiunea Korona: 0266310933
    Pensiunea KORONA Panzió
    Pensiunea Eden:0744894386
    25 eur/camera/noapte
    Alte oferte:
    Link ... d=17&tkat=
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  • #2
    Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

    Clasament:
    1.Gorgenyi Levente - Odorheiu Secuiesc
    2.Radu Costica - Galati
    3 - 4
    Nistor Dorel - Bistrita
    Cozma Catalin - Falticeni
    5 - 8
    Rusu Stefan - Cluj Napoca
    Farkas Gabor - Tg.Mures
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Iusan Mircea - Cluj Napoca
    9 - 16
    Marton Zoltan - Odorheiu Sec.
    Bauer Lajos - Tg.Mures
    Szasz Erno - Sf.Gheorghe
    Jobb Levente - Odorheiu Sec.
    Trifu Bogdan - Bucuresti
    Motoroi Constantin - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    17 - 32
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Gergely Anton - Oradea
    Roman Bogdan - Arad
    Petho Mihaly Jr. - Racosu de Sus
    Puiu Mihai - Cluj Napoca
    Florescu Eleodor - Deva
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Ditu Daniel - Onesti
    Leorda Rares - Reghin
    Moldovan Ioan - Cluj Napoca
    Andrei Dan - Piatra Neamt
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Apian Florin - Bistrita
    33 - 48 - loc 3 gr.sup.
    Aron Darie - Sibiu
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Tic Ioan - Oradea
    Tecuschi Dan - Brasov
    Pui Daniel - Miercurea Ciuc
    Bocaniala Norocel - Galati
    Marandici Adrian - Brasov
    Antal Denes - Racos
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Antohi Horea - Bistrita
    Filip Dan - Comanesti
    Ureche Ioan - Botosani
    Laszlo Zsolt - Miercurea Ciuc
    Vita Istvan - Reghin
    Cocean Valer - Baraolt
    Forgacs Balint Csanad - Odorheiu Sec.
    49 64 - loc 4 gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Barbu Mircea - Mangalia
    Toncean Mircea - Reghin
    Ionita Valentin - Galati
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Iordachi Adrian - Adjud
    Motisan Dragos - Mangalia
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Nascu Horea - Cluj Napoca
    Ion Marius - Braila
    Nistor Florin - Comanesti
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Teris Valeriu - Comanesti
    Palaghita Remus - Onesti
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    65 - 67 - 4v gr.inf.
    Martz Sebastian - Comanesti
    Tamas Jeno - Miercurea Ciuc
    Bende Robert - Gheorgheni
    68 - 73 - 3v gr.inf.
    Sucuri Erdin - Mangalia
    Popa Mircea - Brasov
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Balauca Corneliu - Botosani
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Sover Levente - Miercurea Ciuc
    74 - 89 - 2v gr.inf.
    Vlase Dorin - Adjud
    Stolearenco Igor - Galati
    Silviu Nicolae - Bucuresti
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Suta Valentin - Curtea de Arges
    Zidaru Razvan - Sibiu
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Ghise Sorin - Sibiu
    Buhlea George - Galati
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    Stan Daniel - Piatra Neamt
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Meszar Razvan - Arad
    Marian Calin - Reghin
    Karda Ervin - Miercurea Ciuc
    90 - 108 - 1v gr.inf.
    Kantor Imre-Zoltan - Reghin
    Chiurtu Viorel - Mangalia
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Tarau Vasile - Brasov
    Chiriac Felician - Mangalia
    Ene Dragos - Ploiesti
    Ghiurea Viorel - Piatra Neamt
    Cazanel Gheorghita - Comanesti
    Minzat Mircea - Saliste
    Tira Viorel - Bistrita
    Olah Oliver - Sf.Gheorghe
    Rusu Radu - Falticeni
    Tamas Hunor - Miercurea Ciuc
    Pirvu Cornel - Comanesti
    Sandy Balint - Miercurea Ciuc
    Szakacs Attila - Miercurea Ciuc
    Szanto Akos - Miercurea Ciuc
    Tamarjan Eduard - Miercurea Ciuc
    Medeleanu Radu - Mangalia
    109 - 120 - 0v gr.inf.
    Biro Istvan - Reghin
    Marian Florin - Reghin
    Saplacan Sorin - Reghin
    Csaba Zedler - Agnita
    Pal Akos - Miercurea Ciuc
    Gergely Arpad - Miercurea Ciuc
    Bogacs Ervin - Miercurea Ciuc
    Novak Csaba - Miercurea Ciuc
    Fazakas David - Miercurea Ciuc
    Simon Norbert - Miercurea Ciuc
    Szakacs Peter - Miercurea Ciuc
    Tamarjan Robert - Miercurea Ciuc
    In afara concursului:
    Rusu Cristian - Bucuresti
    Vasile Mircea - Brasov
    Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

      1 Adjud Vlase Dorin 104
      2 Adjud Iordachi Adrian 96
      3 Agnita Csaba Zedler
      4 Arad Roman Bogdan 249
      5 Arad Meszar Razvan 914
      6 Bistrita Nistor Dorel 3
      7 Bistrita Apian Florin 24
      8 Bistrita Antohi Horea 123
      9 Bistrita Scurtu Nicolae 171
      10 Braila Ion Marius 156
      11 Bistrita Tira Viorel 339
      12 Brasov Vasile Mircea 25
      13 Brasov Marandici Adrian 71
      14 Brasov Pitac Ovidiu 89
      15 Brasov Popa Mircea 129
      16 Brasov Voicu Corneliu 160
      17 Brasov Tarau Vasile 164
      18 Brasov Mitrofan Petricel 305
      19 Brasov Olteanu Mihai 380
      20 Brasov Lacusta Victor 627
      21 Brasov Maerusan Lucian 870
      22 Bucuresti Trifu Bogdan 6
      23 Bucuresti Bodeanu Mihai 11
      24 Bucuresti Motoroi Constantin 19
      25 Bucuresti Bodeanu Dan 78
      26 Bucuresti Dinu Gheorghe 84
      27 Bucuresti Silviu Nicolae 149
      28 Cluj Napoca Puiu Mihai 223
      29 Cluj Napoca Nascu Serban 10
      30 Cluj Napoca Nascu Horea 145
      31 Cluj Napoca Toth Laszlo 7
      32 Comanesti Martz Sebastian 112
      33 Comanesti Bulubasa Nicusor 139
      34 Comanesti Rosu Gabriel 140
      35 Comanesti Filip Dan 142
      36 Comanesti Nistor Florin 197
      37 Comanesti Cazanel Gheorghita 212
      38 Comanesti Teris Valeriu 222
      39 Comanesti Pirvu Cornel nou
      40 Curtea de Arges Suta Valentin 153
      41 Deva Florescu Eleodor 12
      42 Dej Moldovan Doru 824
      43 Dej Pop Danut 915
      44 Falticeni Rusu Radu 573
      45 Falticeni Bujoreanu Nicolae 230
      46 Falticeni Cozma Catalin 15
      47 Focsani Corcoz Costin 16
      48 Galati Radu Costica 13
      49 Galati Bocaniala Norocel 61
      50 Galati Buhlea George 405
      51 Galati Ionita Valentin 83
      52 Galati Stolearenco Igor 124
      53 Gheorghieni Keresztes Zoltan nou
      54 Gheorghieni Bende Robert nou
      55 Mangalia Barbu Mircea 49
      56 Mangalia Sucuri Erdin 98
      57 Mangalia Motisan Dragos 113
      58 Mangalia Chiurtu Viorel 151
      59 Mangalia Medeleanu Stefan 162
      60 Mangalia Chiriac Felician 168
      61 Miercurea Ciuc Lakatos Zsolt 48
      62 Miercurea Ciuc Pui Daniel 56
      63 Miercurea Ciuc Erdos Ferenc 67
      64 Miercurea Ciuc Pal Zoltan 68
      65 Miercurea Ciuc Tamas Jeno 174
      66 Miercurea Ciuc Szakali Csaba 180
      67 Miercurea Ciuc Incze Levente 189
      68 Miercurea Ciuc Biro Attila 200
      69 Miercurea Ciuc Dombi Tihamer 291
      70 Miercurea Ciuc Imecs Attila 801
      71 Miercurea Ciuc Karda Ervin 1085
      72 Miercurea Ciuc Pal Akos 1562
      73 Miercurea Ciuc Gergely Arpad 1808
      74 Miercurea Ciuc Sandy Balint nou
      75 Miercurea Ciuc Simon Norbert nou
      76 Miercurea Ciuc Szanto Akos nou
      77 Miercurea Ciuc Fazakas David nou
      78 Miercurea Ciuc Virag Vargyas Tihamer nou
      79 Miercurea Ciuc Szakacs Attila nou
      80 Miercurea Ciuc Szakacs Peter nou
      81 Miercurea Ciuc Tamarjan Eduard nou
      82 Miercurea Ciuc Tamarjan Robert nou
      83 Miercurea Ciuc Basa Tamas Laszlo nou
      84 Miercurea Ciuc Szabo Tamas 821
      85 Miercurea Ciuc Sass Imre 906
      86 Miercurea Ciuc Sover Levente nou
      87 Miercurea Ciuc Farkas Lorant 422
      88 Odorheiu Sec. Gorgenyi Levente 438
      89 Onesti Ditu Daniel 310
      90 Onesti Palaghita Remus 413
      91 Oradea Gergely Anton 27
      92 Oradea Tic Ioan 50
      93 Ploiesti Ene Dragos 177
      94 Piatra Neamt Andrei Dan 76
      95 Piatra Neamt Ghiurea Viorel 185
      96 Piatra Neamt Stan Daniel 673
      97 Racosu de Sus Antal Denes 85
      98 Reghin Toncean Mircea 62
      99 Reghin Kantor Imre-Zoltan 106
      100 Reghin Marian Calin 918
      101 Reghin Marian Florin 984
      102 Reghin Saplacan Sorin 987
      103 Reghin Biro Istvan 536
      104 Reghin Vita Istvan 362
      105 Reghin Leorda Rares 18
      106 Saliste Minzat Mircea 224
      107 Sibiu Daneliuc Gabi 26
      108 Sibiu Zidaru Razvan 186
      109 Sibiu Aron Darie 33
      110 Sibiu Ghise Sorin 316
      111 Sibiu Govoreanu Florin 43
      112 Sighisoara Tipser Gabriel 150
      113 Targoviste Lazaroiu Adrian 111
      114 Targoviste Cernoiu Cristian 146
      115 Targoviste Dumitra David 670
      116 Tg.Mures Farkas Gabor 5
      117 Tg.Mures Bauer Lajos 22
      118 Vatra Dornei Ciobanu Gabriel 23
      Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
      Backhand> Yasaka Raksa 9
      Forehand> Yasaka Raksa 7

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

        Ma bucur nespus de mult sa vad ca incet , incet taxa de participare o ia la deal. De la Sibiu deocamdata se inscrie subsemnatul Daneliuc Gabi

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

          Taxa de inscriere a fost propusa de catre conducatorii AmaTur...
          Cei care vor sa cumpere materiale de tenis de masa, va informez ca o sa avem stand cu Butterfly,Andro si DHS...
          Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
          Backhand> Yasaka Raksa 9
          Forehand> Yasaka Raksa 7

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

            se inscrie Dinu Gheorghe(Gigi Spin)-Bucuresti
            Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
            Backhand> Yasaka Raksa 9
            Forehand> Yasaka Raksa 7

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

              Miercurea-Ciuc:
              Pal Zoltan
              Erdos Ferenc
              Lakatos Zsolt
              Pui Daniel
              Incze Levente
              Karda Ervin
              Tamas Jeno
              Biro Attila
              Pal Akos
              Szakali Csaba
              Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
              Backhand> Yasaka Raksa 9
              Forehand> Yasaka Raksa 7

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                Copii:
                Sandy Balint
                Simon Norbert
                Szanto Akos
                Gergely Arpad
                Bajko Aron
                Fazakas David
                Daniel Toro Balazs
                Virag Vargyas Tihamer
                Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                Backhand> Yasaka Raksa 9
                Forehand> Yasaka Raksa 7

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                  BRASOV:
                  VOICU CORNELIU
                  MAIERUSAN LUCIAN
                  OLTEANU MIHAI
                  LACUSTA VICTOR

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                    de la arad: roman bogdan
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                      meszar razvan de la Arad

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                        TG-MURES-FARKAS GABOR
                        blade:timo boll tamca 5000
                        fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                        bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                          din Sibiu se inscrie
                          Ghise Sorin

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                            din cluj-napoca toth laszlo

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEU A+ MIERCUREA-CIUC 29 MAI 2010 CUPA TRANSILVANIA

                              DIN TARGOVISTE.Cernoiu Cristian,
                              Lazaroiu Adrian.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X