Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 10.07.2010 - Open + Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • allecsut
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Din Poiana Tapului : Totpal Marius si din Azuga : Dima Victor si Grama Mihai .

    Lasă un comentariu:


  • Horia M.
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    BRASOV- HORIA MARAGHELIS

    Lasă un comentariu:


  • vrg
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de mandrubogdan
    Postat în original de cristiann
    vesnic exista cineva care sa fie contra opiniei unuia care isi doreste sa participe la un turneu unde sa joace doar cu cei de nivelul sau, turneu care este predestinat celor amatori de fapt. Probabil cei care participa la OPEN si nu au pe cine sa bata. Pacat
    N-am pe cine sa bat la open??mai intereseaza-te...in primu rand nu e ca si cum as cauta sa joc cu amatorii(nu ca la reghin nu m-as fi plictisit si deabia astept primu turneu open).Eu ma refeream la faptul ca am fost in martie la Brașov si am vazut cam ce pot si ei pe acolo(plus ca povesteam cu Jax zilnic si imi spunea cum decurgea totul).
    Asa ca inainte sa comentati inutil si culmea,pe langa ca cititi aiurea mai folositi si "ironia"
    Noapte buna va urez si parteneri de antrenament valorosi.
    ce curajos ai devenit mandrule !!!

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de mandrubogdan
    Postat în original de Jax
    Postat în original de cata_60
    Locatia arata foarte bine.Incercati sa mai faceti rost de cateva mese pentru a permite unui numar cat mai mare de jucatori sa participe ,este pacat sa nu folositi integral spatiul de joc care pare foarte generos
    Nu avem de unde sa mai facem rost de mese domnu Cozma.............. chiar nu avem de unde
    Am auzit eu ca aveti o masa Ella pe acolo
    Daca vrei vin eu Jax sa te ajut s-o cari la sala
    nu mersi

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan Mandru
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de Jax
    Postat în original de cata_60
    Locatia arata foarte bine.Incercati sa mai faceti rost de cateva mese pentru a permite unui numar cat mai mare de jucatori sa participe ,este pacat sa nu folositi integral spatiul de joc care pare foarte generos
    Nu avem de unde sa mai facem rost de mese domnu Cozma.............. chiar nu avem de unde
    Am auzit eu ca aveti o masa Ella pe acolo
    Daca vrei vin eu Jax sa te ajut s-o cari la sala

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de cata_60
    Locatia arata foarte bine.Incercati sa mai faceti rost de cateva mese pentru a permite unui numar cat mai mare de jucatori sa participe ,este pacat sa nu folositi integral spatiul de joc care pare foarte generos
    Nu avem de unde sa mai facem rost de mese domnu Cozma.............. chiar nu avem de unde

    Lasă un comentariu:


  • cata_60
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Locatia arata foarte bine.Incercati sa mai faceti rost de cateva mese pentru a permite unui numar cat mai mare de jucatori sa participe ,este pacat sa nu folositi integral spatiul de joc care pare foarte generos

    Lasă un comentariu:


  • kux
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Este pentru prima data cand turneul de la Brașov este gazduit de SALA SPORTURILOR, aflata langa Gara CFR. Locatia asigura conditii de joc foarte bune asa cum se poate vedea din imaginile atasate.

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de Jax
    Postat în original de mateidumitru
    Vasile, draga Vasile... daca vrei sa fie multi participanti, iti dau o idee : organizeaza separat OPEN-ul de AMATORI.
    PAPAPAPA
    Nea' Titi avem sala la dispozitie pana la ora 22:00 si mai mult ca sigur nu am termina daca as face Open si Amatori
    Am inteles Vasile. Voi, cei care organizati turneul, stiti cel mai bine ce posibilitati de organizare aveti si, in consecinta, sunteti nevoiti sa faceti ce puteti, nu ce vreti.
    Este o dorinta a mea sa joc in turnee de amatori, deoarece nu-mi place sa-i plictisesc cu jocul meu pe cei care stiu tenis. Dar, unde nu se poate, nu-i nici o problema, mai ales ca nu toata lumea impartaseste parerea mea si e bine sa contam pe parerea majoritatii.
    Va doresc un turneu reusit.

    Lasă un comentariu:


  • Alex.C
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    poate vin si eu la brasov...

    Lasă un comentariu:


  • FARKAS GABOR
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    TG-MURES:FARKAS GABOR

    Lasă un comentariu:


  • ciprian constantinovici
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    No daca asa sta treaba ma bag si eu
    Suceava - Constantinovici Ciprian

    Lasă un comentariu:


  • Vali Suta
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    [quote=Dragomir Paul]
    Postat în original de "Vali Suta":29w3juv6
    din Curtea de Argeș;
    Vali Suta
    Vali daca vii de vineri seara poti ramine la Predeal ...am in dotare un bordei chiar pe linga pirtia de schi...12 locuri ...
    Suride ?!!!
    Basca faptul ca ne putem aduna acolo mai multi si am avea doar 20 km a doua zi de parcurs...ne suparam si dormim si simbata seara acolo....
    Un gratar exista...leagan...beciul e plin ... [/quote:29w3juv6]
    Adjudecat !
    Leaganul este rezervat numai mie si..inca unei persoane

    Lasă un comentariu:


  • dr.Toma
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Vali, nu pot sa te las singur printre munti
    Toma Iulian, Brăila

    Lasă un comentariu:


  • Vali Suta
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Este discutabila programarea jocului la ore diferite open-amatur...
    Ce nu inteleg,este ca nimeni nu este obligat sa participe la un turneu care nu-i convine ca si organizare,s-a mai discutat acest aspect de multe ori pe forum.Lasa-ti organizatorul sa-si desfasoare cum doreste turneul si abia dupa se pot trage concluzii !
    ca sa revin la topicul principal referitor la inscrieri:
    din Curtea de Argeș;
    Vali Suta

    Lasă un comentariu:


  • florin toma
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de Jax
    Postat în original de mateidumitru
    Vasile, draga Vasile... daca vrei sa fie multi participanti, iti dau o idee : organizeaza separat OPEN-ul de AMATORI.
    PAPAPAPA
    Nea' Titi avem sala la dispozitie pana la ora 22:00 si mai mult ca sigur nu am termina daca as face Open si Amatori
    Si in plus de aceasta idee, daca incerci sa-i organizezi si la ore diferite, sigur vei avea mai multi participanti multumiti. Nu de alta, dar aveti destule locuri frumoase ce trebuiesc vizitate, si daca ai la dispozitie 3-4 ore cit se joaca grupele inferioare la cealalta categorie, poti sa faci si o baie la Paradisul Acvatic. Altfel stai in sala de dimineata pina seara, si joci cite un meci la 2 ore.....

    Lasă un comentariu:


  • cata_60
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Daca vrei sa termini pana la orele 22 00 cred ca ar fi bine sa studiezi posibilitatea amplasarii a inca catorva mese (2,3,4).Intr-o sala "Nastase" ,chiar de aia mica,pot fi amplasate 14.Ar usura munca voastra si treaba ar merge mai rapid,indiferent ce formula de desfasurare folositi

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de mandrubogdan
    Postat în original de cristiann
    vesnic exista cineva care sa fie contra opiniei unuia care isi doreste sa participe la un turneu unde sa joace doar cu cei de nivelul sau, turneu care este predestinat celor amatori de fapt. Probabil cei care participa la OPEN si nu au pe cine sa bata. Pacat
    N-am pe cine sa bat la open??mai intereseaza-te...in primu rand nu e ca si cum as cauta sa joc cu amatorii(nu ca la reghin nu m-as fi plictisit si deabia astept primu turneu open).Eu ma refeream la faptul ca am fost in martie la Brașov si am vazut cam ce pot si ei pe acolo(plus ca povesteam cu Jax zilnic si imi spunea cum decurgea totul).
    Asa ca inainte sa comentati inutil si culmea,pe langa ca cititi aiurea mai folositi si "ironia"
    Noapte buna va urez si parteneri de antrenament valorosi.
    Asta cam asa e............ Bogdan a crescut mult in ultimul timp jucand cu adversari mult mai buni decat el si pe buna dreptate, nu prea cred ca mai are ce face la amatori, iar la open a avut ceva turnee in care a facut o figura frumoasa
    Mersi pentru sustinere amice

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de George Buhlea
    Felicitari organizatorilor pentru ideea cu un singur turneu. Nu se pierde mai mult timp (vezi Mircure Ciuc) decat cu doua turnee. Evident, asta este parerea mea. Daca sunt acasa vin cu cea mai mare placere.
    Si noi va asteptam tot cu placere

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan Mandru
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de cristiann
    vesnic exista cineva care sa fie contra opiniei unuia care isi doreste sa participe la un turneu unde sa joace doar cu cei de nivelul sau, turneu care este predestinat celor amatori de fapt. Probabil cei care participa la OPEN si nu au pe cine sa bata. Pacat
    N-am pe cine sa bat la open??mai intereseaza-te...in primu rand nu e ca si cum as cauta sa joc cu amatorii(nu ca la reghin nu m-as fi plictisit si deabia astept primu turneu open).Eu ma refeream la faptul ca am fost in martie la Brașov si am vazut cam ce pot si ei pe acolo(plus ca povesteam cu Jax zilnic si imi spunea cum decurgea totul).
    Asa ca inainte sa comentati inutil si culmea,pe langa ca cititi aiurea mai folositi si "ironia"
    Noapte buna va urez si parteneri de antrenament valorosi.

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de lus76
    ideea este ca la un singur turneu ,bati sute de km,cheltuiesti o gramada de bani ,cazi intr-o grupa cu 3 jucatori in primii 70,iar dupa 3 ore pleci acasa.nici macar nu apuci sa respiri,nici macar nu apuci sa inveti ceva de la respectivii,nici macar nu joci tenis pt ca sunt unii mult mai buni ca tine care se distreaza cu tine.Nici macar nu apuci sa gusti din acest sport minunat ca bagajele sunt si facute.Asa de bine de rau la AMATOR dai peste cei mai de teapa ta.la urma urmei cam de asta exista Amator,pt noi astia mai mici.Jucatorii adevarati sa-si masoare fortele mai intre ei,noi astia mai micii lasati-ne cu stangaciile noaste.parerea mea .multumesc
    D-le Onelus, ideea e ca la un turneu nu vii ca sa inveti tenis de masă, vii pentru a capata putina experienta. Din experienta mea stiu ca la un turneu se merge pentru a juca cu adversari cat mai buni( cu toate ca exista riscul ca unii sa fie cu mult peste mine sa imi iau o bataie zdravana), dar cu toate acestea cand ajung acasa...... a-2a zi as merge la sala si m-as antrena ca sa ma pot bate de la egal la egal si cu cei buni.Si inca ceva: tot timpul cand am fost la turnee am fost din placerea de a schimba o vorba si o minge cu prietenii pe care mi i-am facut de-a lungul timpului. Este alegerea dumneavoastra daca participati sau nu la acest turneu.Parerea mea

    Lasă un comentariu:


  • Vasile Mircea
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de mateidumitru
    Vasile, draga Vasile... daca vrei sa fie multi participanti, iti dau o idee : organizeaza separat OPEN-ul de AMATORI.
    PAPAPAPA
    Nea' Titi avem sala la dispozitie pana la ora 22:00 si mai mult ca sigur nu am termina daca as face Open si Amatori

    Lasă un comentariu:


  • cristiann
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    vesnic exista cineva care sa fie contra opiniei unuia care isi doreste sa participe la un turneu unde sa joace doar cu cei de nivelul sau, turneu care este predestinat celor amatori de fapt. Probabil cei care participa la OPEN si nu au pe cine sa bata. Pacat

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan Mandru
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    Postat în original de lus76
    ideea este ca la un singur turneu ,bati sute de km,cheltuiesti o gramada de bani ,cazi intr-o grupa cu 3 jucatori in primii 70,iar dupa 3 ore pleci acasa.nici macar nu apuci sa respiri,nici macar nu apuci sa inveti ceva de la respectivii,nici macar nu joci tenis pt ca sunt unii mult mai buni ca tine care se distreaza cu tine.Nici macar nu apuci sa gusti din acest sport minunat ca bagajele sunt si facute.Asa de bine de rau la AMATOR dai peste cei mai de teapa ta.la urma urmei cam de asta exista Amator,pt noi astia mai mici.Jucatorii adevarati sa-si masoare fortele mai intre ei,noi astia mai micii lasati-ne cu stangaciile noaste.parerea mea .multumesc
    Sau nu mergeti la turneu si gata Poate nu au conditii sa organizeze separat si nu s-a scris nici unde ca fiecare turneu trebuie sa fie organizat in acest fel.

    Lasă un comentariu:


  • lus76
    a răspuns
    Re: Turneu A Brașov 10.07.2010

    ideea este ca la un singur turneu ,bati sute de km,cheltuiesti o gramada de bani ,cazi intr-o grupa cu 3 jucatori in primii 70,iar dupa 3 ore pleci acasa.nici macar nu apuci sa respiri,nici macar nu apuci sa inveti ceva de la respectivii,nici macar nu joci tenis pt ca sunt unii mult mai buni ca tine care se distreaza cu tine.Nici macar nu apuci sa gusti din acest sport minunat ca bagajele sunt si facute.Asa de bine de rau la AMATOR dai peste cei mai de teapa ta.la urma urmei cam de asta exista Amator,pt noi astia mai mici.Jucatorii adevarati sa-si masoare fortele mai intre ei,noi astia mai micii lasati-ne cu stangaciile noaste.parerea mea .multumesc

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X