Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B 31 iulie, BAICOI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

    Multumim tuturor celor prezenti si in special domnului Craioveanu care ne-a onorat cu prezenta si cu jocurile frumoase.De asemenea multumim si domnului Dan Bodeanu care ne-a ajutat la buna desfasurare a turneului.Speram ca va-ti simtit bine. Va mai asteptam si altadata.

    Comentariu


    • #77
      Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

      Ne-am simtit foarte bine. Vom reveni ori de cate ori ne veti invita.
      Xiom Strato / Tenergy 05 fx

      Comentariu


      • #78
        Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

        bravo daniel, felicitari tie si la cel putin inca doua persoane, care se mandresc cu tine, cred ... tot respectul

        Comentariu


        • #79
          Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

          Da ne-am simtit foarte bine , organizarea a fost buna si ma bucur ca ati organizat si un turneu de consolare.(un lucru f bun)

          Comentariu


          • #80
            Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

            are cineva ceva poze de la acest concurs ?
            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • #81
              Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

              Domnul Hutanu Alin are o diploma cu locul 1 la turneul de consolare.Cand doreste sa o recupereze il rog sa ma contacteze.O zi buna

              Comentariu


              • #82
                Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                Postat în original de bogdanel
                bravo daniel, felicitari tie si la cel putin inca doua persoane, care se mandresc cu tine, cred ... tot respectul
                Multumim frumos! E cu atat mai magulitor cu cat aprecierile vin de la un Cavaler al mingii de celuloid! Acelasi respect...
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • #83
                  Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                  Mi-au placut multe la acest turneu...
                  V-as povesti despre un nou duel intre Rares Leorda si George Iancu, plin de suspans pana la ultima minge; V-as povesti si despre pustii lui Sorin, care pe zi ce trece sunt tot mai buni? v-as povesti despre doi copii pe care i-am remarcat de ceva vreme si pe care sper sa-i vad campioni.
                  Totusi, cel mai mult m-a impresionat un om. Un caracter deosebit. Un campion. National. La tenis de masă!
                  Ar fi putut sta linistit acasa, Ar fi putut trece in fuga sa vada ce e pe la noi; ar fi putut sa-si aleaga un jucator, doi cu care sa schimbe doar cateva mingi, oricum ca si castigate;
                  Totusi, omul acesta, campionul, a preferat sa vina de dimineata, sa astepte linistit ca orice amator strigarea grupelor, nu s-a mirat ca este pe a treia pozitie in grupa, a jucat cu aceeasi placere fiecare meci, atat cu cei din fata sa, cat si cu cei din coada listei. La doua trei puncte se oprea, mai da cate un sfat partenerului, il invata cate o miscare, o lovitura, ii explica cum vine mingea din loviturile sale si cum trebuie returnata!
                  Intreaga zi , de la 9 dimineata pana la 10 seara, si la tenis si la berea si micii de dupa turneu, a fost colegul nostru de tenis si de discutie, o persoana placuta,discreta si modesta.
                  Ca organizator, nu am simtit nici un moment ca printre noi, amatorii, se afla un campion, o vedeta fara ifose, care isi asteapta linistit randul la masa. Ca participant, mi-as fi dorit sa nimerim in aceeasi grupa, pentru ca jocul cu el nu e o corvoada, asa cum cred multi, ci o placere.
                  De aceea, tin sa-i multumesc public lui Mihai Craioveanu pentru prezenta si pentru prestatie si sa-l rog sa vina printre noi ori de cate ori are timp si placere, pentru ca AmaTuRul fara profesionisti ca Mihai ar fi ca o scoala fara profesori.
                  Va multumim, domnule profesor!

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                    Postat în original de bogdanel
                    bravo daniel, felicitari tie si la cel putin inca doua persoane, care se mandresc cu tine, cred ... tot respectul
                    Sincere felicitari si din partea mea!!!
                    Impresionant cum un pusti de 14-15 ani poate avea un psihic atat de puternic!Modest,serios,ascultator si luptator pana la ultimul punct!
                    A reusit sa intoarca de 2 ori scorul in meciul din semifinala desi presiunea era enorma iar adversarul un viitor jucator profesionist
                    0-2 la seturi si 0-4 la puncte (11-4 in final) si
                    1-2 la seturi si 9-10 la puncte!
                    11-1 setul 5 !
                    Felicitari lui Sorin si d-lui Ciopaca pentru modul in care se implica in cresterea acestor pusti!
                    ps.ne vedem la baraj

                    Comentariu


                    • #85
                      Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                      Felicitari si din partea partea mea Daniele, da-le bataie viitorilor divizionari ( glumes Rares ). Felicitari d-lui Ciopaca si lui Sorin Botarca pentru implicarea asupra acestui tanar talentat
                      Butterfly Matsushita Power Defence
                      FH:Yasaka Rakza Soft
                      BH:Hallmark Phoenix Ox

                      Comentariu


                      • #86
                        Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                        Va multumim tuturor! Sper ca Daniel, Marius si ceilalti copii sa ne confirme asteptarile si peste cativa ani sa joace in Superliga!
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • #87
                          Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                          Postat în original de sorin167
                          Va multumim tuturor! Sper ca Daniel, Marius si ceilalti copii sa ne confirme asteptarile si peste cativa ani sa joace in Superliga!
                          au toate sansele Sorine... mie mi-au iesit plamanii pe nas in meciul cu Daniel... Citez "...parca e din cauciuc! "
                          Lemn: Gergely
                          BH: Dignics 05, 2.1
                          FH: Dignics 05, 2.1

                          Comentariu


                          • #88
                            Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                            Postat în original de zuhardu
                            Postat în original de sorin167
                            Va multumim tuturor! Sper ca Daniel, Marius si ceilalti copii sa ne confirme asteptarile si peste cativa ani sa joace in Superliga!
                            au toate sansele Sorine... mie mi-au iesit plamanii pe nas in meciul cu Daniel... Citez "...parca e din cauciuc! "
                            Butterfly Matsushita Power Defence
                            FH:Yasaka Rakza Soft
                            BH:Hallmark Phoenix Ox

                            Comentariu


                            • #89
                              Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                              Se pare ca cineva si-a pierdut o paleta la concursul de la Baicoi.Pagubasul este rugat sa ma sune la tel.0757671786-Lucian Bozga

                              Comentariu


                              • #90
                                Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                                Postat în original de Dan2
                                Mi-au placut multe la acest turneu...
                                V-as povesti despre un nou duel intre Rares Leorda si George Iancu, plin de suspans pana la ultima minge; V-as povesti si despre pustii lui Sorin, care pe zi ce trece sunt tot mai buni? v-as povesti despre doi copii pe care i-am remarcat de ceva vreme si pe care sper sa-i vad campioni.
                                Totusi, cel mai mult m-a impresionat un om. Un caracter deosebit. Un campion. National. La tenis de masă!
                                Ar fi putut sta linistit acasa, Ar fi putut trece in fuga sa vada ce e pe la noi; ar fi putut sa-si aleaga un jucator, doi cu care sa schimbe doar cateva mingi, oricum ca si castigate;
                                Totusi, omul acesta, campionul, a preferat sa vina de dimineata, sa astepte linistit ca orice amator strigarea grupelor, nu s-a mirat ca este pe a treia pozitie in grupa, a jucat cu aceeasi placere fiecare meci, atat cu cei din fata sa, cat si cu cei din coada listei. La doua trei puncte se oprea, mai da cate un sfat partenerului, il invata cate o miscare, o lovitura, ii explica cum vine mingea din loviturile sale si cum trebuie returnata!
                                Intreaga zi , de la 9 dimineata pana la 10 seara, si la tenis si la berea si micii de dupa turneu, a fost colegul nostru de tenis si de discutie, o persoana placuta,discreta si modesta.
                                Ca organizator, nu am simtit nici un moment ca printre noi, amatorii, se afla un campion, o vedeta fara ifose, care isi asteapta linistit randul la masa. Ca participant, mi-as fi dorit sa nimerim in aceeasi grupa, pentru ca jocul cu el nu e o corvoada, asa cum cred multi, ci o placere.
                                De aceea, tin sa-i multumesc public lui Mihai Craioveanu pentru prezenta si pentru prestatie si sa-l rog sa vina printre noi ori de cate ori are timp si placere, pentru ca AmaTuRul fara profesionisti ca Mihai ar fi ca o scoala fara profesori.
                                Va multumim, domnule profesor!

                                Comentariu


                                • #91
                                  Re: Turneu B 31 iulie, BAICOI

                                  Multumesc frumos pt cele spuse!

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X