Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

    TURNEU A - Copii, Amatori, Open: 18 Septembrie 2010
    LOCALITATEA : Bucuresti
    Concurs pentru categoriile COPII, AMATORI, OPEN
    DATA : 18 septembrie 2010
    ORA : incepind cu ora 09.00 ? categoriile AMATORI (grupe inferioare) si COPII
    ORA : incepind cu ora 13.00 ? categoria AMATORI (grupe superioare) si OPEN
    * La inscriere va rugam sa precizati categoria la care doriti sa participati.
    * La Open vor juca jucatorii din primii 80 in clasament si cei care au coeficient minim 16 la turneele A si jucatorii din campionatul municipal Bucuresti.
    * Daca exista jucatori care nu indeplinesc unul din cele doua criterii dar vor sa joace la Open sint rugati sa precizeze acest lucru la inscriere
    * NR. DE CAPI DE SERIE : conform clasamentului AmaTur la zi

    LOCATIA SALA: TOP TENIS ARENA (http://www.toptenis.ro)
    Cea mai noua sala din Bucuresti, dedicata exclusiv tenisului de masa, construita conform instructiunilor ITTF referitoare la spatiul dedicat fiecarei mese, suprafata de joc, conditiile de iluminare, aer conditionat si amenajare interioara.
    25 de mese de joc Donic World Champion TC (gama de competitie de la Donic), pe o suprafata Gerflor Taraflex Table Tennis, cu iluminare specifica pe fiecare masa, pereti anti-reflex si spatiu de joc de 40mp pentru fiecare masa.
    ADRESA : Splaiul Independen?ei, nr. 319, sector 6, Bucure?ti - in incinta complexului SEMA PARC (Semanatoarea)
    INDICATII DE ACCES : de la Statia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semanatoarea) se merge pe cheiul Dimbovitei spre Grozavesti (Carefour Orhideea) aprox 50m, pina la strada care intra in SEMA PARC cu bariere auto. Se urmaresc panourile indicatoare cu directia. Puncte de reper : service-ul auto Mechanikus, Pagini Aurii.

    PARCAREA in Sema Parc va fi oferita gratuit de catre Top Tenis Arena.La sfarsitul zilei,participantii veniti cu masina vor primi un tichet free acces.
    FACILITATI: Vestiare si Dusuri ultramoderne, Garderoba, Spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, Minibar complet
    TAXA PER JUCATOR: 30 RON (organizatorii vor dona 600 RON catre Amatur pentru achizitionarea de mese)
    TAXA PT COPII: 15 RON

    SISTEMUL DE PREMIERE:

    Pentru toate categoriile :
    Locul 1 : Abonament la sala in valoare de 640 RON (160 puncte)
    Locul 2 : Abonament la sala in valoare de 480 RON (120 puncte)
    Locul 3 : Abonament la sala in valoare de 320 RON (80 puncte)
    Cupe, diplome, medalii
    MASA : In taxa de participare se asigura sandvisuri pentru fiecare jucator si o sticla de apa. Contra cost : cafea, bere, bauturi racoritoare
    MASA : Dimineata la inscriere fiecare jucator va primi sandvisuri si apa minerala din partea organizatorilor,urmand ca pranzul sa se serveasca optional la Restaurantul Cactus, din incinta Sema Parc intre orele 13.00-15.00. Acest restaurant se afla la 2 minute de mers pe jos de sala TOP TENIS ARENA, si preturile pentru o masa completa pentru participantii la turneele TOP TENIS ARENA este de aproximativ 13 RON.
    SISTEMUL DE JOC : Clasic : Grupe inferioare, Grupe superioare si eliminatoriu
    CAZARE : VA rugam sa ne contactati pentru orice detalii referitoare la cazare.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Pe FORUM sau TELEFONIC pana vineri seara (17 septembrie 2010)


    PERSOANE DE CONTACT:

    Rares Leorda - 0740 250 901
    Mircea Vali Gti - 0722 468 288

  • #2
    Re: Cupa TOP TENIS ARENA - Bucuresti 18 septembrie

    TOTAL 190 jucatori
    Open 65 jucatori
    Ciobanu Alex Bucuresti
    Bodeanu Mihai Bucuresti
    Trifu Bogdan Bucuresti
    Radu Costica Galati
    Enciu Alexandru Slobozia
    Florescu Eleodor Deva
    Leorda Rares Reghin
    Motoroi Costi Bucuresti
    Constantinescu Marius Bucuresti
    Dinca Dorinel Calarasi
    Govoreanu Florin Cisnadie
    Fratea Aurel Constanta
    Toma Florin Pitesti
    Panaitescu Stefan Izvoarele
    Lupu Miriam Bucuresti
    Boaca Valentin Bucuresti
    Teodor Cristian Bucuresti
    Ciacarascu Cristian Slobozia
    Botirca Sorin Topoloveni
    Cionoiu Cristian Bucuresti
    Antal Denes Racos
    Parvan Valentin Topoloveni
    Mihaila Aurel Bucuresti
    Mircea Valentin Bucuresti
    Navacioiu Marian Bucuresti
    Uzuneanu Costica Galati
    Rogoz Nicoleta Bucuresti
    Tomica Silviu Bucuresti
    Nicolae Paul Bucuresti
    Dumitru Traian Bucuresti
    Ilie Florian Bucuresti
    Ionita Valentin Galati
    Pui Daniel Miercurea Ciuc
    Bodeanu Dan Bucuresti
    Dragan Daniel Bucuresti
    Panea Ovidiu Bucuresti
    Ciuca Dan Pitesti
    Olaru Costin Filipesti Targ
    Stanciu Silviu Calarasi
    Vlase Dorin Adjud
    Toma Iulian Braila
    Rasnoveanu Daniel Slobozia
    Dascalasu Viorel Bucuresti
    Teodorescu Andu Bucuresti
    Nitu Victor Slobozia
    Micuda Mihai Bucuresti
    Banaru Ioan Andrei Moreni
    Alexandrescu Marius Bucuresti
    Mihailescu Radu Targoviste
    Bratu Bogdan Bucuresti
    Popa Marius Bucuresti
    Bejinariu Alexandra Bucuresti
    Balan Mihai Ploiesti
    Petrov Danut Bucuresti
    Banaru Stefan Moreni
    Georgescu Costin Bucuresti
    Constantin Teodor Bucuresti
    Sobetkii Arcadi Bucuresti
    Chirila Viorel Onesti
    Lazar Razvan Bucuresti
    Rusen Rachev Bulgaria
    Rusen Rachev jr Bulgaria
    Paraschiv Liliana Bucuresti
    Petrov Hristov Bulgaria
    Petrov Dian Bulgaria
    Amatori 102 jucatori
    Pitac Ovidiu Brasov
    Dinu Gheorghe Bucuresti
    Marin Floricel Brasov
    Bozga Lucian Baicoi
    Lazaroiu Adrian Targoviste
    Iordachi Adrian Adjud
    Motisan Dragos Mangalia
    Tutoveanu Razvan Brasov
    Stolearenco Igor Galati
    Popa Mircea Brasov
    Bodin Ion Tecuci
    Bacanu Paulian Brasov
    Doba Vasile Pitesti
    Ene Dragos Ploiesti
    Gorum Adrian Topoloveni
    Silviu Nicolae Bucuresti
    Suta Valentin Curtea de Arges
    Pascu Mugurel Mangalia
    Wischegg Robert Galati
    Pascu Dorin Moreni
    Chiriac Felician Mangalia
    Medeleanu Stefan Mangalia
    Chiurtu Viorel Mangalia
    Staicu Adrian Galati
    Tarau Vasile Brasov
    Tivriu Doru Bucuresti
    Craciunica Gabriel Calarasi
    Rosu Dan Brasov
    Buhlea George Galati
    Barbulescu Bogdan Pitesti
    Vestineanu Ionut Slobozia
    Negria Mihai Bucuresti
    Dutu Constantin Galati
    Botezatu Onelus Galati
    Totpal Marius Busteni
    Dumitra David Targoviste
    Nitu Florin Slobozia
    Nitescu Horia Ploiesti
    Micu Mihai Bucuresti
    Birligea Gabriel Baicoi
    Ceparu Ioan Calarasi
    Munteanu Octavian Tecuci
    Grigore Alex Campina
    Sinescu Eugen Ploiesti
    Nedelea Ionut Galati
    Aftenii Daniel Bucuresti
    Tataranu Ovidiu Calarasi
    Cristovici Viorel Tecuci
    Dima Dragos Bucuresti
    Talpeanu Alexandru Bucuresti
    Constantin Ana Ploiesti
    Marin Alexandru Bucuresti
    Macabinski Robert Bucuresti
    Galiu Mihai Brasov
    Vladoiu Gelu Brasov
    Tudorache Constantin Targoviste
    Marin Mircea Bucuresti
    Mihai Marioara Bucuresti
    Dumitrache Lucian Bucuresti
    Caraman Mihai Bucuresti
    Dutu Marius Valenii de Munte
    Obreja Alexandru Moreni
    Vasilescu Andrei Bucuresti
    Rozescu Valentin Bucuresti
    Dobritoiu Dragos Bucuresti
    Mares Gheorghe Bucuresti
    Cristescu Cristian Bucuresti
    Stoica Andrei Galati
    Crihana Costel Bucuresti
    Clapa Danut Bucuresti
    Cotirta Dragos Florin Bucuresti
    Capitanescu Cristian Bucuresti
    Savin Gabriel Brasov
    Grama Razvan Bucuresti
    Codrean Gabriel Bucuresti
    Niculescu Alin Bucuresti
    Sultan Valentin Craiova
    Milciu Florin Bucuresti
    Simionescu Ion Bucuresti
    Dica Constantin Craiova
    Raducan Bogdan Craiova
    Cretu Marian Craiova
    Iacob lucian Bucuresti
    Munteanu Liviu Calarasi
    Costachescu Doru Bucuresti
    Rusu Cristi Catalin Bucuresti
    Alecu Andrei Bucuresti
    Chirita Viorel Onesti
    Radu Adrian Bucuresti
    Lungu Catalin Ploiesti
    Juravle Mircea Bucuresti
    Milos Giani Alexandria
    Milos Cristian Alexandria
    Chelu Dan Alexandria
    Alexandru Florin Catalin Bucuresti
    Nicolae Alin Bucuresti
    Millo Lucian Bucuresti
    Serb Roert Ploiesti
    Tigau Horia Bucuresti
    Dulgherul Gabriel Bucuresti
    Doras Catalin Bucuresti
    Pascu Paul Tecuci
    Copii 24 jucatori
    Bejenariu Alexandra Bucuresti
    Dascalasu Catalin Bucuresti
    Navacioiu Adrian Bucuresti
    Bozga Razvan Baicoi
    Mihailescu Calin Breaza
    Parvu Mircea Bucuresti
    Alexandru Ioana Bucuresti
    Buse Cristian Bucuresti
    Ioana Gabriel Bucuresti
    Bordea Alexandru Bucuresti
    Ionita Daniel Bucuresti
    Constantin Gabriela Bucuresti
    Voinea Alexandru Bucuresti
    Iana Marian Bucuresti
    Seman Adrian Bucuresti
    Tepelea Ioana Bucuresti
    Costachescu Albert Bucuresti
    Paunescu Oana Andreea Bucuresti
    Teodorescu Andreea Bucuresti
    Bondarlici Ana Maria Bucuresti
    Lungu Ioana Bucuresti
    Stefanica Stefan Bucuresti
    Vlad Ioan Bucuresti
    Valeriu? Bucuresti

    Comentariu


    • #3
      Re: Cupa TOP TENIS ARENA - Bucuresti 18 septembrie

      OPEN
      I Ciobanu Alex-Bucuresti
      II Trifu Bogdan-Bucuresti
      III Florescu Eleodor-Deva
      III Teodor Cristian-Bucuresti
      5-8
      Bodeanu Mihai-Bucuresti
      Iusan Mircea-Cluj
      Atanas Rosenov-Bulgaria
      Rosen Rochev-Bulgaria
      9-16
      Boaca Vali-Bucuresti
      Motoroi Costi-Bucuresti
      Fratea Aurel-Constanta
      Toma Florin-Pitesti
      Rogoz Nicoleta-Bucuresti
      Enciu Alexandru-Slobozia
      Banaru Andrei-Moreni
      Constantinescu Marius-Bucuresti
      17-32
      Cionoiu Cristi-Bucuresti
      Voinea Sorin-Galti
      Parvan Vali-Topoloveni
      Botirca Sorin-Topoloveni
      Panaitescu Stefan-Izvoarele
      Stanciu Silviu-Calarasi
      Olaru Costin-Ploiesti
      Leorda Rares-Reghin
      Govoreanu Florin-Cisnadie
      Mihaila Aurel-Bucuresti
      Dinca Dorinel-Calarasi
      Ciuca Dan-Pitesti
      Pui Daniel-Miercurea Ciuc
      Navacioiu Marian-Bucuresti
      Lupu Miriam-Bucuresti
      Panea Ovidiu-Bucuresti
      33-36 1 victorie in grupa superiaora
      Radu Costica
      Patap Vladimir
      Dascalasu Viorel
      Alexandrescu Marius
      37-47 0 victorii in grupele superioare
      Toma Iulian-Braila
      Mihailescu Radu-Targoviste
      Popa Mihai-Bucuresti
      Rusu Madalina-Bucuresti
      Mostovoi Andrei-Campina
      Ionita Silvia-Bucuresti
      Popa Marius-Bucuresti
      Mocanu David-Bucuresti
      Tiosea Nicu-Bucuresti
      Ilie Florian-Bucuresti
      Balan Mihai-Ploiesti
      48 Dragan Daniel-Bucuresti (retras)
      49-53 2 victorii in grupele inferioare:
      Nitu Victor-Slobozia
      Banaru Stefan-Moreni
      Georgescu Costin-Bucuresti
      Ene Dragos-Ploiesti
      Makarenko Mario-Bucuresti
      54-67 1 victorie in grupele inferioare:
      Teodorescu Andu-Bucuresti
      Ciacarascu Cristian-Slobozia
      Popa Ionut-Moreni
      Grigore Alex-Campina
      Rasnoveanu Daniel-Slobozia
      Dumitrescu Marilena-Bucuresti
      Micuda Mihai-Bucuresti
      Constantin Teodor-Bucuresti
      Paunescu Oana-Bucuresti
      Tigau Horia-Bucuresti
      Uzuneanu Costica-Galati
      Barbulescu Bogdan-Pitesti
      Petrov Hristov-Bulgaria
      Tiosea Oana-Bucuresti
      68-78 0 victorii in grupele inferioare
      Ionita Vali-Galati
      Bratu Bogdan-Bucuresti
      Dumitrache Lucian-Bucuresti
      Suta Vali-Curtea de Arges
      Dragomir Paul-Galati
      Iacob Lucian-Bucuresti
      Sobietkii Arcadi-Bucuresti
      Petrov Dian-Bulgaria
      Lupu Oana-Bucuresti
      Bejenariu Alexandra-Bucuresti
      Neagu Robert-Bucuresti
      AMATORI
      I Bozga Lucian-Baicoi
      II Urian Nicusor-Alba Iulia
      III Mos Florin-Filipestii Targ
      III Millo Lucian-Bucuresti
      5-8.
      Nitescu Horia-Ploiesti
      Gheorghe Nicu-Tr Severin
      Szasz Erno-Sfantu Gheorghe
      Macovei Stefan-Bucuresti
      9-16.
      Pitac Ovidiu-Brasov
      Vlase Dorin-Adjud
      Galiu Mihai-Brasov
      Marin Floricel-Brasov
      Savin Gabriel-Brasov
      Bodin Ion-Tecuci
      Dumitra David-Targoviste
      Vasile Viorel-Voluntari

      17-30
      Lazaroiu Adrian-Targoviste
      Tarau Vasile-Brasov
      Stolearenco Igor-Galati
      Sultan Valentin-Craiova
      Raducan Bogdan-Craiova
      Motisan Dragos-Mangalia
      Popa Mircea-Brasov
      Totpal Marius-Breaza
      Nicolae Alin-Bucuresti
      Botezatu Onelus-Galati
      Anita Dorel-Brasov
      Gorum Adrian-Topoloveni
      Nedelea Ionut Galati
      Cioata Daniel-Bucuresti
      31 - 2 victorii in grupele superioare:
      Aftenii Daniel
      32-46 - 1 victorie in grupele superioare:
      Balazs Lorand-Sfantu Gheorghe
      Pop Cornel-Sfantu Gheorghe
      Hutanu Alin-Brasov
      Dobritoiu Dragos-Bucuresti
      Doba Vasile-Pitesti
      Bacanu Paulian-Brasov
      Pascu Paul-Tecuci
      Sarmasag Radu-Targoviste
      Rosu Dan-Brasov
      Cretu Marian-Craiova
      Iordachi Adrian-Adjud
      Tutoveanu Razvan-Brasov
      Makabinski Robert-Bucuresti
      Cristovici Viorel-Tecuci
      Neagu Cornel-Bucuresti

      47-60 - 0 victorii in grupele superioare:
      Munteanu Octavian-Tecuci
      Achimescu Ovidiu-Bucuresti
      Dica Constantin-Craiova
      Silviu Nicolae-Bucuresti
      Dulgheru Gabriel-Bucuresti
      Chiriac Felician-Mangalia
      Chiurtu Viorel-Mangalia
      Tudor Emil-Bucuresti
      Barbu Cristian-Maneciu
      Chirila Viorel-Onesti
      Dutu Constantin-Galati
      Pascu Dorin-Moreni
      Barbu George-Bucuresti
      Negria Mihai-Bucuresti
      61-65 - 3 victorii in grupele inferioare:
      Nitu Gabriel-Bucuresti
      Popescu Valentin-Bucuresti
      Wischegg Robert-Galati
      Vasilescu Remus-Curtea de Arges
      Cretu Marian-Craiova
      66-81 - 2 victorii in grupele inferioare:
      Mitu Manuel-Galati
      Cristescu Cristian-Bucuresti
      Tivriu Doru-Bucuresti
      Wischegg Robert-Bucuresti
      Lungu Catalin-Ploiesti
      Nagy Istavn-Sfantu Gheorghe
      Rusu Cristi Catalin-Bucuresti
      Staicu Adrian-Galati
      Rozescu Valentin-Bucuresti
      Suta Vali-Curtea de Arges
      Vladoiu Gelu-Brasov
      Caraman Mihai-Bucuresti
      Tigau Horia-Bucuresti
      Obreja Alexandru-Moreni
      Codrean Gabriel-Bucuresti
      Bianu Ionel-Braila
      82-108 - 1 victorie in grupele inferioare:
      Clapa Danut-Bucuresti
      Bordea Alex-Bucuresti
      Constantin Gabriela-Bucuresti
      Radu Adrian-Bucuresti
      Negria Alexandru-Bucuresti
      Nitu Florin-Slobozia
      Medeleanu Stefan-Mangalia
      Iacob Lucian-Bucuresti
      Vasilescu Andrei-Bucuresti
      Milciu Florin-Bucuresti
      Uta Cosmin-Bucuresti
      Capitanescu Cristian-Bucuresti
      Gheorghe Nicolae-Galati
      Tudorache Constantin-Targoviste
      Costachescu Doru-Bucuresti
      Buhlea George-Galati
      Stoica Andrei-Galati
      Grigore Alex-Campina
      Vestineanu Ionut-Slobozia
      Popa Liviu-Bucursti
      Mihaila George-Bucuresti
      Alecu Andrei-Bucuresti
      Grama Razvan-Bucuresti
      Doras Catalin-Bucuresti
      Munteanu Liviu-Calarasi
      Micu Mihai-Bucuresti
      Gherasim Costel-Bucuresti
      109-123 - 0 victorii in grupele inferioare:
      Dragomir Paul-Galati
      Grigore Bogdan-Bucuresti
      Crihana Costel-Bucuresti
      Cotirta Dragos-Bucuresti
      Dutu Marius-Bucuresti
      Miu George-Bucuresti
      Marin Constantin-Bucuresti
      Constantin Ana-Ploiesti
      Mihai Marioara-Bucuresti
      Simionescu Ion-Bucuresti
      Juravle Mircea-Bucuresti
      Serb Robert-Ploiesti
      Marin Alexandru-Bucuresti
      Mares Gheorghe-Bucuresti
      Niculescu Alin-Bucuresti
      COPII
      1-4.
      Pirvu Mircea
      Popescu Dan
      Rada Catalin
      Dascalasu Catalin
      5-8.
      Bozga Razvan
      Cristea Razvan
      Navacioiu Adrian
      Dumitru Alex
      9-16.
      Neagu Robert-Bucuresti
      Voinea Alexandru-Bucuresti
      Constantin Stefan-Bucuresti
      Uta Adrian-Bucuresti
      Frasineanu Adrian-Bucuresti
      Constantin Alex-Bucuresti
      Bejenariu Alexandra-Bucuresti
      Iana Marian-Bucuresti
      1 victorie in grupe
      Semeni Adrian-Bucuresti
      Moise Andrei-Bucuresti
      Costachescu Albert-Bucuresti
      Vlad Ioan-Bucuresti
      Bondalici Ana Maria-Bucuresti
      Dragan Andrei-Bucuresti
      Paunescu Oana-Bucuresti
      Teodorescu Andreea-Bucuresti
      0 victorii in grupe
      Nagy Magor-Sfantu Gheorghe
      Mihailescu Calin-Breaza
      Alexandru Ioana-Bucuresti
      Tepelea Ioana-Bucuresti
      Ionita Daniel-Bucuresti
      Balasz Gergo-Sfantu Gheorghe
      Stefanica Stefan-Bucuresti
      Lungu Daria-Bucuresti

      Comentariu


      • #4
        Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

        Constantin Teodor , Bucuresti - daca se poate amatori + open, daca nu, ramane doar open
        Lemn: Bty BalsaCarbo X5 FL...?Be the change that you wish to see in the world.? - Gandhi
        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
        BH: Palio Aeolus 2.2 45* ................"Form is temporary. Class is permanent"

        Comentariu


        • #5
          Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

          Cea mai mare si cea mai moderna sala de tenis din Romania isi deschide portile cu un MEGATURNEU AmaTuR!
          Nu putem lipsi de la o asemenea sarbatoare, macar sa putem spune peste timp: Si eu am fost acolo!
          Felicitari si multumiri celor care au investit, lui Marius Dutu, precum si organizatorilor!
          Va dorim mult succes si sa aveti numai bilanturi pe plus!
          Ne inscriem:
          Mihai Bodeanu
          Dan Bodeanu
          Blade: Butterfly Photino
          Fh: Butterfly Tenergy 05
          Bh:Yasaka Rakza 9

          www.lovetodance.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

            Din Slobozia se inscrie Rasnoveanu Daniel
            Blade-Darker speed 90
            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
            Bh- Testing

            Comentariu


            • #7
              Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

              La Top Tenis Arena nu poate lipsi echipa Top Arena! Revin cu fiecare participant!
              Toata consideratia pentru cei care au facut o asemenea sala! Sunt convins ca va iesi o treaba extraordinara! Mult succes!
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #8
                Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                Din graba de a ma inscrie la un turneu ce se anunta memorabil am uitat sa precizez ca desi nu indeplinesc nici o conditie pt. a juca la open , ma inscriu la open, prin urmare
                din Slobozia Rasnoveanu Daniel-open
                Blade-Darker speed 90
                Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                Bh- Testing

                Comentariu


                • #9
                  Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                  Curtea de Arges:
                  Vali Suta-amator

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                    Din Bucuresti:
                    Boaca Valentin - open
                    Cionoiu Cristian - open
                    Teodor Cristian - open
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                      Din Brasov,la categoria amatori:
                      Pitac Ovidiu
                      Bacanu Paulian
                      Tarau Vasile

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                        un pasionat de tenis de masa care nu e in Amatur inscris sau altele se poate inscrie la acest concurs?
                        si daca da la ce categorie?

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                          Postat în original de taiegatu
                          un pasionat de tenis de masa care nu e in Amatur inscris sau altele se poate inscrie la acest concurs?
                          si daca da la ce categorie?
                          Te poti inscrie, la amatori sau la OPEN. Iti recomand la amatori daca ai o valoare medie.

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                            Din Targoviste:
                            Dumitra David-copii+amatori
                            Tudorache Constantin-amatori
                            Blade: DHS Hurricane King-FL
                            FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
                            BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
                            Glue:Butterfly Free Chack

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Cupa TOP TENIS ARENA-Bucuresti 18 septembrie

                              La copii se plateste taxa de inscriere?
                              Blade: DHS Hurricane King-FL
                              FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
                              BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
                              Glue:Butterfly Free Chack

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X