Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa PRAHOVA - turneu A Baicoi, 25 septembrie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Cupa PRAHOVA - turneu A Baicoi, 25 septembrie

    Bejinariu Alexandra.
    Fan Zendong Super ALC - FL
    FH: Dignics 09C
    BH: Tibhar K3

    Comentariu


    • Re: Cupa PRAHOVA - turneu A Baicoi, 25 septembrie

      Cu siguranta ca vom mai auzi de aceasta tanara sportiva.Dupa cum a plecat pe drumul performantei ,dupa ce antrenor tanar si valoros are si dupa ambitia pe care o are,si are cu gramada,nici macar nu sunt suparat ca m-a facut "varza" !Paradoxal, dar cel care a castigat mai multe din aceasta partida am fost eu!BRAVO Andra!
      I love table tennis !

      Comentariu


      • Re: Cupa PRAHOVA - turneu A Baicoi, 25 septembrie

        Pe langa Alexandra, care se pregateste in București, si care la data concursului de la Baicoi avea 11 ani si o zi, am remarcat si incercam sa promovam un baiat talentat din Targoviște, in varsta de 13 ani: David Dumitra, care munceste serios si care creste de la turneu la turneu!
        Nu mai mult decat ieri a reusit sa se claseze intre primii 8 participanti la turneul de la București, invingand concurenti mult mai bine clasati. Cu ata mai mult cu cat conditiile de antrenament din Targoviște sunt departe de nivelul performantei.
        Celor doi copii vom incerca sa le fim alaturi, sa-i sprijinim atat cat putem pentru ca visul de a deveni performeri sa li se indeplineasca.

        Comentariu


        • Re: Cupa PRAHOVA - turneu A Baicoi, 25 septembrie

          Postat în original de Dan2
          Pe langa Alexandra, care se pregateste in București, si care la data concursului de la Baicoi avea 11 ani si o zi, am remarcat si incercam sa promovam un baiat talentat din Targoviște, in varsta de 13 ani: David Dumitra, care munceste serios si care creste de la turneu la turneu!
          Nu mai mult decat ieri a reusit sa se claseze intre primii 8 participanti la turneul de la București, invingand concurenti mult mai bine clasati. Cu ata mai mult cu cat conditiile de antrenament din Targoviște sunt departe de nivelul performantei.
          Celor doi copii vom incerca sa le fim alaturi, sa-i sprijinim atat cat putem pentru ca visul de a deveni performeri sa li se indeplineasca.
          CHAPEAU!
          I love table tennis !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X