Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

]LE INVIT PE ACASTA CALE PE TOTI JUCATORII AMATORI DE PING-PONG LA UN TURNEU INDIVIDUAL DE TIP A LA MIERCUREA-CIUC PE SFARSITUL LUI OCTOMBRIE!

Detalii in cateva zile!

Mai e deja un turneu A pe echipe.... cred ca ar fi cam aglomerat sa se tine doua turnee A in aceeasi luna

Comentariu

Fain!
      Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighisoara) la Miercurea Ciuc?
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Re: TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

Postat în original de Wolf
        ]LE INVIT PE ACASTA CALE PE TOTI JUCATORII AMATORI DE PING-PONG LA UN TURNEU INDIVIDUAL DE TIP A LA MIERCUREA-CIUC PE SFARSITUL LUI OCTOMBRIE!
        Detalii in cateva zile!
        Daca doresti sa faci un turneu la sfarsitul lui octombrie trebuia sa ma anunti si pe mine din timp, mai ales ca am programat turneul pe echipe in aceeasi perioada. O sa vedem care dintre ele o sa-l mutam pe noiembrie, daca voi nu puteti sub nici o forma, atunci e un pic de bai dar suna-ma te rog 0723605965 sa vedem cum ne descurcam.

Comentariu

Da , am inceput cu stangul nu am vazut ca mai e un turneu in octombrie deci propun sa-l facem in prima parte a lunii noiembrie, filo sant online pe yahoo aproape non stop dar te sun maine si vorbim.

Comentariu

[quote="FlorinBN"]Fain!
            Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighisoara) la Miercurea Ciuc?[/quote

Da din Bistrita poti sa vii spre Reghin dar si spre Sovata nu tre sa mergi pana la Sighisoara, drumul e super nou!

Comentariu

Am fost eu de la Sighisoara la Miercurea Ciuc si e ingust si neliniat dar e bun in rest.

Comentariu

Postat în original de FlorinBN
                Fain!
                Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighisoara) la Miercurea Ciuc?
                De la Reghin la Toplita in vara era groaznic, nu stiu daca s-a mai reparat ceva. Pentru bistriteni cea mai buna ruta este Bistrita, Reghin, Tirgu-Mures
                Sovata, Odorheiu Secuiesc, M-Ciuc. Drumul este super, merita cei 28 km in plus fata de cel pe valea Muresului. Sper sa fie adevarat ce spune Wolf, eu sunt din oras dar inca n-am auzit de asa ceva. Vreau sa va anunt ca veti avea parte de o mare surpriza cind veti vedea in ce sala faina jucam, patru mese ANDRO COMPETITION super,la fel podeaua si iluminatul! Si toate acestea numai datorita patronului de la AMIGO COM care e mort dupa tenis de masa. Sper ca Wolf se gindeste la sala cu pricina caci alt loc corespunzator pentru un astfel de turneu nu exista in oras.
                Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Da este vorba de sala cu pricina, Laky esti curios cine sant sau stii !?
                  Da ai jucat bine duminica stiu ai luat locul1! Felicitari

Comentariu

Da este vorba de sala cu pricina, Laky esti curios cine sant sau stii !?
                    Da ai jucat bine duminica stiu ai luat locul1! Felicitari
                    szervusz Lori!
                    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

DATA EXACTA A TURNEULUI (STABILIT IMPREUNA CU FILO) ESTE 11 NOIEMBRIE .
                      -SISTEMUL DE JOC VA FI CEL OBISNUIT LA TURNEELE DE TIP A
                      -TAXA DE PARTICIPARE MAXIM 10 RON
                      -NR DE MESE 4 SI DACA E NEVOIE +1 DECI VOR FI 4 SAU 5 GRUPE
                      -ESTE MAGAZIN DE ECHIPAMENETE SI ETC PT TENIS DE MASA( DECI ADUCETI BANI MULTI!)
                      -MATERIALE DE PREMIERE :CUPE SI DIPLOME.
                      -INTEREBARI DACA MAI SANT VA RASPUND PE FORUM!!!

VA ASTEPTAM!!

Comentariu

ASA ARATA SALA UNDE O SA ORGANIZAM TURNEUL!!!

SANT CURIOS CE PARERE AVETI?

VA ASTEPT!!!!

Comentariu

ASA ARATA SALA UNDE O SA ORGANIZAM TURNEUL!!!
                          SANT CURIOS CE PARERE AVETI?
                          VA ASTEPT!!!!
                          pana ce nu postezi poza cred ca nimeni nu-si poate face o parere!

Comentariu

super....Adjudul o sa fie prezent
                            TB ALC/05FX

Comentariu

Laki! Poza e acolo cred , cel putin eu o vad!

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X