Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" - Mediaș - 16 oct. 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

    Locuri 1 in grupele superioare:
    1. Rusu Stefan
    2. Iusan Mircea
    3. Nistor Dorel
    4. Florescu Eleodor
    5. Apian Florin
    6. Sicoe Rodica
    7. Govoreanu Florin
    8. Morosanu Vasile
    9. Daneliuc Gabi
    10. Fodor Adrian
    11. Zbancu Leo
    12. Voicu Corneliu
    13.
    14. Aron Darie
    15. Roman Bogdan
    16. Mathe Mihai
    Locurile 2:
    17. Pitac Ovidiu
    18. Antohi Horea
    19. Urian Nicusor
    20. Migea Cornel
    21. Stancu Tiberiu
    22. Rusu Calin
    23. Iancu Sorin
    24. Barbu Dan
    25. Avram Victor
    26.
    27. Biro Attila
    28. Tarpan Stefan
    29. Miron Mihai
    30. Antal Denes
    31. Oltean Mihai
    32. Pui Daniel
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #77
      Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

      Grupa 13, baraj pentru locurile 1-2
      Erdos Ferenc - Tecuschi Dan: 3-2 (1-3 in grupa)
      Tecuschi Dan - Pop Cosmin: 2-3 (1-3 in grupa)
      Erdos Ferenc - Pop Cosmin: 3-2 (3-1 in grupa)
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #78
        Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

        alte informatii ..? cum e turneul ?

        Comentariu


        • #79
          Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

          1. Florescu Eleodor
          2. Iusan Mircea
          3. Sicoe Rodica
          4. Rusu Calin
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • #80
            Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

            MEDIAS gazda primitoare .
            Sibieni buni organizatori .
            Apian F. la datorie cum ne-a obisnuit .
            Competitori de toate varstele .

            Comentariu


            • #81
              Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

              Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor de la cei mai tineri din Ludus pana la cei mai varsnici .

              Comentariu


              • #82
                Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                multumim de gazduire, ne-am simtit foarte bine, palinca buna, meciuri frumoase......
                un concurs reusit!
                Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #83
                  Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                  A fost un turneu reusit care s-a incheiat pe la orele 24,felicitari organizatorilor pentru efortul depus.Surpriza placuta a acestui turneu fara sa fiu subiectiv cred ca a fost jucatoarea Rodica Sicoe (cugir alba) care a creat o atmosfera de concurs adevarat reusind sa electrizeze audienta printr -un joc curat si placut, rasturnind multe probabilitati
                  ale acestui turneu.Cu un pic de sansa juca finala dar Doru a revenit de la 10-8 in decisiv si a cistigat dreptul de a juca finala pe care a si cistigat-o in stilul sau spectaculos.

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                    felicitarile mele pt rodica,hai cugirul, nicovala a stat acasa

                    Comentariu


                    • #85
                      Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                      Clasamentul este postat pe prima pagina
                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • #86
                        Re: Turneu "A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                        Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                        Comentariu


                        • #87
                          Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                          Colegii nostrii de la Sibiu au fost la inaltime in organizarea acestui turneu.Felicitarile noastre!!!A fost turneul unde s-a consemnat una dintre cele mai mari surprize din Amatur,de pana acum,victoria d-nei Rodica Sicoe in fata "locomotivei" Fane Rusu si clasarea acesteia pe podium!!!Chapeau,Rodica!!!A fost turneul unde,pentru a cata oara,"dracusorii" lui nea' Sandu au confirmat din nou valoarea scolii ardelenesti de la Ludus.Bravo!!!Dar, peste toate,a fost primul turneu Amatur din acest an castigat de Ma Lin (helicopter) Florescu,in urma unor prestatii de inalta tinuta artistica!!!CHAPEAU!!!
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #88
                            Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                            Putem consemna si calificarea dl. Csaba Z. in gr. sup. cu o victorie felicitari si la mai mare .

                            Comentariu


                            • #89
                              Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                              Organizare super . Felicitari baietilor din Sibiu ......... Ati fost la inaltime ca intotdeauna
                              Butterfly Matsushita Power Defence
                              FH:Yasaka Rakza Soft
                              BH:Hallmark Phoenix Ox

                              Comentariu


                              • #90
                                Re: Turneu "A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                Multumim gazdelor pentru tot ceea ce ne-ati oferit
                                Niste instantanee si in final castigatorii ...

                                Felicitari CASTIGATARILOR
                                Felicitari INVINSILOR
                                Felicitari ORGANIZATORILOR
                                TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                                TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                                Comentariu


                                • #91
                                  Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                  Dl. Horea filmele inregistrate pe cand le vedem ?

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                    as vrea si eu sa multumesc tuturor celor care ne-au sprijinit, clubului Romgaz care ne-a pus la dispozitie sala (si dependintele necesare ... ), firmei Boromir si Esarom pentru sponsorizari si in special celor care au venit (sau au revenit) la turneul de la Mediaș.
                                    sper ca v-ati simtit bine si ca v-ati reincarcat bateriile pentru perioada urmatoare...
                                    va asteptam si la anul....insa pana atunci nu ratati turneul final de la Sibiu...

                                    p.s. ii multumesc inca o data lui Florin care m-a secondat la pupitrul de comanda...( sau eu pe el... )
                                    Butterfly Michael Maze Arylate
                                    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                      multumesc domnului Antal care m-a facut sa traiesc o experienta unica, administrandu-mi o corectie rusinoasa chiar si pentru cel mai amator turneu, atunci cand m-a batut un set la zero...!!! dar tot nu ma las de tenis.....
                                      JOS IERBARII!!!

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                        atmosfera foarte faina, desi mai inghesuiala decat in alte parti. ideea cu merele deosebita. desi mai plictisiti la inceput, jucatorii si-au dat in petec dupa ora 10 seara si, desi unora li se inchideau ochii fara sa vrea, in ultimii 16 am vazut niste meciuri care m-au uns la inima....

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                          Postat în original de Antal Denes
                                          Putem consemna si calificarea dl. Csaba Z. in gr. sup. cu o victorie felicitari si la mai mare .
                                          Mersi pentru felicitari,Denes bacsi.Mai ales ca am reusit prima mea victorie,din cele 7 participari,in fata unui "ierbar"!!!Tin sa subliniez in mod cu totul special ca la acest turneu am fost martor la una dintre cele mai frumoase partide,de pana acuma,cea dintre D-na Sicoe si Fane Rusu.Intalnirea dintre ei a intrunit toate atributele unei partide de top:spectaculozitate,acuratete,strategie,daruire,c oncentrare maxima si, in final, victoria meritata a Rodicai!Dar pe langa aceste aspecte,pur sportive,se cuvine sa apreciem munca titanica a organizatorilor,si nu ma refer doar la acest turneu,pentru ca totul sa fie OK!!!Un sincer BRAVO lui Dragos,lui Darie,lui Gabi si colaboratorului "universal"in persoana lui Florin Apian.Prezenta numeroasa si selecta a contribuit din plin la reusita acestui turneu,iar aici se cuvine sa adresez un sincer bravo "marinarilor" Stefan si Dragos care sunt aproape nelipsiti de la nici un turneu!Sa ne vedem sanatosi si la anul!!!Va salut cu respect pe toti!
                                          I love table tennis !

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                              Postat în original de adimucu
                                              multumesc domnului Antal care m-a facut sa traiesc o experienta unica, administrandu-mi o corectie rusinoasa chiar si pentru cel mai amator turneu, atunci cand m-a batut un set la zero...!!! dar tot nu ma las de tenis.....
                                              JOS IERBARII!!!
                                              Nu a fost cu intentie , chiar la insistetele colegilor tai de pe margine in acel set n- am folosit acea fata deloc si cand am servid de pe rever am intors paleta .
                                              Data viitoare va fi mai bine , spor la joc .

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                                Sunt bucuros sa ma alatur marii familii AMATuR, iubitori ai tenisului de masa.
                                                Sa auzim numai de bine!

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                                  Postat în original de Antal Denes
                                                  Postat în original de adimucu
                                                  multumesc domnului Antal care m-a facut sa traiesc o experienta unica, administrandu-mi o corectie rusinoasa chiar si pentru cel mai amator turneu, atunci cand m-a batut un set la zero...!!! dar tot nu ma las de tenis.....
                                                  JOS IERBARII!!!
                                                  Nu a fost cu intentie , chiar la insistetele colegilor tai de pe margine in acel set n- am folosit acea fata deloc si cand am servid de pe rever am intors paleta .
                                                  Data viitoare va fi mai bine , spor la joc .
                                                  chiar daca ati crezut ca m-am suparat, de fapt chiar mi-a facut placere. sunt nemultumit doar pentru ca, probabil, v-ati plictisit foarte tare cand ati jucat cu mine

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A" - Mediaș - 16 oct. 2010

                                                    ACEASTA este o imagine extraordinara, pe care ar trebui sa o vedem la orice turneu. FELICITARI AMBILOR ''COMBATANTI'' care apar aici, dar si celui care a avut inspiratia sa-i imortalizeze. sincer nu stiu caruia din ei i-a facut mai multa placere si onoare sa se afle la acea masa.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X