Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

    DATA,LOCATIA,ORA INCEPERII Sambata 09 10 2010,sala de sport a colegiului"M.Bacescu" Falticeni.
    Dorim pe la 10 00 sa incepem
    MOD DE DESFASURARE:
    Se vor desfasura simultan doua turnee paralele,in principiu unul pentru avansati celalalt pt cei care nu se considera suficient de avansati.Fiecare se poate inscrie unde doreste,turneele sunt punctate la fel in clasamentul Amatur.
    Se joaca grupe inferioare si superioare,apoi eliminatorii.Totul 3din 5,se garanteaza un nr de minim 5 meciuri jucate.La concursul de avansati,daca vor fi pana in 12 concurenti(cazul turneului din iulie)se va juca fiecare cu fiecare
    Avem la dispozitie 6 mese si un nr limitat de mingi
    TAXA DE CONCURS 20 RON-adulti
    10 RON -copii,maxim clasa a 12 a(19 ani)
    SE ASIGURA:
    Mizilicuri-covrigei,alune,turta dulce-la discretie.
    Apa,cafea,capucino-la discretie
    PREMII Locul 1-4 la ambele concursuri vor primi cupe
    Locul1-8 la ambele concursuri-diplome
    Incercam sa mai pregatim ceva premii surpriza constand in niste dvd uri
    INSCRIERE Pe forum sau Cozma Catalin 0744544610
    Anuntam pe aceasta cale ca la data de 13sau 14 noiembrie vom organiza un concurs regional de echipe la care se vor putea inscrie un nr de maxim 6 echipe
    Deja 4 echipe si au anuntat intentia de a participa(Falticeni,P Neamt,Radauti,Suceava
    )
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

    Participantii la cele doua concursuri:
    TURNEU 1
    1.URSULEAN FLORIN-STRAJA
    2.GHIUREA VIOREL-PIATRA NEAMT
    3.BUZDEA GABRIEL-FALTICENI
    4.FERARU SEBASTIAN-FALTICENI
    5.CUCOLAS LAURENTIU-FALTICENI
    6.ZAMOSTERANU IONUT-FALTICENI
    7.APETRI LUCIAN-FALTICENI
    8.UNGUREANU PETRU-ROMAN
    9.COROIU ANDREI-ROMAN
    10.HAVRICI EMANUEL-CAPU CAMPULUI
    11.PETENCHI EDMOND-ROPMAN
    12.DUCEAC CATALIN-BOTOSANI
    13.APETRI CEZAR-FALTICENI
    14.SCUTARI CIPRIAN-SUCEAVA
    TURNEU 2
    1.URECHE IOAN-BOTOSANI
    2.HUTANU CEZAR-BOTOSANI
    3.MIRONESCU ADRIAN-BOTOSANI
    4.NEMTOI GABRIEL-SUCEAVA
    5.URSULEAN VASILE-STRAJA
    6.TARPAN STEFAN-SUCEAVA
    7.BURUIANA PETRU-P.NEAMT
    8.ANDREI DAN-PIATRA NEAMT
    9.VALCU ADRIAN-IASI
    10.ONISEI FLORIN-IASI
    11.CRETU FLORIN-IASI
    12.BALAUCA CORNEL-BOTOSANI
    13.VALCU ALIN-BOTOSANI
    14.CARPOVICI BORIS-FALTICENI
    15.MOSNEAGU MARIUS-FALTICENI
    16.PURDILA DAN-FALTICENI
    17.ILIES IOAN-RADAUTI
    18.COZMA CATALIN-FALTICENI
    19.CONSTANTINOVICI CIPRIAN-SUCEAVA
    20.ZAINESCU CRISTI-ROMAN
    21.CHIRAP DAN-GURA HUMORULUI
    22.TIGANAS MIHAI-RADAUTI
    23.LACATUS DANIEL-CLUNG MOLD.
    24.BUJOREANU NICU-FALTICENI
    25.PURDILA VALI-FALTICENI
    26.SUBCINSKI ALEXANDRU-SUCEAVA
    La turneul 1 s-au facut doua grupe de 7 din care se calfica primii 4,la celalalt 3 grupe de 8 si 9
    din care se califica 5 si cel mai bun al 6-lea,apoi 4 grupe de4
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

      Foarte adevarat.Sa nu crezi cumva ca am publicat anuntul fara sa ma consult cu cei din zona,pentru care o deplasare la Topoloveni,cu doua zile pe drum si doua nopti de cazare
      este peste mana .Nu are rost sa continuam aici aceasta discutie offtopic.Mci
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

        posibil,
        echipa Straja-vicov ,
        sau Vicov-straja :

        Ursulenii-Spanu-Vlaisan
        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
        FH: Tenergy 05 FX
        BH: Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

          VALCU ADRIAN-IASI
          APOSTOL LUCIAN-IASI
          ONISEI FLORIN-IASI
          CRETU FLORIN-IASI
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

            Pana in prezent s-au inscris telefonic aprox 20 jucatori din Suceava,Radauti,Iasi.Si cei din Falticeni,desigur
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

              Din Botosani se inscriu Nelu Ureche si Adi Mironescu.

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                Cred ca la turneul pe echipe P. Neamt va putea participa cu doua echipe.
                Blade: DONIC CAYMAN // Re-Impact Medusa
                FH: Yasaka Rakza 7 soft // HALLMARK Green Power
                BH:ANDRO Rasant // BUTTERFLY-Challenger Attack

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                  La Turneul "B" vor participa de la P. Neamt:
                  Dan Andrei
                  Viorel Ghiurea
                  Buruiana Petru
                  carora le tinem pumnii si le dorim succes ( pardon "Succesuri" )!!!!
                  Blade: DONIC CAYMAN // Re-Impact Medusa
                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // HALLMARK Green Power
                  BH:ANDRO Rasant // BUTTERFLY-Challenger Attack

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                    din Radauti:
                    Ilies Ioan
                    Ursescu Iuliu
                    Tiganas Mihai
                    Hrituleac Claudiu
                    din Dornesti:
                    Zamosteanu Ionut
                    Tibhar Genius
                    Butterfly Timo ALC
                    Tibhar Genius

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                      din Suceava : Nemtoi Gabriel
                      BLADE: STIGA CARBONADO 45
                      FH: TENERGY 05
                      BH: TENERGY 80

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                        Tarpan Stefan - Suceava
                        Blade:O chinezarie
                        FH:TG2 (No 19)
                        BH:Super Anti

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                          Chirap Dan Gura Humorului ,Havrici Emanuel Capul Codrului .
                          Dan Chirap
                          www.sportdakiro.com
                          email: contact@sportdakiro.com

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                            Din Botosani Alin Valcu

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEE B -FALTICENI,SAMBATA 09 10 2010

                              din Straja :
                              Ursulean Vasile
                              Ursulean Florin
                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                              FH: Tenergy 05 FX
                              BH: Tenergy 05 FX

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X