Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Sibiu - 04.12.2010

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor AmaTuR, Sibiu - 04.12.2010

    TURNEUL FINAL AmaTuR 2010
    LOCALITATEA: Sibiu
    DATA: 4 decembrie 2010
    ORA: 09.00
    SALA: Sala Polivalenta TRANSILVANIA
    ADRESA+INDICATII ACCES: Langa stadionul de fotbal
    TIP MESE: Donic Waldner 25, aprobate ITTF
    NR. MESE: 20
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21:00
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 200; numarul minim de jocuri garantat: 5;
    Se poate inscrie orice doritor, in limita a 200 de locuri; Daca numarul doritorilor va depasi 200, ordinea de inscriere va tine cont de pozitia in clasament.TAXA PARTICIPARE: 35 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: premii, cupe , medalii, diplome, surprize, surprize!
    SISTEMUL DE JOC:
    FAZA I Grupe inferioare ( 6 sau 7 in grupa), se califica 3;
    FAZA II grupe superioare (cate 6 in grupa), se califica 3; se vor pastra rezultatele din grupele inferioare.
    FAZA III eliminatoriu; in toate fazele seturi 3 din 5).
    Pentru participantii care nu se califica din grupele inferioare se organizeaza un turneu de consolare.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: forum, telefonic, pana joi 2 decembrie, ora 20,00;
    ORGANIZATORI:, Dragos Temelie, tel 0745703622, Tincu Laurentiu 0742674511, Rares Leorda 0740250901; Sorin Botirca 0723 336455; Dan Bodeanu tel 0722 653355
    MASA: Vom asigura o gustare dimineata, masa de pranz, apa, cafea;
    Masa de pranz va fi servita la restaurantul "Adi & Nicol" situat langa sala Transilvania, unde, pe langa meniul inclus in taxa de participare se vor putea servi contra cost si alte feluri de mancare.
    POSIBILITATI DE CAZARE:
    1.Pensiunea Gasthof Sara

    str. Calea Turnisorului nr. 139 detine 6 camere a 3 locuri, 15 camere a 2 locuri, 1 apartament de 7 locuri ? 50RON patul / noapte cu mic dejun inclus (mic dejun cu buffet suedez foarte consistent)
    Aceste preturi sunt speciale pt acest turneu. Nr tel pt rezervari 0744591631, 0744690833 . Trebuie specificat acest fapt de catre participanti.
    2. Pensiunea Ileana 10 camere a 2 locuri ? 100 RON camera, 15 Ron micul dejun separate; detalii la Pensiunea Ileana - Sibiu
    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:
    Campioni judeteni AmaTuR ? pentru primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2010)
    Maestru AmaTuR ? celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR ? celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR ? celor mai bine clasati participanti (baieti si fete sub 15 ani);
    Special AmaTuR ? unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;

    Se va acorda Titlul ? Castigatorul Trofeului AmaTuR 2010 ? liderului clasamentului final. Trofeul este transmisibil si va fi in posesia castigatorului pana la urmatorul turneu final.
    Vor fi premiati primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2010;
    Vor fi premiati primii 8 clasati la Turneul Final.
    Clasamentul final 2010 va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 4 decembrie 2010.
    Postat în original de Sorin Iancu
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.nov.2018, 13:45.

  • #2
    Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

    Lista actualizata la ora 12,35
    :
    1 Ciobanu Alex Bucuresti 317
    2 Farkas Gabor Tg.Mures 279
    3 Toth Laszlo Cluj Napoca 257
    4 Bodeanu Mihai Bucuresti 257
    5 Radu Costica Galati 254
    6 Trifu Bogdan Bucuresti 253
    7 Florescu Eleodor Deva 250
    8 Iusan Mircea Cluj Napoca 248
    9 Nistor Dorel Bistrita 241
    10 Nascu Serban Cluj Napoca 240
    11 Enciu Alexandru Slobozia 237
    12 Rusu Stefan Cluj Napoca 237
    13 Cozma Catalin Falticeni 231
    14 Leorda Rares Reghin 222
    15 Puiu Mihai Cluj Napoca 221
    16 Carpovici Boris Falticeni 221
    17 Fratea Aurel Constanta 217
    18 Bauer Lajos Tg.Mures 215
    19 Motoroi Costi Bucuresti 215
    20 Gergely Anton Oradea 211
    21 Teodor Cristian Bucuresti 208
    22 Dinca Dorinel Calarasi 207
    23 Daneliuc Gabi Sibiu 204
    24 Boaca Valentin Bucuresti 201
    25 Apian Florin Bistrita 197
    26 Govoreanu Florin Cisnadie 194
    27 Erdos Ferenc Miercurea Ciuc 193
    28 Roman Bogdan Arad 191
    29 Toma Florin Pitesti 191
    30 Ciobanu Gabriel Vatra Dornei 190
    31 Constantinescu Marius Bucuresti 189
    32 Morosanu Vasile Suceava 189
    33 Aron Darie Sibiu 187
    34 Ceacarescu Cristian Slobozia 185
    35 Panaitescu Stefan Izvoarele 185
    36 Antal Denes Racos 176
    37 Mandru Bogdan Hunedoara 175
    38 Lupu Miriam Bucuresti 175
    39 Botirca Sorin Topoloveni 172
    40 Tic Ioan Oradea 168
    41 Rusu Calin Cluj Napoca 166
    42 Sengoz Mehmet Botosani 164
    43 Dragan Daniel Bucuresti 163
    44 Moldovan Ioan Cluj Napoca 162
    45 Tomica Silviu Bucuresti 161
    46 Migea Cornel Sibiu 158
    47 Pui Daniel Miercurea Ciuc 158
    48 Zbancu Leo Deva 157
    49 Rogoz Nicoleta Bucuresti 157
    50 Antohi Horea Bistrita 157
    51 Pitac Ovidiu Brasov 155
    52 Urian Nicusor Alba Iulia 154
    53 Ciuca Dan Pitesti 152
    54 Toncean Mircea Reghin 152
    55 Marin Floricel Brasov 151
    56 Tascianu Cristian Oradea 149
    57 Mircea Valentin Bucuresti 149
    58 Bodeanu Dan Bucuresti 149
    59 Temelie Dragos Sibiu 147
    60 Olaru Costin Filipesti Targ 147
    61 Soare Valentin Valenii De Munte 147
    62 Dinu Gheorghe Bucuresti 147
    63 Lakatos Zsolt Miercurea Ciuc 146
    64 Gheorghe Nicu Tr.Severin 145
    65 Giol Mihai Braila 143
    66 Ghetu Gabriel Bucuresti 143
    67 Parnica Leonid Moinesti 143
    68 Marandici Adrian Brasov 143
    69 Zidar Victor Reghin 142
    70 Szasz Erno Sf.Gheorghe 141
    71 Lazaroiu Adrian Targoviste 138
    72 Nicolae Paul Bucuresti 137
    73 Peiov Petru Timisoara 134
    74 Voicu Corneliu Brasov 132
    75 Sucuri Erdin Mangalia 132
    76 Andrei Dan Piatra Neamt 131
    77 Craciun Calin Oradea 131
    78 Iordachi Adrian Adjud 131
    79 Stancu Tiberiu Deva 130
    80 Bodin Ion Tecuci 130
    81 Barbu Mircea Mangalia 130
    82 Popa Mircea Brasov 130
    83 Barbu Dan Rm.Valcea 129
    84 Zidaru Razvan Sibiu 129
    85 Panaite Ionel Mangalia 128
    86 Motisan Dragos Mangalia 127
    87 Ureche Ioan Botosani 125
    88 Toma Iulian Braila 124
    89 Tipser Gabriel Sighisoara 124
    90 Constantinovici Ciprian Suceava 122
    91 Ditu Daniel Onesti 122
    92 Bacanu Paulian Brasov 121
    93 Tutoveanu Razvan Brasov 121
    94 Banu Nicolae Sibiu 121
    95 Matei Dumitru Deva 120
    96 Foca Victor Plopeni PH 120
    97 Istrate Cristian Timisoara 119
    98 Miron Mihai Cluj Napoca 117
    99 Ene Dragos Ploiesti 116
    100 Vlase Dorin Adjud 115
    101 Medeleanu Stefan Mangalia 115
    102 Doba Vasile Pitesti 113
    103 Mathe Mihai Ludus 112
    104 Kantor Imre-Zoltan Reghin 112
    105 Preda Ionut Moinesti 111
    106 Iancu Sorin Sibiu 111
    107 Suta Valentin Curtea de Arges 110
    108 Avram Victor Arad 108
    109 Nagy Endre Reghin 105
    110 Silviu Nicolae Bucuresti 105
    111 Pop Eugen Bistrita 104
    112 Ion Marius Braila 103
    113 Chiurtu Viorel Mangalia 103
    114 Ghise Sorin Sibiu 102
    115 Wischegg Robert Galati 102
    116 Dumitru Cosmin Moinesti 100
    117 Chiriac Felician Mangalia 100
    118 Dumitra David Targoviste 99
    119 Vlaisan Vasile Vicovu De Jos 98
    120 Pop Cosmin Turda 97
    121 Tarau Vasile Brasov 97
    122 Craciunica Gabriel Calarasi 96
    123 Apostol Adrian Timisoara 95
    124 Dinicescu Ion Pitesti 95
    125 Pascu Mugurel Mangalia 94
    126 Vita Istvan Reghin 94
    127 Groza Florin Cluj Napoca 93
    128 Rada Florin Pitesti 92
    129 Tecuschi Dan Brasov 91
    130 Anita Dorel Brasov 90
    131 Barbulescu Bogdan Pitesti 87
    132 Dragomir Paul Galati 87
    133 Tarpan Stefan Suceava 85
    134 Buhlea George Galati 84
    135 Mihailescu Radu Targoviste 82
    136 Manzat Mircea Saliste 82
    137 Tivriu Doru Bucuresti 81
    138 Anghele Cristinel Galati 80
    139 Capota Gugu Bistrita 79
    140 Marta Gheorghe Timisoara 78
    141 Lapadat Eugen Sighisoara 78
    142 Preda Florin Sighisoara 75
    143 Grecu Gheorghe Bistrita 75
    144 Purcaru Nasta Cluj Napoca 74
    145 Csaba Zedler Agnita 73
    146 Maxim Valentin Cluj Napoca 72
    147 Dragan Mihai Bistrita 72
    148 Ispas Emil Alba Iulia 71
    149 Chirap Dan Gura Humorului 71
    150 Serbanescu Adrian Pitesti 71
    151 Kulcsar Lorand Sanpaul 70
    152 Onet Nicolae Sighisoara 70
    153 Schuller Cristian Sighisoara 69
    154 Tincu Laurentiu Sibiu 68
    155 Popa Radu Teius 67
    156 Biro Istvan Reghin 64
    157 Barbu Cristian Maneciu 63
    158 Olteanu Mihai Brasov 61
    159 Cristovici Viorel Tecuci 60
    160 Gipsi King Alba Iulia 60
    161 Palaghita Remus Onesti 59
    162 Sicoe Rodica Cugir 58
    163 Hutanu Alin Brasov 58
    164 Gheorghe Neculae Galati 58
    165 Marian Calin Reghin 55
    166 Carpovici Sergiu Falticeni 54
    167 Haran Alexandru Sibiu 54
    168 Gogu Gabriel Cluj Napoca 52
    169 Oltean Dorel Nasaud 51
    170 Terescu Ciprian Timisoara 51
    171 Balasz Lorant Sf.Gheorghe 50
    172 Sipos Levente Sibiu 50
    173 Pop Danut Dej 50
    174 Lorincz Ferenc Sanpaul 50
    175 Padurariu Costel Brasov 49
    176 Radu Constantin Sibiu 47
    177 Pop Gabriel Nasaud 45
    178 Ardelean Iuliu Arad 44
    179 Toader Mihai Alba Iulia 44
    180 Szakacs Iosif Sanpaul 44
    181 Tudorache Constantin Targoviste 43
    182 Suciu Gabriel Moinesti 42
    183 Comsa Dan Sibiu 42
    184 Gheorghita Gabriel Cluj Napoca 41
    185 Bucur Alin Adrian Tg.Mures 40
    186 Pop Mihai Ludus 38
    187 Savin Gabriel Brasov 37
    188 Boata Edgar Arad 36
    189 Beni Miron Cluj Napoca 36
    190 Balan Cristian Rm.Valcea 35
    191 Loneanu Radu Cluj Napoca 35
    192 Marian Florin Reghin 35
    193 Vasilescu Andrei Bucuresti 35
    194 Mitzea Alexandru Sibiu 34
    195 Murariu Virgil Deva 33
    196 Tincu Catalin Hunedoara 33
    197 Todarcea Ioan Sibiu 31
    198 Iordache Marian Dragasani 29
    199 Stanciu Marian Dragasani 29
    200 Pasare Mihnea Hunedoara 28

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

      CLASAMENT
      1 Ciobanu Alex Bucuresti
      2 Toth Laszlo Cluj Napoca
      3--4 Farkas Gabor Tg.Mures
      3--4 Erdos Ferenc Miercurea Ciuc
      5--8 Bodeanu Mihai Bucuresti
      5--8 Florescu Eleodor Deva
      5--8 Bauer Lajos Tg.Mures
      5--8 Rogoz Nicoleta Bucuresti
      9--16 Nistor Dorel Bistrita
      9--16 Leorda Rares Reghin
      9--16 Gergely Anton Oradea
      9--16 Dinca Dorinel Calarasi
      9--16 Roman Bogdan Arad
      9--16 Lupu Miriam Bucuresti
      9--16 Giol Mihai Braila
      9--16 Sicoe Rodica Cugir
      17-32 Radu Costica Galati
      17-32 Trifu Bogdan Bucuresti
      17-32 Iusan Mircea Cluj Napoca
      17-32 Nascu Serban Cluj Napoca
      17-32 Enciu Alexandru Slobozia
      17-32 Puiu Mihai Cluj Napoca
      17-32 Carpovici Boris Falticeni
      17-32 Motoroi Costi Bucuresti
      17-32 Teodor Cristian Bucuresti
      17-32 Toma Florin Pitesti
      17-32 Constantinescu Marius Bucuresti
      17-32 Tascianu Cristian Oradea
      17-32 Nicolae Paul Bucuresti
      17-32 Barbu Mircea Mangalia
      17-32 Ditu Daniel Onesti
      17-32 Marta Gheorghe Timisoara
      33-48 Cozma Catalin Falticeni
      33-48 Daneliuc Gabi Sibiu
      33-48 Apian Florin Bistrita
      33-48 Govoreanu Florin Cisnadie
      33-48 Ciobanu Gabriel Vatra Dornei
      33-48 Panaitescu Stefan Izvoarele
      33-48 Tic Ioan Oradea
      33-48 Sengoz Mehmet Botosani
      33-48 Moldovan Ioan Cluj Napoca
      33-48 Gheorghe Nicu Tr.Severin
      33-48 Zidar Victor Reghin
      33-48 Peiov Petru Timisoara
      33-48 Voicu Corneliu Brasov
      33-48 Toma Iulian Braila
      33-48 Mathe Mihai Ludus
      33-48 Tincu Laurentiu Sibiu
      49-64 Fratea Aurel Constanta
      49-64 Boaca Valentin Bucuresti
      49-64 Morosanu Vasile Suceava
      49-64 Ceacarescu Cristian Slobozia
      49-64 Rusu Calin Cluj Napoca
      49-64 Dragan Daniel Bucuresti
      49-64 Tomica Silviu Bucuresti
      49-64 Migea Cornel Sibiu
      49-64 Zbancu Leo Deva
      49-64 Barbu Dan Rm.Valcea
      49-64 Tutoveanu Razvan Brasov
      49-64 Avram Victor Arad
      49-64 Nagy Endre Reghin
      49-64 Purcaru Nasta Cluj Napoca
      49-64 Gogu Gabriel Cluj Napoca
      49-64 Balasz Lorant Sf.Gheorghe
      65-80 Aron Darie Sibiu
      65-80 Antal Denes Racos
      65-80 Mandru Bogdan Hunedoara
      65-80 Pui Daniel Miercurea Ciuc
      65-80 Ciuca Dan Pitesti
      65-80 Marin Floricel Brasov
      65-80 Bodeanu Dan Bucuresti
      65-80 Olaru Costin Filipesti Targ
      65-80 Ghetu Gabriel Bucuresti
      65-80 Bacanu Paulian Brasov
      65-80 Vlaisan Vasile Vicovu De Jos
      65-80 Pascu Mugurel Mangalia
      65-80 Tecuschi Dan Brasov
      65-80 Mihailescu Radu Targoviste
      65-80 Zavricescu George Curtea de Arges
      65-80 Maxim Valentin Cluj Napoca
      81-96 Botirca Sorin Topoloveni
      81-96 Antohi Horea Bistrita
      81-96 Toncean Mircea Reghin
      81-96 Mircea Valentin Bucuresti
      81-96 Dinu Gheorghe Bucuresti
      81-96 Marandici Adrian Brasov
      81-96 Andrei Dan Piatra Neamt
      81-96 Craciun Calin Oradea
      81-96 Zidaru Razvan Sibiu
      81-96 Motisan Dragos Mangalia
      81-96 Iancu Sorin Sibiu
      81-96 Pop Cosmin Turda
      81-96 Vita Istvan Reghin
      81-96 Anita Dorel Brasov
      81-96 Tarpan Stefan Suceava
      81-96 Pasare Mihnea Hunedoara
      97-98 Pitac Ovidiu Brasov 4v
      97-98 Doba Vasile Pitesti 4v
      99-115 Bodin Ion Tecuci 3v
      99-115 Tipser Gabriel Sighisoara 3v
      99-115 Matei Dumitru Deva 3v
      99-115 Istrate Cristian Timisoara 3v
      99-115 Miron Mihai Cluj Napoca 3v
      99-115 Kantor Imre-Zoltan Reghin 3v
      99-115 Chiurtu Viorel Mangalia 3v
      99-115 Palaghita Remus Onesti 3v
      99-115 Sipos Levente Sibiu 3v
      99-115 Toader Mihai Alba Iulia 3v
      99-115 Pop Mihai Ludus 3v
      99-115 Boata Edgar Arad 3v
      99-115 Balan Cristian Rm.Valcea 3v
      99-115 Petcu Daniel Tr.Severin 3v
      99-115 Wischegg Robert Bucuresti 3v
      99-115 Dondera Vasile Marius Tg. Jiu 3v
      99-115 Francu Mircea Sibiu 3v
      116-145 Urian Nicusor Alba Iulia 2v
      116-145 Soare Valentin Valenii De Munte 2v
      116-145 Szasz Erno Sf.Gheorghe 2v
      116-145 Lazaroiu Adrian Targoviste 2v
      116-145 Constantinovici Ciprian Suceava 2v
      116-145 Vlase Dorin Adjud 2v
      116-145 Silviu Nicolae Bucuresti 2v
      116-145 Chiriac Felician Mangalia 2v
      116-145 Craciunica Gabriel Calarasi 2v
      116-145 Rada Florin Pitesti 2v
      116-145 Lapadat Eugen Sighisoara 2v
      116-145 Ispas Emil Alba Iulia 2v
      116-145 Chirap Dan Gura Humorului 2v
      116-145 Serbanescu Adrian Pitesti 2v
      116-145 Barbu Cristian Maneciu 2v
      116-145 Gipsi King Alba Iulia 2v
      116-145 Palaina Nicu Curtea de Arges 2v
      116-145 Hutanu Alin Brasov 2v
      116-145 Carpovici Sergiu Falticeni 2v
      116-145 Haran Alexandru Sibiu 2v
      116-145 Lorincz Ferenc Sanpaul 2v
      116-145 Radu Constantin Sibiu 2v
      116-145 Ardelean Iuliu Arad 2v
      116-145 Tudorache Constantin Targoviste 2v
      116-145 Comsa Dan Sibiu 2v
      116-145 Mitzea Alexandru Sibiu 2v
      116-145 Murariu Virgil Deva 2v
      116-145 Todarcea Ioan Sibiu 2v
      116-145 Weiss Simona Cisnadie 2v
      116-145 Tiruta Nelu Sibiu 2v
      146-178 Iordachi Adrian Adjud 1v
      146-178 Stancu Tiberiu Deva 1v
      146-178 Popa Mircea Brasov 1v
      146-178 Panaite Ionel Mangalia 1v
      146-178 Ureche Ioan Botosani 1v
      146-178 Banu Nicolae Sibiu 1v
      146-178 Ene Dragos Ploiesti 1v
      146-178 Medeleanu Stefan Mangalia 1v
      146-178 Ghise Sorin Sibiu 1v
      146-178 Tarau Vasile Brasov 1v
      146-178 Apostol Adrian Timisoara 1v
      146-178 Dinicescu Ion Pitesti 1v
      146-178 Groza Florin Cluj Napoca 1v
      146-178 Preda Florin Sighisoara 1v
      146-178 Grecu Gheorghe Bistrita 1v
      146-178 Csaba Zedler Agnita 1v
      146-178 Dragan Mihai Bistrita 1v
      146-178 Schuller Cristian Sighisoara 1v
      146-178 Popa Radu Teius 1v
      146-178 Marian Calin Reghin 1v
      146-178 Oltean Dorel Nasaud 1v
      146-178 Gheorghita Gabriel Cluj Napoca 1v
      146-178 Beni Miron Cluj Napoca 1v
      146-178 Loneanu Radu Cluj Napoca 1v
      146-178 Marian Florin Reghin 1v
      146-178 Tincu Catalin Hunedoara 1v
      146-178 Iordache Marian Dragasani 1v
      146-178 Bulea Ovidiu Sibiu 1v
      146-178 Calmatuianu Silviu Barlad 1v
      146-178 Tiosea Oana Bucuresti 1v
      146-178 Benyovszki Bela Sibiu 1v
      146-178 Dragomir Mitica Sibiu 1v
      146-178 Railean Vlad Rm.Valcea 1v
      179-208 Foca Victor Plopeni PH 0v
      179-208 Suta Valentin Curtea de Arges 0v
      179-208 Buhlea George Galati 0v
      179-208 Manzat Mircea Saliste 0v
      179-208 Tivriu Doru Bucuresti 0v
      179-208 Anghele Cristinel Galati 0v
      179-208 Kulcsar Lorand Sanpaul 0v
      179-208 Onet Nicolae Sighisoara 0v
      179-208 Cristovici Viorel Tecuci 0v
      179-208 Gheorghe Neculae Galati 0v
      179-208 Terescu Ciprian Timisoara 0v
      179-208 Pop Danut Dej 0v
      179-208 Padurariu Costel Brasov 0v
      179-208 Szakacs Iosif Sanpaul 0v
      179-208 Vasilescu Andrei Bucuresti 0v
      179-208 Stanciu Marian Dragasani 0v
      179-208 Arseni Florin Bucuresti 0v
      179-208 Ratiu Valer Sibiu 0v
      179-208 Dobos Albert Cristuru Sec. 0v
      179-208 Rusescu Doru Rm. Valcea 0v
      179-208 Oneasa Silviu Hateg 0v
      179-208 Muresan Andrei Sibiu 0v
      179-208 Avramides George Braila 0v
      179-208 Potlog Anatol Rm.Valcea 0v
      179-208 Nemteanu Victor Rm.Valcea 0v
      179-208 Varadi Calin Sibiu 0v
      179-208 Zedler Iuliu Blaj 0v
      179-208 Vlaiconi Sabin Hateg 0v
      179-208 Comsa Cristian Blaj 0v
      179-208 Dumitriu Vasile Sibiu 0v

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

        Stand TT-Shop + Premiile
        BUTTERFLY Romania
        Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
        E-mail: office@prosoftbn.ro
        BUTTERFLY Store Bucuresti
        Tel. Mihai: 0736-887467
        E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
        Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
        Instagram: @butterflyromania
        YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

        http://www.tt-shop.ro
        http://www.butterfly.tt
        http://www.tenisdemasa.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

          Bineee... Credeati ca scapati de noi?
          Reluam discutia:
          -Toma Iulian, Braila
          -Constantinescu Marius, Bucuresti
          PS- Sa nu credeti ca am uitat de palinca
          Iulian Toma

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

            Organizatorii multumesc lui Rasvan Crisan si firmei TT-Shop , care ne-a oferit sprijin prin sponsorizarea evenimentului; Firma TT-Shop va oferi premiile pentru laureatii circuitului AmaTuR.

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

              Organizatorii turneului multumesc Lui Fane Medeleanu si echipei sale FANTASTICE Recycling Mat Mangalia pentru sprijin si pentru oferta de sponsorizare a competitiei.
              Ultima editare de clau; 12.dec.2010, 21:47.

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                se acorda si premiul pentru cel mai iradiat jucator in amatur?
                Poți vorbi neîntrebat dar nu întreba nevorbit.

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                  Se inscrie:Zedler Csaba-Agnita.
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                    Salutari, domnilor,

                    Din Bacau, solicita inscrierea : Marius Niculescu
                    Va multumesc !

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                      Din Targoviste:
                      Dumitra David
                      Lazaroiu Adrian
                      Blade: DHS Hurricane King-FL
                      FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
                      BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
                      Glue:Butterfly Free Chack

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                        Banu Nicolae -Sibiu
                        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                        Pe spate: Tenergy 80
                        Pe fata.: Tenergy 64

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                          VICTOR FOCA-PLOPENI,PRAHOVA
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                            Bocaniala Norocel - Galati,Romania,Europa,Terra,Calea Lactee.
                            Poți vorbi neîntrebat dar nu întreba nevorbit.

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                              Postat în original de noro
                              Bocaniala Norocel - Galati,Romania,Europa,Terra,Calea Lactee.
                              ....da' a cui esti din calea Lactee ?
                              Butterfly Michael Maze Arylate
                              BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X