Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Brasov Open si Amatori memorialul "VASILE ZAMFIR" EDITIA a 3-a -05.02.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • restul clasamentului?
    FH/Butterfly Tenergy 05
    Blade/DHS Hurricane King
    BH/Butterfly Tenergy 05

    Comentariu


    • Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
      S-a gasit un tricou negru,scrie butterfly pe spate si in fata feco.
      Ala este al lui Erdos.
      Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
      Backhand> Yasaka Raksa 9
      Forehand> Yasaka Raksa 7

      Comentariu


      • Postat în original de cosminTGV Vezi post
        restul clasamentului?
        Vezi pag. 1

        Comentariu


        • mulumesc
          ---------- Post added 11 feb 11 at 15:04 ----------
          multumesc. ma scuzati
          FH/Butterfly Tenergy 05
          Blade/DHS Hurricane King
          BH/Butterfly Tenergy 05

          Comentariu


          • Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
            Clasament OPEN

            1.Durdun George
            2.Ilie Alexandru
            3.Macovei Liviu
            4.Roman Iulian
            5-8
            Valceanu Daniel
            Farkas Gabor
            Florescu Eleodor
            Enciu Alexandru
            9-12
            Traistariu Marius
            Morosanu Vasile
            Constantinescu Marius
            Govoreanu Florin
            13-20
            Dinca Daniel 2v sup
            Erdos Ferenc 1v
            Toma Florin 1v
            Bondoc Alexandru 1v
            Botarca Sorin 0v
            Dumitra David 0v
            Tigau Laurentiu 0v
            Tincu Laurentiu 0v
            21-36
            Danieliuc Gabi 3v inf
            Motoroi Costi 3v
            Migea Cornel 3v
            Savin Gabriel 2v
            Ceacarescu Cristian 2v
            Antal Denes 2v
            Radu Constantin 2v
            Boaca Valentin 2v
            Tarpan Stefan 1v
            Iancu Sorin 1v
            Urian Nicusor 1v
            Mihailescu Radu 1v
            Oprea Nicolae 1v
            Ciuca Dan 1v
            Pui Daniel 0v
            Szekeres Levente 0v

            Clasament AMATORI

            1.Szasz Erno
            2.Doncea Catalin
            3.Virlan Adrian
            4.Pusca Sergiu
            5-8
            Voicu Corneliu
            Rus Andrei
            Ivan Valentin
            Cotinghi Catalin
            9-16
            Constantinovici Ciprian
            Szakali Csaba
            Kiss Janos
            Olteanu Mihai
            Tecuschi Dan
            Marandici Adrian
            Olah Oliver
            Zavrigescu George
            17-32
            Popa Mircea
            Mostovoi Andrei
            Lakatos Zsolt
            Palaghita Remus
            Nistor Florin
            Lapadat Eugen
            Schuller Cristian
            Filip Dan
            Bulubasa Nicusor
            Martz Sebastian
            Tarau Vasile
            Bejinariu Alexandra
            Pitac Ovidiu
            Hutanu Alin
            Toma Iulian
            Chetronie Liviu
            33-49
            Dinu Gheorghe 2v sup
            Banu NIcolae 1v sup
            Aftenie Daniel 1v
            Zidaru Razvan 1v
            Munteanu Octavian 1v
            Rusea Gheorghe 1v
            Galiu Mihai 1v
            Tutoveanu Razvan 1v
            Ditu Daniel 1v
            Biro Attila 1v
            Weiss Simona 1v
            Craciunica Gabriel 1v
            Holban Dumitru 1v
            Teris Valeriu 1v
            Micu Iulian 1v
            Preda Nicolae 1v
            Todarcea Ioan 1v
            50-64
            Jozsa Peter 0v sup
            Nasui Dan
            Codreanu Laurentiu
            Badescu Nicolae
            Ciosu Robert
            Rosu Dan
            Ceparu Ioan
            Ghise Sorin
            Tipser Gabriel
            Ciocan Adrian
            Rosu Gabriel
            Preda Florin
            Postelnicu Ciprian
            Cazanel Gheorghita
            Padurariu Costel
            65-82
            Pandrea Vasile 3v inf
            Dumitrescu Victor
            Farkas Bence
            Eana Gabi 2v inf
            Onet Nicolae
            Cristovici Viorel
            Serb Robert
            Matei Dumitru
            Pascu Gabriel
            Pop Cornel
            Tudorache Constantin
            Micu Cosmin
            Szabo Tamas
            Constantin Ana
            Haran Alexandru
            Cristescu Cristian
            Caraman Mihai
            83-102
            Sass imre 1v inf
            Darie Dan
            Nica Ionut
            Achim Laurentiu
            Craciunica Andrei
            Craciun Gheorghe
            Paslariu Adrian
            Capatana Petrica
            Negrea Petru
            Urduzan Sever
            Coman Nicu
            Gheorghita Gabriel
            Balasescu Doru
            Chiper Ionel
            Suta Valentin
            Dinca Alexandru
            Grigore Alexandru
            Silviu Nicolae
            Marin Tudorel
            Duica Bogdan
            104-121
            Gogan 0v inf
            Serban Liviu
            On Ho
            Zamfir Marius
            Hriscu Florentina
            Busuioc Mihaita
            Andrei Cosmin
            Gheorghita Gabriel
            *****a Florin
            Balasoiu Bogdan
            Nistoroiu Tiberiu
            Dumbrava Nicolae
            Caliman Eduard
            Mihai Sebastian
            Rusu Diana
            Dumitrescu Mircea
            Corb Octavian
            Pantaze Andrei
            Ultima editare de Vali Suta; 12.feb.2011, 10:30.

            Comentariu


            • Cu respect ma adresez organizatorilor. ma numesc Gheorghita Gabriel, sunt din Cluj Napoca. Am participat la amatori, am fost in grupa 13 (s-a jucat la masa 11) cu Mostovoi, Rosu Gabriel, Todarcea, Dima sau Duma (un copil) si Iosub plus subsemnatul. La final am contabilizat o victorie cu 3-0 in meciul cu Iosub. Vad ca sunt trecut in clasament in grupa celor fara nici o victorie, ceea ce duce la anularea a 2 puncte obtinute pentru clasamentul general. V-as ruga daca se poate sa corectati si sa comunicati celor care efectueaza clasamentul Amatur.

              Comentariu


              • Lipseste Boaca Vali din clasament open.

                Comentariu


                • si Pantaze Andrei lipseste din clasament de la amatori

                  blade: Donic Dima Sawtec AR ;fh: Donic Baracuda Big Slam max ;bh: Dr. Neubauer Fighter

                  Comentariu


                  • Scuze !!! am trecut la open pe Boaca Valentin 2v si la Amatorii pe Gheorghita Gabriel 1v si pe Pantaze Andrei 0v . Scuze inca o data.
                    Ultima editare de Alexandrel Bv13; 12.feb.2011, 10:25.
                    13 Rules

                    Comentariu

                    Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X