Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Brașov Open si Amatori memorialul "VASILE ZAMFIR" EDITIA a 3-a -05.02.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Open - 1 Durdun G.
    - 2 Oaca I.
    -3/4 Roman I si Macovei L.
    Amatori
    - 1 Szasz E.
    - 2 Din Giurgiu [nu i-am retinut numele ]

    Comentariu


    • BLADE:JOOLA KOOL
      FH: Acuda Blue P1Turbo
      BH:Tenergy 05fx

      Comentariu


      • Postat în original de Antal Denes Vezi post
        Open - 1 Durdun G.
        - 2 Oaca I.
        -3/4 Roman I si Macovei L.
        Amatori
        - 1 Szasz E.
        - 2 Din Giurgiu [nu i-am retinut numele ]
        Doncea Catalin ?

        Comentariu


        • Felicitari Brașov pentru organizare,tratatie si gazduire !

          Comentariu


          • Felicitari: Bondoc Alexandru
            Bondoc Bianca
            Vasile Mircea
            PS: Bravooo Georgeeee !)
            Sport Club Municipal Brasov(Tenis de masa)-Balasoiu B.

            Comentariu


            • Excelenta organizare ! Bravo Brașov !!!
              Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
              DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
              Just do it !

              Comentariu


              • Ultima editare de Vali Suta; 06.feb.2011, 13:36.

                Comentariu


                • poze

                  Comentariu


                  • restul clasamentului la open+amatur va rog.

                    Comentariu


                    • poze 2

                      Comentariu


                      • Alex ,Vasilica ce faceti ?
                        Lumea asteapta .

                        Comentariu


                        • Postat în original de toth laszlo Vezi post
                          restul clasamentului la open+amatur va rog.

                          Nicio problema ! Intarzierea face parte la fel din " Excelenta organizare a turneului Brașov" Felicitari organizatorilor !

                          Comentariu


                          • Postat în original de Chuck Vezi post
                            Nicio problema ! Intarzierea face parte la fel din " Excelenta organizare a turneului Brașov" Felicitari organizatorilor !
                            Domnule Chuck daca deschideti ochii bine o sa vedeti o parte din clasament pe prima pagina ( restul va fi afisat in zilele urmatoare). Si daca nu ati fost multumit de organizarea noastra si tot ne criticati atat, eu personal va rog sa organizati dumneavoastra un turneu la București ( sunt foarte curios ce organizare ar iesi)
                            Cu respect Vasile Mircea ( organizator al turneului de la Brașov)
                            Butterfly Matsushita Power Defence
                            FH:Yasaka Rakza Soft
                            BH:Hallmark Phoenix Ox

                            Comentariu


                            • a fost un turneu bine organizat, meniul a fost excelent, eu personal m-am simtit foarte bine..felicitari si cu siguranta am sa particip la urmatoarele turnee
                              BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                              FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                              BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                              jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                              Comentariu


                              • Postat în original de Vasile Mircea Vezi post
                                Domnule Chuck daca deschideti ochii bine o sa vedeti o parte din clasament pe prima pagina ( restul va fi afisat in zilele urmatoare). Si daca nu ati fost multumit de organizarea noastra si tot ne criticati atat, eu personal va rog sa organizati dumneavoastra un turneu la București ( sunt foarte curios ce organizare ar iesi)
                                Cu respect Vasile Mircea ( organizator al turneului de la Brașov)
                                Departe de mine intentia de intretine o situatie conflictuala ! Dar, totusi cateva observatii NU trebuie sa deranjeze! Ora de incepere sa fie intr-adevar ora de incepere! Mai ales ca tot a fost anuntata pe site! Nu se anunta si atunci era cu totul alta poveste ! Si ma repet intarzierea lasa loc la discutii !!....Si daca tot suntem la observatii care nu ar trebui sa deranjeze, ar fi trebuit asigurate si mai multe despartitoare pentru
                                fiecare din mese !!.....Inca o data NU trebuie sa va simtiti deranjat....nu aceasta era intentia...Cat despre invitatia de a organiza la randul meu un turneu...va multumesc pentru idee, este intr-adevar o idee interesanta...Cu acelasi respect C Cristescu (un umil participant la turnee, sculat cu noaptea in cap sa ajunga la timp conform orelor anuntate)

                                Comentariu


                                • Postat în original de Chuck Vezi post
                                  Departe de mine intentia de intretine o situatie conflictuala ! Dar, totusi cateva observatii NU trebuie sa deranjeze! Ora de incepere sa fie intr-adevar ora de incepere! Mai ales ca tot a fost anuntata pe site! Nu se anunta si atunci era cu totul alta poveste ! Si ma repet intarzierea lasa loc la discutii !!....Si daca tot suntem la observatii care nu ar trebui sa deranjeze, ar fi trebuit asigurate si mai multe despartitoare pentru
                                  fiecare din mese !!.....Inca o data NU trebuie sa va simtiti deranjat....nu aceasta era intentia...Cat despre invitatia de a organiza la randul meu un turneu...va multumesc pentru idee, este intr-adevar o idee interesanta...Cu acelasi respect C Cristescu (un umil participant la turnee, sculat cu noaptea in cap sa ajunga la timp conform orelor anuntate)
                                  Plusuri
                                  1) Dintre toate turneele la care am participat, turneul de la Brașov a inceput cel mai repede.
                                  2) Dintre toate turneele la care am participat, turneul de la Brașov a avut cele mai multe despartitoare
                                  3) Taxa a fost modica in comparatie cu ce s-a oferit.
                                  4) Turneul s-a terminat destul de repede luand in considerare numarul de participanti
                                  Minus
                                  - Pe site m-am inscris la Amatori si cu o zi inainte de turneu nu eram trecut pe liste la Open. Cand am ajuns la turneu ,am aflat ca tre' sa joc la open ,pentru ca media punctelor castigate la turneele la care am participat a fost 18(locul in clasament fiind in jur de 200).
                                  Nu stiu daca mai faceam 700 km dus intors ca sa joc 6 meciuri.

                                  In concluzie, a fost unul dintre cele mai bine organizate turnee la care am participat, felicitari organizatorilor.
                                  Nu va suparati pe Chuck, Chuck (Norris) poate sa aplaude cu o singura mana. Noi restul participantilor o sa aplaudam cu amandoua.
                                  Blade:O chinezarie
                                  FH:TG2 (No 19)
                                  BH:Super Anti

                                  Comentariu


                                  • Alex,Mircea,Dan,
                                    v-am spus ceva cu o zi-doua pana-n turneu,ca in mod sigur se va gasi un prost,poate doi,care au sa spuna ceva negativ indiferent de cum s-ar desfasura turneul si oricare ar fi calitatea acestuia ca si organizare.
                                    Cum poti caracteriza un ins care spune "pacat de atmosfera placuta de la acest turneu",..adica..ai pare rau ca a fost atmosfera super,etc.
                                    Mai domnule frustat,mare parte din noi nu numai ca ne trezim mai din noapte ca tine,mai ne si cazam cate 2 nopti pe unde reusim,si facem multe altele fara a le etala aici..si stii pentru ce ?..pentru o atmosfera cautata ca cea cum a fost la Brașov !
                                    Faptul ca am gasit-o,a fost o reusita deplina in ceea ce priveste organizarea!
                                    Daca ai avea 2 minute ti-as explica aceste diferente care inca nu le intelegi !
                                    Ultima editare de Vali Suta; 07.feb.2011, 13:24.

                                    Comentariu


                                    • Un turneu foarte reusit din toate punctele de vedere, m-am simtit foarte foarte bine (nu de alta da am fost acasa)
                                      Aa, un singur minus
                                      - nu au fost saltele de dormit in sala )

                                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                      Comentariu


                                      • Cateva imagini de la turneu.....
                                        Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                        Comentariu


                                        • Buna ziua. Sunt si eu in asentimentul colegilor mei brasoveni privind organizarea. Am participat pentru prima data insa voi incerca si eu sa-mi dau cu parerea. Sunt de acord ca unii din participanti veniti din alte localitati au fost punctuali insa au mai fost altii care datorita distantei au intarziat 20 , 30 40 de minute.... acceptabil avand in vedere alte conditii gen trafic etc etc. Puneti-va in pielea unor oameni veniti de la 200-300 de km care intarziind jumatate de ora n-ar mai fi fost primiti. Cum v-ati fi simtit ? Banuiesc ca o concesie de o ora a putut face oricine si banuiesc ca in final toata lumea s-a simtit excelent chiar daca au jucat doar 5 meciuri cum am jucat eu . Cu stima si la mai mare .. Ionut Nica ... participant.


                                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                          Comentariu


                                          • In primul rând cred ca cei care s-au ocupat de organizarea acestui turneu , merita felicitari pentru tot ce au facut.In mare parte timpii morți au fost eliminați prin anunturile care se faceau la statie de fiecare data când era cazul iar competiția a început fara ?nt?rziere ,menu-ul ok si la timp...ceea ce m-a dezgustat si nu sunt singurul, este modul cum trateaza unii jocurile din grupele inferioare si cele superioare adica cedarea meciurilor in favoarea unora si in defavoarea altora( in toata aceasta familie care este Amatur sunt prieteni si prietenii si e normal sa fie asa ,dar pana la a ceda jocuri in mod intenționat e totola lipsa de respect si de fair- play. De mai bine de 2 ani de zile sunt in circuit si nu am avut ce sa reprosez nici actualilor si nici foștilor amaturisti (exemple de jucatori fair- play sunt destule,Alex Ciobanu (nu ceda un singur set chiar daca pentru el nu conta ) , Bogdan Trifu , Bodeanu Mihai, Radu Costica , Aurel Fratea, Toma Florin si exemlele ar continua...iar la acest turneu au fost astfel de cazuri ( se știu ei bine care sunt) si asta e un aspect ce poate deveni periculos pentru AMATUR... In rest sa auzim de bine !

                                            Comentariu


                                            • In primul rand ii multumesc ptr sprijinul acordat dl Dan Bodeanu in realizarea grupelor. Am incercat sa incepem la ora stabilita 9:00 dar 20 pers nu au ajuns si nici nu si-au anuntat retragerea, dar si asa cred ca ne-am miscat destul de repede Openul la 9:30 si la 10 au inceput si Amatori. Cred ca daca se faceau toate grupele in ziua turneului dura mai mult. Imi cer scuze ptr cele 3 mese(2 yasaka bunicele si 1 activ) pe care au jucat cei de la amatori. Concursul s-a terminat mai devreme decat se astepta multa lume,la 22:30 sa terminat Openul iar cei de la Amatori la 00:00. In total au fost 152 de participanti iar in contul AmaTur s-au strans 750 lei, maine ii voi depune in cont. Multumesc participantiilor pentru urarile de bine si nu numai.
                                              Ultima editare de Alexandrel Bv13; 07.feb.2011, 17:05.
                                              13 Rules

                                              Comentariu


                                              • S-a gasit un tricou negru,scrie butterfly pe spate si in fata feco.
                                                13 Rules

                                                Comentariu


                                                • In legatura cu tricoul negru, este al meu ,numai ca pe fata scrie Dunlop si l-am uitat la Sibiu. Adumi-l te rog la Targoviște ! Uita-te mai atent ca poate gasesti si o minge Double Circle pe care am pierdut-o intr-a IX-a la scoala.
                                                  Daca mai gasesti ceva descrie-l si eu am sa iti spun unde l-am pierdut.))

                                                  Comentariu


                                                  • Organizarea a fost foarte buna
                                                    Incca o data felicitari organizatorilor !
                                                    PS:Cei care comenteaza aiurea... mai bine s-ar abtine de la comentarile fara rost Domnul Vali are perfecta dreptate
                                                    Sport Club Municipal Brasov(Tenis de masa)-Balasoiu B.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X