Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A GURA HUMORULUI O+A, s?mb?t? 12 februarie - invitat de onoare OTILIA BADESCU

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentul provizoriu:
    Open:
    1 Farkas Gabor Tg.Mureș
    2 Ilies Ioan Rădăuți
    3 Mosneagu Marius Fălticeni
    4 Ilies Ioan Rădăuți
    E trecut Ilies Ioan de 2 ori... o fi avut el o evolutie buna dar nu cred ca a jucat si finala si finala mi... ) In plus lipseste Gabi Nemtoiu de pe podiumul tau...
    ---------- Post added 14 feb 11 at 08:15 ----------
    Tastatura mea, in momentul cand introduc o iconitza imi mananca cate o silaba...
    Cum pot modifica un subiect introdus?
    PS: A fost un turneu reusit dupa parerea mea felicitari organizatorilor si participantilor!
    ---------- Post added 14 feb 11 at 08:16 ----------
    Postat în original de acidutzu Vezi post
    Clasamentul provizoriu:
    Open:

    1 Farkas Gabor Tg.Mureș
    2 Ilies Ioan Rădăuți
    3 Mosneagu Marius Fălticeni
    4 Ilies Ioan Rădăuți

    E trecut Ilies Ioan de 2 ori... o fi avut el o evolutie buna dar nu cred ca a jucat si finala si finala mica... ) In plus lipseste Gabi Nemtoiu de pe podiumul tau...

    ---------- Post added 14 feb 11 at 08:15 ----------

    Tastatura mea, in momentul cand introduc o iconitza imi mananca cate o silaba...
    Cum pot modifica un subiect introdus?

    PS: A fost un turneu reusit dupa parerea mea felicitari organizatorilor si participantilor!
    Andro Rasanter 48
    Butterfly Timo ALC
    Andro Rasanter 48​

    Comentariu


    • Postat în original de Vali Suta Vezi post
      Felicitari tuturor premiantilor,participantilor,si in mod deosebit d.lui Dragos Motisan pentru locul obtinut(pentru prima data) la un asemenea turneu,precum si organizatorilor pentru ospitalitatea care in descrieri telefonice a fost una super buna, si sunt convins de realitatea lor..din pacate pentru mine am lipsit la un asemenea eveniment..
      Cipi Constantinovici...nu te-am vazut pe podium ! ..la tenis de masă
      oficial raspunsul ar fi cam asa: "find de prin partea locului m-am decis sa las si altora bucuria de a fi in varful clasamentului"
      neoficial: am jucat atat de prost ca nu meritam sa ajung nici in eliminatorii
      BLADE: NITTAKU SEPTEAR
      FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
      BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

      jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

      Comentariu


      • Postat în original de ciprian constantinovici Vezi post
        oficial raspunsul ar fi cam asa: "find de prin partea locului m-am decis sa las si altora bucuria de a fi in varful clasamentului"
        neoficial: am jucat atat de prost ca nu meritam sa ajung nici in eliminatorii
        Oficial la Bacău ai ocazia sa te revansezi Cipri .
        O sa afli daca gazdele o sa fie la fel de darnici .
        Sa ne vedem sanatosi .
        Stima .

        Comentariu


        • Nici aventurile de pe traseu datorate conditiilor meteo si nici condensul din sala,creat la un moment dat in exces, nu pot sa stearga impresia f.buna pe care ne-a lasat-o acest turneu.Organizatori omniprezenti,competenti si discreti,locatie excelenta,participare selecta si numeroasa,..FELICITARI ORGANIZATORULUI,bravo Dan Chirap!Felicitari castigatorilor,care au confirmat statutul de favoriti,felicitari tuturor participantilor pentru contributia adusa la reusita acestui turneu.Bravo Dragos pentru clasarea pe podium!La mai mare!Toata stima "pescarusilor" condusi de Fane M,pentru prezenta in "grup" la acest turneu.O remarca deosebita pentru cel mai tanar participant,Beny Farkas,a carui prestatie ne incanta deja pe toti!(Aschia nu sare departe...!).
          ---------- Post added 14 feb 11 at 14:54 ----------
          Stimati colegi!Vreau sa multumesc public lui Florin Govoreanu pentru curajul si prezenta de spirit de care a dat dovada in timpul calatoriei spre Gura humorului.Ninsoarea,viscolul si ceata ivite pe neasteptate pe traseul montan au constituit mai mult decat o proba de curaj!Bucuria de a fi azi printre cei vii i se datoreaza lui!Din pacate insa prestatia la acest turneu a fost vizibil afectata de starea de soc in care ne-am regasit pentru multa vreme dar,ca o consolare,vreau sa stie ca pentru mine a contat mai mult ca am(mai) ajuns sa participam la acest turneu decat clasamentul de la sfarsit!MULTUMESC Florine!Ma scuz pe aceasta cale fata de toti cunoscutii prezenti la acest turneu pentru plecarea noastra precipitatata spre casa, fara a ne lua ramas bun de la voi.Va salut cu respect pe toti si...pe curand!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • Despre Otilia Badescu nici un cuvant, nici o impresie, nimic?
            BLADE:Kreanga Aeros
            BH:Tibhar Torpedo
            FH: Globe National

            Comentariu


            • Postat în original de barzalau Vezi post
              Despre Otilia Badescu nici un cuvant, nici o impresie, nimic?
              OTILIA BASESCU a constituit din punctul meu de vedere o prezenta stearsa.A fost uitata sau a stat mai mult intr-un colt al salii vorbind mult la telefonul mobil.Au fost 2 momente care ne-au atras atentia ca exista si ea in sala si anume atunci cand a venit si a rostit cateva cuvinte in toiul disputelor din grupe si ultima data la festivitatea de premiere cand s-a implicat sa dea premiile.Oare ce trebuia sa mai faca?Consider ca nu a fost pusa in deajuns in EVIDENTA,macar sa fi sustinut un meci de ping-pong cu d-nul FARCAS ,castigatorul de la OPEN.Deci o prezenta trecatoare,aproape anonima.Poate s-au bucurat cei care n-au vazut-o vreodata,dar eu am vizionat in direct partida demonstrativa pe care a sustinut-o impotriva lui SENI de la turneul final de la SIBIU,scor 3-1 pentru SENI ,jucator de superliga.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • a fost primul meu turneu...un set de mai luam si ajungeam si eu la meciurile eliminatorii...unde,desigur ca n-as fi facut mare branza...ca am realizat ca joc tare haotic si ma bazez pe 2 lovituri...si nu tine...organizatorii au fost deschisi si tuica tare buna...sala a fost ok si ar fi fost si mai ok daca nu-mi batea uneori lumina-in ochi si podeaua ar fi fost uscata...oricum,bravo organizatorilor si concurentilor, mai ales castigatorului...in special ca i-a scos tenisul din cap amicului meu......aaa...am uitat in sala o pereche de adidasi albi...sper sa mi-i pastrati pana la urmatorul turneu...
                tibhar def plus jumulita
                gambler reflectoid 1,0
                dawei 388 D-1 ox

                Comentariu


                • Mare ti-e gradina Doamne !
                  Stimabile Priza Tok ,cele spuse de dumneavoastra nu sunt in concordanta cu atitudinea dumitale de la turneu . Probabil domnule doctor va credeti la stirile de la ora 5! Vrei neaparat senzational? Inainte de a improsca in stanga si-n dreapta mai intai intereseaza-te cine este si cine a fost Otilia Badescu! Am spus undeva in posturile mele ca va juca demonstrativ?Trebuia sa veniti la microfon, in timp ce ceilalti aplaudau, sa anuntati ca v-a deranjat din timpul meciului ! Nu credeti ca dati dovada de ipocrizie ? Cine statea aproape de Otilia in timp ce se faceu poze? De ce ati facut acest lucru daca nu va placut prestanta Dumneaei ?
                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1090274.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,3 KB 
ID:	764616Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1090275.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,3 KB 
ID:	764617Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1090276.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,2 KB 
ID:	764618Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1090277.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,9 KB 
ID:	764619
                  Consider ca D-ra Otilia a dat dovada de o deosebita modestie, eleganta si altruism in ceea ce priveste intreg turneul si ceea ce priveste venirea dumneaei pentru prima data in Bucovina. De aceea a vrut sa stea in tribune ,sa poata discuta normal cu cine doreste. Si nu putini au facut acest lucru. Am prezentat-o ca INVITATA DE ONOARE nu ca un sparting partener. Dumneaei ne-a onorat cu prezenta si aprecierile unui profesionist. Nu vreau sa insir titlurile pe care le- a obtinut in cariera sa de inalta performanta. Mai bine documentati-va. Faptul ca am reusit sa o aduc in Gura Humorului ,in judetul Suceava ar fi trebuit sa va faca mandru.
                  Parerile majoritatii concurentilor difera mult fata de parerea Dvs., dovada fiind multumirea de pe fetele dumnealor, la sfarsitul concursului si parerile exprimate pe site ori telefonic.
                  Ori , stimabile domn doctor , oamenii care incearca sa iasa cat mai mult in evidenta si sa castige cat mai multe competitii trebuie mai intai sa invete sa piarda.
                  Daca Dvs. nu ati putut sau nu ati vrut sa intelegeti asta inseamna ca m-am inselat in privinta Dvs.
                  Acestea fiind spuse nu pot decat sa va doresc luminare!

                  P.S. Cand treceti prin Gura Humorului veniti sa va dau papucii !!!
                  Fișiere atașate
                  Dan Chirap
                  www.sportdakiro.com
                  email: contact@sportdakiro.com

                  Comentariu


                  • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                    OTILIA BASESCU a constituit din punctul meu de vedere o prezenta stearsa.
                    cred ca domnul doctor,face referire la alta Otilia...fie ea si Basescu.

                    Badescu Otilia (Campioana noastra)*,nu poate avea o prezenta stersa decat in cazul cand privitorul are mult condens pe lentile sau in ochi,si nici chiar atunci..(un condens de care a pomenit ceva mai devreme dl.Ciobanu si la care abia acum am inteles la ce facea referire..)

                    *
                    Ultima editare de Vali Suta; 15.feb.2011, 12:41.

                    Comentariu


                    • Postat în original de bubu ruz Vezi post
                      a fost primul meu turneu...un set de mai luam si ajungeam si eu la meciurile eliminatorii...unde,desigur ca n-as fi facut mare branza...ca am realizat ca joc tare haotic si ma bazez pe 2 lovituri...si nu tine...organizatorii au fost deschisi si tuica tare buna...sala a fost ok si ar fi fost si mai ok daca nu-mi batea uneori lumina-in ochi si podeaua ar fi fost uscata...oricum,bravo organizatorilor si concurentilor, mai ales castigatorului...in special ca i-a scos tenisul din cap amicului meu......aaa...am uitat in sala o pereche de adidasi albi...sper sa mi-i pastrati pana la urmatorul turneu...
                      Felicitari pentru primul turneu! Adidasii te asteapta la sala. Mai sunt si altii care au uitat cate ceva.
                      Dan Chirap
                      www.sportdakiro.com
                      email: contact@sportdakiro.com

                      Comentariu


                      • propun ca domnul priza tok(Ciobanu Gabriel) sa fie suspendat 3 luni de pe forum pt calomnie adusa importiva campioanei noastre Otilia Badescu.

                        Comentariu


                        • Cateva cuvinte ca si impresii referitor la acest turneu de la Otilia Badescu :

                          "Gura Humorului 2011, turneu la care am fost invitata de domnul Daniel Chirap............De la bun inceput pot sa subliniez ca m-am simtit ca intr-o familie in care toate lucrurile asa cum au fost oranduite demostreaza ca exista inca oameni care iubesc sportul.
                          Cu aceasta ocazie doresc sa felicit toti participantii, castigatorii si in mod deosebit gazda acestei competitii !
                          Doresc sa mentionez prezenta dl Primar Ursaciuc Marius, apoi consilierul Mihai Androhovici de la DJSTsi Tineret, cat si a Directorului DJTS care ne-au fost alaturi pe perioada competitiei.
                          Multumim si autoritatiilor locale pentru sprijin !
                          "
                          Otilia Badescu

                          Comentariu


                          • Oare prezenta oficialitatilor din judet si din oras nu cum-va sa datorat insusi prezentei multiplei campioanei OTILIA BADESCU ?
                            S-a uitat atat de repede ce mandri eram de prestatile domnisorei pe ori unde ne reprezenta la nationala ,echipe de club ,turnee ,etc. !

                            Comentariu


                            • Draga Vali, transmite-i te rog D-rei Otilia Badescu multumirile noastre pentru onoarea de a accepta invitatiile organizatorilor AmaTuR din toata tara, si ca o asteptam cu bucurie la toate turneele ce vor urma. Ne bucuram de fiecare data cand este printre noi si prezenta sa ne stimuleaza
                              Sunt convins ca impreuna ne va fi mult mai usor sa deschidem usile autoritatilor locale si judetene pentru a sprijini dezvoltarea tenisului de masa in fiecare zona a tarii, atat ca sport de masa, cat si ca sport de performanta.

                              Comentariu


                              • Postat în original de toth laszlo Vezi post
                                propun ca domnul priza tok(Ciobanu Gabriel) sa fie suspendat 3 luni de pe forum pt calomnie adusa importiva campioanei noastre Otilia Badescu.
                                Mai intai trebuie sa inveti sa te exprimi corect romaneste(calomnie impotriva)si apoi dupa ce dovedesti ca ai mai invatat ceva in acest sens,sa postezi pareri personale pe forum.Daca ai fi citit cu atentie postul meu despre prezenta d-rei OTILIA BADESCU la turneul de la G-HUMOR si ai fi avut macar o "bruma"in gandire,ti-ai fi dat seama ca nu este vorba de nici o calomnie=afirmatie mincinoasa,defaimare.Era punctul meu de vedere referitor la intreaga prezenta a sa la acest turneu.Oricum este o prezenta agreabila la orice turneu la care este invitata,iar performantele sale tenisistice sunt remarcabile si recunoscute de toata lumea,d-le DAN CHIRAP.Din punctul meu de vedere,dvs.NU ati evidentiat-o suficient de mult in ochii jucatorilor prezenti ,ati anuntat prezenta ei si apoi s-a evidentiat la festivitatea de premiere ,cand multi jucatori erau deja plecati din sala.De ce n-ati facut sa zicem o masa rotunda unde fiecare sa-i adreseze o serie de intrebari personale?Raman la ideea ca trebuia sa joace un meci demonstrativ cu castigatorul de la OPEN.Daca s-ar fi cronometrat minutele de prezenta efectiva in mijlocul nostru a marei noastre campioane ,cred ca se adunau cam 15-20 minute.Comparativ cu orele de joc de la inceputul si pana la sfarsitul turneului,aceste minute par ca si inexistente.D-le VALI SUTA ,pe viitor va sfatuiesc sa nu faceti afirmatii daca nu ati fost prezent la evenimentul invocat,sau macar faceti un efort sa va abtineti.
                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                Comentariu


                                • Terminati cu prostiile astea!
                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                  Comentariu


                                  • domnilor,adevarul poate e pe la mijloc...era tare interesant daca dupa terminarea grupelor d.Badescu juca un meci cu castigatorul de anul trecut de exemplu...ca sa o vedem toti,sa o admiram si s-o aplaudam...eu,drept sa va spun, am aflat de prezenta doamnei la turneu abia ieri, de pe forum...stiam ca vine dar am confundat-o cu d.Laura Badea ( de la scrima ) ))...am cautat-o prin sala dar nici urma de ea...si mi-am zis..."off,romanii astia"...))as fi vrut sa am o poza cu dansa...dar e imbucuratoare prezenta discreta a campioanei noastre...s-a jucat tenis ...si cred ca dansa s-a simtit mult mai bine privind cum s-au adunat 100 de oameni sa joace ping pong decat sa tina vreun discurs plat sau sa taie panglici...
                                    tibhar def plus jumulita
                                    gambler reflectoid 1,0
                                    dawei 388 D-1 ox

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de bubu ruz Vezi post
                                      domnilor,adevarul poate e pe la mijloc...era tare interesant daca dupa terminarea grupelor d.Badescu juca un meci cu castigatorul de anul trecut de exemplu...ca sa o vedem toti,sa o admiram si s-o aplaudam...eu,drept sa va spun, am aflat de prezenta doamnei la turneu abia ieri, de pe forum...stiam ca vine dar am confundat-o cu d.Laura Badea ( de la scrima ) ))...am cautat-o prin sala dar nici urma de ea...si mi-am zis..."off,romanii astia"...))as fi vrut sa am o poza cu dansa...dar e imbucuratoare prezenta discreta a campioanei noastre...s-a jucat tenis ...si cred ca dansa s-a simtit mult mai bine privind cum s-au adunat 100 de oameni sa joace ping pong decat sa tina vreun discurs plat sau sa taie panglici...
                                      Iata inca o persoana sincera,care-mi da dreptate la cele afirmate de mine.Desi era in sala ,nici nu a auzit momentul prezentarii sale.Poate ar fi vrut sa o cunoasca,sa obtina un autograf pe tricoul sau,etc.Dane,acest lucru nu este o jicnire la adresa ta,este prima oara cand o inviti pe marea noastra campioana si nu ai stiut concret cum sa procedezi sa fie cunoscuta de intreaga asistenta din sala.Asa se capata experienta si pe viitor vei stii cum sa procedezi mai bine.Fii sigur ca sunt mai multi cei care n-au vazut-o sau n-au cunoscut-o.Repet nu considera ca cele scrise de mine aici reprezinta o critica la adresa ta,ci este o CONSTATARE personala,un punct de vedere strict personal ,care ,sper ca pe viitor sa te ajute.Si ca sa mai lamurim o afirmatie de-a ta,sa stii ca in momentul cand am luat loc pe podiumul de premiere pentru poza finala de grup,d-ra OTILIA BADESCU NU era langa mine,ea a venit in acel loc ulterior.Asta nu inseamna ca nu o respect si sa stii ca sunt mandru ca s-a nimerit sa fac poza de grup alaturi de ea.
                                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                      Comentariu


                                      • Saracu dotore a vrut sa spuna ceva si voi ati inteles altceva

                                        Comentariu


                                        • Eu nu am inteles ce a vrut sa spuna prin faptul ca Otilia a luat bataie (intr-un meci demonstrativ!) cu Seni, care este citez: ''jucator de superliga"!
                                          Blade-Darker speed 90
                                          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                          Bh- Testing

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de selectia naturala Vezi post
                                            Saracu dotore a vrut sa spuna ceva si voi ati inteles altceva
                                            Probabil ca asa este !

                                            Raspuns final .
                                            Daca lucrurile sunt simple de ce sa nu le facem mai complicate?!
                                            Anuntul pe care l-am facut in legatura cu prezenta Otiliei Badescu la turneu a fost scris pe site cu o saptamana inainte de inceperea turneului-timp suficient pentru oricine sa stie acest lucru
                                            Asta in legatura cu afirmatiile Dvs.:
                                            1 .In nici un caz nu poate fi o "prezenta stearsa" o campioana la nivelul Dumneaei
                                            2."Deci o prezenta trecatoare,aproape anonima."-nici macar atat,cine a dorit si a fost interesat a remarcat-o pe Otilia Badescu din momentul intrarii dumneaei in sala, a discutat cu ea. Nu poate fi confundata cu nimeni altcineva , mai ales dintre cei care iubesc tenisul de masa
                                            Domnule doctor, in legatura cu "experienta" mea puteti afla ca de 5 ani organizez competitii , numai anul trecut am organizat 7 turnee B , 1 A, 2 campionate judetene si altele 2 locale pentru copii .Probabil mai am multe de invatat.
                                            Sa stiti ca eu apreciez orice persoana care vine la mine si-mi adreseaza recomandari sau critici in mod direct, dar nu accept in nici un fel ca cineva sa se ia de invitatii si de prietenii mei.
                                            Va sugerez sa incercati si Dvs. sa organizati macar un turneu de oricare fel ,sa aveti tot felul de surprize, sa veniti cu lucruri noi si sa ne invatati si pe noi, cei mai neinitiati, sa facem acest lucru.
                                            Acestea fiind spuse consider ca toate comentariile pe care le-ati facut sunt indreptate catre mine, deci spre organizarea turneului, le iau ca atare, si v-as fi recunoscator daca am incheia subiectul.

                                            P.S. „Iata inca o persoana sincera,care-mi da dreptate la cele afirmate de mine”
                                            Aveti dreptate domnule doctor ! Si el si-a uitat adidasii! Deci...:
                                            Veniti amandoi la sala sa va dau papucii!!!
                                            Dan Chirap
                                            www.sportdakiro.com
                                            email: contact@sportdakiro.com

                                            Comentariu


                                            • salut......nu vreau sa aduc ofense la organizarea acestui turneu (mai ales ca nu am participat), dar cred ca in strainatate s-ar fi oferit (eventual cumparat) mingi, sepci, steaguri, embleme, insigne...etc.....maruntisuri.....cu autografe ale campioanei....oficialitatile i-ar fi oferit din partea municipalitatii (totusi e prima vizita in Bucovina si Otilia Badescu e un nume greu in sportul romanesc) o amintire, un suvenir.....un...'ceva'....bucovinesc.......
                                              nu cred ca organizarea a lasat de dorit.....
                                              nu cred ca organizatorul nu are experientza.....
                                              nu cred ca d-l Ciobanu a fost rau intentionat (desi cateodata e carcotas, nu rau intentionat)......
                                              dar cred ca noi romanii avem o problema cu promavarea.....nu numai in sport...in orice domeniu....
                                              repet...nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici nu am participat la turneu....e opinia mea si o sustin sus si tare oriunde in lume.....senkiu
                                              blade:
                                              fh:
                                              bh:

                                              Comentariu


                                              • Stimati colegi!
                                                Prezenta d-nei Otilia Badescu la acest turneu a fost primita cu aplauze de catre toti cei PREZENTI in sala,in special cei care (RE)cunosc acest NUME.Nu cred ca nu a fost mediatizata indeajuns ci cred mai degraba ca a fost respectat PROTOCOLUL ce se impune in asemenea situatii."Discretia" la care face aluzie dl.Ciobanu reprezinta mai degraba respectul dansei pentru competitori, de a nu-i deranja in timpul desfasurarii partidelor prin prezenta prelungita in sala!Discretia, in anumite momente, reprezinta o proba de respect, domnilor!Reusita acestui turneu a fost subliniata,ulterior, in declaratia distinsului oaspete prin aprecierile pozitive la adresa turneului,in special,dar si a Amaturului, in general.Va salut cu respect!
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu


                                                • Cred ca era mai bine daca nu intrebam de campioana. Dar am pus aceasta intrebare deoarece nimeni dar absolut nimeni nu a spus nimc despre dansa dupa turneu. Acum toata lumea sare in sus cu impresii.De ce nu le-ati postat pana acum domnilor. Domnul doctor a raspuns la intrebarea mea si tind sa i dau dreptate deoarece nici chiar organizatorul nu a mai spus nimic. Totusi la Bistrița a jucat demonstrativ doamna Otilia. Nu se putea juca si la Gura Humorului? Sau poate v-ati fi multumit si daca Waldner si Persson ar fi asistat linistiti in tribuna? Eu personal prefer sa-i vad la masa de tenis pe acesti maestri ai acestui sport.
                                                  Ultima editare de johny_b; 17.feb.2011, 10:52.
                                                  BLADE:Kreanga Aeros
                                                  BH:Tibhar Torpedo
                                                  FH: Globe National

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de barzalau Vezi post
                                                    Cred ca era mai bine daca nu intrebam de campioana. Dar am pus aceasta intrebare deoarece nimeni dar absolut nimeni nu a spus nimc despre dansa dupa turneu. Acum toata lumea sare in sus cu impresii.De ce nu le-ati postat pana acum domnilor. Domnul doctor a raspuns la intrebarea mea si tind sa i dau dreptate deoarece nici chiar organizatorul nu a mai spus nimic. Totusi la Bistrița a jucat demonstrativ doamna Otilia. Nu se putea juca si la Gura Humorului? Sau poate v-ati fi multumit si daca Waldner si Persson ar fi asistat linistiti in tribuna? Eu personal prefer sa-i vad la masa de tenis pe acesti maestri ai acestui sport.
                                                    Stimate coleg,
                                                    nu este vorba despre a supara, sau nu, pe cineva,este vorba pur si simplu despre interpretarea faptelor,asa cum le percepe fiecare dintre noi.La Bistrița,domnul meu, a fost vorba despre un show demonstrativ,numit GALAXIA CAMPIONILOR, in care actorii principali au fost cei doi jucatori suedezi IMPREUNA cu Adrian si Otilia!La Gura Humorului insa Otilia a fost prezenta ca reprezentanta oficiala a FRTM.In ambele situatii invitatii au avut de urmat un protocol prestabilit,pe dare l-au respectat cu profesionalism si disponibilitate.
                                                    Cat despre postarea impresiilor,stimate coleg,nu exista un termen limita in sensul acesta.Fiecare o face cand se simte in stare sau cand are ceva de spus!Va salut cu respect.
                                                    I love table tennis !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X