Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011

    Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011
    LOCALITATEA: Topoloveni - jud. Arges

    ORA: 09.00 - 22.00

    SALA DE SPORT a Liceului Ion Mihalache (SALA NOUA);

    PARCARE: intrati pe straduta din fata BCR si parcati chiar in curtea Liceului Ion Mihalache)! Parcarea la cealalata intrare a salii nu va fi permisa!

    INDICATII ACCES:
    1. De la Pitesti se ia directia Bucuresti pe DN 7 (atentie nu pe autostrada!!!); se traverseaza centrul orasului si in fata Agentiei BCR se face stanga pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache;
    2. De pe autostrada la km 97 se urmeaza directia Topoloveni (se trece peste raul Arges si peste o cale ferata) pana se ajunge in DN 7 chiar in Topoloveni la Supermarket JAM, dupa care se face dreapta catre centrul orasului; la capatul blocurilor, pe partea stanga se afla Liceul Ion Mihalache si Sala de Sport. Mergeti pana in fata Agentiei BCR (este pe partea dreapta) si faceti stanga pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache.

    16-20 MESE APROBATE ITTF

    TAXA/JUCATOR: 35 RON (5 lei/jucator vor fi donati catre fondul de achizitie a meselor Amatur)

    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome, cupe, medalii + tombola cu tragere la sorti; se castiga tricouri Amatur, vin de Botarcani si magiun de Topoloveni!

    SE ASIGURA PENTRU FIECARE JUCATOR: o sticla de apa plata, sandvisuri si o masa la pranz;

    SISTEM DE JOC: Se va juca Open + Amatori;
    La Open participa jucatorii amatori cu media turneelor A de minim 18p, jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MA 13-17 (care sunt rugati sa-si anunte optiunea pentru OPEN)

    Se vor face grupe inferioare de 7-8 jucatori si se vor califica primii 4 in grupele superioare.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se termina vineri seara (11.03.2011) la ora 20.00!.
    Retragerea participantilor fara a anunta pana cel tarziu sambata dimineata la ora 09.00 implica punctarea turneului cu 0 in clasamentul Amatur!

    PERSOANA DE CONTACT - ORGANIZATOR: SORIN BOTIRCA (0723.33.64.55)
    Se poate asigura si cazare contra cost la preturi de 40 RON/persoana la pensiune in conditii de categoria 2 stele superior (tv, grup sanitar propriu). Pentru cei ce doresc cazare ii rog sa contacteze organizatorii cu cel putin 2-3 zile inainte.

    IMPORTANT! Pentru a usura munca din dimineata turneului si pentru a incepe mai repede, ii rog pe toti cei care au posibilitatea sa achite taxa anticipat. Posibilitatile de plata sunt urmatoarele: la BCR RO70RNCB0784047101290003 pentru transfer prin ordin de plata si Raiffeisen Bank RO76RZBR0000060005432286 pentru depunere direct la ghiseul bancii! Multumesc tututor pentru colaborare!
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Rezervat inscrieri si clasament!
    Amatori:
    Loc Nume si prenume Localitate Jud. Pct Cat. Cotizatie
    450 Micu Cosmin Targoviste DB 42 A 10 6 8
    343 Micu Iulian Targoviste DB 56 A 10 6 12
    1093 Dinescu Mihai Curtea de Arges AG 10 A 10 1 0
    244 Preda Nicolae Curtea de Arges AG 84 A 10 9 10
    592 Preda Vasilica Curtea de Arges AG 27 A 20 4 9
    729 Patru Alin Curtea de Arges AG 20 A 10 3 9
    494 Duca George Curtea de Arges AG 35 A 10 4 11
    623 Duca Bebe Curtea de Arges AG 25 A 0 3 11
    118 Zavricescu George Curtea de Arges AG 129 A 10 11 13
    119 Suta Valentin Curtea de Arges AG 129 A 10 12 11
    618 Chirita Nicolae Curtea de Arges AG 25 A 10 2 13
    249 Vasilescu Remus Curtea de Arges AG 82 A 0 8 12
    321 Palaina Nicu Curtea de Arges AG 61 A 10 5 12
    674 Rusan Vlad Albesti (AG) AG 22 A 10 3 10
    208 Vladu Nicolae Pitesti AG 97 A 10 9 14
    386 Iliescu Dan Pitesti AG 48 A 10 4 11
    156 Rada Florin Pitesti AG 115 A 10 11 12
    175 Teodorescu Andu Bucuresti B 111 A 0 10 13
    315 Savin Gabriel Brasov BV 63 O 10 4 16
    125 Tecuschi Dan Brasov BV 125 O 10 7 17
    242 Rosu Dan Brasov BV 84 A 10 7 12
    113 Tutoveanu Razvan Brasov BV 131 A 10 9 13
    743 Nica Ionut Brasov BV 19 A 10 2 10
    154 Tudorache Constantin Targoviste DB 116 A 10 11 11
    63 Gheorghe Nicu Tr.Severin MH 166 O 10 11 14
    555 Chivu Mihai Targoviste DB 29 A 10 3 13
    200 Cernoiu Cristian Targoviste DB 101 A 10 8 15
    115 Aftenii Daniel Bucuresti B 130 A 10 11 13
    231 Popescu Valentin Bucuresti B 88 A 10 9 12
    55 Bodeanu Dan Bucuresti B 172 O 10 12 16
    213 Csaba Zedler Agnita SB 94 A 10 9 11
    98 Doba Vasile Pitesti AG 140 A 10 12 12
    128 Gorum Adrian Topoloveni AG 125 A 10 11 13
    161 Dinicescu Ion Pitesti AG 114 A 10 12 10
    192 Barbulescu Bogdan Pitesti AG 106 A 10 10 13
    193 Airimioaiei Andrei Topoloveni AG 106 A 10 11 9
    203 Duma David Topoloveni AG 100 A 10 11 10
    251 Lepadatu Gheorghe Topoloveni AG 82 A 10 9 11
    544 Tataru Valentin Topoloveni AG 30 A 0 3 12
    71 Voicu Corneliu Brasov BV 159 O 10 8 16
    398 Olteanu Mihai Brasov BV 46 O 10 3 15
    Nou Franculescu Marius Sinaia PH 0 A 0 0 0
    2138 Pietris Nicusor Bucuresti B 0 A 0 0 0
    314 Petrov Danut Bucuresti B 63 O 10 4 16
    352 Pribeagu Claudiu Pitesti AG 55 A 10 7 8
    910 Oprea Ionela Pitesti AG 14 A 10 4 0
    951 Iordache Ioana Pitesti AG 13 A 0 3 0
    1132 Ene Diana Pitesti AG 10 A 20 3 0
    598 Plesan Gabriel Pitesti AG 27 A 10 6 6
    476 Oprea Nicolae Brasov BV 37 A 10 3 12
    547 Vasilica Adrian Bucuresti B 30 A 0 5 8
    87 Lazaroiu Adrian Targoviste DB 145 A 10 11 14
    124 Medeleanu Stefan Mangalia CT 126 A 10 12 13
    73 Motisan Dragos Mangalia CT 155 O 10 11 15
    176 Chiurtu Viorel Mangalia CT 111 A 10 11 12
    111 Panaite Ionel Mangalia CT 132 O 10 10 16
    85 Barbu Mircea Mangalia CT 147 O 10 10 15
    234 Pascu Mugurel Mangalia CT 87 A 0 6 13
    120 Sucuri Erdin Mangalia CT 128 O 0 9 14
    178 Mihaila Nicolae Breaza PH 110 O 10 8 16
    250 Rusea Gheorghe Breaza PH 82 A 10 8 11
    256 Ivan Valentin Campina PH 80 A 10 7 13
    391 Ionescu Tudor Pitesti AG 48 A 20 7 9
    160 Banu Nicolae Sibiu SB 114 A 10 10 11
    Open
    Loc Nume si prenume Localitate Jud. Pct Cat. Cotizatie TP MA
    86 Dumitra David Targoviste DB 145 J 10 10 16
    325 Ilie Marian Targoviste DB 60 O 10 6 14
    204 Dasoveanu Liviu Bucuresti B 99 O 10 7 21
    56 Migea Cornel Sibiu SB 170 O 10 10 15
    34 Govoreanu Florin Cisnadie SB 196 O 10 11 19
    12 Toma Florin Pitesti AG 253 O 10 12 20
    25 Valceanu Daniel Topoloveni AG 214 L 10 11 19
    33 Botirca Sorin Topoloveni AG 200 O 10 12 17
    59 Ciuca Dan Pitesti AG 168 O 10 12 15
    61 Traistaru Marius Jr Topoloveni AG 166 JL 10 11 17
    66 Parvan Valentin Topoloveni AG 165 O 10 11 16
    185 Furtunescu Ovidiu Topoloveni AG 109 L 10 10 13
    190 Parvan Radu Topoloveni AG 107 L 10 10 11
    222 Lepadatu Marius Topoloveni AG 90 J 10 10 10
    565 Traista Andrei Bucuresti B 28 L 10 2 18
    417 Georgescu Costin Bucuresti B 45 O 0 4 14
    384 Popescu Dan Bucuresti B 48 A 10 4 13
    21 Boaca Valentin Bucuresti B 223 O 10 12 19
    15 Teodor Cristian Bucuresti B 240 O 10 12 22
    68 Ghetu Gabriel Bucuresti B 164 O 10 8 17
    40 Cionoiu Cristian Bucuresti B 185 O 10 12 17
    77 Olaru Costin Filipesti Targ PH 153 O 10 11 16
    Clasament Amatori:
    1 Pietris Nicusor Bucuresti
    2 Duca Bebe Curtea de Arges
    3-4 Dumbrava Nicolae Bucuresti
    Airimioaiei Andrei Topoloveni
    5-8 Gorum Adrian Topoloveni
    Smeureanu Nicolae Rm.Valcea
    Pascu Mugurel Mangalia
    Rada Florin Pitesti
    9-16 Mihaila Nicolae Breaza
    Sucuri Erdin Mangalia
    Totpal Marius Azuga
    Grigore Alex Campina
    Matei Dumitru Deva
    Craciunica Gabriel Calarasi
    Barbu Mircea Mangalia
    Mircea Valentin Bucuresti
    17-24 Chirita Nicolae Curtea de Arges
    Aftenii Daniel Bucuresti
    Lepadatu Gheorghe Topoloveni
    Dumitrache Lucian Bucuresti
    Petrov Danut Bucuresti
    Olteanu Mihai Brasov
    Vasilescu Remus Curtea de Arges
    Preda Nicolae Curtea de Arges
    25-28 (2v in sup)
    Mihalcea Dumitru Slobozia
    Savin Gabriel Brasov
    Constantin Teodor Bucuresti
    Gheorghe Nicu Tr.Severin
    29-39 (1v in sup)
    Dumitru Gheorghe Bucuresti
    Duma David Topoloveni
    Dinicescu Ion Pitesti
    Andrei Cosmin Slobozia
    Micu Iulian Targoviste
    Duca George Curtea de Arges
    Chivu Mihai Targoviste
    Hutanu Alin Brasov
    Vladu Nicolae Pitesti
    Motisan Dragos Mangalia
    Lazaroiu Adrian Targoviste
    40-48 (0v in sup)
    Popescu Valentin Bucuresti
    Weiss Simona Cisnadie
    Teodorescu Andu Bucuresti
    Nica Ionut Brasov
    Apostol Cerasela Pitesti
    Rosu Dan Brasov
    Rusea Gheorghe Breaza
    Tutoveanu Razvan Brasov
    Zavricescu George Curtea de Arges
    49 (5v in inf)
    Tudorache Constantin Targoviste
    50-53 (4v in inf)
    Medeleanu Stefan Mangalia
    Banu Nicolae Sibiu
    Micu Cosmin Targoviste
    Comsa Dan Sibiu
    54-69 (3v in inf)
    Dinescu Mihai Curtea de Arges
    Cristescu Cristian Bucuresti
    Ciopaca Malina Topoloveni
    Patru Alin Curtea de Arges
    Rusan Vlad Albesti (AG)
    Pantaze Andrei Slobozia
    Plesan Gabriel Pitesti
    Cernoiu Cristian Targoviste
    Mihai Sebastian Brasov
    Csaba Zedler Agnita
    Preda Mircea Topoloveni
    Onut Aurel Bucuresti
    Nita Gheorghe Moreni
    Suta Valentin Curtea de Arges
    Voinea Lavinia Mioveni
    Iordache Ioana Pitesti
    70-79 (2v in inf)
    Oprea Ionela Pitesti
    Vladescu Alexandru Pitesti
    Railean Vlad Rm.Valcea
    Pribeagu Claudiu Pitesti
    Voicu Corneliu Brasov
    Zamfir Ionel Bucuresti
    Clapa Danut Bucuresti
    Preda Vasilica Curtea de Arges
    Tataranu Ovidiu Calarasi
    Draghicescu Adi Rm.Valcea
    80-90 (1v in inf)
    Cirstea Mihai Pitesti
    Ciurea Gheorghe Pitesti
    Cristea Ecaterina Bucuresti
    Craciunica Andrei Calarasi
    ON HO Bucuresti
    Ciochiu Marius Topoloveni
    Dumbrava Georgian Bucuresti
    Gheorghe Adelin Pitesti
    Dumitrescu Razvan Bucuresti
    Franculescu Marius Sinaia
    Trocan Nicolae Mioveni
    91-102 (0v in inf)
    Ene Diana Pitesti
    Chiurtu Viorel Mangalia
    Lungu Cosmin Bucuresti
    Andronache Viorel Topoloveni
    Vaduva Gabriel Mioveni
    Tataru Valentin Topoloveni
    Burlacu Dan Craiova
    Vasilica Adrian Bucuresti
    Rizescu Gheorghe Mioveni
    Pescarus Aura Pitesti
    Ionescu Tudor Pitesti
    Iliescu Dan Pitesti
    Clasament Open
    1. Ciobanu Alex Bucuresti
    2. Roman Iulian Brasov
    3-4 Bodeanu Mihai Bucuresti
    Trifu Bogdan Bucuresti
    5-8 Vasile Mircea Brasov
    Macovei Liviu Brasov
    Teodor Cristian Bucuresti
    Valceanu Daniel Topoloveni
    9-16 Toma Florin Pitesti
    Dasoveanu Liviu Bucuresti
    Constantinescu Marius Bucuresti
    Enciu Alexandru Slobozia
    Botirca Sorin Topoloveni
    Daneliuc Gabi Sibiu
    Radu Costica Galati
    Traistaru Marius Jr Topoloveni
    17-28 Ilie Florian Bucuresti
    Ciuca Dan Pitesti
    Rusu Cristian Bucuresti
    Tigau Laurentiu Bucuresti
    Lupu Miriam Bucuresti
    Parvan Valentin Topoloveni
    Dinca Dorinel Calarasi
    Ciopaca Marin Topoloveni
    Traista Andrei Bucuresti
    Cionoiu Cristian Bucuresti
    Stanciu Silviu Calarasi
    Bondoc Alexandru Brasov
    29-32 Boaca Valentin Bucuresti
    Georgescu Costin Bucuresti
    Nestor Dragos Bucuresti
    Ceacarescu Cristian Slobozia
    33. Govoreanu Florin Cisnadie
    34-38 Vasiliu Remus Mioveni
    Chirita Cristian Calarasi
    Migea Cornel Sibiu
    Mos Florin Filipesti Targ
    Furtunescu Ovidiu Topoloveni
    39-46 Ghetu Gabriel Bucuresti
    Mihailescu Radu Targoviste
    Rogoz Nicoleta Bucuresti
    Parvan Radu Topoloveni
    Scurtescu Ovidiu Targoviste
    Bodeanu Dan Bucuresti
    Alexandrescu Marius Bucuresti
    Olaru Costin Filipesti Targ
    47-53 Ilie Marian Targoviste
    Dragan Daniel Bucuresti
    Oprea Nicolae Brasov
    Lepadatu Marius Topoloveni
    Dumitra David Targoviste
    Motoroi Costi Bucuresti
    Ene Dragos Ploiesti
    Au jucat in afara concursului Postoaca Camelia, Postoaca Gabriel, Ghinea Stefan (toti de la Pristavu Campulung) si Voinea Liviu (Mioveni)
    Ultima editare de Sorin Botirca; 15.mar.2011, 22:28. Motiv: Actualizare clasamente
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Din Targoviste la amatori:
      Micu Cosmin
      Micu Iulian
      FH/Butterfly Tenergy 05
      Blade/DHS Hurricane King
      BH/Butterfly Tenergy 05

      Comentariu


      • #4
        Din Targoviste:
        Dumitra David-OPEN
        Blade: DHS Hurricane King-FL
        FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
        BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
        Glue:Butterfly Free Chack

        Comentariu


        • #5
          Din Targoviste:
          Ilie Marian -OPEN

          Comentariu


          • #6
            Curtea de Arges:
            (echipa Dacia Service)
            Dinescu Mihai
            Preda Nicolae
            Preda Vasilica
            Patru Alin
            George Duca
            Bebe Duca
            Zavricescu George
            Suta Vali
            Chirita Cristi
            Vasilescu Remus
            Palaina Nicu
            Rusan Vlad(Albesti-Ag)
            Vladu Nicolae(Nicu)-Pitesti
            Iliescu Dan-Pitesti
            Rada Florin-Pitesti
            Teodorescu Andu-Bucuresti
            La amatori.
            Ultima editare de Vali Suta; 01.mar.2011, 11:35.

            Comentariu


            • #7
              Din Brasov, toti la amatori :
              Savin Gabriel
              Tecuschi Dan
              Rosu Dan
              Tutoveanu Razvan
              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

              Comentariu


              • #8
                Buna dimineata.
                Din Brasov Nica Ionut - Amatori


                Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                Comentariu


                • #9
                  Multumesc pentru inscriere (sper sa pot veni)

                  Comentariu


                  • #10
                    salutare....
                    La topoloveni este o atmosfera foarte prietenoasa si in opinia mea este pacat sa nu onoram cu prezenta.....

                    DASOVEANU LIVIU - [ OPEN ]

                    Comentariu


                    • #11
                      tudorache constantin din targoviste la amatori
                      FH/Butterfly Tenergy 05
                      Blade/DHS Hurricane King
                      BH/Butterfly Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Ar fi pacat sa nu onoram cu prezenta aceasta minunata gazda care este de fiecare data Sorin Botirca. Asadar din Sibiu vine un ierbar: C.M.

                        Comentariu


                        • #13
                          DTSeverin:
                          Iskusitul Nicku Ghe.-amator

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Targoviste:
                            Chivu Mihai-amatori
                            Cernoiu Cristian-amatori
                            Blade: DHS Hurricane King-FL
                            FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
                            BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
                            Glue:Butterfly Free Chack

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Bucuresti:

                              Aftenii Daniel
                              Popescu Valentin
                              Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                              Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                              Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X