Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Botoșani 3 aprilie - duminica

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Cu efortul depus de organizatori si nu numai, speram ca a fost un start bun pentru Botoșani in organizarea regulata a turneelor de tenis de masă.
    Sigur e un start bun si pentru organizarea de turnee de tip A in orasul nostru si sper ca oficialitatile Botoșaniului sa coopereze la fel de bine cu organizatorii de astfel de competitii pentru ca Botoșaniul sa intre pe harta turneelor a tenisului de masa din Romania.
    Multumesc in nume personal organizatorilor si celor care si-au dat acordul pentru realizarea acestui turneu. Nota 10 la toate capitolele.
    De asemenea multumim participantilor din alte localitati pentru ca au facut efortul de a se prezenta si in orasul nostru la o astfel de competitie. Stim ce implica o deplasare de zeci sau sute de kilometri pentru a da curs unei invitatii la o competitie ! Multumim. Fara voi...
    Multumim si sportivilor nostri botosaneni pentru participare, multumim noilor veniti si sper ca a fost suficient de atractiva aceasta competitie pentru a va face prezentza si la viitoarele concursuri.

    Felicitari castigatorilor ! BRAVO !


    NOTA 10 pentru toata lumea.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #77
      Meritul este al tau Vasile eu ti-am tinut numat pumni .
      Multumim pentru pozele minunate .

      Comentariu


      • #78
        da da da, multumim si "pozarului"...
        pe viitor ar merge si chestia cu camera nenea Vasile... vorbisem noi...
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • #79
          multumesc !
          imi place la voi , bravo !
          pe viitor e posibil sa vin si cu camera , mai ales daca o sa fie A,
          succes !
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #80
            Trebuie ai incredere de noi Vasilie va facem si turneu de A cu spirijunul voastra. Ma bucur ca era OK pt voi inca o data multumim pt poze
            ---------- Post added 05-Apr-2011 at 13:07 ----------
            Noi multumim ca ati venit Adi ( multumesc si pt sprijinul Lucian ) fara voi si toti care au participat nu puteam facem o astfel de oganizare multumim inca o data pentru tot si ne a auzim numai bine.


            Postat în original de adrian_vilcu Vezi post
            Multumesc, la randul meu, celor ce au organizat acest concurs! Multumesc pentru spatiul de joc, pentru lumina din sala, pentru mesele pe care am jucat, pentru atmosfera prieteneasca, pentru fair-play si pentru respectul de care am fost inconjurati (toti cei prezenti in sala)!

            Sistemul de joc Open si Amatori este valid si necesar!

            Multumesc pentru tot!

            Cu respect,
            Adrian Vilcu

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X