Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - SIMFONIA LALELELOR Editia II - PITESTI 16 APRILIE 2011

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de gipsy king Vezi post
    ei dragilor va povesteam prin paginile din fata ca incerc sa ajung la Pitesti dupa 35 de ani in interes de frumusetile patriei miscare si neaparat rock, ei ca sa vezi minune,am ajuns.Incep prin a-i multumi acestui domn cu nume de apostol,ca tot vin Sfintele Paste..adica domnului Toma care a facut totul ca la carte .,dar vreau sa- imultumesc pentru marea surpriza oferita drept cadou ,pretenului Gabi Farcakas pentru cistigarea openului,si anume super concertul trupei PHOENIX. felicitarile mele depline Gabi si sa sti ,ca sansa noastra sa mai vedem un foc de artifici superb pe celebra piesa NEGRU VODA a trupei,in direc nu mai exista.Multumesc prietenilor care au venit la acest turneu.incepind cu Cristi de la Vilcea Dan Iliescu si multi alti .Felicitari Cornel de la Sibiu.....Sper sa ne aiba in grija Tata Doamne sanatosi sa putem ajunge si la anul.Dragilor ca tot vin Sfintele Sarbatori Pascale,,, pentru toti cei ce lupta in Amatur primiti din ardeal via-Alba Iulia urarea : Invierea Domnului sa va aduca pace in suflete si familie.inchei cu traditionalul LONG LIVE ROCK AND ROLL
    Mare om,Mare carcater !

Comentariu

• "Omul sfinteste locul"......dl.Toma nu se dezminte si a organizat din nou un turneu SUPER.FELICITARI!!
      Felicitari castigatorilor celor doua categorii(super Gaby F !!)
      Bravo Cornel Migea pentru podiumul de la Amatori,felicitari tuturor sibienilor(Gabi,Florin,nea Costica,Razvan),regret ca nu am putut sa va insotesc la acest turneu minunat.
      Va salut cu respect pe toti!
      I love table tennis !

Comentariu

• ... te antrenasi, te dusasi la Pitesti, luptasi, transpirasi si castigasi.

Felicitari , Cristi Balan.

Comentariu

• Pot sa spun ca eu sunt un carcotas (mai degraba un perfectionist) si cu toate astea nu pot sa spun decat ca turneul este unul bine organizat. Un singur minus masa de pranz cam putin consistenta.
          In rest felicitari pentru turneu, data viitoare cu siguranta am sa revin.
          Toate cele bune.

Comentariu

• Postat în original de LIPICI Vezi post
            hai Dacia Service!!!!!

---------- Post added 16-Apr-2011 at 10:29 ----------

Andule, te vreau in primii 4
            ... anul viitor...

Comentariu

• Multumiri si felicitari domnilor (Toma Florin , Sorin Botirca) care au organizat acest turneu, excelenta organizarea din toate punctele de vedere, felicitari castigatorilor si tuturor participantilor. Ne revedem data viitoare.
              DHS Hurricane King - FL
              FH: Tenergy 05 - 2.1
              BH: Donic Barracuda - 2.1

Comentariu

• Pozele de la final, de la premiere le are cineva ?
                DHS Hurricane King - FL
                FH: Tenergy 05 - 2.1
                BH: Donic Barracuda - 2.1

Comentariu

• Postat în original de Cristian Teodor Vezi post
                  Pozele de la final, de la premiere le are cineva ?
                  O sa le posteze Sorin in curind.

Comentariu

• www.clubarena08.ro

Comentariu

Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X