Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - SIMFONIA LALELELOR Editia II - PITESTI 16 APRILIE 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pare1979
    a răspuns
    Dumbrava Nicolae - Amatori

    Lasă un comentariu:


  • Sorin Botirca
    a răspuns
    Balan Cristian, Hrehoret Adrian, Rusescu Doru si Cazacu Daniel de la Valcea la Amatori

    Lasă un comentariu:


  • Chirita Cristian
    a răspuns
    Din Călărași Topologeanu Bogdan Stefan la amatori.Taxa maine la sala.

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Din Breaza la amatori : Mihaila Nicolae si Rusea Gheorghe
    Din Busteni la amatori : Totpal Marius.

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Din DEVA :

    FLORESCU ELEODOR - OPEN
    MATEI DUMITRU - AMATORI

    Lasă un comentariu:


  • dustitw
    a răspuns
    București, amatori - Cristea Ecaterina

    Lasă un comentariu:


  • ernosz2
    a răspuns
    Din Sfantu Gheorghe:
    Balazs Lorant,amatori

    Lasă un comentariu:


  • Ceausescu
    a răspuns
    Din Brașov la amatori - Nica Ionut

    banuiesc ca daca se ajunge la Pitești pe la ora 12 se poate plati taxa de inscriere atunci nu ?

    Lasă un comentariu:


  • andu
    a răspuns
    Postat în original de dinicescuion Vezi post
    dragut ca intodeauna ANDU ,dar drama e ca eu iti cunosc nepotii din C ARGES.
    Considerandu-va gazda, prieten, partener de antrenament, va informez ca voi plati taxa "cash" sambata si voi face tot posibilul sa ajung pana in ora 12.45.
    Multumesc.

    Lasă un comentariu:


  • florin toma
    a răspuns
    Postat în original de adriannn Vezi post
    intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....
    Din discutiile pe la alte turnee, am observat ca unii agreeaza ceea ce le ofera organizatorii (apa, meniu, etc), altii prefera ca taxa de participare sa fie mai mica, si sa-si aduca ei de acasa un sandwich, sau altceva.
    De aceea, anul trecut, m-am gindit sa impac si capra si varza, in sensul ca taxa de participare este mai mica, dar si meniul este mai mic, si mai ales sa fie un fel de sarbatoare cu un gratar afara, si fiecare sa-si comande ce vrea.
    Dar anul acesta am renuntat la asa ceva, si va fi la fel ca la alte turnee, in sensul ca se ofera un meniu destul de consistent la prinz.
    Poti sa vezi in anuntul turneului.

    Lasă un comentariu:


  • soft
    a răspuns
    din alba iulia Urian Nicusor OPEN taxa a fost virata

    Lasă un comentariu:


  • Vali Suta
    a răspuns
    ce sincronizare mai Sorin,am scris in acelsi timp...ai avut 2 secunde mai rapide

    Lasă un comentariu:


  • Vali Suta
    a răspuns
    Postat în original de florin toma Vezi post
    Turneul SIMFONIA LALELELOR - EDITIA II- PITESTI 16 APRILIE 2011


    SE ASIGURA: apa plata, cafea, meniu la prinz (pulpe de pui la gratar, cirnaciori, piure, castraveciori murati, piine), precum si intrare gratuita la expozitia florala SIMFONIA LALELELOR atit pt participanti cit si pt insotitori.
    Ca titlu informativ, biletul de intrare este 10 lei/persoana.
    cred ca era de ajuns sa citesti pagina de prezentare...

    Lasă un comentariu:


  • Sorin Botirca
    a răspuns
    Postat în original de adriannn Vezi post
    intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....
    Raspunsul se gaseste chiar in anuntul turneului:

    SE ASIGURA: apa plata, cafea, meniu la prinz (pulpe de pui la gratar, cirnaciori, piure, castraveciori murati, piine), precum si intrare gratuita la expozitia florala SIMFONIA LALELELOR atit pt participanti cit si pt insotitori.

    Lasă un comentariu:


  • PRIZA TOK
    a răspuns
    Se retrage CIOBANU GABRIEL-VATRA-DORNEI.Mult succes tuturor participantilor.

    Lasă un comentariu:


  • Sorin Botirca
    a răspuns
    Din Topoloveni la Amatori:
    Tataru Valentin si Lepadatu Gheorghe

    Lasă un comentariu:


  • adriannn
    a răspuns
    intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....

    Lasă un comentariu:


  • corneliu voicu
    a răspuns
    din Brașov:Voicu Corneliu amatori
    ---------- Post added 14-Apr-2011 at 19:00 ----------
    taxa o platesc maine dimineata.multumesc

    Lasă un comentariu:


  • florin toma
    a răspuns
    Lista cu inscrierile pina joi seara a fost actualizata pe prima pagina.

    Lasă un comentariu:


  • Antal Denes
    a răspuns
    Trupa TurAma II
    Marin Floricel
    Popa Mircea
    Padurariu Costel
    Brașov - amatori
    Maine aflu daca pot veni sau nu ?

    Lasă un comentariu:


  • florin toma
    a răspuns
    Postat în original de Cristian Teodor Vezi post
    Codreanu Adrian - București - Amatori
    Dumitru Traian - București - Amatori
    Cristi,
    Din ultimul clasament, Dumitru Traian are media punctelor de 18, deci va trebui sa joace la Open.
    Te rog sa-l anunti ca vom incepe turneul la ora 09.00 dimineata

    Lasă un comentariu:


  • gipsy king
    a răspuns
    din alba iulia am deosebita placere de a inscrie un bun prieten la AMATORI -PRALEA CONSTANTIN insotitori ..PRALEA ANTOANETA ..si PRALEA DAVID....daca tot e frig afara..din Ardeal ,un calduros ..LONG LIVE ROCK AND ROLL

    Lasă un comentariu:


  • BOZGANU
    a răspuns
    Din Baicoi:
    Bozga Lucian -amatori
    Bozga Razvan -amatori
    Birligea Gabriel -amatori

    Lasă un comentariu:


  • andu
    a răspuns
    Postat în original de dinicescuion Vezi post
    PATRU ALIN C.ARGES amator
    este inscris si evidentiat al 30-lea la amatori

    Lasă un comentariu:


  • dinicescuion
    a răspuns
    PATRU ALIN C.ARGES amator

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X