Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul DAN LEORDA Turneu A+ Reghin 7 mai

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul DAN LEORDA Turneu A+ Reghin 7 mai

    MEMORIALUL DAN LEORDA TURNEU A+ REGHIN 7 MAI
    EDITIA A III-A
    Ora inceperii 9:00

    8:45-9:00 - Validarea jucatorilor
    9:30 - Inceperea turneului
    Inscrierile se fac pana vineri seara ora 20:00.
    Locatia : Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)
    Taxa 30 ron
    NR. MESE : 20-24 in functie de numarul jucatorilor (Butterfly,Donic,Tibhar,Sponetta)
    Turneul se va organiza pe 2 categorii : OPEN si AMATORI
    Grila punctaj : Link
    OPEN - vor fi inscrisi automat primii 60 din clasament , jucatorii cu media > 17 ,si jucatorii legitimati in div. B)
    AMATORI- jucatorii sub locul 60 si cei cu media < 18.
    Amatorii care doresc sa participe la categoria OPEN ,sunt rugati sa precizeze acest aspect.
    Sistemul de joc - clasic ,grupe inferioare ,grupe superioare ,eliminatoriu.
    Premii : Locul I-IV (Open+Amatori) - cupe si diplome
    Locul V-VIII( Open+Amatori) - medalii si diplome
    Se va asigura :
    Dimineata - prajitura Vargabeles , produse de patiserie , mere ,apa plata ,apa minerala ,suc de mere
    Pranz - Ciorba ardeleneasca + Tocanita de porc cu cartofi + salata.
    Inscrierile pe forum sau telefonic pana vineri ora 20:
    KANTOR IMRE-ZOLTAN: 0741-908006
    RARES LEORDA: 0740-250901
    Indicatii de acces:
    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Elecrtica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL,iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL,iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras,stanga in dreptul benzinariei Lukoil ,iar in capatul cartierului Unirii,vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.
    ]"]Error 404 (Not found)
    Ultima editare de leordarares; 21.apr.2011, 13:59.

  • #2
    Detalii cazare:
    Hotel Marion Padurea Rotunda Hotel Marion Pādurea Rotundā*** - Reghin - Romania

    35 ron pers/noapte (fara mic dejun)
    Pt vineri sunt disponibile 28 camere duble ,iar pt sambata 14 camere duble.
    Tel/Fax: +40-265-512.232
    +40-265-512.775
    Hotel Valea Regilor Valea Regilor - Hotel - Restaurant - Pensiune
    60 ron pers/noapte
    Conditii de cazare foarte bune!Hotelul se afla la intrarea in oras dinspre Toplita.
    Tel Receptie : 0730082606
    In ambele cazuri specificati va rog ca participati la tunreul de tenis de masa.
    A 3a varianta de cazare:
    Hotel Parc ** - 0265521396
    30 ron pers/ noapte in camera cu 2 paturi
    Micul dejun este inclus.
    Hotelul se afla la 1 minut de sala,conditiile de cazare sunt acceptabile.
    Mai sunt disponibile 6 camere.
    Hotel Parc - 0265521396 30 ron /pers ,mic dejun inclus
    Ultima editare de leordarares; 04.mai.2011, 09:15.

    Comentariu


    • #3
      Open

      51 inscrisi

      3 Nistor Dorel Bistrita
      4 Farkas Gabor Tg.Mures
      5 Puiu Mihai Cluj Napoca
      7 Cozma Catalin Falticeni
      12 Trifu Bogdan Bucuresti
      14 Florescu Eleodor Deva
      15 Dinca Dorinel Calarasi
      17 Fratea Aurel Constanta
      20 Erdos Ferenc Miercurea Ciuc
      21 Mosneagu Marius Falticeni
      22 Carpovici Boris Falticeni
      23 Roman Iulian Brasov
      24 Leorda Rares Reghin
      25 Apian Florin Bistrita
      26 Morosanu Vasile Suceava
      29 Rusu Calin Cluj Napoca
      32 Ciobanu Gabriel Vatra Dornei
      34 Daneliuc Gabi Sibiu
      35 Giol Mihai Braila
      37 Govoreanu Florin Cisnadie
      38 Gogu Gabriel Cluj Napoca
      39 Zbancu Leo Deva
      43 Antal Denes Brasov
      45 Moldovan Ioan Cluj Napoca
      46 Mandru Bogdan Hunedoara
      51 Dinu Gheorghe Bucuresti
      57 Bodeanu Dan Bucuresti
      58 Constantinescu Marius Bucuresti
      60 Migea Cornel Sibiu
      61 Antohi Horea Bistrita
      64 Zidar Victor Reghin
      68 Sicoe Rodica Cugir
      92 Camarasiu Tiberiu Cluj Napoca
      103 Toncean Mircea Reghin
      104 Dumitra David Targoviste
      107 Stancu Tiberiu Deva
      175 Vasile Mircea Brasov
      203 Rusu Cristian Bucuresti
      221 Nagy Endre Reghin
      232 Radu Constantin Sibiu
      243 Kantor Imre-Zoltan Reghin
      252 Banaru Andrei Moreni
      263 Popa Radu Deva
      290 Rettegi Janos Baia Mare
      303 Lungu Sandel Braila
      322 Zamblau Ionut Cluj Napoca
      472 Marton Zoltan Odorheiu Sec.
      672 Forgacs Balint Odorheiu Sec.
      725 Sipos Ferenc Tg.Mures
      nou Binta Claudia Sibiu
      nou Motoroiu Marcel Dej



      Amatori

      123 inscrisi

      71 Marin Floricel Brasov
      74 Ursulean Florin Straja
      75 Pui Daniel Miercurea Ciuc
      78 Bodin Ion Tecuci
      89 Barbu Mircea Mangalia
      90 Vlaisan Vasile Vicovu De Jos
      97 Popa Mircea Brasov
      98 Motisan Dragos Mangalia
      101 Tutoveanu Razvan Brasov
      108 Constantinovici Ciprian Suceava
      109 Matei Dumitru Deva
      110 Lazaroiu Adrian Targoviste
      122 Marandici Adrian Brasov
      123 Tarpan Stefan Suceava
      132 Radu Serban Cluj Napoca
      133 Craciunica Gabriel Calarasi
      134 Vita Istvan Reghin
      136 Purcaru Nasta Cluj Napoca
      139 Ghise Sorin Sibiu
      140 Tarau Vasile Brasov
      143 Tudorache Constantin Targoviste
      146 Panaite Ionel Mangalia
      147 Mihailescu Radu Targoviste
      150 Miron Mihai Cluj Napoca
      152 Tira Viorel Bistrita
      160 Padurariu Costel Brasov
      163 Groza Florin Cluj Napoca
      167 Maxim Valentin Cluj Napoca
      171 Bacanu Paulian Brasov
      173 Constantinescu Gabriel Cluj Napoca
      176 Martz Sebastian Comanesti
      177 Munteanu Octavian Tecuci
      184 Medeleanu Stefan Mangalia
      190 Nistor Florin Comanesti
      197 Palaghita Remus Onesti
      200 Balasz Lorant Sf.Gheorghe
      207 Savin Gabriel Brasov
      209 Cristovici Viorel Tecuci
      210 Grecu Gheorghe Bistrita
      213 Chiurtu Viorel Mangalia
      222 Bulubasa Nicusor Comanesti
      223 Kulcsar Lorand Sanpaul
      227 Rosu Dan Brasov
      240 Gipsi King Alba Iulia
      258 Scurtu Nicolae Bistrita
      269 Lorincz Ferenc Sanpaul
      271 Lorincz Laszlo Cluj Napoca
      275 Banaru Stefan Moreni
      278 Tamas Nagy Jeno Miercurea Ciuc
      282 Marian Calin Reghin
      293 Cristescu Cristian Bucuresti
      304 Pop Mihai Ludus
      309 Szabo Tamas Miercurea Ciuc
      310 Marian Florin Reghin
      315 Gheorghita Gabriel Cluj Napoca
      317 Pop Danut Dej
      344 Craciunica Andrei Calarasi
      355 Pop Cornel Sf.Gheorghe
      361 Farkas Bence Tg.Mures
      370 Feraru Sebastian Suceava
      373 Biro Istvan Reghin
      388 Kriszta Arpad Sanpaul
      395 Sass Imre Miercurea Ciuc
      422 Simion Boby Cluj Napoca
      431 Chetronie Liviu Tecuci
      432 Constantinescu Eduard Alba Iulia
      442 Parcalab Mihai Bistrita
      453 Keresztes Zoltan Gheorgheni
      456 Maerean Claudiu Bistrita
      457 Poleac Aurelian Cluj Napoca
      496 Bende Robert Gheorgheni
      504 Volosciuc Tiberiu Vatra Dornei
      526 Miches Alexandru Dej
      597 Dobos Albert Cristuru Sec.
      600 Roman Ovidiu Bistrita
      691 Muntean Mircea Dej
      708 Nita Gheorghe Moreni
      774 Nagy Mihaly Reghin
      782 Pop Zoltan Dej
      790 Ordog Zoltan Reghin
      801 Carsai Cristian Dej
      831 Gogu Mihnea Cluj Napoca
      852 Benyi Crinel Tarnaveni
      870 Gyorfi Szabolcs Gheorgheni
      895 Deak Sandor Cluj Napoca
      948 Balasz Gergo Sf.Gheorghe
      1004 Szavaly Attila Cristuru Sec.
      1021 Ciurca Sorin Tarnaveni
      1028 Muntean Alin Tarnaveni
      1054 Alexandrescu Marian Comanesti
      1058 Biro Attila Reghin
      1173 Simon Ferencz Lunca de Jos, HR
      1180 Ionescu Mihai Mangalia
      1183 Vultur Sebastian Reghin
      1189 Varga Krisztina Tg.Mures
      1246 Iurco Nicolae Reghin
      1257 Szocs Istvan Siculeni
      1323 Denes Ferencz Praid
      1344 Vida Attila Cristur
      1474 Kiss Alin Reghin
      1481 Maxim Cristian Bistrita
      1541 Fancsali Kalman Lunca de Sus,HR
      1553 Koloszi Laszlo Sr Odorhei
      1608 Campean Ioan Reghin
      1655 Marginean Octavian Reghin
      1665 Pop Calin Tg.Mures
      1739 Meggyes Andras Sovata
      1815 Popescu Daniel Moreni
      1894 Nistor Iosif Siculeni
      nou Neagu Vasile Sf Gheorghe
      nou Pop Petru Anghel Reghin
      nou Marian Ovidiu Reghin
      nou Jianu Luchian Sinaia
      nou Puskas Sandor Gheorgheni
      nou Lorinczi Bela Gheorgheni
      nou Polosca Stefan Sangeorgiu de Padure
      nou Nistor Szilard Siculeni
      nou Predescu Levente Siculeni
      nou Kiss Csaba Sovata
      nou Benedek Alex Gheorgheni
      nou Matei Alin Reghin
      nou Craciun Alexandru Moreni
      nou Horhat Sergiu Reghin
      Ultima editare de leordarares; 05.mai.2011, 19:35.

      Comentariu


      • #4
        Clasament Amatori

        I. Ursulean Florin
        II. Muntean Alin
        III. Miron Mihai
        III.Mihailescu Radu

        Locurile 5-8

        Palaghita Remus
        Pui Daniel
        Bacanu Paulian
        Pop Cosmin

        Locurile 9-16

        Constantinescu Gabriel
        Barbu Mircea
        Balasz Lorant
        Ordog Zoltan
        Rosu Dan
        Marandici Adrian
        Hagatis Andrei
        Bodin Ion


        Locurile 17-32

        Marin Floricel
        Bulubasa Nicusor
        Vita Istvan
        Lakatos Zsolt
        Maxim Valentin
        Parcalab Mihai
        Savin Gabriel
        Motisan Dragos
        Vlaisan Vasile
        Georgiu Dragos
        Tamas Jeno
        Tarpan Stefan
        Camarasiu Tiberiu
        Radu Serban
        Popa Radu
        Simion Boby

        Locurile 33-48

        Panaite Ionel
        Bende Robert
        Marcu Vasile
        Szakali Csaba
        Nistor Florin
        Koloszi Laszlo
        Muntean Mircea
        Tira Viorel
        Keresles Zoltan
        Constantinovici Ciprian
        Tarau Vasile
        Craciunica Gabriel
        Lorincs Ferenc
        Tudorache Constantin
        Benyi Crinel
        Oltean Dorel

        2 victorii in grupele superioare

        Purcaru Nasta
        Topologeanu Stefan


        1 victorie in grupele superioare

        Cristovici Viorel
        Padurariu Costel
        Munteanu Octavian
        Chetronie Liviu
        Capra Artur
        Tutoveanu Razvan
        Martz Sebastian
        Roman Ovidiu
        Istrate Adrian
        Vida Attila
        Maerean Claudiu
        Constantinescu Eduard
        Spaller Tiberiu
        Groza Florin
        Banaru Stefan
        Popa Mircea
        Szabo Tamas
        Lazaroiu Adrian
        Tipser Gabriel
        Zedler Csaba
        Simon Ferencs
        Poleac Aurelian
        Gipsy King
        Lorincs Laszlo


        0 victorii in grupele superioare

        Varga Kristina
        Banu Nicolae
        Dragan Mihai
        Spermezan Dorel
        Pop Mihai
        Nita Gheorghe
        Horhat Sergiu
        Kriszta Arpad
        Szilaghy Anca
        Biro Istvan
        Saplacan Sorin
        Marian Calin
        Feraru Sebastian
        Miches Alexandru
        Kiss Zoltan
        Kulcsar Lorand
        Sass Imre
        Fancsali Kalman
        Kiss Csaba
        Iurco Nicolae
        Ghise Sorin
        Dobos Albert
        Denes Ferencz




        3 victorii in grupele inferioare

        Campean Ioan
        Szocs Istvan
        Pop Cornel
        Florin Marian


        2 victorii in grupele inferioare

        Medeleanu Stefan
        Schuller Cristian
        Simon Ferencz
        Craciunica Andrei


        1 victorie in grupele inferioare

        Polosca Stefan
        Szakacs Iosif
        Deak Sandor
        Cristescu Cristian
        Oltean Silviu
        Szavaly Attila
        Stan Aurel
        Nagy Mihaly
        Jianu Luchian
        Pall Josef
        Grecu Gheorghe
        Lorinczi Bela
        Vultur Sebastian
        Matei Dumitru
        Maxim Cristian
        Marginean Octavian
        Meggyes Andrei
        Scurtu Nicolae
        Pop Danut
        Farcas Bence
        Gyorfi Szabolocs


        0 victorii in grupele inferioare

        Biro Attila
        Benedek Alex
        Marian Ovidiu
        Chiurtu Viorel
        Predescu Levente
        Pralea Constantin
        Bontea Rares
        Strugar Ioan
        Boar Codrin
        Grecu Cornel
        Pasztori Geza
        Ionescu Mihai
        Gogu Mihnea
        Nistor Iosif
        Nistor Szilard
        Puskas Sandor
        Kiss Attila
        Boros Flroin
        Nat Teodor
        Craciun Alexandru
        Popescu Daniel
        Damian Valentin
        Matei Alin



        Clasament Open


        I. Roman Iulian

        II. Rusu Cristian

        III. Olaru Teodor
        Forgacs Balint

        5-8

        Zbancu Leo
        Nistor Dorel
        Sicoe Rodica
        Giol Mihai

        9-16

        Marton Zoltan
        Trifu Bogdan
        Vasile Mircea
        Farkas Gabor
        Baiu Costel
        Apian Florin
        Gogu Gabriel
        Craioveanu Mihai


        1 victorie in grupele superioare

        Mandru Bogdan
        Fratea Aurel
        Cosma Catalin
        Morosanu Vasile
        Bondoc Alex
        Toth Laszlo
        Florescu Eleodor
        Puiu Mihai
        Bauer Lajos


        0 victorii in grupele superioare

        Ciobanu Gabriel
        Dumitra David
        Erdos Ferencz
        Mosneagu Marius
        Govoreanu Flroin
        Zidar Victor
        Leorda Rares


        3 victorii in grupele inferioare

        Carpovici Boris
        Dinca Dorinel
        Rettegi Janos
        Nagy Endre



        2 victorii in grupele inferioare

        Toma Florin
        Stancu Tiberiu
        Banaru Andrei
        Soos Deszo
        Daneliuc Gabi
        Sipos Ferencz


        1 victorie in grupele inferioare

        Rusu Calin
        Bodeanu Mihai
        Zamblau Ionut
        Toncean Mircea
        Migea Cornel
        Kantor Imre Zoltan
        Lungu Sandel
        Antal Denes

        0 victorii in grupele inferioare

        Ditu Daniel
        Radu Constantin
        Antohi Horea
        Motoroiu Marcel
        Moldovan Ioan
        Dinu Gheorghe
        Ultima editare de leordarares; 10.mai.2011, 09:24.

        Comentariu


        • #5
          Vor exista si 3 standuri cu materiale de tenis de masa:
          Butterfly Romania - Butterfly Romania - Razvan Crisan
          Tenis De Masa - TTsport.ro - Magazin online dedicat pasionatilor de tenis de masa (ping-pong) din România. - Vali Mircea GTI
          Magazin online articole tenis de masa - PING PONG SHOP - Ionut Seni si George Coroian.
          Va mai fi un stand cu imbracaminte si incaltaminte Adidas
          Ultima editare de leordarares; 21.apr.2011, 14:11.

          Comentariu


          • #6
            se inscrie POP MIHAI din Ludus la amatori

            Comentariu


            • #7
              Radu Serban-Cluj-Amatori

              Comentariu


              • #8
                Pop danut dej -amatori
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  Simon Ferenc / Fancsali Kalman Lunca de Sus - amatori
                  FH - Andro HEXER
                  Butterfly Schlager Carbon OFF+
                  BH - Andro HEXER Powersponge
                  Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu:
                    Grecu Gheorghe, Bistrita, la Amatori
                    Gogu Mihnea Robert, Cluj-Napoca, la Amatori (junior)
                    Gogu Gabriel, Cluj-Napoca, la Open

                    Comentariu


                    • #11
                      FARKAS BENCE la amatori
                      FARKAS GABOR la open
                      blade:timo boll tamca 5000
                      fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                      bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                      Comentariu


                      • #12
                        Ghise Sorin-Sibiu-amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Vom raspunde prezenti trupa TurAma II

                          Comentariu


                          • #14
                            Catalin Cozma-Falticeni
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #15
                              Tare as fi vrut ca acest mesaj sa contina inscrierea mea in concurs... Din pacate, programul nu-mi permite (sunt de garda exact joi si sambata, pe 5 si 7 mai) asa ca nu pot decat sa-mi exprim regretul ca NU voi putea ajunge.
                              De ce am pus totusi acest mesaj? Simplu, pt ca zilele astea suntem cu totii cam imprastiati prin diverse locuri si cei ce se gandeau ca vor merge cu mine cu masina sa aiba timp sa se reorienteze.
                              Inca o data, succes la concurs si sper sa pot ajunge data viitoare.
                              Iulian Toma

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X