Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Miercurea Ciuc 28 mai 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Iata ca se poate termina un turneu in timp util. Asa am ajuns si noi acasa pe ziua asteptand marele meci, care cred ca va fi tacticizat la maxim. Hai amaturistii!!!
    Blade: Timo Boll Spirit FL
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

    Comentariu


    • #52
      ce mare meci astepti?

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de tony-braila Vezi post
        ce mare meci astepti?
        BARCELONA-MAN. UNITED
        Cateva rezultate ,macar premianti !

        Comentariu


        • #54
          Locul 1 Erdos Ferenc
          Locul 2 Boris Carpovici
          Locul 3 ........ Levente ... cred ... nu sunt sigur
          Locul 4 Tecuschi Dan

          Felicitari tuturor si organizatorilor pentru turneu


          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

          Comentariu


          • #55
            S-a terminat si acest turneu, cu o foarte frumoasa victorie a lui Erd?s, aflat într-un continuu ascendent de forma! S-a impus cu 3-0 în fata vesnic t?narului Boris Carpovici, totusi într-o finala fara istoric. Pentru locul trei, Farkas Lor?nt îl invinge pe Dan Tecuschi, revenind de la un 0-2 ce parea la un moment dat decisiv.
            Multumim pe aceasta cale tuturor celor ce, la concurenta cu marele Barca-MU, au riscat sa nu vada o astfel de finala, din dragoste pentru tenisul de masa, onorându-ne astfel cu prezenta lor. Ne-am straduit ca dupa un an de absenta din circuitul AMATUR, sa revenim în viteza, cu un turneu A, bine pus la punct. Datorita faptului ca am fost torpilati de 4(patru ) turnee B anuntate ulterior datei celui de la Miercurea Ciuc, si care au aspirat multi posibili concurenti, revenirea noastra a avut un usor iz de ralanti! Rog pe cei ce ce conduc destinele AMATURULUI sa analizeze aceasta situatie cu aceasi seriozitate cu care contabilizeaza cotizatiile str?nse dupa fiecare turneu!!!
            ...Apropo de cotizatie, organizatorii au hotar?t sa nu o încaseze de la copiii participanti!
            Urmeaza m?ine si pozele...
            Multumim Primariei, Asociatiei Sportul pentru Toti si firmei Mineral Quantum(cei cu apa minerala) pentru sprijinul acordat, si tuturor sufletistilor care au pus umarul la revenirea orasului nostru în circuitul national al tenisului de masa amator. încasarile(atâtea cât au ramas) se vor duce integral spre achitarea costurilor celor 60 de mantinele noi, deja prezente în concursul de astazi.
            Ultima editare de laky; 28.mai.2011, 23:18.
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #56
              Si acum pozele promise...
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #57
                Trupa din Brașov va multumeste pentru ospitalitate , sa ne revedem cu bine .

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X