Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Botoșani 4 iunie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ba deloc avand in vedere ca particip la al3lea turneu OPEN pentru mine e bine am facut cateva meciuri bune si am reusit sa castig in fata unor adversari care acu un an ma bateau 3-0 fara sa misc.
    Oricum totul a fost OK!!!
    Felicitari organizatorilor

    Comentariu


    • bravo pt turneu...cu toate ca am mancat multa bataie ( asta o pun pe seama faptului ca a fost prima zi fara tigara ) a fost frumos...dar tot m-am ales cu ceva...am bagat cu nevasta-mea o tona de branzoaice, mi-am recuperat adidasii uitati la gura humorului si am descoperit si un parc frumos...ca sa nu mai zic de cateva meciuri ce mi-au starnit atentia...servele tremurate ale doctorului Ciobanu, chopurile enervante ale d-lui Gherasim, topspinurile cu ochii inchisi ale unui tip inalt si brunet...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • Multumesc domnule Antal Denes pentru informatii.

        Comentariu


        • Multumim domnului Ursulean Vasile pentru postarea pozelor.

          Comentariu


          • In atentia fratilor Volostiuc.Dupa consultarea foilor de concurs am constatat ca intr-adevar s-a strecurat o greseala de prenume in ceea ce priveste pozitia dumneavoastra din clasament.Am facut si corectura de nume dupa cum ati solictiat.
            Multumesc pentru corectie.

            Comentariu


            • Felicitari organizatorilor pentru reusita turneului, felicitari laureatilor si tuturor participantilor!

              Un singur semn de intrebare a raas pentru cei care au urmarit turneul de la distnta:
              Cine a castigat cupa pentru CEL MAI TEHNIC JUCATOR?

              Comentariu


              • Postat în original de Dan2 Vezi post
                Felicitari organizatorilor pentru reusita turneului, felicitari laureatilor si tuturor participantilor!
                Un singur semn de intrebare a raas pentru cei care au urmarit turneul de la distnta:
                Cine a castigat cupa pentru CEL MAI TEHNIC JUCATOR?
                Multumim.
                Cupa pentru CEL MAI TEHNIC JUCATOR a fost castigata de SENGOZ MEHMET din Botoșani.

                Comentariu


                • Postat în original de Dan2 Vezi post
                  Felicitari organizatorilor pentru reusita turneului, felicitari laureatilor si tuturor participantilor!
                  Un singur semn de intrebare a raas pentru cei care au urmarit turneul de la distnta:
                  Cine a castigat cupa pentru CEL MAI TEHNIC JUCATOR?
                  Normal fam Ursulean si Mosneag .
                  - Au fost toti cu rezultate foarte bune .
                  -Marius M, a castigat si la Cozma si la Boris si chiar daca n-ar fi asa tot ar merita (at)
                  ---------- Post added 06-Jun-2011 at 08:02 ----------
                  Dl. MEHMET multumim pentru munca depusa ca acest turneu sa aibe loc in conditii minunate.
                  Acum daca ati spart gheata la cat mai multe si la mai mare.
                  STIMA .

                  Comentariu


                  • Un turneu reusit, foarte bine organizat, conditii de joc excelente. Multumesc organizatorilor pentru tot, oamenilor cu care m-am intalnit, vechilor prieteni si cunostinte din Botoșani si nu in ultimul rand acelor participanti cu care am avut onoarea sa joc.
                    TB ZLF & T05/T05FX

                    Comentariu


                    • Dupa citirea clasamentului la zi si a grupelor inferioare mi-am dat seama (cam tarziu) ca
                      aranjarea primilor patru favoriti pe tabloul principal din eliminatorii a fost facuta gresit:
                      astfel D-l Morosan favorit nr.3 a fost trecut favorit nr.4 rezultand semifinalele
                      Cozma- Morosan si Carpovici - Mosneagu in loc de Cozma-Mosneagu si Carpovici-Morosan.In felul acesta unul dintre Carpovici sau Morosan ar fi trebuit sa joace finala.
                      Sper doar ca totul a fost fara intentie ,iar eu pe viitor voi fi mai atent.
                      Boris Carpovici,

                      Comentariu


                      • Tabloul eliminarilor directe l-am facut eu personal ,in timp cat am asteptat terminarea grupelor inferioare(o grupa a fost alcatiuta din 8 nu din 7 si a terminat o ora mai tarziu).L am facut asa cum au dorit organizatorii,cu bye pt primul loc din fiecare grupa superioara ,poz 1 fiind imperecheata cu 4(in semifinale ,daca favoritii castiga) si 2cu3,ca la orice concurs (exact asa s-a procedat si concursul anterior de la Botoșani).Nu am urmarit tragerea la sorti propriu zisa,oricum ,pt a inlatura orice suspiciune,am avut probabil cel mai greu meci in sferturi(cu castigatorul dintre Nemtoi si Orza) si un meci foarte greu in semfinalecu Morosanu,,in care am fost condus cu 2-0 la seturi.
                        Toate foile de concurs sunt la organizatori.
                        P.S..Cand s-a facut tabloul grupele superioare nici nu incepusera,deci ocupantii locurilor 1 in grupe nu se cunosteau.
                        Ultima editare de cata_60; 06.iun.2011, 13:58.
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • Bravo organizatorilor Balauca Cornel... Mehmet Sengoz... Mihai Nistorica ... s-au straduit si au reusit sa organizeze foarte bine turneul ... conditiile oferite de sala polivalenta Elisabeta Lipa sunt foarte bune, cred ca incap fara probleme 20 de mese, astept sa revin cu drag si cu ocazia altor turnee, mai ales daca ne retragem la "Misu" dupa turneu
                          BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                          FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                          BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                          jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                          Comentariu


                          • Atat conditiile de joc cat si organizarea turneului au fost la superlativ.Aerul conditionat din sala care a functionat non-stop,a facut toate 'paralele'.Pe viitor organizatorii isi doresc o participare cat mai 'stufoasa',numeroasa din partea amaturistilor si din celelalte judete ale tarii,nu numai din cele limitrofe judetului Botoșani.Din pacate au fost numai 2 cazuri,exceptii care au participat de la mare distanta la acest concurs,cu rezultate notabile.Aici mentionez pe domnul IORDACHI ADRIAN de la ADJUD,care a ajuns in semifinalele turneului de la amatori si mai ales de GOVOREANU FLORIN-CISNADIE-SIBIU,care a ocupat locul 5 la open ,pierzand la castigatorul turneului.Deci ,stimati amaturisti,sa aveti in vedere pe viitor si turneul de la Botoșani,sa-l onorati cu prezenta dvs.,tot asa cum o faceti multi dintre mariile voastre la MANGALIA ,tot la un capat de tara.
                            '
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • Eu as fi venit, daca n-as fi avut ceva probleme in weekend-ul respectiv. Ramane pe data viitoare. Felicitari organizatorilor//participantilor si nu pot sa nu remarc faptul ca au fost niste cupe frumoase si acum si la B-ul precedent.
                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Aprecierile dumneavoastra si faptul v-ati simtit bine la concursurile de la Botoșani nu face decat sa bucure organizatorii si nu numai.Ne dorim sa permanetizam acest gen de activitate si la Botoșani.Inca o data pe aceasta cale dorim sa multumim tuturor celor care au participat la concursurile noastre,iar pe viitor speram sa ne simtim bine cu totii in numar mult mai mare.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                  Bravo cornelus3, bravo Mehmet , bravo Botoșani .
                                  Felicitari participantilor si premiantilor .
                                  Multumim Ursulean V ca ne-ai tinut aprope si inpreuna cu Florin ati facut treba buna fara sa omitem si juniorul .
                                  Cipri ai tintit sus. Ai reusit .
                                  Elevul si-a croit profesori .
                                  Multumim pt. urare prietene ne vedem la urmatoare sanatos toate cele buna
                                  ---------- Post added 07-Jun-2011 at 06:25 ----------
                                  Mersi mult d-le Doctor asta voiam spunem si eu bine ca ai spus tu ai perfect dreptate noi toti din Botoșani mai ales Cornel si Misu a muncit din greu ca sa iese turneu asta fine. Eu zic au si reusit dar din pacat nr de participant era cam putin da asta este. Multumim la toate participantilor si care sustinut in Forum mai ales prietene comun d-le Antal
                                  ---------- Post added 07-Jun-2011 at 06:28 ----------
                                  Multumim Vasile era mai bun daca puteti veni si voi cu Iulian si cu celalalte prieten da asta este multumim inca o data si ne vedem bine.
                                  ---------- Post added 07-Jun-2011 at 06:31 ----------
                                  Bravo catalin nu este problem ca ai pierdut. Ai jucat bine si tine tot asa urmatoar data il bati si gata. Bravo inca o data.
                                  ---------- Post added 07-Jun-2011 at 06:44 ----------
                                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                                  Felicitari organizatorilor pentru reusita turneului, felicitari laureatilor si tuturor participantilor!

                                  Un singur semn de intrebare a raas pentru cei care au urmarit turneul de la distnta:
                                  Cine a castigat cupa pentru CEL MAI TEHNIC JUCATOR?
                                  Multumim d-le Dan daca intoarceam acasa fara nic o cupe era o mare problem pt. mine. Cornel si Misu a stiut asta si asa sa rezolvat o problema.
                                  Cristi mie a spus ca ati avut turneu de calificare important. Dar urmatoare data asteptam cu placere , si gasim o soliti pt. cupe impreuna . Ne vedem sanatos si nu mai bine.
                                  ---------- Post added 07-Jun-2011 at 07:38 ----------
                                  Postat în original de Carpovici Sergiu Vezi post
                                  Dupa citirea clasamentului la zi si a grupelor inferioare mi-am dat seama (cam tarziu) ca
                                  aranjarea primilor patru favoriti pe tabloul principal din eliminatorii a fost facuta gresit:
                                  astfel D-l Morosan favorit nr.3 a fost trecut favorit nr.4 rezultand semifinalele
                                  Cozma- Morosan si Carpovici - Mosneagu in loc de Cozma-Mosneagu si Carpovici-Morosan.In felul acesta unul dintre Carpovici sau Morosan ar fi trebuit sa joace finala.
                                  Sper doar ca totul a fost fara intentie ,iar eu pe viitor voi fi mai atent.
                                  Boris Carpovici,
                                  Boris nu am inteles exact si sper ca am inteles gresit. Ma deranjat cuvantul aranjarea primilor patru favoriti. Noi am facut cu Cornel si Adi numai grupele inferiore. Din cauza ca nu avem experianta am cerut ajutor pt. Open din Cozma Catalin si pt. Amator Din Dan Chirap si mai departe tot asa fost daca a fost o greseale ne cerem noi scuze dar nu cred ca a fost intentionat si cum spune Cozma cand s-a facut tabloul grupele superioare nici nu incepusera,deci ocupantii locurilor 1 in grupe nu se cunosteau.

                                  Comentariu


                                  • Tabloul eliminatoriu se completeaza dupa ce se termina grupele superioare.Acestea au fost castigate de :Cozma,Carpovici,Morosanu,Mosneagu.Aceasta este si ordinea in clasamentul Amatur nu inteleg ce este asa de greu de priceput ca eu nu aveam cum sa joc semifinala cu Mosneagu daca imperecherea primilor patru favoriti este 1-4;2-3.

                                    Comentariu


                                    • imi puteti recomanda un site de hosting sa pot pune video mai mari de la acest turneu?

                                      Comentariu


                                      • Cu scuzele de riguare pentru postarea tarzie a filmelor (am trecut printr-o operatie) am sa le postez prin youtube.
                                        Cu precizarea ca am ajuns mai tarziu la sala, dar filmele sunt in ordinea lor cronologica.
                                        1.

                                        2. (part.1)

                                        2. (part.2)

                                        3.

                                        4. - ultimul
                                        Ultima editare de ada; 03.iul.2011, 20:35.

                                        Comentariu


                                        • Multumim pentru filmulete

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Catalin Duceac Vezi post
                                            Multumim pentru filmulete
                                            Cata n-ai scris nimic de la scolarele faza pe tara ?

                                            Comentariu


                                            • Am uitat dar nu retin decat primele locuri atat la fete cat si la baieti

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X