Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneul OTILIA BADESCU- AMATUR București-11 iunie; Turneu A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Antal Denes Vezi post
    Sa nu incurcam borcanele ,in meniu daca erau incluse placintele cu mere de ce au trebuit platite separat si nu numai +cafeaua+apa minerala ?
    Alti o sa creada ca am[ ca la] fost la Reghin in belsug .
    Adevarul sper ca nu deranjeza pe nimeni .
    nea deni,
    eu am spus ca mancarea si placintele au fost preparate de costi motoroi, nu am spus ca trebuiau platite sau nu, nu am spus ca faceau parte din meniu.
    conform anuntului postat pe prima pagina -MASA:Se asigura sandwichuri, meniu si apa minerala; asadar placintele nu au fost trecute in meniu... aceste placinte au fost aduse, oricum ulterior la cererea telespectatorilor...
    prin urmare in borcanul respectiv ar fi bine sa nu amestecam mai multe idei decat cele stipulate oficial
    apa a fost de ajuns, ba chiar in plus, dar unii concurenti au preferat sa o primeasca spre ora 17-18 cand, din exces de zel fusese deja distribuita. din acest motiv celor care au cerut apa pe bonul justificativ si nu am putut sa le ofer, le am returnat contravaloarea adica 2 lei (la fel am procedat si cu sandwich urile).
    trebuie tinut cont ca aceasta sala este una privata, gandita ca o afacere, iar noi nu ne puteam permite sa schimbam gestiunea barului mai mult decat am facut o, apa minerala si plata (rece) si cafeaua se puteau cumpara extra de la bar.
    placintele au costat 3 lei, acest pret a fost unul preferential, pentru turneu
    pentru orice alte informatii referitoare la aspectele financiaro-contabilo-administrative, va stam cu placere la dispozitie
    asta i adevaru' si numai adevaru'

    Comentariu


    • Postat în original de fake Vezi post
      Alexe sa stii ca a pariat impotriva ta)
      Vorbesti aiurea, nu pariez niciodata impotriva lui Alex, stai cuminte Danute .

      PS: Alex ramai prietenul orice ar fii :X , nu vreau sa pierzi stai linistit, sa castige care e cel mai bun.
      DHS Hurricane King - FL
      FH: Tenergy 05 - 2.1
      BH: Donic Barracuda - 2.1

      Comentariu


      • Mda... iar le-a facut "Rechinu" felul!
        Cred ca-i domina psihic; cand striga o data "cho!" la ei, sar toti din acvariu.
        Joc oricand cu oricine.
        Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
        paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
        nivel: petarda spre pocnitoare

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X